Kočíky Neo Nato. Máte s nimi skúsenosti?

dupinka
9. jan 2009

Ahojte!

aké máte skúsenosti s týmito kočíkmi? Ako sa s nimi manipuluje v zime? Majú aj nánožník pre športovú verziu, na zimu?
Je to vhodný kočík pre dieťaťko narodené v máji? Tzn. v zime už možno pôjde do športovej verzie.

My máme vytypovaný Neo Nato Multisport 2008 (- obrázok v albume)
Ocením každý názor a postreh...

deniska30
9. jan 2009

Ahoj Dupinka,
ja mam Neonato Reverso Sport Tris 2007. Dcerka narodena na silvestra, cize sme ho vyuzivali celu zimu (vanicku) a tuto uz mame sportovu cast, ktora ma aj nanoznik a je to ok. Myslim, ze ty budes vanicku (je dost siroka aj dlha) vyuzivat este aj v zime, nasa mala v nej bola do 8 mesiacov - a to je dost velka.
Ja ho v kazdom pripade odporucam, osobne som s nim velmi spokojna, dobre sa ovlada (aj teraz na snehu) aj sklada do auta.
Zelam vsetko dobre 🙂

bertica.h
9. jan 2009

mysme mali neonato multisport..bol to nás prvý kočík a po mesaici sme ho museli predať..tie kolečká boli otrasné..malá sa v nom drncala,až som sa bála.odvtedy len nafukovacie..je pravda,že v meste kde sme bývali boli zámkové dlažby a ..ale už nikdy viac také kolečká.ak,tak na golfáči..a nie v hlbokej korbe

deniska30
9. jan 2009

nas vobec nehrkoce, kolesa su take vacsie a dost pevne, otaca sa iba predna cast - tak asi preto. A nesetrim ho vobec, zvladol aj celkom tazke terenny, hlavne ked malu kocikal dedko a isiel s nou do lesa 😅

dupinka
autor
10. jan 2009

Multisport ma mensie kolesa a Sport tris vacsie, nebude to tym? My chceme prave Multisport...

luciar79
11. jan 2009

Ja mám Dakar 2008 a tá konštrukcia a kolieska vyzerajú rovnako. Ja som s Neonato veľmi spokojná, krásne vypracované, priestorné, myslia aj na detaily a vojde mi tam malý určite aj v 3 rokoch. Kolieska sú také penové, štrku sa radšej vyhne a na terény to tiež nie je. V Skalici máme veľa chodníkov z kamenných kociek a tým sa radšej vyhybáme. On to síce zvládne ale ja som z toho vytrasená. Ale to robia všetky plastové kolieska a nafukovacie som už nechcela.

zuzula25
16. jan 2009

my mame tiez kocik neonato synchro sport a som spokojna, az na to, ze sa horsie s nim chodi po snehu,ale pokial nie je sneh je to uplne super,lahko ovladatelny

onyx
16. jan 2009

mám taky kočárek neonato reverso sport tris 2007 a jsem s ním nadmíru spokojená, cortina je proti neonatu moc velká - podvozkem a například do našeho výtahu bych se s ní asi nenacpala - vadí mi to kolo vpředu, navíc v mém okolí jiné neonato nejezdí a známí můj kočárek obdivují jukněte: http://delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=68216

adrina
8. feb 2009

ahoj...ja mám neonato reverso sport v zelenej farbe a som veľmi spokojná....
ale keďže chcem niečo nové ponúkam na predaj...kúpovaný v 7/2008, v dobrom stave,ako nový....pôvodná cena630EUR...teraz za úžasných 430EUR

lucrezia
11. feb 2009

BIM-BAM je drahy!!!
Su internetove stranky, kde sa da kupit určite lacnejsie! Len sa treba trošku pohrabat na nete....aj česke treba pozerat, lebo čes. koruna je teraz dost slaba.

mrskalesana
12. feb 2009

Ja som sa tiež rozhodla pre Neonato Reverso - kolekcia 2009. Na nete som moc toho nenašla, myslím recenzie, no ale doma mám už nachystaný prebalovací pultík Neonato a ten je tak prepraconý, je vidieť, že na všetk mysleli, to isté som si pomyslela aj pri tom kočíku. Predavačka nám aj predviedla ako sa skladá, a je to naozaj iba cvak cvak a hotovo. Pritom je aj pekne lahký, to som hladala.

Jediné čo ma odrádza sú kolieska, prídu mi dosť tvrdé a také, že sa rýchlo zničia. Aké máte skúsenosti?

luciar79
12. feb 2009

Ja mám dakar a kolieska sú také penové, ale to na pohľad vidieť nie je. zatiaľ na nich nejaké poškodenie vidieť nie je. občas nejaký ostrý kamienok sa zabor,í ale inak sú dobré. Je to lepšie ako nejaké plastové. A to prepracovanie je u neo nata naozaj super. Všetko sa ľahko ovláda. Polohovanie chrbátika je úplne jednoduché a nánožníky nie sú len tenká látka. Zvnútra sú podšite, aby ich dieťa neokopávalo topánkami. A zatiaľ najpriestranejší športiak, čo som mala.

parvitas
13. feb 2009

vdaka za tip. celkom ste ma presvedcili 🙂

mrskalesana
17. feb 2009

Baby a je do tohto kočíka aj originál zimný fusak NeoNato? Nikde som nenašla, tak neviem...

mrskalesana
27. feb 2009

Poculi ste o tom, ze od aprila sa bude dat dokupit na NeoNato nafukovacie kolieska? To ma celkom potesilo, lebo mne stale vrtaju v hlave tie kolieska, zdaju sa mi hrozne tvrde a v zime v snehu....

mishulle
10. mar 2009

ahoj, prosím, nevíte, zda se dá na neonato dakar v případě potřeby přidělat korbička?

ejusa
10. mar 2009

ahojte,aj my mame neonato,kuk album 🙂

mmv
11. aug 2009

Chtěla jsem se zeptat, zda je ve stříšce taky zabudovaná moskytiera u kočárku Neonato Synchro sport 09. Stále řeším kočárek - už přes dva měsíce a nemohu se rozhodnout - tipy: Jane Nomad, Cam mb X6 tris a Neonato Synchro sport 09. Jane má výhodu v homologované korbičce, Cam se mi zdá šikovný, ale nelíbí se mi moc ten plast na hluboké korbičce a Neonato Synchro sport 09 vypadá na obrázku nádherně, bohužel jsem ho neviděla naživo. Nemůžete někdo poradit? A ještě má taky Neonato kočárek pérováni?

jaa
11. aug 2009

Cam má také homologovanou korbu do auta místo autosedačky. 😉

ilijanka
12. mar 2010

Ahojte, baby, ktoré máte neonato sport tris športový, je to ležadlo dosatočne dlhé a priestranné aj pre 1-ročné dieťa? Dokedy ste v ňom vozili drobcov? Ďakujem.