Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

xkacatkox
6. apr 2011

@jaa asi tak, dovoz bude nespíše dělat dost, my jsme původně také chtěli GT3 ta jejich navetka byla hezká, al ebohužel do auta se nevešel, můžete mi někdo říci, proč vždycky když si koukíp kočár tak se to začne kazit, mě z toho někdy klepne 🙂

ninan2
7. apr 2011

Ahojte, tak sme vcera boli objednat Gesslein F6, sportak + C-lift tasku 🙂 Farba azurova + cierne sedatko. Hadam to bude vyzerat dobre 🙂

janicao
7. apr 2011

Máte prosím někdo zkušenosti s adaptéry na Gesslein F6 a autosedačkou Maxi Cosi? Sedačka nám sice do adaptéru pasuje, ale nedrží tam na pevno a dost se kinklá zepředu dozadu. Zatím jsem to zkoušeli jen bez zátěže, tak jestli stačí posadit do sedačky mimčo a je to v pohodě nebo jestli to máme nějak špatně nasazený.... Děkuju moc za rady.

micinka22
7. apr 2011

@hanulle Ahoj prosím můžu se zeptat jak se buggy skládá??? musí se sedačka oddělat a skládat zvlášt podvozek?? díky

xkacatkox
7. apr 2011

@micinka22 buggy se skládá dohromady, nevím jakou myslíš sedačku jestli tu sportovní nástavbu tak jde složit i v celku ale je rychlejší ji oddělat a složit, pokud jeb F5 buggy tak v celku, koukni do alba

micinka22
7. apr 2011

a ještě prosím jaký má systém polohování zad???

micinka22
7. apr 2011

@xkacatkox super díky...myslela jsem F4 buggy 🙂) některý ty kočáry mají takovou tu sportovní část pevnou, že se musí oddělat zvlášť... ale toto jde dohromady takže bezvA

micinka22
7. apr 2011

a náááhodou cenu buggy F4 v Pardubicích v kamenném obchodě nevíte? 😅

xkacatkox
7. apr 2011

@micinka22 v Duze 7600Kč včetně pláštěnky a přenosné tašky, nepo pokud jsi u nich už něco kupovala tak se slevou, jinde v Pce není k vidění

micinka22
7. apr 2011

@xkacatkox díky a jak je to s tím polohováním zad?? jde to jednou rukou? nebo takovej ten silenej zpusob na snurky ?

kikimaruska
7. apr 2011

Ahojky
@micinka22 F4 buggy má polohování na pásky, chce to cvik a obě ruce...tedy já potřebuji obě určitě 😅
Holky, ta sportovní nástavba...i na F4 atp.ta má polohování jaké? Taky na pásky, nebo jako u sportáku nějaké pevné polohy na cvakací zpusob? Díky 😉

micinka22
7. apr 2011

@kikimaruska kurnik :(( ten způsob fakt nemám ráda:((( už nevím jakej kočár pořídit..to je děs:(

xkacatkox
7. apr 2011

@micinka22 je to na pásky, já používám pouze jednu ruku, chce to grif jak si to vymyslíš tak to budeš dělat

xkacatkox
7. apr 2011

@kikimaruska sportovní nástavba je na cvakací způsob

kikimaruska
7. apr 2011

@micinka22 jo, já to měla u X-landera a serčilo mě to...no, ale má to i Jané...si nevybereš 😅
@xkacatkox jo jo, cvik to chce, ale už to jde mnohem líp...já to hlavně hrozně utahuju, aby malej seděl v uplným sedu...Ta sport.nástavba,tak to je supr, že je normálně 😉 . Hodně na ní na druhý uvažuju, protože u prvního sem si myslela, že nevyužiju, aby na mě musel koukat ve sportáku...a jak byl maličkatej a celkově jinej, tak jsem pak zrovna kupovala kočár právě s otočným sezením...Měla sem Teutonii Cosmo, podvozek super...ale to sport.sezení mi nějak nesedlo. Větší dítě se tam nevejde, bo mu leze hlava do boudy a nevyhovovalo mi to polohování nožiček 😝 ...jinak sem ale oceníla možnost odepnutí boudy, kde byla sítka a malej se vozil dlouho na bříšku a koukal ven...protože mi až do 14 měs.sám neseděl, ale ležet na zádech odmítal...celou dobu.

kikimaruska
7. apr 2011

@xkacatkox má taky ta nástavba toto...s tou sítkou nebo něco podobného?

kikimaruska
7. apr 2011

a ještě jedna. On je tenhle podvozek hodně podobný F4...ale Teutonka má užší a příjemnější rukojet do ruky a ruční brzdu...ale to sezení mi nevyhovovalo...

micinka22
7. apr 2011

@kikimaruska no já mám jané slalom a u toho nemá polohování chybu.., pak jsem mela carreru a tam to bylo pevně tuším 4 polohy.... a MaP Luna měla pásky ,ale byla užasnááááá...ale ty pásky mě štvaly to zase jo://
právě teď k slalomu hledám něco menšího do auta..ale zase ne moc velké chrastítko:/((

xkacatkox
7. apr 2011

@kikimaruska já to dělám tak že to tahám jakoby za zády přes boudu a jde to do uplného sedu i jednou rukou 😉 jo ta sportovnímá i takto sítku ale jen ta s hranatou boudou, u kulaté jsem to neviděla ale možná to jde udělat jen si říci, známá to neměla, já osobně tu sítku využila max.

kikimaruska
7. apr 2011

@micinka22 ono asi jak který, kamarádka měla slalomy a upozornovala mě, že slalom má taky pásky. Já měla taky Carreru, tam jsou asi 4 polohy, to máš pravdu 😉 .Na polohy jsem byla uplně spokojená se Zopou Fusion. Za tu cenu co ten kočár zažil a jakou udělal službu, jediná reklamace, nic...Já značkový snad skoro všechny reklamovala 😒 a tuhle "šidku" Zopu ne...to byl držák 😀

micinka22
7. apr 2011

@kikimaruska jo slalom má pásky..ale má tam takovej mechanismus který jen zatáhneš jednou rukou ..pásek bud nahoru a druhej zase dolů.... já spíš myslela takový ten systém který musíš rukou zmáčknout a posunout do jaké chceš polohy :D

@xkacatkox prosím nemůžeš vyfotit to polohování?? 😅

kikimaruska
7. apr 2011

@xkacatkox mě se líbí třeba toto...ale jiná barva, ta je asi kulatá..?

micinka22
7. apr 2011

@kikimaruska jo nad tím jsem taky uvažovala...Zopa :DDDDD pak jsem si řekla , že teda něco lepsho..ale nevim nevim..

kikimaruska
7. apr 2011

@micinka22 tady je

micinka22
7. apr 2011

@kikimaruska ha super tak to je podobné jako u slalomu 🙂)) žádná šílená spona !!! tak už nemám nic co y na něm vadilo...tak snad přijdou pěkný daně a jedu pro něj 🙂))))))))

xkacatkox
7. apr 2011

@kikimaruska tak to je ta kulatá, jinak hranatá je asi o 2tis.levnější na kočárku, nevím, ale kolegyně si nechala nacenit kočík s kulatou a pak s hranatou boudou a vycházelo to levněji, nehledě natom že je tam ta sítka, ale třeba u té kulaté boudy je, to bys musela napsat Kutíkum

kikimaruska
7. apr 2011

@micinka22 odcvakne se ten jazýček, naštěluješ a zas ho zacvakneš zpátky 😉
@xkacatkox jo, tak díky 🙂,to až jednou,tak bych tam i jela sobně si to okoukat a tak, ale ptám se dopředu 😉 .Kupovala bych to určitě tam, protože mam od nich kočár, takže sleva a hlavně bych brala jen tu nástavbu a adaptéry na autosedačku...podvozek nechci...a jinde by mi asi ani jen to sezení jen tak neprodali...

micinka22
7. apr 2011

@kikimaruska ahaaaa a drží to dobře?? u Janéčka se jen zatáhne a drží to samo 🙂)

kikimaruska
7. apr 2011

@micinka22 drží...je to jištěné tím plastem.Když pak polohuju na leh,tak musím i víc zabrat do zad kočárku, aby se to položilo...

kikimaruska
7. apr 2011

@xkacatkox to je ta hranatá...paní ji prodává za 2500 nově přešitou...