Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

peggy722
28. júl 2011

@renisco No já jsem zvědavá, jak to zvládne v zimě Buggy, no což ještě máme ten tank, tak bez kočárku bych nebyla, ale moc se mi s ním už jezdit nechce, už jsem zhýčkaná 😀

zuzikkaa
28. júl 2011

@peggy722
@renisco baby,,su kazove aj ine gessleiny?? myslim vision,,F2,,future...atd...alebo su hlavne reklamacie u buggy??
konkretne sa mi paci vision,,ake ma minusy?? poradte 😉

xkacatkox
28. júl 2011

@peggy722 tak v zimě můžeš být naprosto v klidu 🙂

peggy722
28. júl 2011

@zuzikkaa Já myslím, že tu nebyly reklamace jen na Buggy, ale myslím, že to byl Vision. Já když jsem se dívala jednou na MMB, tak jsem jich tam našla v bazaru, až mi to bylo podezřelý, že se jich lidi hodně zbavujou a někdy po několika měsících, když tam psali jak dlouho je ještě v záruce. 😕 U Buggy může bejt problém v tý rukojeti. Sice je tohle ovládání docela fajn, já s tím knoflíkovým měla docela problém, ale je to takový vachrlatý, takže se to asi může občas zlomit, ale tenhle systém maj všechny Gessleiny.

renisco
28. júl 2011

@peggy722 já s buggy v zimě rozhodně jezdit nebudu... mám ráda, když má malá před sebou madlo a v buggy v žádném případě fusak pod madlo nenarvu - leda s nadávkama....

vision má jiné polohování rukojeti než buggy, F4 či future... reklamace na vision neznám, akorát je dost těžký....

renisco
28. júl 2011

@zuzikkaa future měl (nevím jestli ještě má) problém v tom, že mu rupala konstrukce...

zuzikkaa
28. júl 2011

@renisco tak vaha mi vadi najmenej,,mala som quinny freestyle a ten mal cca 17kg 😅

peggy722
28. júl 2011

@renisco Tak teď si mi s tím fusakem nasadila brouka do hlavy. Já mám koupenej Emitex, ale nezkoušela jsem ho tam dát. Ten jarní je v pohodě. No to madlo je taky pitomý, spousta kočárku ho má odepínací jen na jedný straně, takže ho odklopíš, zabuduješ dítě a dáš ho zpátky, tady ho musím vyndat celý, což jde docela blbě.

renisco
28. júl 2011

@peggy722 dá se vytahnout jen z jedné strany a odklopit, ale stejně nedrží a zavazí 🤐 je posazené hrozně nízko, tak dát tam teplý zimní emitex, tak už tam dítko nenarve nohy....

peggy722
28. júl 2011

To že je nízko by tak nevadilo, ale ono je docela malý. Já jsem na to sporťáku měla takový robustnější.
No tak prostě budem jezdit bez madla. Ona se stejně Ela začíná projevovat hodně akčně, takže jsem zvědavá, jestli nezačne do konce prázdnin třeba chodit 😝 , což by mně asi šlehlo, v deseti měsících. Ale aspoň by přestala v tom kočáře tak prudit. Nesnáší dlouhý pobyty v kočárku, takže výlety moc nehrozej. Když jí nemůžu vyndat a strčit třeba na pískoviště, tak je konec.

renisco
28. júl 2011

@peggy722 v 10 ti měsících? tak to by mě šlehlo... jsem ráda, že tam malá sedí a je v klidu a doufám, že dlooooouho sedět bude... 😀

fatmira
28. júl 2011

Ahojte..dobre ze tu rozoberate tie zimne fusaky do Buggy 😀 teda dobre to nie je... 😅 lebo to ze mi tam nebude sediet madlo ma dost stve, lebo maly ked sedi v kociku, tak sa ho vacsinou drzi a tak kuka na svet... hm... da sa to nejak poriesit? inym fusakom? lebo tiez som planovala ten emitex kupit... hmmmm..a tak som bola zatial vcelku s tym kocom spokojna.... 😅

pusiket
28. júl 2011

@fatmira Na str.69 jsou fotky kočárku F4 buggy s fusakem,dítkem,madlem i nánožníkem,takže si myslím,že to jde. 🙂

fatmira
28. júl 2011

@pusiket jeeeeej dakujem.. 😉 tak som trosku kludnejsia 🙂

peggy722
28. júl 2011

@renisco No Ela trošku čilejší než byla Lucka, tohle je takovej neposeda. 🙂 No kamarádka má chlapečka, kterej fakt chodil v 10 měsících a byl to nářez.
Jo koukala jsem na ty fotky a přišlo mi, že tam ten kluk má místa docela dost a to už byl dost velkej, takže roční dítě tam člověk nacpe docela v pohodě. Akorát to madlo musí člověk dát takhle hodně nahoru. Já to zítra zkusím tam Elu nacpat.

renisco
28. júl 2011

@peggy722 no já to zkoušela, ale mě se to madlo nelíbí... hlavně jde o to, že když sem tam chtěla malou dát, musela jsem madlo celé sundat, dát tam malou a pak madlo dát zpět.... a to na sobě ještě neměla kombošku.... vybodla bych se na to, to tam pořád nandávat a vyndávat 🙄 🙄

peggy722
28. júl 2011

No já uvidím, jak to bude fungovat, to madlo se hodně blbě vyndavá, já než tam čudl vždycky nahmatám, tak pěkně zuřím 🙄

renisco
28. júl 2011

@peggy722 s tím naprosto souhlasím.... vytahnout mi to problém nedělá, ale nahnout to madlo - uááááááá - vraždila bych a otřískala o hlavu tomu, kdo vymyslela to schovat kamsi dovnitř 😠

peggy722
28. júl 2011

No ono někdy ty výrobci moc nepřemejšlej, podle mně ty kočárky musej navrhovat chlapi, protože ženskou by taková blbost nenapadla.

renisco
28. júl 2011

@peggy722 a nebo ženská, co tam zkouší dávat maximálně mončičáka

fatmira
28. júl 2011

@renisco jak nahnout to madlo...s nim sa da nieco robit? 😅

peggy722
29. júl 2011

NO myslím, že jak se na jedný straně vyndá, tak na druhý straně je kloub a ohne se, takže se na druhý straně nemusí vyndavat. Jenže jak je to potažený tou látkou, tak se to vrací zpátky.

peggy722
29. júl 2011

@renisco No někdy z některejch diskuzí o kočárcích mám pocit, že nejdůležitější na kočárku je barva, ostatní věci už jsou podružný 😀 .

renisco
29. júl 2011

@peggy722 přesně tak... sice se s tím madlem dá hýbat, ale stejně nedrží, tak se sklápí, takže fakt jedině celé sundat ☹

peggy722
29. júl 2011

SOS jak se tam ten blbej fusak přidělává. Buď jsem úplně blbá nebo fakt nevím, vůbec nejsem schopná se tam orientovat v těch jejich očkách, nikam mi to nepasuje. Třeba vůbec netuším, čím to přidělat nahoře, aby se to nesesouvalo. A kam se přidělává taková ta guma s tou přezkou, někam na konstrukci ?

fatmira
23. aug 2011

ahojte baby.. mam otazku: ktory fusak na zimu lepsie sedi do F4 buggy? alebo s ktorym mate lespie skusenosti? Kaiser Iglu, alebo emitex? alebo nejaky iny? 🙂

xkacatkox
23. aug 2011

@fatmira já měla fusak od gessleinu a byla jsem spokojená, držel, neklouzal

daisy_jv
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xkacatkox
27. aug 2011

@daisy_jv tak s tímto (zatím) zkušenot nemám, ale je mi jasné že i mě by vadilo, kdybych rachtala, nehledě na to, zase tak levný kočár to nebyl aby dělal ostudu, tak to zkuste 3 krát reklamovat a pak se snima podohadujte, jinak jsme zažila že mi v duze opravili tašku a jak jsme si ji přebrala a vyzkoušela tak se znova roztrhla, tak jsem jim to tam nechala a napodruhé oprava už dopadla dobře

emispheare
27. aug 2011

Ahoj holky, mohla bych poprosit o radu? Zvažuju koupit golfky gesslein buggy F4 - strašně se mi kočárek líbí. Měli bysme ho na kratší cesty, do města, obchodu - jako hlavní máme teutonii Spirit S3. Budu hodně zklamaná? Nebo mile překvapená? 😅 Po přečtení pár stránek mám pocit, že jsem se moc dobře nerozhodla 😅 díky za odpovědi 🙂