Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

iinuska
12. okt 2009
jastrab
12. okt 2009

ano 😉 len potrebujem nejake referencie... lebo v podstate Gesslein ma prenosnu tasku, z ktorej sa da spravit fusak, tak zas aby som neinvestovala zvlast do fusaka, o rok mi bude maly a na jar a na jesen zas bude priteply...

iinuska
12. okt 2009

jastrab, z tej tasky sa da urobit len nanoznik, a to je rozdiel. Fusak potrebovat budes.

iinuska
12. okt 2009

neviem odkial si, ale v BA na Dunajskej je predajna for baby a tam ti urcite vsetko vysvetlia

mayka
12. okt 2009

jastrab urcite hlavne v cene. 😀 A emitex je super. Vela ho chvalia. Vies ho pouzit ako klasicky fusak , potom fusak do autosedacky alebo nanoznik.
Tenm original gesslein som ani neskumala lebo ten fusak som kupila skor ako som sa rzohodla pre kocik gesslein.
Nemusime mat vsetko. 😀

a ten gesslein sleepy stoji teda fakt dost.

mayka
12. okt 2009

iinuska vyzera dsobre ten gesslein fusak ale ta cena. Ten z emitexu je za polovicnu cenu. Je to cesky vyrobca a predavaju ju tu napr. http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...
A maju velky vyber farieb tiez.

iinuska
12. okt 2009

mayka, ten combi 3 v 2 moze byt dobry.V bezovom by sa mi hodil ku kociku Ty mas ktory?

iinuska
12. okt 2009

mayka, 3v 1 😝

mayka
12. okt 2009

ja mam ten zimny. a mam ho aj v albume vybavicka.

iinuska
12. okt 2009

mayka, tiez som rozmyslala nad tou farbou kocika, ale potom sme dali inu 811000

mayka
23. okt 2009

poslusne hlasim ze dnes kocik dorazil na predajnu. uz mozem ist rodit. 😀

iinuska
24. okt 2009

jej, super majka, ale este chvilku vydrz.Nech si este Terezka poplava 😉

zuziq
26. okt 2009

baby neskusali ste pozerat v rakusku alebo madarsku, ci tam kociarik nevide lacnejsie? 😕

mayka
27. okt 2009

zuziq, ja som pozerala na nemeckej stranke babyonlineshop.de vysli tam o nieco lacnejsie ale ked mas riesit pripadnu reklamaciu je to podla mna na dlhe lakte. 😉 Este mozno ak mas blizko Rakusko tak ok. Ale mne dali vo forbaby zlavu tak som spokojna. rozdiel v cene s tou nemeckou stranou bol cca do 100 e. ale rataj este prepravu k tomu. mne sa to nechcelo takto riesit. Som pohodlna.
Madarsko som tiez neskusala. nemtudom ich reci. 😀

dosa
27. okt 2009

baby, prosim vas, pouzivate niektora na kocik gesslein vajicko romer? aky tam ide adapter? kde by som ho zohnala?

mayka
27. okt 2009

dosa a da sa tam ta autosedacka dat? nie som si ista. skus radsej zistit u predajcu . forbaby.sk
my sme kupili ku kociku tu autosedacku babygo. Tak neviem.

zuziq
27. okt 2009

mayka a to ti dali zlavu len tak? 😀 my sme ho boli vcera pozriet, konkretne F6, maju teraz akciu, ze dostanes sedacku k tomu, ked si vsak zoberiem, tak vsetky ich kociariky vidu so sedackoutakmer rovnako, takze mam dojem, ze tu sedacku si clovek zaplati tak ci tak. No a ta cena je dost vysoka... kociarik je suprovy ale 22.000 sa mi zda trosku vela... 😖 nie zeby som lutovala na babatko, len sa mi to zda trosku prehnane...

mayka
27. okt 2009

zuziq,
co viem tak davaju bezne zlavu nejake percento. Treba sa asi spytat. A to s tou cenou vratane autosedacky som teiz mala pocit . 😀 Trosku odžub ale co uz aj tak by aom tolko za autosedacku zaplatila. A treba ju kupit. ja som bola so zlavou spokojna. poslem ti IP.
A ano nepatri zrovna medzi najlacnejsie ale napr aj jane alebo casualplay nevyjdu o moc lacnejsie a ta kvalita je neporovnatelna podla mna.

dosa
27. okt 2009

v popise kocikov je pisane ze ide nasadit ta originalna baby go, na tu je adapter na kociku a da sa osadit aj maxi cosi a romer, ale treba na ne adapter dokupit. na stranke je to pisane ako volitelne prislusenstvo, ale nikde som nenasla, ze by to aj predavali. ja som dnes kupila gesslein f6, z druhej ruky, je uplne uzasny, ako novy, tak sa neviem dockat poobednej prechadzky. mame teraz bertini, bude to riadna zmena, aspon co sa perovania tyka 🙂

mayka
27. okt 2009

dosa, asi sa na to treba spytat priamo. Asi to maju len ako doplnkovy tovar. v akej farbe si kupila? Ja uz sa tiez neviem dockat toho naseho kocika. Ja som teiz pozerala aj bertini kociky ale take umele sa mi zdali byt nejake. 😀 Do terenu nic moc teda. Este tak do mesta.

dosa
27. okt 2009

s bertini sme pojazdili tri mesiace, ale ako sa zozimilo, vanicka mi pride dost otvorena a pride mi aj taka "priesvitna" - ako ze je z dvoch tenuckych vrstiev latky a nejak z nej nemam na zimu dobry pocit. idealna by bola pre jarne dieta, co sa v nej vyvozi na jar a v lete. aj som rozmyslala, ze si necham len sportak a na jar sa k nemu vratim, ale uvidim, mozno si gesslein tak zalubim, ze ho uz nepustim. mam farbu 832832 LOOP 😎

jastrab
28. okt 2009

dosa, pls, vo fotoalbume mas gesslein? s tymi uzasnymi loop vlozkami? 😲 odkial???

dosa
28. okt 2009

jastrab, to nie je gesslein, to je bertini a podlozky som si dala sit u jednej pani z ciech. ma album na mmb: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=195994 to som fotila do temy: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
dneska som dala dole loop vlozku, nemusi sa tam drat, ked je tam taska, a tak som na to pozerala, ze keby som zohnala tie cvocky presne taku istu velkost, aj by som si take vesele usila. lebo som pozerala na nete a teda pytaju za to dost 😒

mayka
29. okt 2009

kocky ja uz mam svoj kocik doma. vcera sme ho testovali a skusali ako funguje. je supeeeeeeer. Velmí sa tesim. 😀 Som spokojna aj s C lift taskou. je taka pevnejsia.

iinuska
29. okt 2009

mayka, tak super.Inak, mne ked prisiel kocik, s manzelom sme ho vecer skladali, na druhy den som mala ist na monitor, hned si ma nechali v nemocnici a v ten den sa mi narodil Adamko... 😉

mayka
29. okt 2009

iinuska nestras. 😀 Ale tomu hovorim zasah pravej chvili. 😀
Furt ho chodim ocumovat a skusam s nim manevrovat. tie otocne kolieska su na nom super. Je to sice vasi kocik ako tank ale podla mna je super. 😀

denduska
4. nov 2009

ahojte baby, nemate nahodou niektora kocik gesslein vision? chcela by som vas poprosit ci by ste tu nemohli niektora hodit vysku rukovate, neviem to nikde najst, ale je to pre mna podstatne, moj muz je velmi vysoky, a ku kazdemu kociku sa musi hrbit.... diky 😉

martina05
16. nov 2009

Ahojte, v sobotu som bola pozerať kočíky a rozhodovali sme sa medzi F6 a Future... Ktorý by ste radili ?? A čo taška S-lift alebo C-lift ??? Diky...

iinuska
17. nov 2009

martina, ja mam F 6. Ale pokial viem , tam je rozdiel iba v podvozku.

mayka
18. nov 2009

denduska,
aj ja mam vysokeho muza 186 cm a kocik F6 a v pohode.

martina my mame C lift ona je trocu ako vanicka na bokoch vystuzena, S lift je skor fusakova.

my uz budeme kocik o tyzden dva uz aj testovat naostro s nasou Terezkou.

😉