Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

myskin
6. feb 2012

@kvetinka211 Já jsem fusak prala, použila jsem prací prostředek na funkční oblečení (třeba Gere-tex) a bylo to bez problémů. Ptala jsem se přímo u prodejce a stačí prý mýdlový roztok, nejlépe Lanza.

myskin
6. feb 2012

Ještě jsem zapomněla, prát na 30 a nejlépe před praním projet pračku na prázdno aby se vypláchly zbytky aviváže.

anamor
6. feb 2012

ahojte kocky, tiez mam buggy f4, zatial spokojnost, aj ked na pouzivanie denno-denne si pocka na jar. mate kocky k nemu nanoznik, ak ano aky? a plastenka na dazd aka pasuje? lebo tu potrebovat budeme 😉 dakujem

zuzanka7834
6. feb 2012

Ahojte baby, ako ste spokojne s kocikom Gesslein F2 cocon?

vendyzr
7. feb 2012

Ahoj,
tak jsem vás pročetla a jsem rozhodnutá koupit si Gesslein F4 Buggy místo golfáče. Teď mám PP GT3 a je to super kočárek, ale už mě přestává bavit se s ním tahat do auta, dost jezdíme. No a klasické golfky mít nemůžeme, bydlíme na vesnici, snad nebudu litovat.
Chtěla jsem se zeptat, nepřemýšlí tu někdo, že by prodával tak v dubnu Gesslein F4 Buggy? Moc často se v bazárcích nevyskytují, tak se ptám rovnou tady 😉 😉

bulinka27
8. feb 2012

@madalah ahoj, od akeho veku je F4 vhodna pre dieta? nas maly uz bude mat 6 mesiacov, zatial este sam nesedi, aj ked v jedalenskej stolicke sa uz dviha.....dakujem 🙂

bulinka27
8. feb 2012

@anamor my sme si plastenku kupili original, ale est sme ju neskusali, cakama na lepsie pocasie, ked budeme moct pouzit aj kocik 🙂 a este taky maly detail, ze neviem - od kedy tam mozem maleho dat...sam este nesedi, tak som si neni ista.... inak kocik je strasne fajn, co sa tyka skladnosti a ovladania 😎

bulinka27
8. feb 2012

a predavaju aj plastenku na kocar v DMke, ale to je taka univerzalna. stoji 4 eura. original plastenka na F4 stoji cca 22 eur.

peggy722
8. feb 2012

@bulinka27 Já jsem Elu vozila i když ještě sama neseděla. Ale neposazovala jsem jí, jenom ležela. Tím, že je ta opěrka celkem dlouhá, tak to dítě opravdu leží a není tam zabořený. Tak jsem testovala ve sněhu a zvládá v pohodě, ani ty šutry na tom sněhu nejsou takovej problém. Rozhodla jsem se na to kašlat. Já ho prostě potřebuju, s tím tankem už neumím jezdit. Do MHD se s ním vůbec nedá. Teď jsem s Elou jela dvakrát do Krče kvůli ekzému a nedovedu si představit jet s tou trojkombinací busem. Pláštěnku jsem si kouila Emitex, ona tam jako pasovala, ale když Ela usnula a já ty záda položila, tak ta pláštěnka byla už malá. Tak jsem jí předělala jokoby na golfkovou verzi a funguje to dobře.

bulinka27
8. feb 2012

@peggy722 dakujem velmi pekne za radu 🙂 tak uz asi aj my prejdeme na F4, lebo nas kocar uz melie z posledneho a bojim sa, ze sa nam kazdu chvilu rozpadne....ale na druhej strane v tejto zime je asi lepsie, ked je Robko vo vanicke.... tak nech nam a nasim detickam kocarky dobre sluzia 😀

renisco
8. feb 2012

@anamor nám ji dali zdarma ke kočárku a pasuje dobře

a nánožník si berou holky od baby z MMB http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41550538&tab=1

sunny1112
8. feb 2012

@anamor ja som kupila tuto a sedi super. z DM nesadla vobec ☹ http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

peggy722
9. feb 2012

@bulinka27 V zimě je u ležícího dítětě trochu problém tak hodně otevřená bouda. Moc před zimou nechrání, ve větších mrazech není špatný jezdit s pláštěnkou. Takže já bych možná s tím přechodem do Buggy ještě počkala na lepší počasí. Nánožník zatím nepotřebuju, teď používám fusak emitex a na jaro mám jarní fusak emitex, ten je suprovej.
Ale ten nánožník ještě zvážím.

anamor
9. feb 2012

@renisco a nevies aka je ta plastenka znacka? dik

bulinka27
9. feb 2012

@peggy722 dakujem za skvele postrehy, idem este pozriet ten jarny fusak, lebo mi mame len zimny fusak Eisbarchen.

renisco
9. feb 2012

@anamor tam štítek není

peggy722
9. feb 2012

Tak jsem si objednala ten nánožník 😀 , jste mně nějak zvyklaly, černej s růžovejma kytkama. Tak jsem zvědavá.
ten jarní fusak je fakt dobrej, akorát by jí asi po ránu jenom v něm na jaře byla zima a v zimním zase vedro. Tak přes to hodím ještě nánožník a bude to dobrý. Stejně bych jí příští zimu do fusaku už nenarvala. Já jsem si akorát předěala to uchycení. Oni tam nahoře měli kulatý gumy na uvazování a nějak to vůbec nesedělo k těm knoflíkům a hrozně se to pořád sesouvalo. Tak jsem je odstřihla a přidělala poutka z gumy přesně podle těch knoflíků. A sedí jak přibitej. 😀

miripa
9. feb 2012

Ahoj holky. Chci se zeptat. Omlouvám se jestli to tu už zaznělo. Je vhodná gesslein F4 buggy + vanička od narození? Má někdo zkušenost? Je totiž o dost levnější, než F4 s vložnou taškou. Tak tomu dost dobře nerozumim. Dík za odpověď.

miripa
9. feb 2012

Případně tedy od jakého věku je F4 Buggy vhodný?

renisco
9. feb 2012

@miripa když na něj nasadíte vaničku, tak od narození. jinak samotný F4 buggy od 6ti měsíců, ale doporučuji do něj vložku, protože ten povrch je klouzavý a dítko pořád sjíždí

bulinka27
10. feb 2012

musim suhlasit s renisco, ze ten povrch je dost smyklavy...ja som si vcera objednala ten jarny fusak od emitex, tak snad to bude fajn...len ma mrzi, ze sme si kupili tu limitovamu edicu snoopy a teraz ho nebude vidiet, kedze tam bude fusak, ale co uz, hlavne, nech je Robkovi pohodlne 😉
Renisco a ty si mala aku vlozku na mysli?

renisco
10. feb 2012

@bulinka27 normální šitou z bavlny - nic extra - jako jsou na obrázku

peggy722
10. feb 2012

@bulinka27 U mně to růžový taky moc vidět není, ale mně to zase tolik nevadí.

bulinka27
10. feb 2012

dakujem dievcata, idem teda este ponurat takuto vlozku, aby sme bolo pripraveny na jarnu, letnu sezonu ;) travime vonku dost vela casu, takze nam pre pohodlie v kociku nesmie nic chybat ;)

bulinka27
10. feb 2012

@renisco dakujem este raz za radu 🙂

bulinka27
10. feb 2012

@peggy722 ahoj, ved ani mne to nejak nevadi, len skoda, ze som na to nemyslela pri kupe. trosku sa vsak obavam, ako dlho nam bugy posluzi :( Robko uz totiz teraz (5 mesiacov a 2 tyzdne) vazi skoro 9 kg...a kocik ma nosnost 15 kg 🙂

kyti75
10. feb 2012

@bulinka27 ta váha se brzy zastaví 🙂

Náš prcek měl v půlroce skoro 9kg a teď ve 20m má 12kg. Jak začne lézt a chodit, ž to tolik nahoru nepůjde. A nebála bych se, tady je hodně pevná konstrukce, něco to vydrží 😉

Tady moje vložka z obou stran

fatmira
10. feb 2012

Ahojte 😉 baby pouzivate slnecnu clonu na F4 buggy? ak ano, ktora sedi? myslite, ze tato je ok? http://www.bambini.sk/sk/2819/116/sunshine-kids...

renisco
11. feb 2012

@fatmira já nepoužívám, boudu jsem si prodloužila, tak clona není potřeba.

možná bych asi spíše volila tuhle http://baby-planet.cz/shop/prislusenstvi/strisk...

tatiana1760
11. feb 2012

AKCIA na marec ESPIRO !!! Hlaste sa 🙂 Foto v mojom bazáriku .
Viac info cez poštu..