Kočíky Pierre Cardin. Referencie?

lucia171
11. jan 2009

Caute baby, mate niektora skusenosti s kocikmi pierre cardin alebo viete aspon poradit nejaku predajnu, kde by sa dal kociar pozriet?... 🙂 dakujeeeeeem.... 🙂

aine04
12. jan 2009

ahoj lucia, tiez by ma zaujimal nazor na tento kocik, lebo je to moj najnovsi favorit, tak dufam ze sa nejaka skusena mamina ozve 🙂

petrahy
12. jan 2009

Ahojte ja mam sportovy kocik pierre cardin travel system t.j. sportovy kocik s autosedackou. Ak mate konkretnu otazku napiste rada odpoviem. Na stranke DEMA su v ponuke. Ja osobne som vydela ich velky sortiment v Hodonine CR a mne sa teda podarila ulomit plastova cast na kolecku a zadarmo na pockanie mi to spravili a to som tam kocik nekupovala.

lucia171
autor
12. jan 2009

ahoj petra, zaujimalo by ma, ci sa da sporotva cast polohovat az do uplneho lahu, dalej ci sa da prehodit rucka do protismeru a ako si s nim spokojna...🙂)ci su na nom nejake zavady a pod...

petrahy
12. jan 2009

lucia171 nie je to uplny lah ale skoro lah rucka nie je prehadzovatelna 😉 pre mna bola najväcsia vyhoda skladanie do auta velmi prakticke a ta autosedacka ze sa tam dala nakliknut. Vela som s malym chodila sama. Ta zavada ako som pisala ulomilo sa kolecko dovod ale bolo zaobchadzanie vo velmi zlom terene a s detmi starsi surodenci vozievali kocik na pozemku kde stavame a tam nie je vybudovana ziadna cesta

lucia171
autor
12. jan 2009

peti, dakujem za info...🙂a teda by si ho aj odporucila?.... 😉

petrahy
12. jan 2009

Ano odporucila mam ho stale a pouzivam hlavne ked ideme na nakupy, myslim ze kazdy kocik ma svoje za aj proti zalezi na kazdom ci si to vie priznat ja mam tretie dieta a tiez som dost spekulovala. Kombinovany kocik som kupovala aj so sportovou castou novy stal 14500sk a sportovu cast som skoro vobec nepouzivala. Kupila som si tento sportak aj s autosedackou a vyuzivala som ho castejsie ako ten kombinovany.

aine04
13. jan 2009

ahoj peti, ja mam vybraty model millenium, ale dost nas s manzelom zarazili rozmery kocika po zlozeni, ktore uvadzaju na internete, zda sa nam dost nespratny a nazivo sme ho nemali zatialkde vidiet. aky model mas ty a da sa zmestit aj do mensieho kufra auta?

petrahy
13. jan 2009

ahoj no neviem ako som pozerala na ten model zda sa mi to nie zrovna male tento moj som v pohode zmestila do kufra Favorita, ale je to len sportak. Myslim ze vzdy je lepsie kocik vidiet nazivo a skusit si ho zlozit. ja som bola takto na jednej vystave a dost kocikov ma odradilo ked som videla ako sa zle skladaju. Clovek musi byt prakticky ak s dietatom a kocikom chce cestovat. Nie vzdy co je na oko pekne je aj prakticke a skladne 🙂

petra1985
13. jan 2009

my sme ho nedavno kupili .. konkretne v predajni DO-MA-JA.. velmi sa nam zapacil ..rucka sa otacat neda bazirovala som na tom ale ked som ho zbadala tak mi to nevadilo.. ked sme ho kupovali skusali sme ci vojde do kufra mame vw polo a vosiel v pohode.. zatial ho odskusany nemame no ale vychvalila nam ho predavacka do nebies tak uvidime.. 😎

petra1985
13. jan 2009

no a je to trojkombinacia.. vanicka sa da odkliknut a zlozi sa len konstrukcia.. neviem teraz aky chcete vy ci len sportovy alebo aj s vanickou 😉

aine04
14. jan 2009

ja by som chcela presne tak isto trojkombinaciu, som rada ze sa zmesti aj do pola, my mame suzuki SX4 a mali sme obavy... len sa mi ho nedari vypatrat v nejakom normalnom obchode v okoli BB aby som si ho aj obzrela ☹

petra1985
14. jan 2009

obchod DO-MA-JA tam nemate na okoli? V tom ho predavaju.. skus vyhladat taky obchod niekde na blizku a pytaj sa na ten kociar..len pozeram, ze ty asi chces millenium.. tak millenium som nevidela.. my sme kupili trojkombinaciu paris.. myslim, ze to je trosicku iny..

lucia171
autor
14. jan 2009

caute 🙂 dakujem za rady, ale nakoniec sme vybrali trojkombinaciu cortinu x3 v zelenom prevedeni, dufam ze budeme spokojni 😉

aine04
15. jan 2009

petra1985 ja som ten paris zamietla len kvoli tomu ze nam v predajni povedali, ze sa ku konstrukcii neda pripnut vajicko-autosedacka. vy mate teda trojkombinaciu? 😲

petra1985
15. jan 2009

tak mne staci, ze sa da vana odpojit vajicko mi netreba dlho ho nevyuzijem.. a mam strach z vajicka povacsine som pocula, ze deti v tom velmi nechcu byt.. tak mi to bolo jedno ci tam to vajco je alebo nie.. odporucili nam uz ked tak kupit autosedacku pre vacsie dieta.. no tak dokupime potom.. zatial mi treba hlavne ten kociar s vanickou.. autosedacku budeme riesit neskor..no a kedze sa da odpojit vanicka aj predavacka nam sama povedala, ze to je trojkombinacia, ale je to jedno..

hargy
21. jan 2009

ahojte, ja som vcera bola znova pozerat kociky, tentokrat mi padol do oko millenium, velmi sa mi pacil, a ako tak citam aj ste s nim vacsinou spokojne, co ma tesi 🙂 uz s manzelom nevieme aky mame kupit, stale len pozerame,a nevieme sa rozhodnut... no a kedze termin mam na druhu polovicu februara, uz je na case 😅 pozerala som tu trojkombinaciu -vanicka, sport. a autosedacka, len neboli k tomu take veci ako taska, fusak - neviete - daju sa k tomu original dokupit, ci to proste k tomu nie je? prekvapila ma celkom aj cena(boli sme v Madarsku a v prepocte to vyslo asi na 12.000 vsetko spolu 😉 )

kajola1
23. máj 2010

ahojte, nemá z vás niekto kombinovaný kočík pierre gardin... ako ste s ním spokojné?? vdaka, velmi mi pomozete... 🙂

susann80
25. feb 2011

@kajola1 ahojky my ho mame
neviem mozno si si ho uz kupila, mozno nie, tak vsetko je ok, naklapa sa vajce, vanicka, sportiak, sportiak das aj do protismeru, nakupny kosik ma dost priestoru, lebo na niektorych kocikoch je tak blizko vanicky hore, ze tam ledva prepchas nieco a tu iba hodis a mas. negativum, neda sa hojdat a neni k nemu taska. inak je v pohode, i ked mam pravdu povedat ja osobne som este nevidela kocik ktory by mi vyhovoval na 100%, tie co sa hojdaju maju malu vanu, uzku, alebo kosik onicom, alebo su privelmi tazke a mne treba aspon zliezat po schodoch a hore potrebujem tak ci tak pomoc. . aj kociky za 700e co som videla tak des, najlepsie asi boli fakt tie starsie, vsetky nove maju krasny dizajn ale praktickost 0 bodov. ine su zase lacnejsie ale niekde som citala, ze je to zase risk vo forme ze ked sa ti po 2 rokoch pokazi mozes ho vyhodit lebo neni servis, prosto na jedno pouzitie kociky, takze mozno zaplatis trosku viac a mas aj pre dve deti, tazko povedat. ale ako vravim cim novsie kociky hroza, nevidela som fakt ani jeden kocik kde by sa dieta pohodlne mohlo rozvalit, ak sa ti este narodi v maji a nebude vediet sediet v decembri, tak sa len treba modlit aby sa tam dalo natlacit s fusakom a na ciapku s brmbolcom mozes zabudnut ako my🙂)))))))). mame ju v skrini, no ani jej ju nedavam, lebo by jej to tlacilo na hlavu kedze vana je LTT🙂. tak stastnu ruku pri vybere

michaelafiladelfiova
25. feb 2011

@susann80 aky mas pierre cardn ja toledo🙂

susann80
2. mar 2011

no ja mam paris, myslim ze je to deluxe. a co spokojne?

susann80
2. mar 2011

ako pozeram, je to na 99% rovnake. takze by ma zaujimal tvoj postreh🙂

michaelafiladelfiova
2. mar 2011

@susann80 neviem ako paris vyzera neviem ho najst na nete... my sme este nas nepouzivali kedze.. najomca je este v brusku... len som si vsimla na vanicke ze je dost uzka:(

susann80
3. mar 2011

aha , no daj si pierre cardin deluxe/na kociku je paris, ale ofic. nazov je deluxe, neviem preco/. no moja poviem ti, ze my mame este hadam siroku vanu, co som videla u inych tak maju este uzsiu:(, a mate aj vajicko?

michaelafiladelfiova
3. mar 2011

@susann80 nie vajicko k tomu nemame...

rianka7
18. apr 2011

ahojte, mate niektora kocik Pierre Cardin Delux(e)? http://www.best4baby.sk/index.php?page=shop.pro...

@susann80 citala som tvoj prispevok, sice nemas presne taky isty aky by som chcela, ale myslim, ze velmi velke rozdiely tam nie su. si este so svojim spokojna, odporucila by si ho? vyuzivas aj sportovu cast?

leveretka
8. jún 2011

ahojte, nemate niekto skusenost s kocikom Pierre Cardin Handy?

timuskin
15. júl 2011

ahojte, ja mám kočík Pierre Cardin toledo a som s ním spokojná. samozrejme takisto musím povedať, že každý kočík má svoje za a proti. môj malý má takmer 3roky a stále ho vozím (lebo mi vôbec nechce chodiť pešo). je výborný aj preto, že v športovej časti dieťa môže spať aj dolu bruškom (čo sa v týchto ultra moderných kočíkoch s korýtkom nedá). nafukovacie koliečka výborné, možno raz za štvrťroka trošku prifúkneme. 🙂)))))

lola77
23. jan 2012

ahojte, premýšľam nad kúpou kočíka Pierre Cardis Novis? Máte s ním nejaké skúsenosti?

verka18567
22. júl 2012

Ahojte konecne som to tu nasla.nechce niektora predat konstrukciu?velmi by som ju potrebovala.