Kočíky Hauck Roadster a Jeep Roadster. Máte skúsenosť?

katka13122
25. feb 2008

Ahojte,mate stýmito kočíkmi skúsenosti???

zuzkafuny
25. feb 2008

Ja som si práve taký prekúpila a zatiaľ mu nemôžem nič vytknúť. Nie sú drahé, a sú pohodlné... ja mám ten jeep a ľahko sa s ním manipuluje...

alcav
25. feb 2008

Ahoj,
tak ten Roadster se nam libil take,, ale pote, co jsem o nem cetla par negativnich referenci na netu tak od nej ruce pryc. Pry se v nem detem spatne sedi a je pry vratky, hrozi prevraceni pri nakloneni ditete do strany.
Takze asi to u nas vyjhraje ten Jeep. Kde ho budete kupovat? Myslim jako pres jaky web obchod 😉

katka13122
autor
25. feb 2008

asi ceu web obchod,ja ich mam viac vyhladnutych,napr.DEsta,X-lander, 😉

dada2007
20. jún 2008

Ahojte maminy,
prosím Vás, máte niektorá pozitívne alebo negatívne skúsenosti s kočíkom Hauck Roadster??? 😉 😉
Budem vďačná za každý názor....dík

terry2
21. jún 2008

Tak kočárek hauck roadster jsem si pořídila před 2 měsíci.Negativní názory na něj jsem si chytrolínsky prostudovala až po jeho nákupu 😢 Asi týden po používání mi začalo dost hlasitě vrzat kolečko-muselo být celé rozebráno-šikovným dědečkem,a namazáno.Další kolečka zatím dobrý.Jinak jsem na něm nezpozorovala žádnou extra špatnost.Jezdí se mi s ním dobře.Vám přeju šťastnou ruku při výběru 😉

kalerat
8. feb 2009

Holky a máte některá kočárek hauck shoper??

krista
31. júl 2009

nency • 2d • Včera ve 22:46
Nemáte některá zkušenost s kočárkem Hauck Roadster SL tříkolkou?
Zjišťuji reference, protože cenově se mi zdá o dost levnější než ostatní tříkolky, tak nevím jestli
bude kvalitní.

astrane
31. júl 2009

kamarádka s ním jezdí a je spokojená....ale pro velké děti to není,spíš pro drobnější 😉 🙂 jezdí myslím od března a co jsem zkoušela,tak se s ním jezdí dobře a všude se vleze,má kola jen 60cm a jsou velká a taková pěnová-dobrý...jediné minus-nejde sundat potah madla...
myslím,že polohování zádové opěrky je tam na zip,tak nevím,zda by ti to nevadilo-mě se nezdálo,že by s tím kamoška nějak válčila nebo zápasila....zatím si kočárek chválí
jinak jsem teda taky četla i negativní reference....asi záleží i na tom,co od toho očekáváš 😉

krista
9. sep 2009

misa.cekatelka • 1d • Dnes v 16:23
Ahoj všichni,chci se zeptat,zda máte někdo tento kočárek nebo jakoukoliv jinou sportovní tříkolku.tady je odkaz na foto kočárku: http://www.kocarky-pro-mrnata.cz/trojkolky/spor...

Mám 14 ti měsíční dceru a zajímá mě,jak je kočárek pohodlný a jak na něj děti reagují.chci ho pořídit místo golfáče.

iloha • 2d • Dnes v 17:02
Ahoj, my jsme měli tuto tříkoku, byla suprová http://www.baby-eshop.cz/trikolky/trikolka-red-...
Jen na věčně honící dítě po chodníku je přeci jen každá tříkolka trošku velká a těžká, proto jsme raději pořídili i golfáče. Ale jinak fakt supr kočárky, jen nevím jestli u tvé verze nebudeš neustále čistit "podnožku", když je šusťáková (nebo tedy na obrl. to tak vypadá).

misa.cekatelka
9. sep 2009

Potřebovala bych jen vědět,jestli je kočárek pohodlný a jestli tam dítko není skrčené nebo nemá moc pokrčené nožky.

jankohrasko
15. mar 2010

Ahojte, neviete kde dostanem kupit nahradny plast na nafukovacie koleso HAUCK ROADSTER 12 1/2 x 2 1/4??? prosim 🙂
dakujem za kazdu pomoc

rainee
6. apr 2010

ahojte velmi sa mi paci tento kocik, je k nemu aj nanoznik? zhanam nieco priestranne pre vacsie babatko /nasa ma 4m. a uz skoro 8kg a je dost dlha/ takze mam dost problem s kociarikom, chcela by som aby bol aj skladny do maleho auta. vedeli by ste mi prosim niektora zmerat dlzku a sirku lahu, dakujem.

monca13
10. apr 2010

ahojte mamičky,
chcela by som sa opýtať na kočík Hauck Roadster, aká je šírka a dĺžka ležiacej časti? kto máte s ním skúsenosti, dajte vedieť, či tam môže 1,5 ročné dieťa normálne spať, či mu nebudú trčať nožičky a či ho tam zmestím ako 2 ročné potom v zime aj s fusakom? ďakujem pekne, Monika

rainee
10. apr 2010

pozrela som si ho dnes v predajni, podla mna je dost maly.

Rozmery:
zložený: d. 89 cm, š. 53 cm, v. 37 cm
plocha na sed/ľah: 30cm x 74 cm
hmotnosť 9,5 kg
lastové kolesá (predné 24 cm, zadné 29 cm)

rainee
10. apr 2010

a zalezi od toho akeho mas drobca, nasa by sa tam ani do roka nevpratala

bubatinko
11. apr 2010

mala som hauck roadster sl a nic sa mi nanom nekazilo boli sme spokojni s nim az na to ze by k nemu mohla byt aj lepsia vybava...maly bol velke dieta a vpohode mu stacil..... teraz som ho predala ked ma 16 mesiacov a vazi uz 16kilov :D a meria 96cm uz mu bol trochu maly ....inak spokojnost

bubatinko
11. apr 2010

monca13 maly v nom vosiel v pohode s fusakom aj naobliekany v zime a to je dost macko 😉