Kočíky Quatro Monza, Quatro Cross a Quatro Evo

veronka
10. jan 2012

Nemáte skúsenosti s týmito kočíkmi? Rozmýšľam nad ich kúpou, ale neviem aké sú a nemám ani možnosť ich vidieť naživo. Quatro monza by som chcela ako kočík na dennodenné používanie a ako druhý kočík na nákupy, výlety by som chcela buď Quatro cross alebo Quatro Evo. Ďakujem za každý radu a skúsenosti.

Prikladám pár fotiek, aby ste mali predstavu o kočíkoch:
1. a 2. quatro monza (svetlozelený, tyrkysový)
3. quatro cross (zelený)
4., 5., 6., 7. a 8. quatro evo (oranžový)

veronka
autor
11. apr 2012

@kucminka ahoj, mám F4 buggy, uz rok a som s nim maximalne spokojná, chcela som este nieco na cestovanie, ale tieto sa mi zdaju dost velke, akoby skor sportiaky, tak sa chystam objednat golfac Babypoint Orion, má super striešku

babula
11. apr 2012

@veronka monza ma najvacsiu loznu plochu z tychto sportovych kocikov.lozko je 72x40 .my mame aj chicco multiwaya a monza je este priestrannejsia

kucminka
12. apr 2012

@babula prosím ťa,dajú sa dať aj kolesé dolu,lebo neviem či nm vojde do auta,my máme len Tháliu a tam je len malý kufor,nedajú sa otvoriť celé zadne dvere.

veronka
autor
12. apr 2012

@babula iba 72 a až na 40? 72 sa mi zdá malo a 40 zase veľa 🙂

babula
12. apr 2012

@veronka dufam ze som sa nesekla este to zajtra pozriem ale myslim ze tak je to aj niekde nanete

veronka
autor
13. apr 2012

@babula ja som našla 80 na 33 na nete, tak neviem

babula
13. apr 2012

@veronka no tak som to fakt pomotala.sirka je 33 dlzka je 92.teraz som poctivo merala

veronka
autor
13. apr 2012

@babula nevadí, nic sa nestalo, tych 92 je od konca chrbtovej opierky po koniec noznej? v lahu, ze?

veronka
autor
13. apr 2012

@babula nemohla by si mi poslat fotku toho starsieho syna v tomto kociku? dakujem

babula
13. apr 2012

@veronka presne od kraja po kraj.nejdu mi sem dat fotky z mobilu ta vam idem skusit vytvorit album.potom pozrite lebo to vymazem

babula
13. apr 2012

Baby kuk album

veronka
autor
30. apr 2012

@babula prosím ťa mohla by si mi zmerať ešte dlžku chrbtovej opierky? ako sa s ním chodí v zime?

nika2103
29. jún 2012

@petrusska5
ahoj ako si spokojna s tymto kocikom po odstupe casu??ked si prehodis rukovat tak sa nepodkynas o kolesa?

suz2
18. feb 2013

@babula Ahoj, prosím Ťa, Ty máš kočík Quatro Monza, si s ním stále spokojná? je dostatočne veľký a priestranný? my dlho hľadáme šporťák, ktorý sa dá kočíkovať aj čelom ku mne... Monza je cenovo prístupná...a dá sa s ním jazdiť aj po snehu? zmestí sa tam aj veľké bábo? lebo náš malý ma 4,5 mes a už 70 cm a 8 kg... ĎAKUJEM 🙂

babula
18. feb 2013

@suz2 ahoj,uz ho nemam,je dost velky a pristranny aj pre 3rocne,ale je tahsi a po snehu sa ide trochu tahsue hlavne ked ho otocis k sebe

suz2
18. feb 2013

@babula ďakujem veľmi pekne. stále uvažujem, či sa oplatí kúpiť kočík, ktorý sa dá otáčať čelom ku mne, alebo ee...

m_nika
1. aug 2013

Máme quatro monza a mohu doporučit - samozřejmě pár neduhů má, aby byl naprosto dokonalý, ale zatím obrovská spokojenost. Jako mínus bych uvedla, že když se přehodí rukojeť tak se dost špatně ovládá a kolečka trochu zavazí při rychlejší chůzi, ale hlavní je, že na dítě nesvítí nebo nefouká... Kapsa v košíku mi bránila dát např. nákupní tašku do košíku, tak jsem ji jednodušu vystřihla a naprostá spokojenost s velkým košíkem 🙂, s nánožníkem si neumíme poradit jak připevnit, tak jsme používali jiný... ale jízdní vlastnosti, spaní i pro dvou a půl leté dítě pohodlné, výborná ovladatelnost, zvládá dobře i horší terén, a i okolí se líbí vzhledově... máme tyrkysový. Kdyby byla boudička delší, vůbec by mi to nevadilo. Ale oproti golfkám naprosto dokonalé, aspoň za mě chválím.

pegaca
18. jan 2014

Ahojte,prosím vás mate niekto skúsenosti s kočíkom quatro cross? zmestí sa tam aj väčšie dieťa?Ak máte dajte aj foto deti..ďakujem

kiakocikovsvet
19. jan 2014

@veronka 90/34 patrí medzi veľké športove kočíky

veronka
autor
20. jan 2014

@kiakocikovsvet o ktory kočík ide?

eunika81
14. mar 2014

@koc1nka čo to je za značku ten žltý,čo si kúpila? Veľmi sa mi páči 🙂

ikuska31
8. máj 2014

my máme QUATRO evo a teda sme boli s ním maximálne spokojný..je aj pre väčšie dieťa, náš 3 ročný synček si tam ešte s kludom pospinkal,.. určite by som ho kúpila znova :D :D