Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

renisco
10. feb 2011

@xkacatkox takže sportovní nástavbu s vložnou taškou? To vše mám, i s prodlužovacím dílem, tašku S-lift... Prodala jsem jen podvozek future a tuto nástavbu chci na podvozek F4 - tyhle styly mi vyhovují.

xkacatkox
10. feb 2011

@renisco jojo, tak jsem to myslela

eellik
10. feb 2011

@renisco Ahojky,tento odkaz na podložky můžu doporučit.Minulý týden mi přišla podložka na F2 ˇa supr.Moc pěkně ušitá a vypadá dobře.Musela jsem paní poslat originál,aby to měla podle čeho ušít a jelikož byla dost náročná tak vyšla dráž než na jiné typy.Byla za700kč,ale vůbec jich nelituji.Supr komunikace a domluva 🙂 .

luccab
11. feb 2011

@anamor Ahojky,děkujeme za pochvalu 🙂 , malé bude za týden 9měsíců, ona je poměrně malinká na svůj věk. Je fakt, že jí je kočárek ještě docela velký, ale zase jsem ráda že je prostorný a aspoň nám dlouho vydrží 😉 Teď v zimě mám v kočárku naducaný fusak tak se v tam kočárku "tak neztrácí", jako kdyby tam seděla jen tak na tom polstrování. Na léto plánujeme koupit podložku aby měla větší pohodlíčko 😎

luccab
11. feb 2011

@renisco jo tak tyhle podložky jsou fakt boží 🙂 taky mám na jednu z nich zálusk a deku k tomu do barvy 😀

kacisek1
11. feb 2011

ahoj tak z Furthu se pořád ohledně doddací lhůty neozvali tak tam tchýňka bude psát mail. Holky když jsem se byla na Gess podívat v kamenném obchodě v ČR tak mi prodavačka tvrdila že na zimu nebudu potřebovat fusak, že se z C-lift udělá plnohodnotnej fusak......mě se to až tak moc nezdá...máte zkušenost? Já mám totiž na zimu zálusk na fusak od emitexu.....děkuju za odpovědi

renisco
11. feb 2011

@kacisek1 měla jsem S-lift a fusak jsem nepoužívala... maximálně jsem dovnitř dala ještě deku....

smileko
11. feb 2011

@kacisek1 my sme mali tiez S-lift tasku a maly mal oblecene bodynko, dupacky, sveter a ciapku, zabaleny v deke alebo zavinovacke do autosedacky a uz iba priamo v taske a bolo mu tam krasne teplucko 😉

xkacatkox
11. feb 2011

@kacisek1 a co tak fusak od gessleinu, ten je bombastickej a užiješ i na sporták, v zimě jsme ho měla jen v tom, body, dubky, čepku a pohoda, nemusíš kupovat deky kombinézy, zavinovačky a pod, je nás tu hodně co ho máme a nedáme na něj dopustit

jaa
13. feb 2011

@xkacatkox Do hlubokého asi ok..Ale ve sport.pokud klesla teplota pod -5,tak měla malá zmrzlé nožky...Na konci je nekrytý zip a je tam ten fusak dost zúžený...Takže s botkama ji tam nedám a bez bot ji studěly nožky.Musela mít dvoje teplé ponožky a termopunčochy.. 😉

A fusak bych určitě koupila..Budeš ho potřebovat do autosedačky ..

xkacatkox
13. feb 2011

@jaa tak stím jsem se ješět nesetkala, a že v zimě taky dost jezdíme, a má jen punčošky do bot, jo s botama je to tam krapet horší ale vždycky to napasuji

jaa
13. feb 2011

@xkacatkox Já ji tam ty boty fakt nenacpu...Ale před rokem měla menší nohu a dost..ted je má o 5 čísel větší..Nevejdou se... ☹ kdyby vešly bylo by to super.Takhle vozíme botky pod kočárkem..

akcull
13. feb 2011

Holky, nemáte někdo adaptery na autosedačku Maxi Cosi na F4? Zajímalo by mě, jak se to přidělává, stačí jen takové ty plastové adaptery nebo je tam nutno ještě dokoupit něco jiného?

kikimaruska
13. feb 2011

@akcull toto jsou ty adaptéry, dokupují se zvlášt...ale jak se přidělávají nevím...to budu řešit až někdy za čas pro druhé mimi...

akcull
13. feb 2011

kikimaruska, tuhle fotku jsem našla , ale když se dívám do návodu na kočárek, tak to vypadá, že jsou ještě zacvaknuté do nějakých kovových držáků (je to s tou autosedačkou celé výš),
na MMB někdo prodává tyhle plastové adaptery, tak váhám jestli nekoupit...🙂

xkacatkox
13. feb 2011

@jaa aha, tak mi máme 20 tak nám to tam ještě může jít 🙂 kámoška s větší slečnou ti dělá tak, že jí zuje boty a nechá jí je ve fusaku, aby je nevozila v košíku

jaa
13. feb 2011

@xkacatkox Ty 25 už tam nejdou...Celé to pne a ona zuří,že nemůže hýbat nohama...takže pod kočárem... 🙂

luceka
13. feb 2011

@konvalininka Ahoj, tak už dorazil? Jaké barvy máte? My už máme kočárek na prodejně v Praze, tak ho jen v týdnu vyzvedneme, jsem na něj zvědavá, máme taky F6 😉

konvalininka
15. feb 2011

@luceka Ahoj. Dorazí nakonec až tento čtvrtek. Měnila jsem objednávku a vybrala jinou sluneční clonu, tak aby to nevezli nadvakrát. Už se nemůžu dočkat. Nejvíc se nám líbil šedo-růžový, tak máme vše až na autosedačku v tomto designu. Autosedačku máme v designu toho šedého loopu, chtěli jsme neutrální 😉

luceka
15. feb 2011

@konvalininka jé tak to jsou luxusní barvičky 😵 nádherný, to pak budeš muset nafotit naživo, prosím, na to jsem moc zvědavá, bude to krása 😉
my ho přivezeme možná dnes, bude černý s pruhovaným modrým loopem

konvalininka
15. feb 2011

@luceka Díky. Když se k tomu dostanu, nafotím 😉 Taky máte vybranou krásnou kombinaci. Já měla pro klučíka vybranou tuto

luceka
15. feb 2011

@konvalininka po té jsem taky pokukovala 😉 my jsme hodně dlouho nevěděli pohlaví, tak jsme vzali raději něco víc neutrálního..a nakonec jsme do růžové klidně mohli jít 😅 ale stejně jsme jako základ chtěli černou...

konvalininka
15. feb 2011

@luceka Určitě jste vybrali krásně a malá bude spokojená 😵

luceka
15. feb 2011

@konvalininka no jasan, ještě aby nebyla v takovej káře 😀 😀 😀

luceka
16. feb 2011

@konvalininka tak už ho máme od včera doma, krása 😵 v albu mám fotky 😉

xkacatkox
16. feb 2011

@luceka nádhera, vypadá moc hezky,celkově, jen ta taška mi tam trošku nepasuje, ale to je o zvyku 🙂 taška sama o sobě je moc krásná, jen v kombinaci stím loopem, tak se nezlob zda jsme ti to nějak pohaněla, ale ono asi nebylo zase na výněr k tomu loopu, že?máš to hezky nafocené, ted už jen miminko, sehnali jste ho nakonec tak levně přes ty známé?nakolik tě vyšel, zda se mohu zeptat?

luceka
16. feb 2011

@xkacatkox děkuju, no přebalovací taška jsem myslela, že bude v základu černá, nakonec je fialová, ale líbí se mi, takže to tak nechám 😉 a jak píšeš, je to o zvyku, ale na první pohled to nepasuje, to máš pravdu 😀 jj, sehnali jsme za lepší cenu, stál 15 700,- a to máme F6 + C-lift, k tomu moskytiéru a sluneční clonu a ještě pláštěnku, ale ta je vlastně v ceně.
Jsem teda moc spokojená, překvapilo mě, jak lehce se mi podařilo i kolečka vyměnit 🙂

xkacatkox
16. feb 2011

@luceka téda tak to je fakt supr cena, máš hodné známé, to máš fakt jak z německa, a nemusíš nijem jezdit 😀 tiše závidím, taky bych je brala všema 10

wvwvw
16. feb 2011

@akcull
tie nadstavce na maxi-cosi sa nahodia na konstrukciu presne tam, kam sa pripevnuje ich originalna autosedacka babygo a na tie nadstavce nasadis maxi-cosi autosedacku. je to velmi jednoduche, nam to priamo v obchode aj ukazovali.

dosa
16. feb 2011

@luceka - nedalo mi a mrkla som na tvoj novy kocik a srdiecko mi poskocilo, ja som mala ten isty, pred rokom, v tej starsej verzii s hranatou strieskou, ale farbu tu istu aj model... kraaasa. prajem vam vela stastnych kilometrov 😉