Kočíky Tutek Grander

zu11
1. feb 2012

Ahojte, rada by som sa Vas opytala na Vas nazor na tieto kociky, ak mate s nimi nejake skusenosti. Vopred dakujem.

govinda
19. nov 2012

@kiakocikovsvet vďaka za info a zároveň veľká škoda ☹

kiakocikovsvet
19. nov 2012

@govinda na hojdanie sú najlepšie kočíky v štýle retro, alebo konštrukcia čo má tlmiče perovania

govinda
19. nov 2012

@kiakocikovsvet ja som si už napríklad pozerala navington galeon, ten hombal, ale nevošiel nám do kufra 😀 A posledne som si vybrala Lupo (Espiro), tiež hombal, vošiel do kufra auta, ale nemajú ho v červenej farbe 😠 😀

adazdca
14. dec 2012

Ahojte. Ja už 6 mes. jazdím s mojím malým s kočíkom Tutek alu Grander Chrom a som velmi spokojná. Baby tu píšu, že sa nedá kolísať, ale ved su tam dolu pružiny, ktoré sa uvolnia do polohy kolísania a ide s ním pokolísať... Som vyššej postavy a kočík je akurát a veľmi elegantný, mám ho v tmavo-hnedej s bezovou. Má veľmi praktický nákup.košík na zipsy, takže nákup pekne zazipsujete a nič nevypadne.. Momentálne chodíme po snehu a žiaden problém.. Má dostatočne veľké nafukov. kolesá, ktoré si so snehom poradia. Vajíčko este stále používam, malý má 75 cm a 7,2 kg.. Pokial je v kombinéze, tak vytiahnem z vajícka jednu vložku a super vojde.. Ak by som mala este raz volit, tak co sa týka pomer cena výkon, urcite by som ho este raz kúpila... Kupovala som cez nett www.4diamonds.sk za 380,- Eur trojkombin. s plástenkou,taskou,sietkou proti hmyzu... Ved aj tak este budem potrebovať golfáce na prílezitostné dovolenky a výjazdy do obchodu.. 🙂

dius
5. feb 2013

Dobry den. Poradi mi niekto? Rozhodla som sa pre kocik Tutek ale este som ho nevidela v skutocnosti a mam dilemu ci mi nebude priliz velky vysoky som mensej postavy 154 🙂 ma niekto skusenosti?dakujem ak mi poradite.... 🙂

kacena395
5. feb 2013

...ja ho mam v mojom bazari na predaj kedze my uz pouzivame golfac...a s kocikom som bola spokojna

kiakocikovsvet
5. feb 2013

@dius je to kočík pre vyššie ženy

dius
6. feb 2013

No skoda a dakujem za info....

majuska21
11. mar 2013

baby nemate niektora alebo nebudete mat ten kočik tutek na predaj mala by som zaujem

majuska21
11. mar 2013

@janinkad dobry den vy mate kočik tutek ,nebudete ho predavt lebo by som mala zaujem

janinkad
11. mar 2013

@majuska21 nie,zatial o tom neuvazujem,nakolko pouzivame športovu casť ale hlboka vanicka je ako nova,odložená,ale v buducnosti určite

majuska21
11. mar 2013

@janinkad o.k dakujem za odpoved🙂pekny den

lubi2002
21. mar 2013

@lienocka23 ahoj, kde si prosim ta videla tento kocik v ktorej predajni? mne sa paci Tutek Tambero len by som ho rada videla na vlastne oci. uz ti prisiel ten objednany kocik, ako sa ti pozdava?

lienocka23
21. mar 2013

Ahoj. My sme kocik kupovali v Hlohovci v predajni Alladin a ci tam maju aj ten co pises neviem.No a kocik prisiel uz v nom mala pomaly 10 mesiacov jazdi😉 Celkom je v pohodicke ale na leto ideme kupovat golfovy kocik a tento tak na 95% budeme predavat. Tak ak by ste mala niektora zaujem -myslim ze predaj bude otazkou 2mesiacov - tak mi napiste do spravy.

lienka2012
23. apr 2013

ahojte, my máme modro sivý kočík tutek grander, sme s ním veľmi spokojní...v hlbokej vaničke sme boli 5,5 mesiaca a potom sme museli dať športovú časť pretože nám malý rýchlo rástol, sme dosť dlhý...ale vanička bola super, aj široká...zmestil sa mi tam v pohode aj fusak, keďže sme hlbokú časť používali od júna do polovice decembra 2012...malý bol v kočíku kľudný, prespal aj 3-4 hodinky. Vajíčko nám ale bolo po pol roku malé, ale bolo to tým, že náš synček naozaj rastie rýchlo do dĺžky. Kamarátka má 7mesačnú dcérku a stále používa toto vajíčko.
s kaculiatkom88 nesúhlasím, madlo na športovej časti je odnímateľné aj z jednej aj z druhej strany, aj z oboch...pokiaľ máš kočík tutek grander séria 2012...nemáme s ním najmenší problém. Ale je to vec názoru.
My kočík ideme predať z toho dôvodu, že nechceme doma skladovať vajíčko a hlbokú časť, malý má 10 mesiacov a chodí, takže využijeme keď tak už len športovú časť a chceme len takú ľahkú buginu. Keď bude mať niektorá záujem pozrite si fotky nášho večer ich pridám do albumu a na prípadné otázky rada odpoviem 🙂

lienka2012
23. apr 2013

@majuska21 ahoj, my budeme predávať kočík tutek grander 2012 sivo modrý ak by si mala záujem, večer dám fotky 😉

lienka2012
23. apr 2013

@lienka2012 máme konkrétne túto kombináciu

janumi
24. máj 2013

ahojte, aj my predavame 3 kombinaciu kocika TUTEK Grander ALU cerveno ciernej farby v 100% stave, pouzivany 7 mesiacov (kupovany jul 2012) este 14 mesiacov v zaruke.
Kocik obsahuje velku vanicku, vajicko s nanoznikom a strieskou, sportovu cast s nanoznikom, sietku proti hmyzu, plastenku proti dazdu a tasku. Kocik ma velmi lahku hlinikovu konstrukciu lahko sa sklada a ma idelane rozmery do vytahu. Moznost montaze sportovej casti v smere aj v protismere jazdy. Boli sme s nim velmi spokojny ale mala nam uz odrastla a staci nam golfac 🙂

renata20591
21. dec 2013

lubi2002 Ako si dopadla s tým kočíkom Tutek Tambero?

renata20591
21. dec 2013

@lubi2002
Ako si dopadla s tym kočíkom Tutek Tambero

dius
6. feb 2014

Kocik tutek grander je fakt super som snim nsdmieru spokojna....najprv mi napisali,ze je pre vysoku postavu aleto vobec neni pravda...mam 154 a je super... nakoniec som sa isla presvedcit do predajne lebo...mi dali chrobaka do hlavy ze bude vysoky.....mam ho pomali rok a som nadmieru spokojna....ci uz s vanickou alebo sportovou castou a je fakt lahky....odporucam... 🙂

trubs89
18. jan 2016

Ahojte vsetci.
Práve sme kúpili tento kočík z druhej ruky ... vnútro vaničky je dosť vyblednuté (červenej farby), tak sa chcem spýtať, či neviete, kde by som mohla kúpiť "náhradné" alebo ako by som to vedela "opraviť" 🙂
Poprípade, kontakt na niekoho, kto by vedel ušiť náhradné?
Tiež sa chcem spýtať na vašu spokojnosť s týmto kočíkom.
Ďakujem za reakcie.

miranda23
8. dec 2016

ahojte maminky, prosím vás o radu, chcela by som si kúpiť kočík Tutek Grander Alu mám 178 cm a mám obavu, že pri mne bude kočík nízky, nemohli by ste mi poslať prosím fotku kočíka s človekom, aby som mala predstavu ako vyzerá pri vyššej maminke. Díky moc 🙂 ❤