Kočíky Mutsy. Akej sú kvality?

bambucinka
16. okt 2007

Vie niekto akej kvality sú tieto kočíky. Páči sa mi konkrétne tento:
http://www.mutsy.nl/products/3rider/colors

sakura77
24. okt 2011

@megy2 ale urcite vyraba,ja som ho mala tiez..ale teraz rozmyslam ze ja som nemala fusak zas 😀 vtedy bol v cene nanoznik

megy2
24. okt 2011

@sakura77 faaakt ta som rada,musim pohladat niekde....dik za nadej 😉 😉

sakura77
24. okt 2011

no,teraz som normalne v pomykove,ci to fakt nebol ten fusak,nie nanoznik..ono to bolo take medzi ako fusakonanoznik,sakra,neviem teraz....aby som ta nezavadzala...

michellina
24. okt 2011

@megy2 ahoj, my sme kupili nanoznik priamo na predajni v BA, v Kocikove, skus ich kontaktovat tu: http://www.kocikovo.sk/kontakt/
pani mi aspon tvrdila, ze je priamo na tento kocik, neskumala som, ci nie je k inemu MUTSY kociku, ale sedi tam, mam to zabalene, nechce sa mi to ist pozriet, ale farba aj vsetko sedelo ked sme to skusali.
Este sa vas baby opytam: nehybe sa vam rucka? Ja ju nemam uplne pevnu, hybe sa mi trosku hore dole v tom klbe, ako sa nastavuje do akej vysky ju chcem mat...neviem ci je to chyba alebo je to normalne, ze sa to trosku hybe. Dakujem 🙂
@sakura77

michellina
24. okt 2011

@sakura77
@megy2 no ono aj ten fusak sedi do sportovej casti, je robeny v podstate skor na to ako do hlbokej vanicky ale tym, ze je velmi hruby, sa na prechodne obdobie asi nehodi. No hlavne je, ze nejaky nanoznik MUTSy urcite k tomu dodavaju, my ho mame na 100% aj farba je presne ta ista, no ked pride muz domov normlane to rozbalime a skusime este raz zlozit a skusit ako to sedi a pozriem aj vysacku na tom nanozniku. Ale mam aj nanoznik, aj fusak.

megy2
24. okt 2011

@michellina mne to je jedno k akemu mutsy to je robene,len nech mi to sedi na transporter 🙂 🙂 🙂 ....bola by si strasne zlata ak mi to zistis.....a aku mas farbu???my mame grey a je to nanic,kazdu kvapku na tom vidno,nanoznik by som brala asi skor cierny.....

megy2
24. okt 2011

@michellina teraz som bola kuk a rucka sa mi tiez hybe,ale vobec to neprekaza....aspo nieje taky tuhy 😀 😀

michellina
24. okt 2011

@megy2 my mame fialovy, chcela som strasne najprv ten svetly, taky ten smotanovy ale potom sme sa rozhodli pre tmavsi nech sa nespini a cakame babu, cize sa fialova hodi. No urcite to este raz pozriem, ale viem, ked nam ho doviezli, ze sme to vsetko skusali a sedelo to perfektne. A to ja som detailistka a nevsimla som si ze by bol z ineho typu ten nanoznik 😀 Cize urcite existuje, lebo ako vravim, ja mam aj fusak aj nanoznik. Lebo fusak sme mali zadarmo k tomu a nanoznik sme doplacali nieco cez 30€ tusim. NO super, lebo som sa zlakla, ci sa mi to nezlomi 🙂 ci je ta rucka ok. A inak si teda spokojna s nim? Ja uz sa neviem dockat, ked budem kocikovat 🙂 Ale ked napises cez to co som ti poslala link ze potrebujes nanoznik na transporter oni vacsinou hned odpisu a poradia co sa najviac hodi ze by si si ho hned aj objednala, neviem kolko je dodacia doba.

megy2
24. okt 2011

@michellina uz som im napisala....ja som s kocikom spokojna,je velmi elegantny a super ovlada....akurat s tou farbou som sa sekla lebo fakt na tom vsetko vidno a ked to periem tak vzdy nejaka mapa ostane....akurat co ma troska mrzi je velkost vanicku,samko sa narodil v lete a dnes ma okolo osem kil a cca 60cm a ked ho obleciem do overalu tak sa do vanicky nevojde tak si prejdeme uz na sportak,a autosedacku mame maxicosi cabriofix a tia sa tam ledva vojde ked je tak hrubo obleceny,ale to s kocikom nema nic spolocne on je proste velky .....som zvedava na tu sportovu cast...

michellina
24. okt 2011

@megy2 no to s tymi vanickami je asi vecny problem, ja mam pocit, ze vsetky kociky ich maju akesi male :/ No ja mam asi stastie ze sa mi mala narodi teraz a akurat v zime vojde aj vo fusaku a na jar snad este bez fusaku vydrzime vo vanicke nejaku dobu, zavisi aka bude velka ked sa narodi. No nam v obchode hovorili, ze sportova cast je najvacia na transportery zo vsetkych MUTSy kocikov, teda ze je dost siroka, prave kvoli tomu, ze sa neda otacat k tebe ale je len v smere jazdy a tym padom je ta konstrukcia robena inak a moze byt sportova vanicka sirsia, tak by ti mal uplne v pohodke vliezt aj obleceny a vsetko...

sakura77
24. okt 2011

aj my sme boli vo vanicke len do 5,5mesiaca,lebo mala chcela vykukovat von uz a nechcela lezat-a bola len tak tak vo vanicke....ale zas sportak bol obrovskyyyyyyyyyy...tak sme kupovali druhy....pre vacsie dieta uz v pohode ale na ten prechod dost velky teda.....sa tam uplne stracala
ale s ovladanim,skladanim,suhlasim,ovladanie mal asi najlahsie ake som zazila 😀

megy2
24. okt 2011

@sakura77 myslim ze ked bude vo fusaku tak cez zimu nejak zvladneme.....i ked sa bojim prechadzat do sportovej cast ked ma este len 4,5mesiaca ci tam nebude nejak nanho velmi fukat....aku mas ty skusenost???

sakura77
24. okt 2011

@megy2 nam to vyslo,ze sme s vanickou koncili nejak v maji,takze to uz bolo fajn,potom isla do sportaka quinny buzz,ten vajickovy typ,kedze chcela cumiet von,ten ma vyhodu ze sa cely naklopi,cize lezi ale je naklonena a vidi,nie je to ze ju dam so sportaku a podopieram vankusmi ked este nesedi,v mutsiku ked som dala aj polosed,sa zosuchovala dole jak paragraf,takze preto isiel prec....ale zas ine je ked bude vo fusaku v zime,to ti ju bude drzat v teple...

sakura77
24. okt 2011

a odkedy isla do soprtoveho,uz mi v kociku viac nezaspala,lebo bola strasne zvedava co vsetko vidi 😀

megy2
24. okt 2011

@sakura77, Dobry den,
Mutsy Transporter nemam original nanoznik, viem vam ponuknut len univerzalny za 29 eur.
Mutsy 4rider ma nanoznik, ktory sa trosku hodi na Transporter, ale mohol by byt problem s farbou.
Lea.......toto mi odpisali z kocikova...

@michellina

michellina
24. okt 2011

@megy2 aha, no tak mne toto vobec nepovedali , ze nie je original k transporteru, ale farba co som pozerala mi sedi uplne presne, teda k fialovemu co mam.

megy2
24. okt 2011

@michellina ale sedi uplne presne hej???.....skusim to objednat.....

michellina
24. okt 2011

@megy2 no neskladali sme kocik,len som pozerala ten nanoznik, ale snad ked nam ho ponukli sami tak bude sediet, ale chcem to este raz skusit, len neviem ci dnes ci zajtra, dam vediet...

michellina
24. okt 2011

@megy2 no skusala som to, tak si predstav, ze farba sedi, ale struktura latky je trochu ina, a pritom mi tvrdila, ze je to presne k tomu :( ale nevadi, zajtra ti poslem foto aby si videla, ale je to podla mna v pohodke, len ma stve, ze mi nepovedali na predajni pravdu.

megy2
25. okt 2011

@michellina dakujem..hej budes zlata ked tu hodis nejake foto.....

michellina
26. okt 2011

@megy2 ahoj, taktu je fotka nanoznika, zda sa mi trosku vacsi ako by mal byt, ale myslim si, ze je v pohode na transporter, ked tam natlacis este aj deku...v pohode sa zmesti, mozno je aj lepsie, ze je trosku vacsi. Ved posud sama podla fotky... 🙂 Mala som este jednu fotku zpredu, ale ta je moc velka, nechce mi ju sem dat ☹

megy2
27. okt 2011

@michellina mne sa zda v pohode,ked tam das v zime este fusak tak to bude ok myslim......a drzi to pevne na konstrukcii???vies ci to nebude nejako padat......ale ja to objednam asi aj tak v ciernom pre istotu,lebo ta siva je strasna farba,vsetko na tom vidno....

michellina
27. okt 2011

@megy2 vies co su tam dva uchyty hore na cvoky po kazdej strane, myslim ze to drzi, este ked sa to dolu prichyti o tom co je na nohy v pohode

megy2
3. nov 2011

@michellina
@sakura77 baby pomozte mi...vcera mi kamoska priniesla nanoznik od mutsy na skusku a som sklamane pretoze nas maly je len v tej polohe na lezato a nanoznik mu pride tak max do pol tela,to ma byt tak????ja som cakala ze ho to viac zakryje.....a ked som nasadila madlo tak mi ten nanoznik vobec nesedel....vecer hodim aj foto...ja neviem mozno to tak ma byt....

sakura77
3. nov 2011

@megy2 fuha,ja ti neporadim,my sme v sportovom uz neboli,len v hlbokom....ale zas ked budes mat ten fusacik k tomu,to je uplne vyssie,to by asi stacilo nie?

megy2
3. nov 2011

@sakura77 co ja viem....sa mi zda ten fusak dost tenky na mraz.....som myslela ze o cely akoby prekryje......vy ked ste boli v sportaku tak uz asi nebola zima vsak???...

sakura77
3. nov 2011

@megy2 no,nie,my sme isli do sportaku akurat na jar,takze uz sme nepotrebovali,ale celkovo tie nanozniky byvaju rozne,no...niektore sa daju este hore tak trocha vyhrnut ze je to vyssie,ale tento neviem aky je,ci len ten polovicny,asi,co?a ma saj iny fusak,ci len tento original,lebo tie velke zimne fusaky sa daju uplne na cele babo dat,tak tam by ten nanoznik stacil myslim...

megy2
3. nov 2011

@sakura77 to je len ten polovicny a este je hore robeny tak do polkruhu takze uplne pre take male babo....skor uz ked normalne sedi tak mu zakryje nohy...pozerala som tvoj album,tak ja som si predstavovala nieco take ako mas na tom zelenom kociariku fusion sa myslim ze vola.....este mi nukali v jednom obchode univerzalny nanoznik od emitexu tak mozno ten sadne......ale mala si naaaaaaadhernu zbierku kociarov....mna by manzel zabil ked som to takto menila 😀 😀

megy2
3. nov 2011

@sakura77 a ten fusak je az hore ano,ale neviem ci mu nebude v zime zima....

sakura77
3. nov 2011

@megy2 ano ten bol super,inak aj emitexovy je dost vysoky,ale su tiez viacere druhy,niekotre sa daju tak vyssie vyhrnut,tie su lepsie
napr taketo daco
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...
no a kociky,no,moj muz nejak nenamietal,sak co uz moze 😀 len mne je luto aj ze uz mam velku bambulu,takze kocik uz moc nepouzivame,lebo este by sa dalo poskusat 😀