• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

5. februára 2017 
iwuskaa: atlantic má aj fusak flísový :slight_smile:
4. feb 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zo stranky som kupila tu ohradku za 143 ZL tušim.... a kočik som kupovala nejaky Quest (firmy ed-re-ma) oni robie tie kočiky Twister.... boli dost podobne, ja som pochopila, že tento moj bol akoby novy model Twisteru...
4. feb 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemožem ten moj kočik nejako nájst na webe, dnes ho sfotim a dam ho do albumu, tak si ho potom možeš pozrieť...... dzanka3
4. feb 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonatorik dakujem za odpoved.....no snad nieco aj my tam pokupime a budeme spokojny s nakupom...(aj ked zatial neviem ako tu cestu vydrzim :frowning2: )
4. feb 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som ho hladala ale nenasla som nic - iba ak nejake forum polskych mamiciek :sweat_smile:
tak potom pozriem v albume...dakujeem sonatorik
4. feb 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau baculky
co date do kocika na spodok pod babatko?
mam na mysli aj ked uz bude starsie bez periky.
4. feb 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonatorik prosim ta chcem sa spitat na tie x landeri mali aj ten trojkolesovi a nevies kolko nahodou stal dakujem coneco v 3 si vydela chcem nieco take ci ich tam vobec mali dakujem maja :slight_smile:
4. feb 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už mam vytvoreny album- su tam len tie dve fotky kočika, ktroy som kupila. A ten xlander...naozaj tam bol a mam pocit, že vyzeral tak modernejšie ako tie ostatne (možno mal tri kolesa) to si moc nepamatam, ale myslim že stak cca nad 9000,- ale nespoliehaj sa na to, lebo ja osm sa nezameriaval na tento kočik, len viem že som ho tam videla.
4. feb 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonatorik kolko ta stal kocik, vajko si dokupovala zvlast, alebo uz je v cene?
4. feb 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
5. feb 2008 o 07:31 • emmuskabr
Aja, ďakujem :wink:
Ešte sa chcem spýtať, tie kočíky Atlantic majú dve konštrukcie, jedna je čisto šedá a druhá v kombinácii s čiernou? :confused: Ajabezka má napr. čisto šedú a videla som už aj s čiernou. Podľa čoho to vlastne je? :grinning:
5. feb 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočik aj s vajíčkom stál 6700,- alebo 710 ZL. a mala som šťastie na jeden z mála, ktroý bol komplet s vajíčkom. Ostatné sa dali kúpiť tak že osobitne kočík a osobitne vajíčko....a farbu už musíte dopasovať. a som rada že som trochu pomohla. :slight_smile:
5. feb 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonatorik, to vajicko sa da nakliknut na konstrukciu?
5. feb 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwu - ta cierna konstrukcia sa uz nevyraba - teraz je nova verzua ta seda - jedine ak maju este zasoby na sklade v tom ciernom prevedeni, inak sa uz zohnat neda
5. feb 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano da sa nakliknut na konštrukciu, ale s tým, že ti ostane akoby kočik v športovej verzii a na to nastokneš to vajičko (je to normalne pevné) čiže nie je to že len konštrukcia a vajičko, ale je tam akoby na športovej verzii to vajičko, ale ten zbytok (tienitko) sa da krasne poskryvat "dovnutra" takže to nevyzera tak ropbustne...dufam, že som to vysvetlila zrozumitelne :slight_smile:
5. feb 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nattie, ďakujem za info :wink: . To je škoda, mne sa páči viac tá čierna :unamused:
5. feb 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus - skus si pripadne obvolat predajne kde vies ze ich maju - mozno ho este maju na sklade - viem ze v Leviciach ho maju v cervenej a oranzovej farbe v tej starsej verzii ale za 9700 Sk
5. feb 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
7. feb 2008 o 17:31 • janka33
ahojte aj ja som nakupovala kociky v polsku a dokonca som tam kupila aj zavinovcku a par drobnosti, ale poviem vam co sa tyka cien naozaj su nizsie ako v obchodoch napriklad tu v presove. My sme boli nakupovat v krosne, a mali tam aj super vyber, nielen kocikov ale aj ostatnych veciciek. My sme tak v polke nakupovania vsetkeho a este nam co to chyba, ale uz do polska nepojdeme jednak kvoli zime a jednak ze uz pomalicky sa mi nedobre cestuje a som unavena.
7. feb 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som to tu už písala pár strán dopredu, veľa vecí sme nakúpili v Poľsku pre malú, od oblečenia, cez zavinovačku, až po kočík.
Teraz už môžem pridať postreh aj so skúsenosťami. Vecičky sú super, aj zavinovačka, už som ju milionkrát oprala a stále je krásna, kočík máme Atlantic od Babydesign a som veeeeeeeeľmi spokojná.
Takže poľské veci - vrelo odporúčam..
7. feb 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás, neviem nájsť na webe kočíky aro. ak viete, pošlite link, ďakujem. a kto ich má, aké sú?
8. feb 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nik nevie link na kočíky Aro Team :frowning2: ?
10. feb 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zabka1003,

ja mam Baby smile Twister, ale neviem, ako idem riesit otazku plastenky - nevies poradit, kedze Atlantic a Twister su skoro jedno a to iste.
Dik.
11. feb 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwu . ak sa ti paci viac cierna koonstrukcia, tak tam bola nevyhoda, ze na nozicky sa nedalo polohovat - u sedej sa da.
Ak sa ti paci cierna, skus pozrie kocik Baby smile - Twister - je velmi podobny Atlanticu ale namiesto fusaciku ma nanoznik . co je podla mna vyhoda, preto som nakoniec isla do Twistera.
Kupovala som ho v PL - N.Targ na trhu....
11. feb 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,nepozná niekto tento šporťák?...je to poľská výroba? http://www.lacnejsie-nekupis.sk/index_g.php?active=1&menuitem=12&body=detail&kod_p=KOCIK06
12. feb 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka, kociky Adbor su polske
13. feb 2008 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pietra,dík :wink: ...a ako tu píšete(nečítala som to celé),poľské kočíky sú teda dobré.Toho Oskara nemáte nikto?Mne sa hrozne páči :slight_smile: Ale ked si ho nemôžem na živo okukať,osahať,bojím sa ho len tak objednať... :unamused:
13. feb 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, mne sa veľmi páčia kočíky APOLLON ALUX, neviete náhodu, či také majú aj v Nowom Targu? :wink:
16. feb 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,kupili sme atlantic,ale nezda sa mi rucka - prilis sa hybe hore-dole v kazdej polohe.aj madlo pre babo je v strede ohybne,nie je zlomene? v obchode povedali, ze to ma byt tak
19. feb 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, postupne zistujem, ze kocik Atlantic je asi velmi oblubeny... Ja sa tiez rozhodujem, no vlastne som uz rozhodnuta. Otazka len je, kde ho kupit.U nas v obchodoch som ho videla za cca. 8-9000 sk, no a podla vacsiny z vas sa da kupit v Polsku za cca. 6300-6500 Sk, co je samozrejme iny peniaz. Ja som ale pozerala vselijake polske stranky a tam je cena podobne ako u nas, teda cca. do tych 9000 Sk. Tak teraz vaham, nie som si ista, ci tie lacnejsie verzie (pravdepodobne kupene na trhoch) su aj take kvalitne ako kupene v obchode, proste ci to nie je len nejaka lacna napodobenina.
Prosim, poradte...dakujem
19. feb 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok