Kočíky Neonato a nafukovacie kolesá?

ejusaaa
31. máj 2009

Ahojte,mame kocik Neonato reverso sport tris,ale maju umele kolieska a maly sa nam zakazdym vonku zobudi,lebo ho hrkluje 🙂 Mame trojkolku,neviete kto mate tieto kociky ci sa daju nan dokupit nafukovacie kolesa? 😲

emmka3
31. máj 2009

ejusa, neonato mi pride podobne ako CAM, a myslim, ze taraz ich asi zacali vyrabat v jednom zavode ... a na CAM tris sa kedysi dali dokupit nafukovacie kolieska .. skus sa popytat v obchode kde si kupila kocar ...

ejusaaa
autor
31. máj 2009

Dakujem vam,popytam sa 🙂

emma2001
31. máj 2009

Ejusaa my sme mali podobny problem s Cam-om (3kolka) Uzasne kociky, vsetko super, ale to drglovanie je strasne. clovek si to pri kupe neuvedomi. Mne sa podarilo zohnat nafukovacie kolieska co bol nadludsky vykon, lebo sa prestali predavat. Dovtedy mi mala strasne plakavala v kociku, asi ju to budilo.Odkedy mame nafuk. kolesa, kocik miluje. Takze urcite si ich zadovaz nech stoja co stoja. myslim ze Mima ti dala dobry odkaz. Len som ta chcela podporit ze nech nevahas, lebo ja som vahala a skoro som ich nezohnala. Bol to posledny par na Slovensku, pravdpodobne aj v celej Europe 😀 lebo ich uz nemali ani v Taliansku v Came 😝 😝 . Pre mna je to skusenost naviac-uz by som nikdy novorodencovi nekupila kocik s plastovymi kolesami.

ejusaaa
autor
1. jún 2009

Ahok Emmka,jaj som rada ze si na mojej strane 🙂 ,muz vravi ze co vymysla,ale to nie je vymyslanie a cez zimu si napriklad uz vobec neviem predstavit tieto plastove kolesa...len nebude problem,keby som ich zohnala s vymenou toho predneho kolesa?tiez mame trojkolku a na zadnych vidim moznost odmontovania ale na tom prednom nie..a v akej cene sa vlastne predavaju?

danka5
2. jún 2009

ejusaaa:
ja si chcem tiež kúpiť Neonato sport tris reverso a ako prednosť som brala aj to, že je tam aj možnosť výmeny kolies
aj tu som našla tú možnosť: http://www.samo-kociky.sk/reverso-sport-tris-2009
- takže skús tam napísať.
Ja som sa na to pýtala v jednom obchode v ZA, kde mi povedali, že nafukovacie kolesá na na Slovensko nebudú voziť, že sú určené len pre polský a nemecký trh. /?/ V Polsku som nenašla ani jeden e -shop, kt. by mal v ponuke tento kočík. Kamenné obchody len ďaleko- napr. Varšava.

Inak, ako si spokojná s týmto kočíkom? Ešte som bola od pani upozornená, že vraj ako trojkolka je labilný a lepšie bude, ak si vyberiem Cam - štvorkolku, konštrukcia je vraj inak to isté. . Vystavený ho v tej predajni nemali, mali tam len Cam. Neonato na objednávku.

bambini
2. jún 2009

Ahojte,
kociky Cam a neonato su konstrukcne podobne kociky, pri tychto kocikoch by som doporucovala nafukovacie kolieska....patria do strednej triedy, co sa tyka kvality.....vyhoda je dobra cena za komplet, otacanie sedacky v smere, aj protismere jazdy ale obcas byvaju problemy s latkou /paranie potahov/, padanie striesky na sportovom kociku /ked sa vybeha/, a este jedna vec, kociky maju dost dlhu sedaciu cast, deti sa dost v kociku smykaju dopredu a sedia v kociku zhrbene, musite potom dieta casto napravat, aby sedelo v kociku rovno....to su jedine vyhrady voci tomuto kociku, ktore by som mala....
Mala som kocik Cortina X3 ako sportovy pri svojom prvom synovi a prave som mala problem s padajucou strieskou a smykanim dietata dopredu smerom k madielku, dost mi to vadilo, ked som ho musela kazdu chvilku napravat....

Nafukovacie kolieska dostat kupit aj na Slovensku.

danka5
3. jún 2009

Ja som už tiež mala Cam kočík - ale pred desiatimi rokmi. Bol skvelý, používala som ho takmer 4 roky /posledný 1,5 roka každé ráno 20 minút rýchla jazda do škôlky/. Ešte dodnes vyzerá celkom dobre /je na povale/. Poťahy boli super, vôbec nevybledli a nemal ani jednu poruchu.
Neonato sport tris reverso si vybrala dcéra - nebudem jej kaziť radosť a riskovať, že nebude chcieť kočíkovať.
Pre mna to bola celkom dobrá správa, že Cam a Neonato sú jeden výrobca.

ejusaaa
autor
4. jún 2009

Bambiniiiiii dakujem,hned to zistim ci sa to da...je to dobry a pekny kocik az na tie kolieska,my mame trojkolku,lebo sa mi to pacilo,ale uprimne uz by som si vybrala so styrmi mkolesa,ano je to labilne dost..vdakaaaaaa 🙂

ejusaaa
autor
4. jún 2009

Ci Dankaaaaaaa Tebe vdaka za tu stranku,prestudujem 🙂

ejusaaa
autor
5. jún 2009

Mmm na..uz mi odtial odpisali,ospravedlnili sa,ale ze zatial to nie je mozne a v dohladnej dobe ani nebude moznost dokupit tie kolesa..skoda..tak musim kupit novy kocik 😉

danka5
5. jún 2009

fakt to tak strašne vadí? Pri prvom mi obyčajné nevadli. Len nafukovacie by som nechcela - ideálne by bolo mať oboje na výmenu. Nebude sa mi chcieť riešiť defekty - už viem,že by to trvalo manž. aj mesiac, kým by to zalepil.

ejusaaa
autor
5. jún 2009

Mne to vadi,velmi hrkoce,kazdu jednu trhlinku citit a ked spi vonku hned je hore 😠

mima263
5. jún 2009

ejusaaa a neskúsila si to bábetkovo? - dala som Ti link hore
Tam píšu, že nafukovacie kolesá od mája

ejusaaa
autor
7. jún 2009

SkusilaMima,ale ten pan odtial mi odpisal,ze to bola mylna informacia a ze volal tomu vyrobcovi a ze zatial to nie je mozne..

mima263
7. jún 2009

no teda 😠
Podľa sa kopec ľudí naláka na ten kočík práve kvôli tomu, že sa dajú dokúpiť nafukovacie kolesá.
Na cortinu sa dajú kúpiť.
Ten tv. kočiarik vyzerá pekne, no ale keď nemá žiadne odpruženie tak je na figu, fakt

balacik2625
2. jan 2015

Dobry vecer

Vecer neviete nejaka mamina ci sa daju zohnat nafukovacie predne kolieska na britax