Kočíky Peg Pérego Pliko P3 a Inglesina Zippy. Aké sú?

sivuska
20. aug 2009

Našla som nové Pliko v plnej výbave za 210 Eur, no ešte váham, či nie je lepšia Inglesina, tá je síce drahšia, ale každý ospevuje Pliko a málo chváli počujem na Inglesinu, no niečim ma zaujala. Nemal náhodou možnosť niekto tieto dva porovnať aktívnym používaním?

saska.t
21. aug 2009

porovnat nemozem, ale mam pliko a urcite by som nemenila 🙂

koniarova
21. aug 2009

Ja som mala Inglesinu. Je perfektná, najlepší kočík, aký som doteraz videla.A čím ťa zaujala?Pliko som nemala, takže porovnať nemôžem.

emmka3
31. mar 2010

Tak idem pridat aj ja skusenosti ... uz asi tyzden jazdime so Zippkom a je perfektny, kedze ma vsetko, co som od golfiek chcela, a je odpruzenyyy a ma gumene kolieska, cize nehrka, super nanoznik, strieska, kosik je lepsi ako u PP, lebo neovysa ... no ja som nad ocakavania spokojna 😵 tiez som chcela PP Pliko, ale naskytla sa dobra kupa a nelutujem ... kamoska ma PP, mala celu kombinaciu, tiez je spokojna, ale povedala, ze mne lepsie pruzi, inak su uplne rovnake ... aspon podla nej 🙂

zelmirka1
31. mar 2010

mam tiez Inglesinu Zippy uz niekolko mesiacov a som velmi velmi spokojna, vyborne sa riadi, super strieska ktora dokaze dost zakryt ak treba, nanoznik je tiez super, hadam jediny golfac ktory ma rukovate v dvoch polohach takze sa da drzat ako komu vyhovuje, to som ja velmi ocenila, neuveritelne rychlo a lahko sklada, casto chodim aj autom a bez problemov davam kocik do kufra hore dole, jedina vec sa mi zdala zvlastna ze plastenka do dazda je bez okienka pre dieta, zakryje cely predok, ale moj maly neznasa plastenku vobec takze niekomu to nemusi vadit. Inak je to naozaj skvely kocik, krasne vyzera. mozem ho len odporucit.,

emmka3
1. apr 2010

zelmirka, ta plastenka je fakt zvlastna, ale ma tam take odvetravacie otvori po boku ... my sme kupili uni plastenku s okienkom a zakryje total cely kocar, takze ani do kosika nenaprsi ... ale zatial som ho nevyuzila, kedze kym kropi, tak rozlozim nanoznik (fakt super vychytavka) a dam nizsie pred maleho striesku, pripadne rozlozim aj slnecnu clonu a ide sa ... mna dostal hlavne tymi vychytavkami do kazdeho pocasia, a minule som ho dokonca bola fakt nutena zlozit jednou rukou, bo v druhej som drzala zdrhajuceho syna a paradicka, aj po schodoch sme sa vytrepali 😀 aku mas farbu?

emmka3
1. apr 2010

my mame takuto hnedu s oranzovym, tusim je to kolekcia 2009 ... joooj, a velmi som sa zalubila do tej ciernej konstrukcie ...

zelmirka1
7. apr 2010

emmka ja mam modru Inglesinu tiez kolekcia 2009, velmi sa mi zapacila uz na prvykrat v obchode ale dlhsie sme sa rozhodovali kedze to nie je najlacnejsi kocik, ale urcite nelutujem, to skladanie nema chybu 😉 a tiez v dazdi to riesim tak ze dam nanoznik a striesku celu prekryjem aj so slnecnou clonou a maly je schovany, jedine zeby fakt lialo desne a padali krupy vytiahnem plastenku, inak diky za tip mozno kupim tiez univerzalnu. V kazdom pripade je to paradny kocik 😉

emmka3
8. apr 2010

ja so s nemu objednala aj tu My Bag, tak uvidim, ako bude ficat s taskou, ale malo by to byt OK, kedze aj v instruktaznom videu ju tam dala ... ja este planujem casom dokupenie vajca, a bude paradny travel system ...

mayka
8. apr 2010

ahojte, dievcata neviete kde sa da nazivo vidiet inglesina zippy v BA alebo blizkom okoli?
Chcem si ju okuknut lebo sa mi velmi paci. Teiz sa rozhodujem medzi peg perego a inlesinou. 😀

emmka3
8. apr 2010

mayka, v BA je asi vela kocikovych obchodov, asi treba pobehat, ale moj Zippik bol kupovany v Bambini v Trnave na Kapitulskej ul. ... pozri ich stranku, maju tam otvaracie hodiny aj kontat, a akurat som pozrela ponuku, tak na stranke maju aj PP aj Zippy, tak var aj na predajni ... porovnaj a hod postreh 😉

zelmirka1
8. apr 2010

ja som si Inglesinu kukla nazivo v predajni "Pre deti", skus pozriet www.predeti.sk tam su adresy predajni, myslim ze ju budu mat skoro v kazdej. Inak kupili sme ju nakoniec v Brne ked vysla trochu lacnejsie. 😉

emmka3
9. apr 2010

zelmirka, aj mna napadla Pre deti v BA, bo tam maju fakt spuuuuustu kocikov, ale na stranke ho nemaju, aspon som ho tam nenasla, ale nie vsetko co maju na predajni musia mat aj na sranke 😉

mayka
9. apr 2010

baby uz som zistovala a maju ju aj v predajni forbaby. Tam sme kupovali kocik gesslein tak hovorili ze daju zlavu .No som zvedava kolko. 😀 Vraj maju k videniu momentane len zippy free ale vraj nie j vnich extra rozdiel lebo farby maju rovnake a rozdiel je len v kolesach a v tom ze free ma otocnu sedacku.
popripade skocim do toho obchodu pre deti.
v Babymarkete ho nemali.

emmka3
9. apr 2010

mayka, presne tak, Free ma otocnu sedacku a zvonka plne kolesa (ja tam mam akokeby taky kriz) a je o nieco drahsi 😉 inac su uplne rovnake 🙂 ja som sa k Zipku dostala v podstate cez Free, bo ho ma kamoska a dosla mi akurat do rany, ked som vyberala golfky ... no a bola to lasa na prvy pohlad 😵

mayka
14. máj 2010

ahojte babulky,
nechcete sa niektora zbavit inglesiny zippy tak cca do 1 roka starsej? Uvazujem ze kupim starsiu alebo aj peg perego pliko maximalne rok stare.

Prajem pekny dnik.

mayka
15. máj 2010

hodim to prre istotu aj sem.

Baby tak som sa rozhodla kupit predsa len novy kocik. Bola som dnes okuknut inglesinu zippy a peg perego SI v kocikove a neviem sa rozhodnut. Viac sa mi paci inglesina ale ked som do nej posadila malu tak sa mi opierka chrbta zdala byt nejaka uzka oproti peg perego SI alebo pliko. Ale ked sme to merali tak to bolo rovnake. Asi to robi to bocne polstrovanie.

Baby co mate inglesinu, vozite v tom v pohode aj starsie deti? Nie su tam stlacene? Hrozne sami paci ale toto jedine ma odradza.

zelmirka1
15. máj 2010

mayka mame inglesinu a je uplne super, som velmi rada ze sme sa pre nu rozhodli, maly tam sedi spokojne, ma skoro 20 mesiacov a myslim ze v pohode nam este vydrzi a bude sa vozit dalej 😉
inak ked vidim ine kociky myslim ze maloktory golfac ma velku opierku a sedatko, mam este jeden kocik klasiku s vanickou a sportovou castou, vyuzivam ho v zime ked je maly vo fusaku lebo golfac sa mi zda viac vhodny na leto, v zime ked je sneh su aj lepsie velke kolesa. Ale len co je teplo pouzivam Inglesinu a som maximalne spokojna. 😉

lodgermaniacka
21. sep 2010

čakala som na novu kolekciu peg perega ktora je podla mna farebne otrasna, ale zato inglesina ma krasne farby:
čoko-modra, čoko zelena 😵 😵 😵 taaak, už aspon viem ake golfačiky kupime 😀
http://www.inglesina.com/en/collection/stroller...

lodgermaniacka
21. sep 2010

aj tato je krasna 😵

nyc
25. jan 2011

ahojte, chcem sa spytat majiteliek zippy, potahy sa daju zvliect a prat?