Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

kauculacek
4. apr 2010

evusi:
tak super 🙂 Objednávka jim trvala měsíc bo tak nějak, si říkala, ne?
Nechceš nám ho vyfotit? Pro mě pro zvědavku? 😅 😀

s tou vložnou taškou nevím, hodně lidí co potkávám má navíc F2, ta má hlubokou korbu a né tuhle vložnou tašku. to si mě docela překvapila, že nevíš jak a kam to připnout 😒

evusinka
4. apr 2010

kauculacek:
Neměla jsem namysli C-lift. Myslím přebalovací tašku - ta, co se připíná na rukojeť. Ale už jsem jí tam nějak připnula...jen tam právě trošku vadí té ruční brzdě....

Kočárek mám u našich, dneska jsem se zase byla kochat. 😀 Až tam v týdnu půjdu, tak vezmu foťák a vyfotím, to je jasné. 😉

Jojo, jinak ta objednávka říkali 6-8 týdnů, ale volali po 3 týdnech, že je kočárek hotov.

kauculacek
5. apr 2010

Jo tááák, já myslela lift, už sem se lekla 😅 😀

kauculacek
5. apr 2010

Já sem nakonec taky řekla, že C-lift mě bude stačit, jelikož budu mít ten fusak termoregulační, tak je zbytečný mít termo i to S-lift 😉

xkacatkox
5. apr 2010

To máš recht, bude ti to stačit 🙂

lalia21
5. apr 2010

Ahojte,ja som tento víkend videla naživo aj z dieťatkom tento kočík F2 a veeelmi sa mi zapáčil!aj ked u manžela to láska na prvý pohlad nebola.... 😒 Ja som bola rozhodnuta že jedine Brio Go,ale neviem prečo,tento ma okuzlil...Máte ho niektorá??má aj niake negatíva?a kolesá su nafukovacie alebo pogumované?sa mi zdalo že su nafukovacie... ☹ Dakujem Vám za každý Váš postreh 😉

meginka79
6. apr 2010

Ahojte "Gessleinacky", chcela by som sa opytat tych z vas, ktore gesslein kocik uz maju (F6 alebo Future), nemohli by ste mi zmerat vysku kocika? nikde to nie je uvedene a ked som bola v BA (pochadzam 400 km od BA), tak som uplne zabudla na to, aby som si pozrela pre mna najdolezitejsiu vec.
Potrebujem len vediet vysku od zeme (s kolieskami) az po spodok sedacej/lezacej casti. Teda ako vela sa musim ku kociku sklanat, ci nahodou nie je prilis nizko, ako niektore tie kociky byvaju.

Dakujem.

mili13
6. apr 2010

Ahojte, chcela by som sa opýtať, kde na Slovensku sa dá najlacnejšie kúpiť kočík Gesslein F6?

mayka
6. apr 2010

mili skus forbaby v Ba. ja som i dala nacenit kocik aj v kocikove ale lepsiu cenu dali vo forbaby. Su to vyhradny dovozcovia.

leveretka
6. apr 2010

ahojte, náš kočiarik F6 by mal dorazit do for baby najneskôr do polovice apríla, tak dúfam, že aj dorazí, už sme plní očakávania 😵

sunny1112
6. apr 2010

lalia, my sme mali F2, uz sme ho predali, lebo krpec uz kocik nepotrebuje 🙂 aspon on si to mysli 🙂
bola som s nim uplne spokojna, ma 2 kolieska male - otacacie a 2 velke nafukovacie. ku kociku dostanes dalsie dve velke nafukovacie, ktore sa daju zamenit za male, co som vyuzila hlavne v zime kvoli snehu.. ja som fakt negativa na tom kociku nenasla, mozno len to, ze sa k nemu nepredava nanoznik, ale ten som si dala usit, takze koniec koncov s tym nebol problem.

lalia21
6. apr 2010

sunny a tie kolesá su všetky nafukovacie alebo aj pogumovane?a ak nafukovacie-nestal sa ti defekt? inak dakujem za postrehy 😉

kauculacek
7. apr 2010

evisunko, nevím, jestli už si to sem nepsala, ale když ste jeli objednávat kočárek, platili ste nějakou zálohu? 😕

xkacatkox
7. apr 2010

no my zálohu platily 🙂

xkacatkox
7. apr 2010

nevím kolik to bylo, cca 30% z celkové částky

evusinka
7. apr 2010

kauculacek,

platili jsme ze 700 Eur zálohu 50.

Jinak kočárek už jsem nafotila, ale nějak mi nefunguje usb, tak musím počkat na manžílka, on mi to večer zprovozní. 😀

sunny1112
7. apr 2010

lalia, tie velke su nafukovacie..defekt sme mali raz, ale to hned na zaciatku..odvtedy nic nebolo...svagrina ma tiez tento kocik, a nemala defekt ani raz...a tie male kolieska su pogumovane...🙂

mili13
7. apr 2010

Ahojte, ja som našla super akciu v predajni v Hlohovci. Nikto z Vás nekupoval kočiarik tam?

meginka79
7. apr 2010

ahoj mili13, ak myslis www.babymania.sk, tak ta akcia uz neplati (dost dlho), len nemaju aktualizovanu stranku. Ja som tam hned volala, lebo akcia bola super, len skoda, ze uz bolo po

a tu este raz moja otazka, ktora uz bola "zahovorena" ;)))

Ahojte "Gessleinacky", chcela by som sa opytat tych z vas, ktore gesslein kocik uz maju (F6 alebo Future), nemohli by ste mi zmerat vysku kocika? nikde to nie je uvedene a ked som bola v BA (pochadzam 400 km od BA), tak som uplne zabudla na to, aby som si pozrela pre mna najdolezitejsiu vec.
Potrebujem len vediet vysku od zeme (s kolieskami) az po spodok sedacej/lezacej casti. Teda ako vela sa musim ku kociku sklanat, ci nahodou nie je prilis nizko, ako niektore tie kociky byvaju.

Dakujem.

evusinka
7. apr 2010

meginka:

Tak jsem to měřila a výška od země ke dnu kočárkiu je cca 52 cm. Řekla bych, že není ani vysoký ani nízký, tak něco mezi. Původně jsem taky chtěla vyšší kvůli ohýbání se. Nakonec jsem na to taky úplně zapoměla, ale myslím, že to bude v pohodě. 🙂

evusinka
7. apr 2010

lalia,
my máme F6, ale kolečka nejsou nafukovací, jsou to taková ta pogumovaná, takže výhoda je, že je nemůžeš píchnout. Dělají je nově, nafukovací už teď, myslím, dělat přestali, tak mi to řekli aspoň v Plzni.

lalia21
7. apr 2010

evusinka-no ved ja by som chcela jedine pogumovane.Ak na Brio Go-to je moja momentalna dilema.Lebo aj z manželom sme boli rozhdnuty len pre BRIO ale videla som F2 naživo a zamilovala som sa 😀 len manžel mu neprišiel na chuť 🙄

jastrab
7. apr 2010

meginka79: ja mam FUTURE a meria od zeme cca 65 cm (to ratam az k vrchu vanicky) - ja mam 1,80 m a je to taky stredny kocik, nie je vysoky ale rucka je polohovatelna a ostatne jeho vyhody mi stoja aj za vacsie "ohybanie sa" ku kociku 😉

evusinka
8. apr 2010

jastrab: Naprosto s Tebous ouhlasím. I když já mám tedy 1,68, takže se zas tolik jako ty ohýbat nebudu. 😀 Myslím, že je to u F6 i Future stejné.

kauculaceK: Už jsem vložila ty fotečky, tak se můžeš mrknout. 🙂 😉

lalia: Mně se osobně F2 taky moooc líbí, je opravdu krásný, uvažovala jsem o něm, jen jsem chtěla spíše větší ložnou plochu pro mimčo, proto jsem zvolila f6 místo korbičky, ale jinak bych do něj určitě šla, už pro všechny přednosti této značky.

xkacatkox
8. apr 2010

evusinko, hezký kočík, vybrali jste hezky, škoda, že před rokem nedělali tu boudu na kočík v takovém provedené, no ale co už se dá dělat, důležitá je hlavně funkce kočíku

evusinka
8. apr 2010

xkackatkox: Jojo, já jsem hrozně ráda, že dělají tu kulatou, protože pro mě to je velká změna celkového dojmu - ty hranaté se mi nelíbily, ale jak říkáš, na funkci to nic nemění a i kdyby kulaté nedělali, i tak bych jej pořídila. 🙂

kauculacek
8. apr 2010

evusi: teď sem koukla, krááásný 😵 a nefotila si ho aj jako sporťák? A pak až ti dorazí ta autosedačka tak aj s ní..
Já se už tak těšííím 😀
50€, tak to není moc 😉

evusinka
8. apr 2010

Zatím ne, vzala jsem to jen takhle vcelku, ale co bych pro tebe neudělala. Tak zas příště nafotím sporťák. 😀

lodgermaniacka
8. apr 2010

evusinka, ani som netušila ake krasne su gesslein kočíky 🙂 kolko ta vyšiel kočík bez autosedačky, bože, zase mi ma čo vrtať v hlave 😀 a podvozok vam pekne vojde do kufra?

lodgermaniacka
8. apr 2010

teraz som pozerala ake maju v ponuke na SK vo forbaby a taka farba aku máš ty tam ani nie je 😕 to je novinka? viem, mam vela otazok, ale vyrazil mi dych 😀