Kočíky. Peg Pérego Pliko P3 alebo Peg Pérego UNO?

miax
9. jan 2008

Ahojte.rozhodujem sa medzi tymito dvoma kocikmy modely -viem ze moc velky rozdiel medzi nimi nieje,mam ich uz prestudovane od hlavy po paty🙂)) aj nazivo,ale niet nad skusenosti mamiciek,ktore tieto kociky pouzivaju!podla par recenzii som viac naklonena k Pliku,je lahsi aj nanoznik je tam lepsi ,ale zas ja si moc neviem predstavit ,ze pri prechadzke nebudem mat dieta oproti sebe obcas ...-co je zas mozne len pri Une.prosim nepiste sem namotavky na ine kociky podobneho razu chcem vediet negativa aj pozitiva tychto kocikov , akesi porovnanie a potom si vyberem!tak prosim len pravdu!!!! a diky....este prosim ide mi o modely 2007 ,2008 nie tie starsie....
_________________

kvakynka
9. jan 2008

ahoj,
ja som pouzivala pp uno, a bola som s nim spokojna. Fakt je ten, ze len maloktory kocik - sportiak ma moznost prehadzovania rucok, samozrejme okrem 3-4 kombinacii (mala som aj aro - ale ten bol neskutocne tazky a nedal sa mi dobre zlozit ani do octavky :( ). Vyhodou je, ze nema klasicke umele kolieska, ale pogumovane, t.j. nehrka tak ako tie ine kolieska (nemyslim nafukovacie). Taktiez sa mi na nom paci, ze sa da "urobit" na rozne sposoby. A hlavne co som velmi ocenovala pri shoppingovani 🙂))) ze je super skladny a zmesti sa popri kociku do auta aj kopec inych veci... Teraz kocik predavam, lebo mam zeleny PP uno a kedze sa aj volam zelena, uz sa mi nechce reagovat zakazdym na narazky, ako sme si vybrala kocik k menu 🙂))
tak vela stastia pri rozhodovani

miax
autor
9. jan 2008

dik 😉 a nieje tam problem s kratkym nanoznikom ked je dieta dlhsie???uz aj take som pocula...a tak isto s vyjazdom na obrubnik pri prehodeni rucky....hm???popripade ako si to riesila...

kvakynka
9. jan 2008

nam kratky nebol, vanda ale mala 9 mes, dovtedy som ho pouzivala, kocik je dost dlhy a co sa tyka nanozniku, asi ked sa da ten podnoznik dole (ked sa sklopi) tak sa asi moc nanoznik dat neda - vtedy to riesi fusak alebo deka 😉 no a ten obrubnik, bud si otocik kocik a vyjdes opacne alebo cez zaaretovane male kolieska .... tak som to robila ja 🙂

miax
autor
9. jan 2008

a mozes mi povedat aky kocik si ides kupit dalsi??? 😅 a ci ho po pravde predavas len preto ze je zelena a aj ty s malou si zelena 😀 alebo mas negativnu predsa len skusenost-ale fakt pracdu-ja by som si aj tak nekupila -len novy kocik-taka uz som aj ked sama predavam kocik ale ja si kupujem len nove 😉

dea
9. jan 2008

ahoj tak ja mam pliko p3 model 2007.........vo farbe mint........my sme kupovali trojkombinaciu.......cize sme ho pouzivali aj ako hlboky.....sem tam som naklikla aj autosedacku nanho(najma v obchodakoch) a teraz pouzivam sportovy...........mne pliko uplne vyhovuje........len je to teraz po snehu trosku horsie.........tazsie sa tlaci 😝
inac uplna spokojnost 😉

ada78
9. jan 2008

miax - ja som tiez vyberala z tychto, ale nepresli mi golface, tak budeme mat uno. ale osobne si myslim, ze tu prehadzovaciu rucku nebudeme vyuzivat, lebo babo sa chce pozerat na svet a nie na mamu, ktoru vidi stale. 🙂

miax
autor
9. jan 2008

no u mna akurat zatial vitazi UNO-kvoli tej rucke,pliko je asi viac na shopingovanie a tak a UNO mi tym ze je aj trochu tazky pride taky pevnejsi-ked zafuka vetrisko.a ja mam takeho cumilka na mna a myslim si ze mu to ostane este aspon par mesiacov.aj mi par mamiciek uz napisalo ze babo sa na nich stale otacalo a malo mindrak ze nevidi na mamu...tak to asi nerisknem lebo potom ked ho uz kupim a zistim,ze maly chce na mna kukat a neda sa otocit tak by ma..... 😝 ale piste este piiiiste 😉