Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

danculka24
30. sep 2013

@ducik ja som kupovala hlboku vanicku

ducik
1. okt 2013

@albao zas zateplena, ta taska, ale moc dekuju

ducik
1. okt 2013

@danculka24 a spokojenost?

kikasi
5. okt 2013

ahojte, mam otazocku..daju sa aj na F4 vymenit predne kolieska za velke? studujem Gessleiny uz dlhu dobu a zvazujem kupu, ale toto neviem nikde najst . dakujem za odpoved.

kajuska01
6. okt 2013

@kikasi len na novy typ f4 air plus

qtinka77
15. okt 2013

Ahojte, ak by ste mali niekto na predaj tu fusakotasku na Gesslein - tu vacsiu - co ma vnutorny rozmer viac ako 80cm, pekne prosim, ozvite sa mi - rada odkupim. Najlepsie nejaku do modra...mame tyrkysovo modry kocik...ale prezijem aj s nejakou inou, len nie vyslovene dievcenskou :o) Vdaka.

mamainprogress
17. okt 2013

Zacala nam druha fusakova sezoooona. Drobec ma 16m, okolo 12kg a stale sa do fusakotasky pekne vmesti. A to som sa bala ze nozicky sa uz nevmestia tento rok.
Pre tych co riesite ci treba dovnutra dalsi fusak, urcite nie, fusakotaska je dostatocne tepla, staci dovnutra deka. Sorry neviem otocit fotku, pisem z mobilu. @ivana08

zipsy
18. okt 2013

ahojte, nemate niekto foto 2,5 rocneho dieta v F4 ? 🙂 dakujem

upam
18. okt 2013

bola som pozriet novu F3 Air lebo sa mi velmi paci ale zarazilo ma ze sa originalna gesslein autosedacka po nacvaknuti na podvozok dost kyvala nebola napevno - je to normalne?

beruska.zuzanka
20. okt 2013

@mamainprogress ahojky, ani na zimu si nepoužívala fusak do tašky? myslím tak na 0 až -10° dajme tomu, ak budeme menej asi von nepôjdeme... malá bude mať v zime 3 mesiace a viac... lebo už teraz, keď bola kosa ráno, že 6° tak som jej lupla zimný overal, ale je pravda, že bez deky a v na sebe mala len body a pančušky v overale 🙂 vďaka za info, skúsenosť 🙂

mamainprogress
21. okt 2013

@beruska.zuzanka moj je junovy, v zime mal 5-8 mesiacov. Davala som mu normalne oblecenie ako na doma, na to svetrik a do overalu na zimu(z tesca). Na overal hrubsiu deku a do fusakotasky. Vo fusakotaske som urobila s tou dekou tak aby tam nebol volny vzduch ktory by sa ochladil, cize deka bola vacsia. a ked zaspal zvykla som mu aj okolo tvaricky poprikryvat, zababusit. Zima mu nebola a rad takto spinkal vonku ked bol malicky.

veronka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
upam
21. okt 2013

prosim ozaj nikto nema skusenost s rozviklanou autosedackou nacvaknutou na adapteroch u gesslein kocikov? vraj ked tam bude dieta bude to ok aler mne sa to moc nevidi :D

valika_val
22. okt 2013

ahoj, viete mi prosim niekto poradit?
predavam F4 (kuk bazar) a jedna zaujemkyna sa ma pyta, aka autosedacka sa da nakliknut na konstrukciu.
my mame pozicanu ROMER, nikdy som to neriesila, ani nemala zaujem o uchytenie na kociar, takze jej neviem odpovedat ☹
a este jedna otazka: daju sa na F4 vymenit predne kolieska za tu napravu vacsich do snehu, co sa neotacaju?
velmi pekne dakujem za odpovede!

ninan2
22. okt 2013

@valika_val myslim ze aj Maxi-Cosi a teda ten Romer, ale potrebujes na to adaptery, bez nich ide len Gesslein autosedacka.
Aku staru mas tu F4? Vymenit to ide iba na najnovsom modeli z tohto roku. Na F6 to ide aj na starych.

laleal
24. okt 2013

Ahojte,máte niektorá Gesslein F6 Air+ či je to ešte len novinka?

susan007
24. okt 2013

@laleal ahoj ja ho mam doma pripraveny pre drobca, ale zial este nevyskusany kedze babo este nie je na svete 🙂 ale vyzera perfektne, je priestranny a vidiet ze je kvalitny 🙂uz sa tesim na kocikovanie 🙂

laleal
24. okt 2013

@susan007 a kupila si vaničku alebo tu prenosnu tašku?Nemáš aj fotky? zatial som k nemu nenašla žiadne video na nete..

susan007
24. okt 2013

@laleal vanicka sa mi zdala mala oproti fusakotaske a teda je aj drahsia (cakam zimne babo) takze sme kupili tasku a da sa prerobit aj na fusak neskor, to sa mi pacilo, fotky mam v mobile stiahnem a pak zavesim 🙂 ja som ho bola obzriet nazivo lebo net mam pocit hrozne skresluje, tu v ba na dunajskej ul. je forbaby obchod tam ho maju.

laleal
24. okt 2013

@susan007 a ked už si bola v tej predajni,mali tam aj Gesslein F3 Air + ?

beruska.zuzanka
25. okt 2013

@laleal ahoj, ja ho mám a jazdíme už 3t, čo potrebuješ vedieť?

beruska.zuzanka
25. okt 2013

@laleal a máme c-lift tašku, má x výhod oproti vaničke 😉

fosinky
25. okt 2013

ahojky, my mame gesslein F6 a air kola a je to super kara🙂, dokoupili jsme si i velky kola, vyzkoušeli v terenu a je to drzak.kazdopadne pokud koupis s vloznou taskou, je to nejdelsi korba co existuje.my jsme moc spokojeny!

beruska.zuzanka
25. okt 2013

@fosinky ahojky, jak dlouho jezdíte? taky se vám trošku viklají řídítka? tak jemně? nebo je to vada?

beruska.zuzanka
25. okt 2013

Tak naše vozidlo, nie som moc na fotenie, tak sorry za kvalitu... zatiaľ sme max spokojní s kočíkom, dosť často ho aj prevážame, takže skladanie rozkladanie 1rukou parádička 🙂 máme aj terénne kolesá, už odskúšané, tiež super 🙂
Jediné, čo mi vadí je plytký a nedobre riešený nákupný košík, ale možno s ním niečo vymyslím 🙂
Naložila som aj dcéru 3roky 9 mesiacov, 107cm, 17kg a ako sa jej fajne sedlo, previezla sa po obývačke a nechcelo sa jej vystúpiť 😀

fosinky
29. okt 2013

jezdime od srpna, ale dostava docela zabrat. Řidítka se trošku kývou, ale nic co by vadilo. Sice tenhle kočarek patří mezi dražší, ale určitě doporučuju!

frufrunka
1. nov 2013

@beruska.zuzanka Ty fotky jsou super! 🙂 Souhlasím, že ten košík je hooodně nedořešený a nevychytaný... ☹ Nevymyslela jsi nějaký zlepšovák? Je hloupé, že ta strana košíku, co je u madla, je navíc rozpůlená, takže odsud všechno vyjíždí. Pořád vymýšlím, co s tím - našít nějakou ohrádku jakoby ze vnitřku? Ale z čeho, aby to nevypadalo blbě? Ten košík nechápu, pod kočárem je spousta místa, mohl být klidně obří... Zatím jsem to vyřešila tak, že tam vozím krabičku z Ikea a nebo takový organizér do auta, ale prostě je to jen náhražka, nesedne to na originální rozměr, navíc při skládání kočáru to musím vyndavat, tak nevím...

ivana08
4. nov 2013

@mamainprogress no super a prosim vas ten fusak tam zaistite rovnako ako ked ste istili vanicku ? a co ked teraz uz bude behat po snehu budete ho vyzuvat do fusaku?

mamainprogress
4. nov 2013

@ivana08 ahoj ano ten istiaci mechanizmus tam zostava.
A do fusaku ho teraz uz zvyknem vyzuvat. Okolo noh ma 1-2 deky. Zvykne si v kociku pospat tak ho vyzuvam, predsa len je to pohodlnejsie, a tiez sa mi nechce casto to prat.

mamainprogress
4. nov 2013

@beruska.zuzanka v forbaby mi vraveli ze na f6 si zvyknu kupit nakupny kosik k f4 a dosit si tam uchytky ktore pasuju a tym padom vyriesia problem s malym kosom. Tiez nad tym uvazujem.