Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

mauzos
16. nov 2008

Ahojte, zaujimalo by ma ci ste tam videli aj kociky pre dvojicky a ak ano, tak ake typy. Jedna sa mi konkretne o Novy Targ, alebo Krosno, lebo tam to mame najblizsie.

dicinka1
17. nov 2008

hipuska dobre...ja by som mala ist takeho 4 decembra...este dam vediet...ale daj vediet aj ty mne..keby si sla skor ako ja..

ja som pocula,ze su tam kociky od 5000 sk...moja kamoska kupila pred rokom kocik za 3 500 sk..pred rokom..ceny sa mozno zmenili..ale vidite,ze tolko stali..kto mal vediet,ze sa to zmenilo?kazdy tam ide na vlastnu past pozriet...ked nenajdem,nevadi...ale urcite je to tam lacnejsie ako tu...ked sa daju kupit kociky za 10 000 sk s autosedackou.. 😵

sassi
17. nov 2008

za 10000 aj s autosedačkou sa daju kupiť aj na Mimibazare 😉

sassi
17. nov 2008

myslim nove

hipuska
18. nov 2008

hej sassi - polske 🙂

oki, ja to tak vidim na 10 dec jablonka alebo potom 13 decembra nowy targ...urcite sa ozvem, lebo mi tam pojdeme cisto iba kvoli kociku....pa

mauzos
19. nov 2008

Nemohli by ste sa prosim niektora z Vas, ked budete v Polsku, pozriet ci maju aj kociky pre dvojicky, pripadne ake znacky? Dakujem. My mame termin az v aprili, tak este by som to stihla aj po novom roku ...

sksteva
19. nov 2008

Neviete náhodou koľko stojí v Poľsku Graco Quattro tour de luxe teraz? Alebo ak pôjdete do pl. tak si všimnite a dajte vedieť. dik

mirkaa10
20. nov 2008

ahojte babenky ja by som sa chcela spytat tych co ste boli v poslednej dobe v polsku ci tam nemali nejaku taku podobnu trojkolku-buginu ako je quinny buzz alebo nurse run http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4277223.
prosim poradte pretkoze ja som chcela tu bambino world ale ta sa prestala vyrabat tak rozmyslam ze zaskocim do polska ci tam nieco podobne neuvidim lebo ty poliaci v podstate vyrabaju aj svetove znacky kocikov ako je x-lander atd. len ta firma si tam naklikne to x-lander a prihodi 10000

jonatanka
20. nov 2008

mauzos, v Jablonke maju isto, ja sa tam asi tiez poberiem nejaky kupit, lebo som si kupila znackovy kocik ktory sa po mesiaci rozpadol a z uznanim reklamacie mi rovia problemi, kamoska ma kocik kupovany v polsku a drzi jej uz treti rok

januu
20. nov 2008

to slavkadd---
ahoj spominas obchod v polsku a ze si s nim spokojna a a ceny lepsie ako na trhu,
prosim a v ktorom meste je tento obchod popripade aj ulica alebo nejaky iny kontakt ak by som tamchcela zajst.
dakujem Janka

fia
20. nov 2008

ahojte dievčatá, vidím, že máte dobrý prehľad o kočíkoch v Poľsku. Máte konkrétne skúsenosti s kočíkom Bolder 4 od Implast? ďakujem žofia

zadda1
21. nov 2008

fia,
ja som tiež snívala o bolder 4. je tu aj samostatná diskusia o ňom. čo som si všimla, tak najmä maminy z čiech ho chvália. my sme sa nakoniec rozhodli pre cenovo prístupnejší baby smile twister.

dicinka1
21. nov 2008

sassi..ale ja nechcem kocik z netu..nekupim daku somarinu..chcem si ho vyskusat..ci mi bude vyhovovat..a tak...

baby,ked pojdem do polska,tak sa vam kiuknem na tie kociky..ked pojdem..ok?

jerry
21. nov 2008

čaute kočky
ja som kúpila kočík v polsku pred 3,5 rokom . Vozím v ňom už druhé dieťa, a to by ste mali vydieť tie terény čo zvládame 😀 relí roľu a stále drží pokope 😀 . S tými supermodernými malinkými (myslím vaničky a kolieska) by som ani neškrtla u nás.
A na nákupy stále chodím do polska aj veci na oblečenie ako rastú baby, v BB nieto normálny obchod za normálne ceny, tam si vybavým za jedno doobedie dve sezony a pokoj .
Zatiaľ sa my nič odtiaľ nerozišlo, nepofarbilo nezodralo.

dicinka1
22. nov 2008

jerry.tak si ma potesila.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dufam,ze aj ja dobre nakupim.. 😵 😵 😵

livia76
22. nov 2008

🙂 ak môžem poradiť-ak budete nakupovať v Novom Targu, chodte určite mrknúť do obchodného domu na námestí- na poslednom poschodí- fajn ceny, dobrý výber a hlavne-BLOČEK a ZARUKA- toť moja skúsenosť- kupovali sme tam už cestovnú postieľku, chodák a golfáč x-lander-a som spokojná 😵 -a všetko bolo lacnejšie ako na trhuuu 😉

stanca20
23. nov 2008

ahojte, my sme boli v Poľsku v Novom Targu včera a kúpili sme aj kočík, 😀 je veľmi pekný a praktický, len dúfam, že aj ničo vydrží, bojím sa či sme urobili dobre, aj s reklamáciou by to nebolo najlahšie, keďže sme zo stredného Slovenska, je to ďiaľka. Má niekto skúsenost s kočíom značky Galax. Inak celkom fajn ceny aj výber.... 😕

sassi
23. nov 2008

ja mam kočík z Polska tiež, GRACO sa totiť pre celu strednu Europu vozí do Polska a odtial dalej distribuuje. takže vychadza lacnejšie, a v čase ked sme ho my kupovali, na SK sa ešte nevozil vobec (len cez net sa dal objednať za skoro 15.000,-) , a v ČR stál cez 13.000,- a nas vyšiel na 8900,- 😵
Sice medzičasom ho na SK dostať a tiež už zlacnel, ale su to už skoro 2 roky.

My tam chodievame ani nie kvoli cene, ako kvoli výberu, a kupujeme iba značkove veci 😉 V Polsku su super veci, len tiež netreba kupiť to najlacnejšie čo maju 🙂

dicinka1
25. nov 2008

baby..dajte nam vediet..ked ste boli teraz niekedy v krosne...velmi ma zaujimaju ake.,.a po com su tam kociariky... 😵 😵 😵 😵

ttina23
25. nov 2008

my sme tiez kupovali kocik v polsku tak uvidime, aky bude a mame aj zaruku

dicinka1
25. nov 2008

ttina...a kedy?a v ktorom meste?a aky je tam vyber znaciek?

ttina23
25. nov 2008

dicinka my sme ho kupovali v juni stal 7000sk a vtedy som ho pozerala na nete tak isiel okolo 17000 a boli sme v targu,vyber je velky aspon vtedy bol

dicinka1
25. nov 2008

ttina..aha...no ale polsko to je....tak ok... 😀 😵 😵 😵 som zvedava..ake kociky tam uvidim ja...urcite si nieco vyberiem..

midka
25. nov 2008

Ahojte, neviete ci na trhu maju aj Colleto Aveo- sportova trojkolka?

dzlucia
3. dec 2008

Ahojte ja by som sa chcela spítať či neviete že či majú v poľsku na trhoch Baby design Atlantic a koľko stojí .Moc ďakujem za info. 🙂 🙂 🙂 Lucia

dicinka1
5. dec 2008

baby..zatial som nebola....lebo ten co nas ma viest s velkym autom si musi nadrobit jeden den-sobotu..a este ju nema nadrobenu 😠 😠 😠 😠 ☹

lucka0007
10. dec 2008

Ahojte kočky!!!!!!!!
Prosím Vás chcem sa spýtať či máte skúsenosti s kočíkom Adbor Piccolino????????? A či sa dajú kočíky aj objednať myslím poľské, bez toho aby sme museli ísť do poľska????????,Ďakujem, lucia

kobyliacik
10. dec 2008

Lucka0007, viem, že tento kočík majú na jednej stránke na SR... lacnejsienekupis.sk tam je ich viac.
A môj osobný názor?...Presviedčali ma, že mám kúpiť kočík z PL..a ja som tal aj urobila. Teraz viem, že to bola chyba a pritom som ho nekupovala na trhu ale dokonca v detskej predajni. Ceny sa pomaly približujú. Keby som sa mala rozhodnúť ešte raz, kúpim drahší kočík, aby mal spoločnú aj športovú časť aj vaničku(malú) veľké nafukovacie otočné kolesá a k tomu autosedačku s adaptérmi. Toť vsio o mojej skúsenosti.

alias313
10. dec 2008

baby teraz v sobotu idem do Polska a bola som tam asi pred dvomi mesiacmi a kociky tam maju podla mna paradne. Aspon u nas vacsinu co predavaju tak su z Polska a za dobre prihodene ceny. 3 kombinacia stoji okolo 7500 sk a mne sa tie kociky naozaj pacia. V obchode u nas stoja o dost viac, takze to asi nebudem riesit a vacsina kamaratok ma tiez z Polska a boli s nimi spokojne..

mimacik
12. dec 2008

Ahoj všetci. My sme s manželom boli v utorok v Senici priamo v podnikovej predajni Dema, kde predávajú slovenské kočíky a kúpili sme si 3-kombináciu Dema Star v krásnej oranžovo-čiernej farbe za 7.700,-Sk. Aspoň kočík budeme mať slovenskej výroby 😉 A myslím, že aj čosi vydrží. Ale inak, zajtra ideme do Poľska na nákupy, ale ideme kúpiť sedaciu súpravu. Dúfam, že nejakú kúpime, pretože tu sú drahé. Tiež by sme radi slovenskej výroby (aby sme podporili slovenskú ekonomiku), ale tie sú ešte drahšie ako tie, ktoré dovážajú z Poľska. Som zvedavá