Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

myskaa1
26. jan 2008

jarka70 tak vyzera to ze ano🙂 co sa tyka farby tak na tej sa dohodneme tak o 3 tyzdne ked nam lekar prezradi ci to bude chlapcek alebo dievcatko🙂

jarka70
26. jan 2008

akurat som nekupila autosedacku lebo uz mam a tu tam tiez kupis lacnejsiu ako su u nas. ak by si chcela tak aj to ti dopasuju ku kociku napr.das 8000sk a mas hlboky,sportovy a autosedacku- komlpet dala som ti tam stranky na porovnanie co stoji taky kocik.
svokrina znama dala pred mesiacom za neho u nas 14500a to este ze vraj si musela daco dokupovat k sportovej casti takze ju vysiel este drahsie a bez autosedacky.

jarka70
26. jan 2008

tak sa potom ozvy co nove ako si pochodila 🙂 budem cakat 😵

myskaa1
26. jan 2008

jarka70 a ty uz mas kociarik doma?

jarka70
27. jan 2008

myskaa ano uz tyzden sa z neho vytesujem uz aj svokra bola pozriet nedalo jej aky sme kupili lebo taky jaky som jej opisala na blsaku nevidela. a uz ho chcela rezervovat pre svagra do buducnosti.strasna je to ti poviem.

myskaa1
29. jan 2008

jarka70 hihihi aj moja svokra je podobna🙂 ja som z tych kociarov uz popletena 🙂 teraz som objavila ten Atlantic alebo Twister... nevidela si ich nahodou miekde v obchode? na obrazku vyzeraju super... tak teraz neviem. 🙂 Atlantic stoji vanicka + sportak 8.500,- fusak gratis, a Twister vanicka + sportak 8.800,- skus na ne juknut jo?

zuzkazrzka
29. jan 2008

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci ste niektora neboli teraz v targu a ci ste nevideli kociky X-Lander X1 aj na trhoch. Pripadne v akych cenach.

jarka70
29. jan 2008

myskaa v obchode som ho nevidela len na mimibazare a v inernetovych obchodikoch,ale v polsku ta vyjde od 6500-7000 lebo ja som sa rozhodovala medzi tymi dvoma.ale neviem ci z fusakom lebo som brala magical a o tamtem som sa uz neinformovala.

zuzkazrzka ja som ho tam nevidela ale len koli tomu ze mi sme nepresli uplne cele trhovisko //lebo sa ani nedalo lebo je to strasne velke//oni tie kociky predavaju aj v domcekoch a viem ze az niekde vzadu maju tiez znackove ako spominas lebo aj ten moj nepredavaju vsade.

sonatorik
31. jan 2008

ahojte.....idem teraz v sobotu do Polska (Kroskno) a chcela by som tam nakupit viac veci (kocik, vajičko, prenosnu ohradku, prebalovaci pult...) da sa to kupit -"na jednom mieste"? a zriešiť nejaka zlava???? ešte jedna otýzka čo sa týka kočíka...celkom sa mi pozdáva ten Magical 3x ale chcem sa opýtať aká je škála farieb....

jarka70
31. jan 2008

ahoj sonatorik farby su viac na vyber modra ,oranzova.zelena,kremova so sivym,bordova ono kazdy pedavajuci ma po viac farieb a su pekne svetle ale zalezi fakt od predavajuceho 🙂 akej farby ma montalne na predaj.

sonatorik
31. jan 2008

dakujem.....vahala som ci si kupit kociar z PL alebo z bazaru...ale asi predsa radšej novy..... 🙂

majcik
31. jan 2008

My sme kupili kocik, ktory sice bol vyrobeny v Polsku, ale cez slovensky internetovy obchod (maju ho aj bezne v predajniach, ale tam je drahsi), cize mame nan zaruku 2 roky a keby nieco, reklamacia by bola urcite jednoduchsia ako sa trepat do Polska - ak sa teda vobec tam da uplatnit reklamacia.

janka33
31. jan 2008

sonatorik,cena sa da zjednat,chcela by som ta poprosit,ci by si sa nepozrela a neopytala po com tam maju stolicky na krmenie,tu je to dost drahe.

jarka70
31. jan 2008

ja mam zaruku 2roky na kocik normalne mi dali papiere od kocika ze kludne ak by nieco bolo ved cez internet nie je tiez priamy obchod ktory je hned po ruke ze zbehnes do predajne za 10min. a reklamujes.ved je to kazdeho osobna vec kde kupi kocik.reklamacia sa da uplatnit aj ked kupis kocik v polsku.

majcik
31. jan 2008

Ved jasne, ja som nechcela na nikoho utocit ani nic podobne 🙂 No my sme kupou cez internet usetrili 2500 - 3000 korun oproti tomu, keby sme presne ten isty kocik kupovali v klasickom obchode. Overili sme si to.

Jarka - ano? Tak to je fajn, ze sa da reklamovat aj kocik kupeny v Polsku... ale aj z trhu ci len z obchodu?

sonatorik
31. jan 2008

a z akeho obchodu ak sa možem opýtať?
janka33: aj ja idem kupit tu stoličku tak ti určite čeknem ceny

majcik
31. jan 2008

Napisala som Ti do IP

jarka70
31. jan 2008

z trhu da sa vsetko len clovek musi mat usta a pytat sa lebo sami od seba neviem ci by sa dovtipili ja som sa hned pytala radsej sama.

majcik
31. jan 2008

Tak fajn. Treba sa asi vediet jednat a podobne.
My sme tiez spociatku uvazovali nad Polskom, lenze od nas je to pomerne daleko a teraz si neviem predstavit, ze by som mala absolvovat tu cestu a cely den byt na nohach .. uff. Ale kto to ma blizko a vyzna sa tam, tak je to ine.

sonatorik
31. jan 2008

ja prave preto že to mam celkom blizko tak sa tam určite pojdem pozriet.... a hlavne konečne som doskúškovala tak potebujem trochu vypadnut a zmenit prostredie 🙂 a počula som že prave v tom Krosne nemusimani po trhocisku behat ale že je tam dlhý rad kamennych obchdovo a všetky su zamerane na tieto potreby takže to hádam nebude unavne

jarka70
31. jan 2008

tak to mas pravdu ale my to mame pomerne blizko ale aj tak som prisla dobita jak pes vyzerala som strasne hoci sme len kupovali kocik ono sa to ani neda prejst cely ten trh je strasne velicizny a muzovi by som nedovolila ist samemu bezo mna kupit kocik hoci boli sme tam v novembry a uz vtedy sme si vybrali ze ktory vlastne chceme. vtedy sme si kupili postielku ta sa tiez oplati.akurat sa tiez obzeram este po stolicke ale to uz tu radsej u nas lebo tam ma uz nikto nedostane pokial neporodim 😎

sonatorik
31. jan 2008

prave pozeram že mam skor termin ako vy ale ffakt nemam ešte nič kupene (okrem zopar kusov oblečenie!!!) bože to mam najvyšší čas... 😅

terkaa
1. feb 2008

sawex magical 3.
citala som vo fore, ze tento kocik sa da kupit v Nowom Targu cca 7000 sk.
vie mi niekto povedat, co vsetko je v tej cene? (vanicka, sportova cast, nanoznik, vajicko, atd...)
dakujem.

jarka70
2. feb 2008

ano tolko za neho pytaju.
vanicka /ktora ma rucky ukryte po bokoch na kociku/ sluzi aj na prepravu v aute da sa hojdat aj na rovno,sportova cast na ktorej ostava strieska z hlbokej casti,nanoznik sportova castˇaj na hlboku,velky kosik na spodu v ktorom ja plastenka do dazda aj kryt na leto proti hmyzu, vajicko ak ches musis si dokupit oni ti dopasuju lebo ku kociku nie je.
my uz ten kocik mame doma ak chces este nieco viac tak sa spytaj. 🙂

jarka70
2. feb 2008

joj zabudla som je tam aj taska ktora ide na rucku kocika 😵

anula
2. feb 2008

Jarka, a kolko asi vazi ten kocik? Nie je tazky? Lahko sa snim manipuluje? Je k tomu aj fusak?
Ale som Ta zasypala otazkami, co? 😀

ajkabezka
2. feb 2008

ahojte, včera jsme dovezli Atlantic a je super- ještě pěkněj 😵 🤐 🤐 ší a vychytaný jak na obrázku...sporťák má svojí striešku samostatně, barva je krásná zářivá- zelenošedá- a je perfektně manipulovatelný!!!lehoučký, vanička není nízko..prostě jsme všeci nadšení!!! 🙂 🙂 🙂

zuzka82
2. feb 2008

ahoj, prosim ta, ktory je to ten atlantic???
a kolko asi vazi?

jarka70
2. feb 2008

ahoj anula kolko vazi presne neviem lebo to nevidim ani v papieroch -mozno 12kg mne sa zda byt lahky keby nie bruska urcite ho dvihnem tak jak som dvihala pri detoch aj moja mama mi to potvrdila ze je lahky lebo ho skusala dvihnut.manipulacia je super trenujem po byte zatial pokial sa maly narodi.manipulaciu .mozem potvrdit lebo svokrina susedka si ho kupila cez internet za 14500sk a chvalila si ho aj po terene snehom-nevedela si ho vynachvalit.nie fusak k nemu nieje ved asi co by sme chceli za tu sumu no nie?ale skoda prijala by som taky zeleny ako mam kocik.

a este chcem dodat ked uz o nom hovorime ze strieska je dvojaka polovicka sa da v lete vydvihnut aby babo malo viacej vzduchu je tam taka sietka .

anula
2. feb 2008

Dakujem, asi pojdem v lete omrknut aj do Targu. Zatial sme vyskusali v obchode nejake kociky, najviac sa nam pacil Babypoint. Bol lahucky, asi 10 kg, lahko sa s nim narabalo.
Das a v tom tvojom kociku dieta hojdat? Ked sa posklada, vojde do auta?