• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

5. februára 2017 
V Jablonke sú asi drahé kočíky, ja som tam bola pred dvomi týždnami, Twister stál 7500 Sk, Atlantic 7800, ja som ho kúpila u nás za 7500 ...
15. feb 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, nemate nahodou nejake dobre obchody v Nowom Targu? lebo tam chcem ist kupit kociarik, konkretne jane slalom pro a v polsku sa vonkoncom neviem orientovat:(( pomozete mi? dakujem..
16. feb 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute,
bola som v Polsku v meste Krosno, no som bola sklamaná, oni tam mali x-lander a Graco ale ako Casualplay, jane to nie asi to istí väčšie mesto :wink: ,
v Krosne som našla len jeden obchod, nakoľko viac som nevedela nájsť :unamused: ani na nete neviem nájst, chodi niekto do KROSNA ?
16. feb 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bejula, ja sa chystam do Targu zajtra , tiez pre jane slalom Pro a bojim sa , ze nenarazim na predajnu s touto znackou..
16. feb 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kalllla :wink: , ale naďabiš čo som čítala aj vyššie, tak je to väčšie mesto, ja som tiež len tak išla na mátkovo, že som sa pýtala a to som našla iba jednu predajňu :frowning2: a v tej mi povedali, aby som už ďalej ani nehľadala, lebo take značky tu nie su :unamused: takže sa hned pýtaj na značkovu predajňu a ber kontakty na nich , možno sa v niektorých z nich bude dať objednať cez net , ak nebudu mať tu farbu akú chceš ty :slight_smile:
16. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
bola som v Polskom Tesine a nieco super.V kazdom detskom obchode boli znackove kocare napriklad Graco,Casualplay,Jane a Peg-Perego.Mi sme sa boli len pozerat,ale v predajni nam povedali,ze neni problem objednat do tyzdna ktoru znacku chceme.Poliaci maju sklady na tieto kociky a skoro o polovicu nizsie ako u nas.
Ak si chcete popozerat na internete kliknite si polsku stranku BOBO WOZKI DZIECIECE,ale v predajni su este lacnejsie.Napriklad Peg-Perego GT3 tam vysiel 18 000,- a plico 14 000,- Casualplay 16 000,-vsetko 3kombinacia.....Ja som este v 5 mesiaci,ale kupovat znackovy kocik pojdem len do Polska a co som kupovala kefku na vlasky zn.NUK tu stoji 225,-a tam 100,- taka ista!
Oplati sa platit zlotymi, priamo tam aj zmenit.
Tak nemusite baby vahat a kludne tam chodte.
Caute!
16. feb 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
chcela by som Vás poprosiť o radu.
Chystáme sa do Krosna na kočiar - rada by som kompletku - 3-kombináciu, niečo značkové.
Viem, že na trhu je X-stánkov s kadejakými kočiarmi.
Neviete mi ale poradiť nejaký obchod, kde kúpim fakt kvalitný kočiar?
Pri trhovisku sú dva nové supermarkety - je tam aj obchod s kočiarmi?
Ďakujem, pekný deň
17. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Danus
na trhu urcite nekupis znackovy kocik.
Treba sa priamo opytat v Polsku predavajuceho,oni Ti urcite poradia.
Nie na trhu!
17. feb 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím Vás, poznáte nejaké e shopy v Poľsku na kočíky? napíšete mi ich? ďakujem
17. feb 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute Baby.. dnes som prisla z Noweho Trgu a katastrofa nad katastrofou:((( 5 obchodov, 2 zrusene, jeden bazar s hrouzostrasnou tetou za 5 koru, jediny obchod kde mali znackove kociky.. Maluszek-obchod s kocikmi, mali tam jane, quinny, S4, S6.... no jane slalom pro 1700ZL, S4 o 1000-1200sk lacnejsi,no nechceli sme jane kupit hned, ze sa prejdem po meste a nieco najdeme... lebo mali aj tak jane len v zelenej farbe.. potom sme sa neuspesni vratili, ze nech nam posklada jane a ked bude oka, ze ho zoberieme, ako inak sme sa snazili aspon o nejaku zlavu, ako sa to robi vsade v polsku no a dala mi zlavu, ale ak vezmem aj vanicku kominovanu s autosedackou spolu za 444Eur, co je smiesnaucka cena, my ze ano, vezmeme, v tom vosiel do miestnosti asi manzel , alebo priatel predavacky- zrejme majitelky a zacal jej nadavat vrieskal na celu predajnu, ja som sa zlakla, v hrdle hula, trieskal do veci co mal okolo seba, on krical nadavol do kur.., iona kricala, potom niekde pomedzi to volata a potom nam oznamila, ze zloty isli dole, takze je vlasne cvsetko drahsie, my ze klud, oka, tak vezmeme len sportiak a on v tom, ze sportiak bez vanicky nepreda... uz zrazu samotny na predaj nebol.. tak celi zosokovani, v targu je maly vyber, takze velmi tie ceny neklasaju.. ja som sa rozhodla pre interńetovy obchod, samorejme Polsky...ale vyber je na vas.. pekny vecer
17. feb 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej a Jablonka je uz zrusenaaaaa...
17. feb 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej babky.) neviete mi povedat,kolko stoji kurier z Polska na Slovensko?
17. feb 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som bola pozerat asi pred 3 tyzdnami v Targu, bola dost zima, takze na trhu bol len jeden stanok s kocarmi - kocare VIPER - len sme ho narychlo kukli, ale bol celkom ok, stal 270€ - so vsetkym, aj s vajickom do auta. tu je link:
http://www.junior.biz.pl/sk/viper.html

mate ho niektora??
18. feb 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Kam presne odporúčate ist do polska na kočíky?
18. feb 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvjetecko!!!
Ja ho mam boli sme posledny víkend januárovi v Polsku tak sme ho kupili taky bleducko modry s tmavo modrou + vajícko k tomu a platili sme 280€ no ale nasla som iny a tento by som chcela predať je to smiešne ale čo už mas záujem či ste ho aj vy kupili????
18. feb 2009 o 19:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zenulky !!!
objednala som si jane slalom cez net!!!! volali sme so zenskou co realizuje on-line predaje a vraj 30 ZL stoji dovoz na Slovensko.. takze ma to vyjde na 1495zl+30zl=1525zl=9357sk.. tak v celku dietna cena.. dam Vam vedeit ci dosiel.. drzte mi palce, vela stastia som v Polsku nemala..
....nikuska.ha- podla toho, aky kociarik chces, ak ches lacnejsi aj trh bude pre teba zaujimavy... v Nowom Targu su vo stvrtky a v soboty.. Ak chces znackovy, chod radsej do Krosna, tak je masaker vyber, na nete su adresy, ak chces, mozem ti ich poslat..
18. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kalllla -cez koho si objednávala Jane - prosím hoď link.
Zároveň Ťa prosím o informácie, kde v Krosne kúpim značkový kočiar?
19. feb 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete mi poradit ako nakupovat cez net v Polsku? Treba najprv kontaktovat predajcu, ci dovaza na Slovensko? Kolko stoji dovoz?
Kalllla, cez aku stranku si objednavala?
dakujem
19. feb 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kalllla aj ja poprosim tu stranku na nete, kde si objednavala :sunglasses:
19. feb 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kallla, aj mna by zaujimalo, cez aku stranku si objednavala.
A este sa chcem spytat, akym jazykom si sa rozpravala s tou zenskou? Daj vediet...prosim
Dakujem
19. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem v sobotu do Krosna, tak by som chcela poprosit Kallu, aby napisala, kde sa tam da kupit kocik okrem trhu.Dakujem vopred.
19. feb 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako vidim, tak Kalllla na nas kasle :frowning2:
19. feb 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez by som rada vedela kde je kamenny obchod so znackovymi kocikmi v Krosne hodte link pripadne napiste adresu a este ma zaujima ake su tam znacky kocikov ak mate o tom vedomost

dik tehulky
19. feb 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny nekaslem na Vas, ale mam dost prace, prepacte...uz sa Vam venujem...
objednavala som cez Dina.. ten link som uz poslala na toto forum spolu s dalsiiimi linkami...
No proste sa zaregistrujete.. date nakup do kosika a pockate si na mail, tam Vam napisu v oplstine, ze mate poslat zalohu za kociarik, lebo je to drahy tovarm aby mali istotu, ze ho bpreberiete.. ja posielam polovicu, tam mate aj bankove spojenie....
_ ak budete platit a menit euro na tloti, cez internet banking, tak Vas to bude stat 200sk, ak pojdete cez pobocku, bude to stat 400sk...
-dovoz kamkolvek na uzemie SR, stoji 60zl, co je okolo 380sk... postovne platite podla poctu balikov, napr. sportovy kociarik je 1balik, vanicka 2, a sedacka zrejme 3ti.. ja objednavam len sportovy..
Je to jednoduche, lebo som Vam podala asi vsetky mozne informacie, ktore mne nikto nepovedal.. a urcite na Vas nekaslem, keby ano, tak to vyzera uplne inak a neposielam linky an
inic podobne.. tak nabuduce trpezlivost..) V Krosne som nebola,ale hod si do www.google.pl- do riadku napr.:jane slalom pro,slkep Krakow a trpezlivo hladaj..takto nie vsade maju znackove kociariky, viem, ze je tam 10 carrfurov a len v jednom to maju...amoska si objednala skor ako ja.. pockam kym jej dojde a objednam si nanu,lebo po prvom nakupe mas 10percentnu zlavu a to robi dost, aspon pre mna:slight_smile:
20. feb 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da sa posielat kociarik aj ako darcek, to znamena , ze jedena objedna a tej druhej to pride, ak chcete, tak si navzajom pomozte:slight_smile:myslim s tou zlavou...ked som si prepocitala benzin a to vsetko ostatne, tak mi vyslo, ze sa to ccez net vazne oplati... hej a ktore chcete kupit cassualplay S4, premyslite si to, lebo merali sme vysku od konca opierky po striesku a je o nejakym 15cm mensia vzdialenost ako na jane...tym chcem povedat, ze vyssie dietatko s tym moze mat probleeeem a neviete kedy vas piskotka vylezie z kociarika.) tak len tolko .. majte sa:slight_smile:))) keby nieco, piste... alebo brnknite 0915 944 071 katka(keby som tu nebola asurilo by Vam to) a este posledna vec, objednavky skratili na dobu dorucenia 3-5 dniiiiiii...........
20. feb 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kalllla diky moc, uz som aj pisala na nejake shopy, akurat mi odpisali :wink:
20. feb 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kalllla vdaka za info, si super. :wink:
20. feb 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super!!!! rada som pomohlaaaa:slight_smile:)
20. feb 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata....
Ja by som chcela zareagovat na nakupy v Polsku.Som v 7 mes. A aj ked sa hovori ,ze by sa nemalo kupovat skor ako sa babatko narodi, ja som si uz vybavicku nakupila komplet.Aby som uz vsetko mala a bez stresu nahanat to potom. A vsetko som kupila v Polsku.Velmi som spokojna.Su tam fantasticke ceny koli krize a nasmu prechodu na euro. A hlavne aj kvalitne .Nakupovala som v meste Bielsko-Biala ,hned na zaciatku mesta (ak idete zo smeru Zilina-Cadca-Cesky Tesin-Polsky Tesin- Bielsko -Biala) je v pravo odbocka z cesty do velkeho nakupneho centra Auchan- :sweat_smile: tam je velka predajna firmy ,,Gluck" ktora ma pobocky po celom Polsku a maju tam naozaj vsetko a velmi kvalitne veci !!!!! Aj vam objednaju, ak nemaju. Adresa na nich : www.gluck.pl. Oni vyrabaju aj vlastne vyrobky napr.postielky, postelne pradlo atd.U nas ich predavaju vsade ,ale stoja este raz tolko ako priamo tam. Kociare su tam aj znackove a v polovicnych cenach napr.Casualplay S 4 - 8.100,- sk,Mutsy a Concord 8-9 tis. Ja som zaplatila za celu vybavicku: myslim tym sportovy kociar Casualplay S 4 aj s farebnou vlozkou(8050,-sk- u nas 15.800+ vlozka 1200,-) ,autosedacka prima polohov.(4100,- u nas 8200,-)) taska ku kociaru (720,- u nas 2100,-), postielka (1700,-), cestovna postielka ( 3950,- u nas 5700,-) easy fix do auta na autosedacku ( 4300,-, u nas 6000,-) prebalovaci pult s vanickou ( 4000,-) oblecenie do postielky ( od 1200,- krasny vyber) okolo 24.700,-sk a u nas by som zaplatila cca 45 tis. Oplati sa tam kupit aj napr.odsavacku na mlieko s flaskami Avent, kde ma sada vysla na 1320,- u nas 2300,-. Odporucala by som vam tam kupit velmi dobry a prakticky prebalovaci pult ,ktory som u nas ani nevidela: kovova konstrukcia,vanicka je na nozickach, ale zasunuta pod prebalovacim pultom.Ak idem kupat vysuniem si ju a vytvori sa taky trojuholnik na lavo vanicka a vpravo prebalovaci pult s troma polickami vo farbe prebalovacieho matraca.K vanicke je aj zavesna policka na mydlo,uterak.Je velmi prakticky a pekny.U nas taky nekupite !!! (cena 3900,-) Take doplnky ako napr. parny sterilizator ( 750,-sk u nas 1400,-) ohrievacku a udrziavac tepla na detske flase , detske oblecenie + cajiky Milupa je vyhodnejsie nakupit vo velkych potravinach priamo v tom OC.Je tam vynikajuci vyber a super ceny.Pr.Detske zamatove dupacky som kupila v ,,akcii" za 90,- sk !!!!! Ceny so uvadzala este v sk aby ste mali lepsi prehlad.Platba je tam mozna kartou a je to velmi vyhodne. Kurz v Polsku stale klesa .... ak si chcete preratavat na sk,- tak cena v zlotych x 6.6 ( aktualny kurz).Odporucam :sunglasses: !!! :slight_smile: :dizzy_face:
20. feb 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok