Kočíky s pretáčavou rúčkou. Kde, aké, za koľko kúpiť?

katmi
7. sep 2008

Máte niekto takýto kočík? alebo viete,kde taký môžem kúpiť? Najlepšie už športový a za výhodnú cenu 😉

katmi
autor
7. sep 2008

kocky nikto?? ☹

ssissi
7. sep 2008

ahoj, mame, peg perego uno 2008. Kompletka pre novorodenca (kocik, vkladacia fusakotaska, babytaska) stala okolo 16 tisic + za 6 autosedacka na travel system.
Ak ti staci len na sportakove vyuzivanie, zaklad je do 11 tisic. Kupovali sme v peg peregu v auparku. Ale najdes aj na nete.

Na tu prehadzovaciu rucku nedam dopustit. Pri vybere kocika bola toto jedna z podmienok a stale to pouzivam- pri slniecku, vetre, ked si na prechadzke saskujem s dcerkou atd. Nevyhodou pri tomto type je troska tazsia manipulacia ked je rucka prehodena, ale je to vec zvyku.

lucaska
7. sep 2008

ahojky , ja mam peg perego venezia, vhodny hned od narodenia po vlozeni fusakotasky.........a preklapacia rucka bez ktorej si kocik neviem predstavit, veter ale nieco podobne prehodim rucku a ide sa dalej.... 😉

katmi
autor
8. sep 2008

dakujem kocky.. ja som na toto pri kupe kocika nejak nemyslela a teraz mi to chyba.. preto sa rozhodujem,ze na jar kupim druhy kocik a chcem prave s pretacavou ruckou.. staci mi sportak..

a ine kocky?? ine skusenosti??

evina313
11. sep 2008

katmi, tvoja tema ma zaujala pretože aj ja taký hladam. nasla si už niečo? mne sa hrozne pacia x landery ale bohužial ta ručka sa neda preklapat. dalej by som chcela nafukovacie kolesa, nie tie dvojité. jeden taký je tušim dema step lux ale tu na koniku som nanho citala dost desivé ohlasy takže som upustila a hladam dalej
pokial si nasla, daj tip 😉

katmi
autor
12. sep 2008

evi demu som chcela aj ja,ale zavrhla som ho,ze lebo nie su kvalitne.. mam iny vo vyhlade.. 😉 poslem ti IP neskor

zadda1
19. sep 2008

a čo si myslíte o tých kočíkoch, kde sa nedá preklopiť rúčka ale sa preklikne celá vanička alebo sedačka?
ja rozmýšľam nad kočíkom implast bolder 4 http://www.kocikovo.sk/product/implast-bolder-4...

katmi
autor
19. sep 2008

zadda zistila by si,aku to ma nevyhodu,keby si taky kocik mala.. hlavne pri sportovej verzii by ti to urcite dost vadilo.. ako mne.. nie preto,ze nevidim na malu,vie sa zabavit aj sama,ale preto,lebo napr.ked fuka smerom do kocika,otocila by si len rucku a uz by nefukalo..napr.. a kopec inych vyhod ma podla mna kocik s pretacavou ruckou 😉

evi inak nasla som, kde v BA sa da kupit Nurse Nekko.. 😉 idem ti to poslat cez IP

katmi
autor
19. sep 2008

zadda inak ja som povedala,ze keby som mala este raz tu moznost kupit kocik, bol by to prave ten,co si si ty vybrala. 🙂 ale len preto,ze sa mi straasne paci.. hlavne ten kremovy a cerveny.. tie su uzasne.. ale keby som mala kocik kupovat rozumom,tak by som ho nekupila.. mala by som uz ine kriteria na kocik..
jedna vyhoda ale je,ze ten kocik nieje velmi tazky..

zadda1
19. sep 2008

katmi,
mne sa ten implast aj páči aj sa mi zdal praktický a aj som naň počula zatiaľ len chvály. páčia sa mi tie čo tebe ale aj ten čierno-biely kvietkovaný. čakáme prvé bábatko, tak ešte nemám skúsenosti. jediné čo som videla u známych bolo, že tie hlboké verzie mali malé korbičky a detičky sa tam za chvíľu nezmestili.
aké kritériá si mala? na čo si mám dať pozor?
na tomto implaste sa mi páči, že je taký mohutný, vysoký, pevný, stabilný a pritom ľahký, ľahko skladateľný. vraj sa dá aj rozobrať a oprať. tiež že sa dajú na tú konštrukciu nakliknúť vanička, športový aj autosedačka. síce neviem, či to všetko využijeme.
akurát neviem... to že sa dá otočiť celá sedačka a nie len rúčka, či stačí. čo som pozerala iné kočíky, tak buď nemajú ani jednu možnosť, alebo sa dá otočiť rúčka ale zase je tá malá vanička.
... tiež neviem či je dobré, že tá vanička je pevná. mne sa to zdá super. taký pocit istoty, bezpečia a teplúčka. malinké by sa malo narodiť niekedy koncom januára, začiatkom februára. zase ale bude treba niečo do neho aby sme bábo mohli pohodlne prenášať. tak neviem...
... tiež píšu, že má otáčavé kolieska. vraj je to výhoda. ale na obrázku sa v tej štvorkolesovej verzii zdajú pevné

katmi
autor
19. sep 2008

zadda kup si isto kocik ktory bude:
- lahky, lahko sa s nim bude manipulovat, stabilita je dolezita tiez si myslim a aby mal velku vanicku,kedze sa ti ma narodit babatko v januari.. nezabudaj,ze ho budes musiet dat do fusaka.. ak by si mala malu vanicku,nezmesti sa ti tam,alebo tam bude napraskane..
ak sa da otocit cela sedacka,tak to staci..aj ked zalezi zase,ako si ju poskladas.. a vonku,ak by ti fukalo do kocika,tak asi tazko aj spolu s babatkom budes otacat sedacku..preto je v tomto vyhoda otacava rucka.. ale ma ich velmi malo kocikov..
ak mate auto a potrebujes babo casto prenasat, hodil by sa ti asi skor kocik,ktory ma aj autosedacku -vajicko.cize by si asi skor mala pozerat trojkombinacie..neviem..zalezi na tebe,pretoze taketo kociky su dost drahe..
otacave kolieska su super vec.. mam aj ja na tom mojom kociku.. v tomto implaste je tusim aj verzia,ze sa nie ze otacaju cele,ale natacaju.. skus pozriet.. neviem,ci to nieje implast 3.. skusim pozriet link a poslem..

katmi
autor
19. sep 2008

zadda akurat som citala ten tvoj,co sa ti paci.. ma mechanizmus otacania koliesok o 360°.. takze to je super 😉

katmi
autor
19. sep 2008

yo a este som chcela.. ja som chcela trojkolesovy kocik,ale muzovi sa strasne nepacil taky,tak som musela kupit normalny..a le tento je velmi pekny,neviem,ci chces len so 4kolieckami.. a je super,pretoze ma vsetko.. k sportovej verzii dokonca sietku na kocik atd.. kuk link
http://www.kocikovo.sk/product/implast-bolder-3...
inak je to ten isty,co chces,len ma 3kolieska 😉

zadda1
19. sep 2008

ďakujem katmi. my by sme chceli radšej štvorkolesový. inak na tej stránke kočíkovo máš aj samostatnú kategóriu "kočíky s pretáčaciou rúčkou". všimla si si? a v nejakej inej diskusii som čítala, že je to vraj super obchod. že je tam nejaká milá pani, čo ti aj poradí. tak ak ti neporadia mamičky, skús zavolať tam.

katmi
autor
19. sep 2008

zadda ja viem,vsimla som si..ale nemaju tam taky,ako ja chcem.. uz som ho nasla.. tu v BA ho maju.. ja ho chcem vidiet na zivo..
inak poslala som ti IP.. nedostala si??

dzanka3
19. sep 2008

¨katmi s pretacacou ruckou su urcite peg perega uno
http://www.mimishop.cz/batolata/detail.php?zboz...

katmi
autor
19. sep 2008

dzanka dakujem ale peg perego nechceeem... 😉 moc drahe na moj vkus.. nato,ze ho vyuzijeme asi max rok.. myslim..

katmi
autor
19. sep 2008

a ja potrebujem iba sportak.. a strasne sa mi nepaci na peg perego vpredu ten plast co sa tam da dat cajik.. to je otrasne..

dzanka3
19. sep 2008

ja mam peg perego centro - ale zatial este pouzivame vanicku navetta - ja som spokojna zatial....ale ze vraj to uno je dost labilne kedze sa da pretacat ta rucka - to mi vtedy v predajni povedali - a nepacili sa mi farby ....
- alejedna znama tiez banuje ze nema pretacaciu rucku - maly place ked ju nevidi....

tak spravne vyber - a potom napis aky si vybrala a ako si spokojna 😉

katmi
autor
19. sep 2008

ja som si uz vybrala 😉 ja chcem Nurse Nekko..

rainee
23. apr 2010

ahojte mate niekto nurse nekko, ako ste spokojne?

zzz77
6. jan 2011

Ahojte. Vedeli by ste mi prosim poradit kocik s prehadzov. ruckou vhodny od narodenia 4 kolesovy vzadu velke kolesa vpredu otocne a hlavne za rozumnu cenu (cca.do 350,-). Velmi pekne dakujem 😉