Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

nattie
19. feb 2008

graziela, ja som si atlantic kupovala cez net a vysiel ma na 8500...som spokojna, je od slovenskeho predajcu tak aj pripadna reklamacia bude verim bezproblemova a navyse majitelka obchodu bola velmi mila a obchod prebehol rychlo...ja som osobne bola v PL a predavat som ho tam nevidela - aj ja som ho tam chcela kupit

ninka123
23. feb 2008

Ahojte baby.Chcem sa spytat, ci sa da kupit v Targu na trhu aj XA X-lander a ci nahodou neviete, v akych cenach sa pohybuje.. 😒 mam zaujem o komplet prislusenstvo..vopred dakujem.

emmuskabr
23. feb 2008

graziela bola som teraz v polsku kupit atlantic a vysiel ma 8800sk +200sk plastenka aj to mi uz zlavil ale mam taku farbu aku som na nete nevydela tmavo zelena ale cena na trh podla mna primrstena keby nebola ta farba tak by som ho nekupila

emmuskabr
23. feb 2008

graziela mozes kuknut do albumu pridala som foto kocika

emmuskabr
23. feb 2008

ninka123 bola som v polsku teraz vo s´tvrtok ale x lander tam vobec nemali atlantic predaval jeden pan mal jeden kus co som kupila ja ale netas sa ja som chcela tiez x lander ale take tam vobec nenajdes pozri do albumu na kocik som spokojna aspon farba je pekna take nieco som chcela ako x lander ale tam maju len tie starsie typy bola som prekvapena keby nemali tento tak idem na prazdo

ninka123
23. feb 2008

emmuska dakujem velmi pekne za info,asi ho zajednam tu, lebo nemam chut sa prehnat nadarmo... 😒 este raz dik...

moni1412
23. feb 2008

my sme si dnes objednali atlantic z www.babatko.com, tam vyjde 7990.-Sk. Ale plastenku a doplnky k nemu som tam nenasla. Viete poradit kde sa daju kupit samostatne? Vdaka

zuzkapin
24. feb 2008

emmuskabr - mas preeesne taky kociar ako aj ja - ale to nie je Baby design - Atlantic, ale Baby smile - Twister. Oni su totiz skoro uplne zhodne 😉. Tiez mam dokonca aj tu olivovu farbu...a ked som nazrela do Tvojho albumceka, este aj sedacku mam veeelmi podobnu - asi sme nakupovali u tych istych v Targu v PL 😀

moni1412 - Plastenku som kupila na Slovensku - univerzalna na hlboke kociky - na kociare s pevnou ruckou. Kupovala som to v obchode, kde maju Atlantic a vysla ma na nieco okolo 150,- - takze nie je to az take zle... a na sportovu upravu budem potrebovat zase dalsiu....ale to budem riesit potom.

Inak som bola tiez z trhoc sklamana, my sme boli asi pred 3 tyzdnami a bolo strasne maliinko stankov...a ani vecicky pre deti nebolo bohvie co, slubovala som si od toho viac ☹

zuzanat
24. feb 2008

ja som bola v Polskom Tesine a tam mali aj XLander a na vyber veciciek sa tiez nestazujem, bolo tam vela takych stankov aj velkych obchodov, takze ja som tam nakupila velmi dobre. to zalezi od toho do akeho mesta idete 😉

myskaa1
26. feb 2008

nattie, tak nam padol do oka tento kociarik... velmi dobre sa s nim manipuluje..... da sa do konstrukcie nakliknut aj autosedacka, len nasa je este objednana.

angienka
26. feb 2008

ahoj,kociky z polska su asi najlepsie...my sme ho kupovali v Krosne-vysiel nas na 6 500sk,a je uplne uzasny,znacka ARO,ma chromovanu konstrukciu,uplne vymakane striasky vetratelne 3kombinacia plus autosedacka priamo k tomu kociariku ako pise myskaa na nakliknutie...a mali farby do vymyslu sveta.Uz sa tesim kedy s nim prvy krat vyrazim-tu v nasom meste bude iste najkrajsi...
A k tej reklamacii-s tym nieje vobec problem aspon tam kde sme kupovali my,lebo oni chodia na sr...ved tie iste kociare akurat za 2x vyssiu cenu dovazali do detskeho obchodu na sr-den pred tym nez sme sa vybrali do polska.

mimi26
27. feb 2008

myskaa1 ten kočík je fakt krásny, kupovali ste ho v Poľsku? a aká je to značka... Ďakujem. 🙂 ale padol do oka aj mne 😵

jankabambulka
27. feb 2008

kočky poviem vám jednu nemilú skúsenosť s poľskými kočármi. boli sme na nákup v novom targu - boli sme radi, že sme konečne kúpili kočík /i keď sme chceli úplne iný a aj farenosť nám nesedela= ale čo narobíme keď bol posledný na ktorý sa dali dať spojky , keďže čakáme dvojíčky/. a až teraz z odstupom času sa mi prisnilo, že sme kúpili kočíky ale nedali tam tašky k tomu. celá vyľakaná vyskočím z postele /ešte sa chlap zľakal či nerodím/ a bežim pozrieť na kočíky a fakt -skutočne nám nenabalili ani k jednému kočíku tašku - tak sme im volali že nám ich nedali a oni Dali a zložili, tak kočky ak náhodou budete kupavať si tam kočíky - nebuďte ako ja skontrolujete si, či vám nabalili všetko.

myskaa1
27. feb 2008

mimi26 nie kupovali sme ho na trhu v Kosiciach. je to polsky kociarik a znacka Rider. stal 8.200,bez autosedacky - ale kedze sme zobrali aj autosedacku tak ho mame za 7.500,- + 1.200,- autosedacka... je super

mimi26
27. feb 2008

myskaa1
ďakujem za info.. 🙂 véééľmi sa mi páči 😵 , idem niečo také hľadať.... 😅

myskaa1
27. feb 2008

mimi26 nz 🙂

kika246
28. feb 2008

Ahojte som tu nová a čítala som si vaše príspevky čo sa týka nákupov v poľsku , chcela by som sa vás opýtat či neviete náhodou v akej cene je atlantic a či ho v targu majú a implast bolder 3 , ten údajne varábajú poliaci, chystám sa do polska 8. marca v sobotu je vtedy trh??? vie mi niekto poradit ako to tam je budem vám velmi vdačná. dakujem kika

iwuskaaa
29. feb 2008

Kika, v sobotu sú trhy v Targu, takže určite nakúpiš. Ja som bola v PL v novembri 2007 a už vtedy sa mi páčil Atlantic a aj ho tam mali, ale nie vo všetkých stánkoch s kočíkmi. Tento bol na trhovisku pod cestou a pôjdeš úplne dozadu na ľavo. Takže keď zídeš po schodoch, hneď choď do ľava a tam ich už uvidíš...
Atlantic vtedy stál 8 tisíc 😉 . Možno bude už lacnejší 😉

alcapalca
29. feb 2008

iwuskaaa, prosim ta a co je k tomu Atlanticu, len hlboka cast a sportova alebo sa da prikupit napr. vajicko alebo prenosna taska.........

dzanka3
1. mar 2008

ahojte, neviete mi poradit kolko stoji v Polsku na trhu alebo priamo v obchode kocik x-lander XA - cela trojkombinacia?? ☹ ☹ ☹ 🙂

marianna26
3. mar 2008

Ahojte baby!
Neviete mi povedať, či predávajú kočíky Twister, alebo Atlantic v Krosne? Také typy sa mi páčia, no neviem, či sa mi oplatí tam vyraziť, pretože čo sledujem vaše príspevky, tak je ich nejak menej a v Krosne vôbec neviem či sú. Ak niektorá z Vás teraz niekedy kupovala, tak mi napíšte či boli a aké sú ceny. Budem Vám veľmi vďačná!Vopred ďakujem za odpoveď 🙂 !!!!!

mon23
5. mar 2008

Ahojte kočky.
Chcem sa opýtať, či nektorá z Vás vie či v Novom Targu dostať aj kočíky Implast Bolder ( to už je jedno či 3 alebo 4) Je to poľský výrobca, ale nemám prehľad o tovare na poľskom trhu, tak mi poradťe ak niekto vie...

Ďakujem

sona11
5. mar 2008

Ahojte,
nevie niekto teda poradit kolko penazi si mam zobrat zo sebou do Targu na taky normalny kocik ako napr twister alebo atlantic samozrejme s vajickom. A tiez poradit kde tam najdem taketo kociky? Dakujem!!!

iwuskaaa
5. mar 2008

Sona, myslím že tých 8 tisíc Ti bude pekne stačiť 😉 . Nájdeš ich na trhoch, klasicky medzi ostatnými stánkami. Väčšinou sú tak naboku, stánky sú veľké 😉 .
Alcapalca, tak to Ti neviem povedať, ale prikúpiť sa dá určite 😉

dadulka19
5. mar 2008

kočík Chipolino Rapido nepoznáte?Vraj novinka.... 😉 ..myslím ale ten 07.

gabuliik
5. mar 2008

Baby,ja som bola v Targu pred dvoma týždnami, s cieľom kúpiť kočík. Nič som nedoniesla. Chcela som x-lander alebo atlantic a nič. Ani jeden tam nemali. Všetko tie klasické typy ako je Tako a tak. Išla som odtiaľ totálne sklamaná.

dzanka3
5. mar 2008

gabullik no to mi je luto - tolky kus cesty aj s bruskom....ja som tiez chcela aby sme sli po velkej noci - ale uz som si to rozmyslela - pretoze vsetky polske - mne sa pacili atlantic, magical a x-lander - su nielen tazke ale aj siroke nad 65 cm..a my mame vytah siroky 70 cm..(zacina sa mi pacit per perego centro)
aspon nejaku vybavicku si tam kupila? co ta to tam vyslo??

gabuliik
5. mar 2008

Práveže totálne nič som nekúpila. Len drobnosti pre dcéru,aby sme neišli na prázdno. No a muž si tam kúpil také tie mužské blbostičky čo považoval za nutné. Bolo tam hrozne málo stánkov. Bolo nám povedané, že je to tým počasím. Vtedy ráno pršalo,ale my sme tam prišli okolo 9tej a už bolo fajn. Tak neviem.

iwuskaaa
6. mar 2008

Gabuliik, to mi je ľúto, že si obišla na prázdno 😖 .
Ja keď som bola v PL v Targu, tak Atlantic som tam videla. No bol to stánok, tak na ľavo, zašitý celkom v zadu - na trhu pod cestou. Mali tam vtedy veľký výber, rôzne, nielen Tako a jemu podobné. Aj chodítka, stoličky, baldachýny a všetko čo súvisí s bábätkom 🙂

zuzanat
6. mar 2008

ja som bola v Pl. Tesine a teda nemozem nadavat, nakupila som vsetko co som chcela. ale kamosky boli v Targu al. Jablonke a boli sklamane. mna vysiel kocar 6300Kc, aj so zarukou, ale autosedacka sa nan neda nakliknut, tu som ani nekupovala. nad trznicou su aj velke obchody s kocarmi, vyber je velky, ale vacsinou nieco take ako tako, potom x lander a atlantic... 😉