Kočíky Mutsy. Akej sú kvality?

bambucinka
16. okt 2007

Vie niekto akej kvality sú tieto kočíky. Páči sa mi konkrétne tento:
http://www.mutsy.nl/products/3rider/colors

zajaciq
9. jan 2010

v tej teme je na zaciatku link, ved citaj 😉 (dino.sklep.pl)

nedostala som k tomu kos na nakup ani fusak ani igelit na dazd, to planujem kupit neskor na www.malvik.sk , tam je ten kocik o dost drahsi v porovnani s poliakmi. za to isofix familyfix zakladna je lacnejsia na malviku (156cca) oproti 198eur v tom polskom obchode. to este zvazujem k autosedacke.
ja mam aj ten baby sitter, setko je pofotene v mojom albume, ale ten vyuzijeme asi len spolu s autosedackou, kedze konstrukcia je riesena, ze bud mas 'oblecenu' vanicku alebo sportovu cast, a tu konstrukciu potrebujes na babysitter. uz sa neviem dockat, kedy sa budeme kocikovat 😵 😵 😵

nanade
19. jan 2010

Baby pouzivate niektora mutsy 4rider alebo urban sportovu cast?
Lebo mne to nejde do uplneho lahu..Neviem ci to mam spravne nadstavene...

patatina83
28. dec 2010

@eva4444 ahoj môžem sa opýtať ako si bola spokojná s kočíkom s odstupom času ?strašne sa mi páči slider ale ma maly nakupny kôš .Moj maly ma 5mes tak uvažujem o kúpe sportaku nie su tie kociky dosť male?som ti vdacna za odpoved ahoj

eva4444
28. dec 2010

@patatina83 mysme mali a stale amme urban rider. kupovali sme novy a este stale superfunguje a bude aj pre tretie babo. spokojni sme. jedine co by som vytkla my sme kupili cargo antracit a strasne na nom vidno vsetku spinu, ked deti vypustia slinku alebo hocijake kvapky ked to uschne to vyzera strasne. cize mozno tie potahy sport su lepsie.

patatina83
28. dec 2010

@eva4444 http://www.paperotto.it/novita/mutsy_-_urban_ri...
tento mas ty ze??a je dost priestranny myslim sportovu cast,,mne treba uz sportak...a tie velke kolieska na nom ziaden problem dostat sa vsade v meste??mne sa strasne paci slider,,ale neviem na obrazkoch vyzera dost uzky bojim sa aby tam mal maly dost miesta..pozeram,,ze mas termin v januari,,nech vsetko dobre dopadne..a gratulujem ..ahoj a dakujem ze si mi napisala.. 😉

eva4444
28. dec 2010

@patatina83 ano tento mame, sme spokojni aj teraz po snehu nemame problem, len si treba nacvicit cuvanie z vytahu. ten slider nepoznam. tento nas sportovy je velky podla mna dost, Peta sme tam vozili tiez uz od 5m poleziacky vo velkom vlnenom fusaku a v pohode. (ten fussak nebol od mutsy). ono ked sa deti naucia chodit moc v tom kociku neobsedia zvacsa ale myslim ze do 2,5roka urcite vydrzi.

cigaretka5
5. feb 2011

@eva4444 evi ako upinas nanoznik na mutsy? mne sa nejak nedari

jozefine
13. apr 2011

Baby co mate Mutsy 4 rider stalo sa vam niekomu, ze ste prevratili kocik??Mne sa to dnes stalo. Isla som do brany po vjazde- sikmina vedla schodov a normalne sa mi kocik cely prevratil dopredu aj s dietatom. Kocik mam asi 2 tyzdne tak som z toho dost rozcarovana.Stalo sa vam to niekomu???

rhodosbb
21. apr 2011

@jozefine, ja mam Mutsy Joe Silver, podvozok 4rider a este sa mi nastastie nestalo nic podobne...ale myslim, ze podla toho terenu, co popisujes, by sa tam prevratili asi vsetky kociky...

sakura77
21. apr 2011

@jozefine dole kopcom treba ist len po zadnych kolesach,ved ta vaha ti to automaticky prevazi,ja som mala mutsy sice iny typ,ale vzdy som nadvihla,nikdy som neriskovala ze vytrepem babo 🙂 😉

jozefine
21. apr 2011

@sakura77 no lenze mne sa to stalo hore kopcom :(

chichinka
6. máj 2011

chcela som len prispiet mojou skusenostou - hladali sme predajnu v Ba a okoli kde by mali Mutsy kociky, chceli sme si ich pozriet nazivo. Nakoniec sa podarilo - maju ich v Ba v Kocikove (skvele panie, super pristup a ochota), vystaveny maju 4rider aj Urban rider a v Trnave v Bambini maju vystaveny len 4 Rider ak som to dobre pochopila, ale vedia objednat aj Urbana. tak prijemne rozhodovanie 🙂

michellina
27. jún 2011

dievcata, nejake skusenosti s kocikom MUTSY transporter 2011? Rozmyslame o jeho kupe, len ma trosku odradza to polohivanie chrbatika v sportovej casti, to ma najviac trapi, ze nejde uplne do lahu...

rhodosbb
28. jún 2011

@michellina ja mam mutsy joey silver 2010 ako som pisala vyssie, sportova cast ide uplne do lahu, na com mi tiez velmi zalezalo, ale ked ti mam pravdu povedat, tak som to este nikdy nevyuzila 😅 mala mi vzdy zaspi posediacky a ja ju potom spustim len o jeden alebo dva stupne nizsie, ale do uplneho lahu ju vlastne nedavam...

michellina
28. jún 2011

@rhodosbb a od kolkych mesiacov si ju davala do sportovej casti? Ja budem mat zimne babo, resp. ma sa narodit koncom oktobra cize mi cca vychadza, ze v 5-6 mesiacoch asi pojde do sportaku a bojim sa kvoli tej chrtici, myslis ze je to ok?

rhodosbb
28. jún 2011

@michellina, my sme presli do sportaku presne v 6 mesiacoch, kedze sme chodili so starsou dcerou lyzovat aj na tri hodiny a to mi uz mala nechcela lezat v hlbokom kociku, bolo to vo februari, v sportaku bola vo fusaku riadne zababusena, podopreta dekou z kazdej strany a bola v pololahu-polosede, nie v uplnom sede, takze si myslim, ze to ublizit nemoze a hlavne sa jej velmi pacilo, ze videla vsetko, co sa deje okolo nej 🙂

lovesista
16. okt 2011

@michellina ahoj, pozeram ze tvoj prispevok je z Juna. kupili ste nakoniec ten Mutsy transporter? chcela by som sa opytat ako si spokojna 🙂 tiez nad nim rozmyslam, len este vaham ci Transporter alebo 4 rider.. dakujem 😎

michellina
16. okt 2011

@lovesista Ahoj, ano nakoniec sme ho kupili, neodolala som 🙂 No zatial som ho kocikovala len po byte 🙂 uvidime o cca 2-3 tyzdne ale zatial som velmi spokojna, je pekne a kvalitne prevedeny, a hlavne sa s nim velmi dobre manevruje, je velmi dobre ovladatelny a oproti ostatnym lahucky, co som ja potrebovala, kedze nemame auto a budem sa a nim nadrapovat v busoch...

lovesista
17. okt 2011

@michellina presne tie parametre co si opisala mi na nom najviac vyhovuju 🙂 my tak isto potrebujeme co najlahsi kocik, pretoze v panelaku nemam vytah a budem ho nosit v rukach na 1. posch. 😒 inac este rozmyslam nad Brio go, ale ten je o dost drahsi a tiez vanicka sa mi zda uzsia..

michellina
17. okt 2011

@lovesista no tazke je vybrat kocik, ktory ma uplne vsetky parametre take, ake by sme chceli, ze na 100%. BUd je tam cena, velkost vanicky, alebo ze sa neda otacat sportova cast...mne sa pacilo na Transporter aj to, ze kolesa sa nenafukuju, su preto aj lahucke a nemozem na tom dostat defekt napriklad...a chytili sme aj akciu, ze fusak davali zadarmo 🙂 ale zase sme dokupovali nanoznik na sportovu cast za 30€ a tasku za 60€ takze sa to asj cenovo vyrovnalo, ale aspon ten fusak nemusim kupovat iny.

lovesista
17. okt 2011

@michellina ano, ano, ta akcia s fusakom je stale 🙂 v Kocikove v BA, aj v Bambini v Trnave. cez vikend som bola v Kocikove a predavacka povedala ze ten fusak sa da pouzit aj ako nanoznik do sportovej casti, aj nam to ukazala na vystavenom kociku. neskusala si to? alebo to bolo nepohodlne pre maleho? ci tymas starsiu kolekciu a tam je iny fusak?

michellina
17. okt 2011

@lovesista nie ja mam novu kolekciu, 2011, viem, ze sa da dat aj do sportovej casti ten fusak, aj tam velmi pekne sedi, si myslim, ze je aj skor robeny do sportovej ako do hlbokej casti, len ked bude este prechodne obdobie tak fusak bude moc teply, je dost hunaty, mne to tak vychadza, ze na jesen buduceho roku uz budeme v sportovom a to bude este moc teply ten fusak tak preto ten nanoznik.

lovesista
17. okt 2011

@michellina aha jasne, chapem. tiez sa mi zdal ten fusak teplucky, hunaty, na prechodne obdobie je asi fakt moc teply. tak velmi pekne ti dakujem za tvoje postrehy, este sa vecer poradim s mm a najvyssi cas objednat, dali sme si nacas 😎

michellina
17. okt 2011

@lovesista drzim palce, nech dobre vyberies 🙂 no inak si myslim, ze tie nanozniky by mali automaticky davat k sportovej casti, ale co uz 😀 asi preto, ze fusak je "zdarma" tak nanoznik sa dokupuje 🙂

suzann
22. okt 2011

Ahojte maminy,
som definitívne rozhodnutá, že chcem mutsy, Ale teraz sa rozhodujem, či urban rider alebo transporter. Niekde som čítala, že športová sedačka transporter má nejaké iné polohovanie ako na urban driver. Prosím čo máte mutsíkov napíšte všetky pre a proti, či radšej urbanR alebo transporter.
Ďakujem
Suzann

misy
22. okt 2011

moja kamaratka ma mutzi urban rider a asi narazili na vadny kus, pretoze vanicka tak divne smrdela, nedala sa nijak vyvetrat, tak im ju musel predajca vymenit za novu, viem, ze sa stazovala, ze je na vanicke plytka buda, ze tam dost fuci na malu, kedze porodila v decembri a mne sa zdala aj mensia od mojej Brio vanicky. Ale so sportovou castou je spokojna....

megy2
24. okt 2011

@michellina ahoj vy mate mutsy transporter???a kupili ste k nemu aj original nanoznik???ja ho nikde nemozem najst,nedas mi prosim nejaky link???.....s kocikom som velmi spokojna,vyborne sa ovlada....

sakura77
24. okt 2011

@megy2 fuha a nemala si k tomu hned? ja som to mala spolu v cene 😕sice to bolo davnejsie...

teress
24. okt 2011

My mame musty trensporter, zatial max. spokojnost....jediné na autosedačke sa mi nepáči prip. striešky inak super..lahký, super sa skladá aj čistí. do športového sme ešte nedorástli 😉

megy2
24. okt 2011

@sakura77 nemala....v cene bol len fusak a nikde na nete som citala som citala ze na transporter sa ani nanoznik nevyraba,preto ma prekvapilo ze ho
@michellina kupila.......