Kočíky pre dvojičky. Čo by ste odporučili?

cicuska
7. sep 2008

Nepodarilo sa mi najst temu o kocikoch pre dvojicky tak sa chcem spytat ake su vase skusenosti a co by ste odporucili.Ake mate skusenosti pozitivne alebo negativne a pripadne co by ste si vy kupili pre dvojicky a preco.

jonatanka
7. sep 2008

ahoj ja som si na zaciatok kupila starsi kocik z druhej ruky, vedla seba ,skoro nikde som sa nezmestila a unadavala som sa ako pohan,teraz mam cosatto you 2, verziu sis-brot. a som max.spokojna, zmestim sa skoro vsade, a kocik kazdy obdivuje

lalupa
7. sep 2008

ja som o tom cossato este nepocula, nemozes hodit nejaky link?

jonatanka
7. sep 2008

tak tak technicky zdatna nie som ale ak to hodis do googlu tak ti to vyhodi aj cesku stranku

cicuska
autor
8. sep 2008

jonatanka a s tym cosatto sa zmestis do zarubni? Ako je to s hlbokym kociarom asi v tomto pripade tam vanicka sa asi neda dat, aspon z toho popisu sa mi to zda.
A ake mas skusenosti s manevrovanim s predne kolecka otocne? Nehrka moc? Vela otazok co? A este som zabudla kde sa da na SLovensku kupit?

mna zatial najviac oslovil PegPerego aj kvoli vybave atd. ale zda as mi to byt dost vela naraz penazi tak rozmyslame ci si to nerozdelit ze najprv kupime hlboky a potom nejaky lepsi sportovy...

jonatanka
8. sep 2008

cicuska, s cosattom prejdem cez 80-tky dvere v pohode, a tie otacacie predne kolieska su na nezaplatenie, predtym som mala starsi tazky kocik a manevrovat s nim bolo strasne, nasla som ho na internete, blizsie ti poslem IPcko, a pisu, ze je aj od narodenia, v zakladnej vybave su aj fusaciky

andika10
10. sep 2008

ja mam tiež kočik s otačavymi prednými kolesami a je to velmi dobra vec. Mam kočik herqules ale som s nim spokojna je lahko ovladatelny zvladne to aj 6 ročny sinovec a ked potrebujem jednu ruku tak s tou druhou zvladnem kočik bezproblemov. jedine minus je cen ktora je dosť vysoka a to že na slovensku sa neda kupiť. jedine v čechach a v rakusku. Mi ho mame kupeny v Taliansku

tilly
11. sep 2008
jonatanka
11. sep 2008

ano, len vo verzii chlapec- dievca 😉

jonatanka
11. sep 2008

pozrela som lepsie na cenu a je dokonca o nieco lacnejsi akop som kupila ja ja som zan dala 12000 aj s dovozom, tento vyjde asi lacnejsie, lebo dovozne bolo iba 300, ale ja som ho kupovala uz s tym ze ho mam ako sportacik, pisu ze je vhodny od narodenia no neviem...,zatial som vcelku spokojna- mne sa velmi paci-bola to laska na prvy pohlad.
😀

cicuska
autor
12. sep 2008

andika, celkom pekny kociar, skoda ze sa neda niekde vidiet v obchode na slovensku, nerada kupujem veci z obrazku. este som sa ta chcela spytat a prejdes s tym kociarikom aj cez zarubne normalne do bytu alebo v obchode?

aktak
20. sep 2008

hladam kocik pre dvojicky, za dobru cenu, najlepsie sedenie za sebou, ozvite sa mi prosim cez IP alebo na mail katarinke@pobox.sk
dakujem 🙂

tilly
22. sep 2008

aktak abcdesign má taklý kočíék, na emimino.cz p ňom čosi píšu a dosť často sa predáva na babetku alebo na mmb

ooxy
23. jan 2009

ahojte...
ja mam kocik od fi ABC design ZOOM...pre dvojicky, za sebou, krasne vojdu 2 vanicky, velmi doobre sa ovlada, mame nan aj sportove sedacky a aj vajicka...vseko sa da lahucko nacvaknut na konstrukciu...som velmi spokojna...
a hlavne, je za sebou, takze sa vsade vojdeme 🙂

ma76
24. jan 2009

cicuska-kamoška ma Peg-perego a to za sebou...

katarinka123
27. jan 2009

ahojte tak ja mam tiez kocik pegperego za sebov a som snim velmi spokojna,vrelo odporucam.

bzucinka
28. jan 2009

Ahojte neviete poradit nejaky kocik pre dvojicky? Narodia sa pred letom. A kamoska chce len taky co budu za sebou (ma maly byt a priestor na uskladnenie nema) a zaroven aby sa vsupla do15 000 - 20 000 sk ...

katarinka123
28. jan 2009

AHOJ BZUCINKA ja mam peg perego za sebov ten duette,a som snim spojojna velmi.tak by som ho odporucila.a mestis sa do 20 000 sk.stoji okolo 19000 sk.

bzucinka
29. jan 2009

Katarinka123 ahoj, dakujem za info ..posuniem dalej 🙂 (kamoske)

katarinka123
29. jan 2009

no tak aj ten je pekny ahlavne je ze je deleny,aspon sa nebudu byt

zatykoa
31. jan 2009

ahojte ja mam kocik inglesina domino twin, je to kombinovany kocik, cize sportovy a hlboky, chrobaci su v nom za sebou, vanicky sa daju otacat podla potreby je sice drahsi ako peg perego, ale otocim sa s nim bez problemov na mieste a hlavne je skoro o 5 kg lahsi, co u mna dost zavazilo kedze sa v nasom panelaku do vytahu ledva zmesti kocik pre jedno dieta a nie pre dvojicky, takze ho vlacim po schodoch v rukach 😠 😠 .

ooxy
11. feb 2009

http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-pre-dvojicky...

my mame tento kocik, hlboke vanicky sa daju krasne zacvaknut za sebou, tak ze do nich maminka vidi, len to nie je na obrazku...je tam len strieskami proti sebe...
mame k nemu aj vajicka a sportove sedacky... kupovali sme ho minuly rok...odvtedy zlacnel...ale je super. co je hlavne, ze ma velke pohodlne a pevne vanicky...co som ja pri dvojickovom kociku za sebou hladala... iny taky som nenasla.

yasmina
11. feb 2009

http://87.197.96.247/kociky-babyland.php?Stred1...
ja mam tento kociarik a som velmi spokojna...

ooxy
12. feb 2009

yasmina...ake mas velke deti? moja kamoska ho ma a ma baby 70 cm dlhe...a nevojdu jej donho uz...hlavne teraz, ked je zima...fysaky im trcia von. ty s tym nemas problem? inak ten jane kocik je velmi pekny...

ooxy
12. feb 2009

opravujem...fusaky 🙂

yasmina
12. feb 2009

ooxy v matrixovych vanickach boli do pol roka a potom uz v sportaku matrixi sa dali dole sklopili do sedu a dali sa do auta ako autosedacky a jeto...a sportak je dost velky...narodili sa v dec. a v matrixoch boli do juna..

ooxy
12. feb 2009

yasmina...no ona ich este nemoze dat do sportovych, su predcasne narodene, aj ked su dost velke, aste nevedia sediet, proste nemozu ist do sportaku...
inak je to v podstate taky isty kocik, ako mam aj ja...len vanicky matrix su na jane mensie...
ked nemas predcasne narodene deti, tak na jane je dobre to, ze nemusis vlastne kupovat vajicka... pozeram, ze mas dvoch chlapcov, my dve baby, predcasne narodene... drzime vam paste
este chcem dodat, ze mohlo by byt toho pre dvojcata na trhu viac...ved teraz sa ich dost vela rodi...

yasmina
12. feb 2009

ja mam predcasne narodene dvojcatka prvy den 36TT...
no je toho malo...ale presne pamatam to medzi obdobie ked v lahu vanicka mala...ja som matrixy dala do sedu ako su v autosedacke a napichla na konstrukciu a je po probleme nemusi este davat hned do sportaku...

ooxy
12. feb 2009

vidis...dik...to jej poradim 🙂
my sme 33tt.
pekny vecer

andika10
13. feb 2009

ahoj cicuska ak misliš herkules tak snimi prejdem cez 80 dvere