Kočíky X Lander. Dá sa kúpiť táto značka v Poľsku?

laluchova
12. mar 2008

neviete či sa dá kúpiť kočík tejto značky aj v poľskuu???ďakujem

zuzanat
12. mar 2008

ja som ho videla v Polskom Tesine, ale neviem aka to bola kolekcia ani kolko stal...

p95
17. mar 2008

Ahojtre, tiež mám záujem o kočík tejto značky. Nakoľko ho vyrába Poľsko myslím že by ho tam malo byť k dostaniu. Ja sa chystám do polska 12.4. do Nového Targu a dúfam že sa tam neprevezieme nadarmo. Ak tam pôjdete niekto skôr mohli by ste sa pozrieť na približnú cenu a dať vedieť.
😉

vladkaz1
17. mar 2008

Kocky dajte si do vyhladavaca na google aky typ kocika ja som tam sportovy nasla aj za 8800 ale to bolo bez vanicky len sportova cast. Inak mam ho ties komplet a je super.. 😉

gabkazabka
17. mar 2008

p95,
asi Ta sklamem.Ja som bola v Novom Targu pred tyzdnom a mali veeelmi slaby vyber kocikov.Same Tako - aj to asi len 3 verzie....Ziaden Atlantic a uz vobec nie X Lander... ☹
Mozno keby si skusila v meste v obchodoch,ale neviem...
Ja som bola velmi sklamana,nekupili sme takmer nic,akurat supravicku do postielky,aj to mali len v 2 stankoch a bola som nutena vybrat si len z toho,co mali...
Tak Ti prajem,aby si mala viac stastia... 😉

brnka
18. mar 2008

V Tesine stala komplet verzia (vanicka, sportovy, vajicko) 14000 Kc

gabuliik
18. mar 2008

To fakt? Ved tu som ho videla komplet za 13000,-

iwuskaaa
19. mar 2008

Gabulik a kde si ho videla za 13 tis. 😕 ? Ja som ho pod 18 tis. nový nevidela nikde 😖 ...
Ak by som ho našla za 13, tak by som ho kúpila. Nebol to len športový bez vaničky?

p95
19. mar 2008

Ja som tiež pozerala a hladala tu u nás ale tiež som ho lacnejší ako 18 - tisíc nenašla.
Gabkazabka to myslíš vážne, no to si ma nepotešila. Budeme musieť niečo s manželom vymyslieť. Ale pozerala som aj na nete a našla som si predajne v Targu ktoré by ho mali mať, tak dúfam že keď nie na trhoch tak aspoň tam budeme mať šťastie.
A ešte nebola si sa náhodou pozrieť v obchodíku čo je v areály tržnice s kočíkmy. Viem že svojho času tam bol. A mávali tam celkom dobrý výber.

brnka
19. mar 2008

ked si prepocitas Kc na Sk - vyjde to 18.200,- a za tu cenu ho dostanes hocikde u nas v obchode....

danu
22. jún 2009

anchsunamunn • Dnes o 12:13
Ahojte,chcem sa spýtať,kde v Žiline predávaju šporové kočíky X-lander a po koľko asi idú, ďakujem 😉