Kočíky Mutsy. Akej sú kvality?

bambucinka
16. okt 2007

Vie niekto akej kvality sú tieto kočíky. Páči sa mi konkrétne tento:
http://www.mutsy.nl/products/3rider/colors

megy2
3. nov 2011

@sakura77 no ved do tretice.... 😀 😀 ....pojdem oskusat ten emitex,dufam ze sadne....

sakura77
3. nov 2011

@megy2 😀 diky broňa.... 😀 to inak pocuvam od mojho muza,ze ci nechem vediet ako by vyzeralo nase tretie dieta? 😀 😀

megy2
3. nov 2011

@sakura77 aspon sa vysantis na kocikoch 😀 😀 😀 😀 😀 ......

zubrienka1
9. nov 2011

@teress @michcellina @megy2 ahojte, prave tu citam, ze mate tarsporter. akej ho mate farby? neviem sa rozhodnut a ked som bola kuknut v obchode mali tam len fialovy... a ten urcite nechcem 😉

teress
9. nov 2011

@zubrienka1 ja mám farbu sand, povodne som chcela fialový,ale akurát mi ho pred nosom niekdo vyfúkol....ale aj s touto farbou som nadmieru spokojná...na slnku sa leskne to zlata, alebo preletova...neviem opísať, ľahko sa čistí, pači sa nám, je neutrálny 😉 aj pre babu aj pre chlapca

monram
9. nov 2011

@uankab súhlasím aj my máme 4 rider -môžem len odporučiť, presne ako píšeš doplnkový košík , super vec! napracem tam kadečo, včera dokonca detsku váhu od kamošky 🙂)) nakupy aj tašku,iné kočíky neodnesu toto- hoci tašku nosíme na rúčke,kolesa nafukovacie určite,môžem povedať že je to športový kočík do terenu s týmito kolesami.Vanička pre našu 4 mesačnú stačí zatiaľ, potom pojde do športového ! Ten sa dá voliť rozne farby tak nemame rovnaky hlboky a šporťák 🙂 ,rukoväť mame penovu dá sa aj koženná dokupiť. Videla som poľsku napodobneninu - je oveľa menší, nižší a vidieť rozdiel veľmi.

zubrienka1
9. nov 2011

@teress ja som tiez rozmyslala nad farbou sand, len som sa bala, ze sa rychlo zaspini... a nahodou si nevidela tie sive?

teress
10. nov 2011

@zubrienka1 sivý som nevidela, ale sand aj fialový sú super 😉 mne sa to nečistí zle, hlavne to rýchlo schne...športový sme ešte nemali...tak neviem ako sa špiní

megy2
11. nov 2011

@teress a ako to prosim ta cistis???my mame dark grey a tiez sa leskne pekne na slnku do strieborna ale ked je zamracene tak vidno mapy tam kde som to cistila......

megy2
11. nov 2011

@zubrienka1 ja mam dark grey ale sa mi zle cisti.....asi uz by som len cierny brala...

zubrienka1
11. nov 2011

@megy2 dik za odpoved 🙂 som sa rozhodla pre dark grey, nie je ta siva taka ako monterky? z toho mam trochu strach 😒 momentalne cierna nie je na centralnom sklade, tak mi povedal pani z obchodu.

megy2
11. nov 2011

@zubrienka1 nie ako monterky myslim ze nie 😀 😀 😀 az sa nad tym zamyslam ci fakt nieje ako monterky..ale nie monterky su modre......skor ako sive monterky.... 😉 😉

megy2
11. nov 2011

@zubrienka1 takyto je

zubrienka1
11. nov 2011

@megy2 totiz kupila som si nosic liliputy sivej farby, a ze origos farba manzelovych monterok 😀 tak preto....

zubrienka1
11. nov 2011

@megy2 na fotke je krasny 😵 , uz aby bol doma 🙂 🙂

megy2
11. nov 2011

@zubrienka1 takto svieti na slnku.....

teress
11. nov 2011

@megy2 ten košík zo spodu sa dá pekne odopnúť..normálne som ho vo vani s gel. praškom okefkovala, prepláchla čistou vodou a na slniečku nechala uschnut...na korbičke som zatial čistila len mokrou kefkou a utrela do sucha🙂

inak pekná je aj tá sivá...autosedačku by som už aj ja kupila inú...mame orig. ku kočíku a má na prd striešku

megy2
11. nov 2011

@teress ja mam sedacku maxi cosi takze neviem aka je ta origos.....mozno je chyba ze ja to do sucha neutieram len necham volne uschnut...nas maly mal vcera 5mesiacov a uz asi 2 tyzdne sme v sporataku....a len tak mimochodom ani moja mrcha nikde,uz som aj testovala....

teress
11. nov 2011

@megy2 ale už? mi kočík momentálne atakujeme ešte ako tak vo vajíčku sa povozí 🙂 na športak je asi ešte drobná...ale už sa teším ked ju tam dám...lebo na svet ju baví pozerať 😀
a ani tvoja mrcha nikde? a kojíš?ja som už asi 4 testy porobila 😅

megy2
11. nov 2011

@teress on je dost dlhy a tiez chcel vidiet na svet,v hlbokom vecne plakal a mal malo miesta..teraz ked ho dam do kombinezy a fusaku tak je to ok.....ja kojim max v noci 1-2krat aj to mam pocit ze len sa chce pritulit....teraz napr, som dva dni uplne bez kojenia a nevidim zmenu aby sa mi prsniky naliali alebo co.....

teress
11. nov 2011

@megy2 tak my sme sa narodili so 48cm,,,tak sme ešte krpatý na šporťak...ja už nekojím..krpec mal reflux tak som jej mliečko odsavala a zahustovala nutritonom a mliečko sa mi pomali stratilo
.. ani ja nevidím niake zmeny na prsníkoch...len ma bolí už 2tt hlava a posledných 5 dní vaječníky...tak sa klepem 😝 zas tak rýchlo som rodinu nechcela rozširovať 🙂

megy2
11. nov 2011

@teress ti verim,ani ja nie...ja som momentalne chora a beriem atb tak som robila testy dnes aj vcera ale tak neukazal nic tak dufam ze tehu nebudem......samko mal 54cm ked sa narodil.....

teress
11. nov 2011

@megy2 tak to može byt aj tými atb, no v každom prípade poriadne to znervozni...to mate 6cm k dobru 😉

zairaz
12. nov 2011

Ahojte babulky, chcem sa spytat na Mutsy Transporter, mame ho uz objednany ale trochu som v ocakavani teraz ako sledujem tak ,,polske kocarky" maju vacsie vanicky, zmesti sa mi tam mala v pohode? aj vo fusaku a tak, termin mam v januari, tak verim ze tam vydrzime v pohode. Dakujem za odpovede. 😵

teress
12. nov 2011

my sme julový a šte sa tam v pohode aj s fusakom vmestíme, pri narodení sme mali 48cm

megy2
12. nov 2011

@zairaz no my mame fusak ktory ide do sporataku a mala som pocit ze do vanicky sa ani nevmesti...

zairaz
13. nov 2011

@megy2 ano to som zistila na predajni, ze ten je dobry iba do sportaku, a aku ste to vyriesili? asi budem musiet investovat do takeho ktory vyuzijem aj do vanicky a autosedacky 😉

megy2 a teress ste inak spokojne? my uz cakame na neho dva tyzdne tak som zvedava :(

teress
13. nov 2011

@zairaz ja som nadmieru spokojná, je naozaj lahký, lahko sa skladá...nič zložité 😉 a u nas som veru transporter ani nevidela 😀
ja som sa veru obavala aby sme vybrali poriadny kočík...a splnil očakávania

zairaz
14. nov 2011

@teress dakujem velmi pekne, potesila si ma 😵

megy2
15. nov 2011

@zairaz my sme ani vo vanicke s fusakom neboli,presli sme do sportaka v 4,5mesiaci.....ale ked kupis univerzal fusak mysli ze nebude problem......ja som spokojna akurat teraz ma jedna vec zarazila ze ked sme presli do sportaka tak zacal troska hrkat ale manzel vravi ze to je preto ze je tazisko vzadu kedze maly zatial len lezi v nom,ale ked uz bude aj sediet tak nebude problem....duuuufam...