Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

kikimaruska
16. máj 2011

@veronka já mám tašku od Dm, už skoro 3 roky...prodává se už ale víc modelů. Já mám ten asi první, se dvěma kapsama vpředu, na bocích kapsa na lahvičku a na mobil a pak další 2 velké kapsy a uvnitř se to zase dělí.J á si ji nemužu vynachválit, tahám ji stále a tu samou novou mám schovanou i na druhé 🙂 ,fotečky pak dodám...Ona je focená i na kočárku, kde sedí malej ve fusaku, ale není to moc vidět, nafotím ti to detailně.Jinak tu tašku jsem zrovna dnes v DM viděla, ale u nás měli jen červené a pak nějaký jiný druh béžovou s nějakýma kytičkama černýma...

madalah
16. máj 2011

@renisco No teda, práve pozerám, že už je nahodený - písala som so švagrinou a poslala som jej foto s tým, že ak sa jej podarí predať, ok, ak nie, nechávam si ho 🙂 A budú dva 🙂))))

madalah
16. máj 2011

@renisco a ešte aj inzerát v mojom mene píše 😲 😀 sranda...no som zvedavá

renisco
16. máj 2011

@madalah popravdě - já tě nechápu. napřed bych si vyzkoušela jízdu s oběma a až pak bych se rozhodovala.... tohle je skok do tmy...
a proč jsi nedala inzerát ty sama????

madalah
16. máj 2011

No ono ja som si jazdu so Solou už skúšala...u nás v Pezinku kým zavreli Bestforbaby ho mali. A vtedy sa mi veľmi páčil, v podstate mal jazdné vlastnosti podobné ako Gess, len je ešte o 120 € drahší, tak som to hneď zavrhla. Preto nevravím, že idem do úplne neznámeho kočíka. No Gess som si strašne obľúbila a aj manžel. Páči sa mi na ňom úplne všetko, preto ho ani predávať akosi nechcem, ale mať dva je dosť veľká rozkoš. V Anglicku sú M&P Sola oveľa lacnejšie ako tuna. Ja som ani inzerát nechcela dávať..no veď uvidíme..

renisco
16. máj 2011

@madalah aha, já myslela, že jdeš úplně do neznámého ... je to tvoje věc a přeju dobrý výběr 😵

lenkaaa3
17. máj 2011

kikimarusko, příp. i další, kdo jste si nechával šít nánožník od paní na MMB, kam se uchycuje ten límec od nánožníku? Koukala jsem na fotky, co sem dávala kikimaruska a nánožník je přychycen na dvou místech na konstrukci a pak ten límec někde v boudičce, ale jak, za co?
A vejde se ten nánožník do nákup. košíku, jde nějak rozumě složit? Pokud někam jedeme, tak raději nánožník beru, kdyby se zhoršilo počasí abych ho mohla hned použít. Stačil by mi nějaký slabší, zatím neplánuji že bych s buggy jezdila přes zimu. Ale to bych se s paní domluvila.

sandymt
17. máj 2011

ahoj, chcela by som kupit gesslein f6, kupovali ste ich teda vacsinou cez net? ak by ste mali typ napredaj kupim aj pouzity kocik v dobrom stave. Ozaj neda sa tato znacka kupit aj niekde v polsku?

ninan2
17. máj 2011

@sandymt ja som ho kupila v kamennej predajni v Bratislave... chcela som si ho dopredu vyskusat a pozriet. No v Polsku ho teoreticky tiez najdes, ale bohvie v kolkych predajniach, a urcite iba v nejakych velkych mestach, pretoze je problem aj v ramci Slovenska, ze ho ma iba par predajni...

kikimaruska
17. máj 2011

@lenkaaa3 nánožník se upíná dole u nožiček a pak nahoře, jak je nafoceno, ale ten límec jako takový žádné upínání nemá. Je střižen tak, že když je protivítr, tak drží ("nepropadne" dovnitř kočárku), ale jinak když ho mimi ručičkama dává pryč, tak nikde nedrží, to by ses ní musela dohodnout 😉 .Já mám jen ten silnější, nepromokavý s vrstvou asi vatelínu, tím pádem tak skladný není. Jde teda složit a já ho taky měla v košíku, ale když jedu ven v zimě, mám ho pořád upevněný a spíš třeba ho víc otevřu, ale nesundavám, aby mi nezabíral zbytečně místo...(když jsme v obchodě atp) takže nánožník bud mám na stálo, nebo ho ani na kočár nepřidělávám.

Jinak jsem už nafotila fotky s DM taškou a dorazil mi Loopek 😵 ,tak až budu mít chvilku,co nejdřív hodím...

ninan2
17. máj 2011

Ahojte, pridavam par fotiek nasho kocika 🙂 Gesslein F6

veronka
17. máj 2011

@kikimaruska dnes som pozeral tu tasku z DM, je tam napisane prebalovacia taska, nie je to iba na prebalovanie? vyzera taka tenka, ako uzka, s takym ornamentom vpredu. je to ona?

kikimaruska
17. máj 2011

Tu jsem taky viděla, ale to je ta jiná...hodím dnes večer fotky té mojí 😉

@veronka

kikimaruska
17. máj 2011

@veronka tady fotky mé DM tašky.Je to focené bleskem, takže skutečná barva je černá a ne tak osvícená.Focené je to i s tím organizérem, který vozím na kočárku také.

kikimaruska
17. máj 2011

A tady s Loopem...

kikimaruska
17. máj 2011

....krásně to drží za ty knoflíčky a je hezky vypolstrovaný 😵

sonia.
18. máj 2011

@kikimaruska Pekne tam ta taska sedi. A prosim Ta, odkial mas ten organizer? Co Ta priblizne vysiel? Zapacilo sa mi to u Teba 😀 a asi je to prakticke, ze? Vyuzivas ho, vsak? Dakujem ze odpoved.
A ta podlozka krasne sedi. Ja som to F4 chcela od pinkie, ale zatial nebudem kupovat...

kyti75
18. máj 2011

@sonia. Ja mam tu pinkie podlozku a je tenci, cca 1cm a ty prurezy dole neodpovidaji, tak se to po pripoutani trochu hrne a podlozka taky sjizdi, dosila jsem poutka, tak je to lepsi, ale silnejsi podlozka by urco drzela lip🙂

sonia.
18. máj 2011

@kyti75 Hej? Juj, tak to dakujem za info 😉 . Uz som ju skoro pred 2 tyzdnami objednala, ale povedala som si, ze este pockam. Inac nikdy som nemala v kociku podlozku, tak mozno nekupim ani teraz 😉 , ved uvidime. Ked tak, tak po lete...

kikimaruska
18. máj 2011

@sonia. z MMb, dá se koupit různě, např tady:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23947701&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=43576059&tab=4
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24889200&tab=7
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26666669&tab=8

...cena kolem těch 310 kč, firma SUNSHINE KIDS, organizér Buggy Buddy.
Já ho využívám hodně, i když jdu jen v okolí a neberu přebalovací tašku,tak toto tam mám. Mám v něm vždy pití pro malého, mobil, klíče, foták(mám docela velkej a abych ho nemusela tahat na sobě), vlhčený malý kapesníčky, kapesníčky papírový...v létě brýle a hodím třeba nějakou sušu,jablko...prostě co je potřeba. Má to dvě kapsy na lahvičku, jednu hlavní a na ní uvntř je sítovaná zaviratelná na drobnosti. Plus tam mám stále ještě od Red Castle pouzdro na dudák, kde ted už nemáme teda dudany, ale mám tam drobný, nebo si tam dávám sponky a tak...co nechci, aby se ztratilo s bylo po ruce 🙂

sonia.
18. máj 2011

@kikimaruska Dakujem. Idem ho objednat 😀 . Urcite je to dobra vec, ja pitie a vsetky drobnosti hadzem dole do kosika 😕 a uz nebudem musiet 😀 😀 .

lenkaaa3
19. máj 2011

kikimarusko, koukám že máš novou podložku, s tou šitou z MMB jsi nebyla spokojena?
Já přemýšlím zda si ji dát ušít, asi spíš jo, ale kde? Líbil by se nám nějaký dětský vzorek na látce, ale mají spíš jen látky s proužky, kytičkami,... Teď momentálně řeším nánožník, ten je pro mě důležitější, našla jsem na MMB ještě jednu paní co šije nánožníky a vše možné, třeba sluneční clony a uvažuji i o tom organizéru, jak máš na rukojeti, ten také šije.

peggy722
19. máj 2011

Tak jsem dneska konečně dojela k Mrázovi koupit si tu látku na podložku. Vybrala jsem takovou s motýlkama, bílej podklad a na něm růzžový a fialový motýlci, krásně to k tý růžový ladí. Tak tu teď páchám střih. Nakonec jsem se rozhodla, že tu podložku udělám s bočnicema. Střih už mám, látka se suší na balkoně, tak si střihnu tu výplň a zítra to ušiju. Ta podložka, co jsem koupila je dost nepoužitelná, jednak je malá a Eli se na ní strašně potí, protože je vyplněná molitanem. Teď mi paní v galanterce doporučila dutý vlákno, že se narozdíl od vatelínu tak neslehává, tak snad to bude fungovat. Sluneční clonu je asi lepší koupit. Ty šitý nemají pravděpodobně UV filtr. Koupila jsem Sunshine Kids s UV 50.

kikimaruska
19. máj 2011

@lenkaaa3 já sem hrozně chtěla vyzkoušet ten originální Loop. Takže jsem objednala celý ten set, vzala si jen tu část vložky do Buggy a zbytek jsem pujčila(proměnila) kamarádce-máme to jakoby na půl. Ona čeká mimi a až bude celý loop potřebovat, tak to už zas nebudem potřebovat my. A tak suprově sedí, že sem se rozhodla si nechat jen ten 🙂 . Ta vložka od paní na MMB je pěkná, taky sedí, ale já se zamilovala do Loopíku a je zbytečné tu nechávat vložku, kterou nebudu využívat. Přecijen my už zas denně v kočárku nejsme, spíš už je opravdu jen na výlety...a to jedna vložka stačí. Jinak kdyby byl mimi, tak bych si nechala obě, protože je snadné to zašpinit a muset měnit....

kikimaruska
19. máj 2011

@peggy722 já mám taky clonu na kočárek, taky sem kupovala s UV 50, od Teutonie... 😉 .Když byl Kuba malinkej, řešila sem UV a chtěla clonu s Uv...Ted jsem v akci koupila v krámku i pěknou kšiltovčičku s tím nákrčníkem...a taky je s UV...tu kupuju vždy jednu když jedem do hor nebo k moři..

renisco
19. máj 2011

tak jsem se dnes naštvala a z vrchu boudy na F4 udělám okýnko, protože z té zadní části na ni vůbec nevidím, když tam mám ledvinku, tašku a nebo když sedí 😠 😠

renisco
19. máj 2011

@kikimaruska vidíš, a mě se tam ten originál loop vůbec nelíbí 😀 😀

lenkaaa3
19. máj 2011

@kikimaruska Já UV filtr na cloně řešit nebudu, ona i obyč látka myslím většinu zachytí, navíc malá teď měla rok, takže budu kupovat kvalitní opalovák, jde mi jen o to aby na ní vyloženě nepražilo a taky aby ta clona dobře držela...ale to asi dopředu nezjistím, takže to budu muset risknout a prostě nějakou koupit.

lenkaaa3
19. máj 2011

@peggy722 Dej sem pak prosím fotku vložky v kočárku, příp. i s tou clonou. A ta clona pasuje dobře? Jsi s ní spokojená?

lenkaaa3
19. máj 2011

@renisco Taky jsem si říkala že to okýnko je moc dole, že mělo být z vrchu aby bylo na dítko líp vidět, to už je jednodušší kouknout na něj z boku. Jinak musím říct, že mám kočárek zatím také stále doma, ven jsme ještě nevyjeli, malou dávám spát na zahradu do kočárku co používáme od narození.
Teda ty už máš na tom kočárku tolik vylepšení a různých vychytávek, že ti na něm nebude za chvíli vidět nic původního 🙂 Ale jsi šikulka, já musím vše schánět. Pak dej fotečku.