Kočíky Pierre Cardin. Referencie?

lucia171
11. jan 2009

Caute baby, mate niektora skusenosti s kocikmi pierre cardin alebo viete aspon poradit nejaku predajnu, kde by sa dal kociar pozriet?... 🙂 dakujeeeeeem.... 🙂

michaelafiladelfiova
22. júl 2012

@verka18567 ako konstrukciu? bez vanicky a sportovej casti??? ci len sportova cast s kolieskami....

verka18567
22. júl 2012

No ja mam hlboky bez konstrukcie.len tu by som potrebovala.

zuzpap
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
loyanca
11. aug 2012

@zuzpap ahoj, máš model Novis?

kajola1
14. okt 2012

kupili sme kocik pierre gardin toledo a sme veru spokojny,uz treti rok ho vyuzivam a aj vanicka,aj sport. cast je fajn, aj na udrzbu,aj celkovo...takze ja odporucam

dominicek19
27. feb 2013

aj mi mame toledo a sme velmi spokojni odporucam

novotnajanka
10. apr 2013

ham aj sa pripájam ku spokojnosti s Toledom,oranžovým.Na jednotku!

sasena12
12. apr 2013

ahojte, nema niekto skusenosti s golfacom pierre cardin flower? dakujem

lucinkaa26
25. jún 2013

Ako čítam celú diskusiu, tak sme hádam dobre spravili 🙂 Máme model Toledo oranžový od jedného známeho, uvidíme ako bude vyhovovať 🙂 Jediné čo k nemu zháňam je taška v nejakej takej farebnej kombinácii 🙂 Vedeli by ste mi niektorá poradiť? 🙂 Ďakujem 🙂 😉

lucinkaa26
25. jún 2013

A ešte jedna otázočka 🙂 Hľadám vajíčko k tomuto modelu, avšak mám dojem, že zisťujem, že sa nedá pripnúť na kočík. Čo je na tom pravdy? Z iného modelu by vajíčko nemohlo sedieť? 😒

lucinkaa26
12. sep 2013

@novotnajanka
@kajola1
@dominicek19 .... Kočky čítam, že všetky tri ste používali kočík Pierre Cardin Toledo, avšak chcem sa spýtať, či Vám naň sedelo nejaké vajíčko? Budem moc moc vďačná za odpoveď, lebo už som vážne zúfalá ☹

kajola1
12. sep 2013

ja som mala kocik Coneco Toledo,ale firma je ta,co Pierre Gardin,ale vajicko som nemala...lebo sme mali ine ,pozicane,ale dalo sa ku kociku kupit aj vajicko,samozrejme,trojkombinacia bola v ponuke...ale my sme nemali naklikavaci system,cize sa nedalo nakliknut,len tak inak namontovat...🙂

lucinkaa26
13. sep 2013

@kajola1 ďakujem pekne za odpoveď ... vyzerá to tak, že vajíčko k nemu už nezoženieme, nikde som v ponuke nič nenašla ani bazárové, tak budeme musieť fungovať nejak bez neho 🙂

rohlicka
7. aug 2014

@michaelafiladelfiova
@timuskin
@kajola1
@dominicek19
@novotnajanka
@lucinkaa26
Ahojte kočky, čítam že máte kočiarik Pierre Cardin - Toledo. Chcela by som ho aj ja kupit z bazárika, ale neviem už nikde na nete nájsť koľko váži konštrukcia, vanička a športová časť. Aké má chybičky, ktoré ste zistili počas používania ? Ďakujem za každú odpoveď 🙂

kajola1
7. aug 2014

Ahoj, ja predavam tento kociar...mozem ti to odvazit vsetko...ja som bola velmi spokojna. Vajicko sa vsak neda naklikavat na konstrukciu.

rohlicka
7. aug 2014

@kajola1 akej farby mas ty ? mozes mi poslat fotku ? .. a vajicko je tiez pierre cardin ?

michaelafiladelfiova
8. aug 2014

@rohlicka ja som bola velmi spokojna, kocik hlboka cast s konstrukciou okolo 15 kg bez dietata myslim , v sportovej casti je lahsi o neco, no bez dietata🙂 no prezije hocijaky teren🙂aj ten prechodny fusak co je vo vybave bol super🙂

rohlicka
8. aug 2014

@michaelafiladelfiova Ďakujem za info - mám už zajednaný žlto-čierny kočiarik 🙂 tak sa naňho teším 🙂 nám ide momentálne hlavne o vaničku, keďže rodiť budem v polovičke novembra a športový bude po dcérke Graco Evo - skladný a ľahučky (a keďže často cestujeme tak o to nám išlo pri športovom) 🙂 Ale ešte raz ďakujem za tvoj názor a skúsenosti 🙂

novotnajanka
8. aug 2014

@rohlicka ahoj, ja som mala oranžový a bola som s ním max.spokojná. Mal síce menšiu vaničku, ale ja som rodila koncom júna a na zimu bola aj s fusakom primalá, tak sme sedeli v športovom.Ale myslím, že kočíky sa teraz z väčšou vaničkou ani nerobia. A tento má aj orig.fusak + nánožník, tak nám bolo teplo. A mne vydržal v super stave aj po dvoch deťoch. Ja by som ho isto odporučila, neboj aj drobcovi sa isto bude páčiť 🙂

rohlicka
8. aug 2014

@novotnajanka Ďakujem 🙂 každým príspevkom sa naňho viac a viac tešim ..

kajola1
19. sep 2014

@rohlicka Ja predávam kočík, ktorý hľadáš..či už nemáš záujem?

rohlicka
19. sep 2014

@kajola1 uz mam doma kociarik 🙂 ale dakujem 🙂

kajola1
19. sep 2014

@rohlicka Aký napokon?

rohlicka
19. sep 2014

@kajola1 Toledo - žlto čierny 🙂