Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

sima.p
15. feb 2009

V Jablonke sú asi drahé kočíky, ja som tam bola pred dvomi týždnami, Twister stál 7500 Sk, Atlantic 7800, ja som ho kúpila u nás za 7500 ...

kalllla
16. feb 2009

Ahojte dievcata, nemate nahodou nejake dobre obchody v Nowom Targu? lebo tam chcem ist kupit kociarik, konkretne jane slalom pro a v polsku sa vonkoncom neviem orientovat:(( pomozete mi? dakujem..

bejula
16. feb 2009

Čaute,
bola som v Polsku v meste Krosno, no som bola sklamaná, oni tam mali x-lander a Graco ale ako Casualplay, jane to nie asi to istí väčšie mesto 😉 ,
v Krosne som našla len jeden obchod, nakoľko viac som nevedela nájsť 😒 ani na nete neviem nájst, chodi niekto do KROSNA ?

kalllla
16. feb 2009

Ahoj Bejula, ja sa chystam do Targu zajtra , tiez pre jane slalom Pro a bojim sa , ze nenarazim na predajnu s touto znackou..

bejula
16. feb 2009

kalllla 😉 , ale naďabiš čo som čítala aj vyššie, tak je to väčšie mesto, ja som tiež len tak išla na mátkovo, že som sa pýtala a to som našla iba jednu predajňu ☹ a v tej mi povedali, aby som už ďalej ani nehľadala, lebo take značky tu nie su 😒 takže sa hned pýtaj na značkovu predajňu a ber kontakty na nich , možno sa v niektorých z nich bude dať objednať cez net , ak nebudu mať tu farbu akú chceš ty 🙂

matahara
16. feb 2009

Ahojte
bola som v Polskom Tesine a nieco super.V kazdom detskom obchode boli znackove kocare napriklad Graco,Casualplay,Jane a Peg-Perego.Mi sme sa boli len pozerat,ale v predajni nam povedali,ze neni problem objednat do tyzdna ktoru znacku chceme.Poliaci maju sklady na tieto kociky a skoro o polovicu nizsie ako u nas.
Ak si chcete popozerat na internete kliknite si polsku stranku BOBO WOZKI DZIECIECE,ale v predajni su este lacnejsie.Napriklad Peg-Perego GT3 tam vysiel 18 000,- a plico 14 000,- Casualplay 16 000,-vsetko 3kombinacia.....Ja som este v 5 mesiaci,ale kupovat znackovy kocik pojdem len do Polska a co som kupovala kefku na vlasky zn.NUK tu stoji 225,-a tam 100,- taka ista!
Oplati sa platit zlotymi, priamo tam aj zmenit.
Tak nemusite baby vahat a kludne tam chodte.
Caute!

danus.ka
17. feb 2009

Ahojte,
chcela by som Vás poprosiť o radu.
Chystáme sa do Krosna na kočiar - rada by som kompletku - 3-kombináciu, niečo značkové.
Viem, že na trhu je X-stánkov s kadejakými kočiarmi.
Neviete mi ale poradiť nejaký obchod, kde kúpim fakt kvalitný kočiar?
Pri trhovisku sú dva nové supermarkety - je tam aj obchod s kočiarmi?
Ďakujem, pekný deň

matahara
17. feb 2009

ahoj Danus
na trhu urcite nekupis znackovy kocik.
Treba sa priamo opytat v Polsku predavajuceho,oni Ti urcite poradia.
Nie na trhu!

tobi08
17. feb 2009

prosím Vás, poznáte nejaké e shopy v Poľsku na kočíky? napíšete mi ich? ďakujem

kalllla
17. feb 2009

caute Baby.. dnes som prisla z Noweho Trgu a katastrofa nad katastrofou:((( 5 obchodov, 2 zrusene, jeden bazar s hrouzostrasnou tetou za 5 koru, jediny obchod kde mali znackove kociky.. Maluszek-obchod s kocikmi, mali tam jane, quinny, S4, S6.... no jane slalom pro 1700ZL, S4 o 1000-1200sk lacnejsi,no nechceli sme jane kupit hned, ze sa prejdem po meste a nieco najdeme... lebo mali aj tak jane len v zelenej farbe.. potom sme sa neuspesni vratili, ze nech nam posklada jane a ked bude oka, ze ho zoberieme, ako inak sme sa snazili aspon o nejaku zlavu, ako sa to robi vsade v polsku no a dala mi zlavu, ale ak vezmem aj vanicku kominovanu s autosedackou spolu za 444Eur, co je smiesnaucka cena, my ze ano, vezmeme, v tom vosiel do miestnosti asi manzel , alebo priatel predavacky- zrejme majitelky a zacal jej nadavat vrieskal na celu predajnu, ja som sa zlakla, v hrdle hula, trieskal do veci co mal okolo seba, on krical nadavol do kur.., iona kricala, potom niekde pomedzi to volata a potom nam oznamila, ze zloty isli dole, takze je vlasne cvsetko drahsie, my ze klud, oka, tak vezmeme len sportiak a on v tom, ze sportiak bez vanicky nepreda... uz zrazu samotny na predaj nebol.. tak celi zosokovani, v targu je maly vyber, takze velmi tie ceny neklasaju.. ja som sa rozhodla pre interńetovy obchod, samorejme Polsky...ale vyber je na vas.. pekny vecer

kalllla
17. feb 2009

Hej a Jablonka je uz zrusenaaaaa...

kalllla
17. feb 2009

Hej babky.) neviete mi povedat,kolko stoji kurier z Polska na Slovensko?

kvjetecko
18. feb 2009

ahojte, ja som bola pozerat asi pred 3 tyzdnami v Targu, bola dost zima, takze na trhu bol len jeden stanok s kocarmi - kocare VIPER - len sme ho narychlo kukli, ale bol celkom ok, stal 270€ - so vsetkym, aj s vajickom do auta. tu je link:
http://www.junior.biz.pl/sk/viper.html

mate ho niektora??

nikuska.ha
18. feb 2009

Ahojte! Kam presne odporúčate ist do polska na kočíky?

cimika222
18. feb 2009

kvjetecko!!!
Ja ho mam boli sme posledny víkend januárovi v Polsku tak sme ho kupili taky bleducko modry s tmavo modrou + vajícko k tomu a platili sme 280€ no ale nasla som iny a tento by som chcela predať je to smiešne ale čo už mas záujem či ste ho aj vy kupili????

kalllla
18. feb 2009

Zenulky !!!
objednala som si jane slalom cez net!!!! volali sme so zenskou co realizuje on-line predaje a vraj 30 ZL stoji dovoz na Slovensko.. takze ma to vyjde na 1495zl+30zl=1525zl=9357sk.. tak v celku dietna cena.. dam Vam vedeit ci dosiel.. drzte mi palce, vela stastia som v Polsku nemala..
....nikuska.ha- podla toho, aky kociarik chces, ak ches lacnejsi aj trh bude pre teba zaujimavy... v Nowom Targu su vo stvrtky a v soboty.. Ak chces znackovy, chod radsej do Krosna, tak je masaker vyber, na nete su adresy, ak chces, mozem ti ich poslat..

danus.ka
19. feb 2009

Kalllla -cez koho si objednávala Jane - prosím hoď link.
Zároveň Ťa prosím o informácie, kde v Krosne kúpim značkový kočiar?

majuska0
19. feb 2009

Viete mi poradit ako nakupovat cez net v Polsku? Treba najprv kontaktovat predajcu, ci dovaza na Slovensko? Kolko stoji dovoz?
Kalllla, cez aku stranku si objednavala?
dakujem

pepies
19. feb 2009

Kalllla aj ja poprosim tu stranku na nete, kde si objednavala 😎

lucrezia
19. feb 2009

Kallla, aj mna by zaujimalo, cez aku stranku si objednavala.
A este sa chcem spytat, akym jazykom si sa rozpravala s tou zenskou? Daj vediet...prosim
Dakujem

kazofus
19. feb 2009

Ja idem v sobotu do Krosna, tak by som chcela poprosit Kallu, aby napisala, kde sa tam da kupit kocik okrem trhu.Dakujem vopred.

pepies
19. feb 2009

no ako vidim, tak Kalllla na nas kasle ☹

bmmz
19. feb 2009

tiez by som rada vedela kde je kamenny obchod so znackovymi kocikmi v Krosne hodte link pripadne napiste adresu a este ma zaujima ake su tam znacky kocikov ak mate o tom vedomost

dik tehulky

kalllla
20. feb 2009

zeny nekaslem na Vas, ale mam dost prace, prepacte...uz sa Vam venujem...
objednavala som cez Dina.. ten link som uz poslala na toto forum spolu s dalsiiimi linkami...
No proste sa zaregistrujete.. date nakup do kosika a pockate si na mail, tam Vam napisu v oplstine, ze mate poslat zalohu za kociarik, lebo je to drahy tovarm aby mali istotu, ze ho bpreberiete.. ja posielam polovicu, tam mate aj bankove spojenie....
_ ak budete platit a menit euro na tloti, cez internet banking, tak Vas to bude stat 200sk, ak pojdete cez pobocku, bude to stat 400sk...
-dovoz kamkolvek na uzemie SR, stoji 60zl, co je okolo 380sk... postovne platite podla poctu balikov, napr. sportovy kociarik je 1balik, vanicka 2, a sedacka zrejme 3ti.. ja objednavam len sportovy..
Je to jednoduche, lebo som Vam podala asi vsetky mozne informacie, ktore mne nikto nepovedal.. a urcite na Vas nekaslem, keby ano, tak to vyzera uplne inak a neposielam linky an
inic podobne.. tak nabuduce trpezlivost..) V Krosne som nebola,ale hod si do www.google.pl- do riadku napr.:jane slalom pro,slkep Krakow a trpezlivo hladaj..takto nie vsade maju znackove kociariky, viem, ze je tam 10 carrfurov a len v jednom to maju...amoska si objednala skor ako ja.. pockam kym jej dojde a objednam si nanu,lebo po prvom nakupe mas 10percentnu zlavu a to robi dost, aspon pre mna🙂

kalllla
20. feb 2009

da sa posielat kociarik aj ako darcek, to znamena , ze jedena objedna a tej druhej to pride, ak chcete, tak si navzajom pomozte🙂myslim s tou zlavou...ked som si prepocitala benzin a to vsetko ostatne, tak mi vyslo, ze sa to ccez net vazne oplati... hej a ktore chcete kupit cassualplay S4, premyslite si to, lebo merali sme vysku od konca opierky po striesku a je o nejakym 15cm mensia vzdialenost ako na jane...tym chcem povedat, ze vyssie dietatko s tym moze mat probleeeem a neviete kedy vas piskotka vylezie z kociarika.) tak len tolko .. majte sa🙂))) keby nieco, piste... alebo brnknite 0915 944 071 katka(keby som tu nebola asurilo by Vam to) a este posledna vec, objednavky skratili na dobu dorucenia 3-5 dniiiiiii...........

pepies
20. feb 2009

kalllla diky moc, uz som aj pisala na nejake shopy, akurat mi odpisali 😉

majuska0
20. feb 2009

Kalllla vdaka za info, si super. 😉

kalllla
20. feb 2009

no super!!!! rada som pomohlaaaa🙂)

sonya73
20. feb 2009

Ahojte dievcata....
Ja by som chcela zareagovat na nakupy v Polsku.Som v 7 mes. A aj ked sa hovori ,ze by sa nemalo kupovat skor ako sa babatko narodi, ja som si uz vybavicku nakupila komplet.Aby som uz vsetko mala a bez stresu nahanat to potom. A vsetko som kupila v Polsku.Velmi som spokojna.Su tam fantasticke ceny koli krize a nasmu prechodu na euro. A hlavne aj kvalitne .Nakupovala som v meste Bielsko-Biala ,hned na zaciatku mesta (ak idete zo smeru Zilina-Cadca-Cesky Tesin-Polsky Tesin- Bielsko -Biala) je v pravo odbocka z cesty do velkeho nakupneho centra Auchan- 😅 tam je velka predajna firmy ,,Gluck" ktora ma pobocky po celom Polsku a maju tam naozaj vsetko a velmi kvalitne veci !!!!! Aj vam objednaju, ak nemaju. Adresa na nich : www.gluck.pl. Oni vyrabaju aj vlastne vyrobky napr.postielky, postelne pradlo atd.U nas ich predavaju vsade ,ale stoja este raz tolko ako priamo tam. Kociare su tam aj znackove a v polovicnych cenach napr.Casualplay S 4 - 8.100,- sk,Mutsy a Concord 8-9 tis. Ja som zaplatila za celu vybavicku: myslim tym sportovy kociar Casualplay S 4 aj s farebnou vlozkou(8050,-sk- u nas 15.800+ vlozka 1200,-) ,autosedacka prima polohov.(4100,- u nas 8200,-)) taska ku kociaru (720,- u nas 2100,-), postielka (1700,-), cestovna postielka ( 3950,- u nas 5700,-) easy fix do auta na autosedacku ( 4300,-, u nas 6000,-) prebalovaci pult s vanickou ( 4000,-) oblecenie do postielky ( od 1200,- krasny vyber) okolo 24.700,-sk a u nas by som zaplatila cca 45 tis. Oplati sa tam kupit aj napr.odsavacku na mlieko s flaskami Avent, kde ma sada vysla na 1320,- u nas 2300,-. Odporucala by som vam tam kupit velmi dobry a prakticky prebalovaci pult ,ktory som u nas ani nevidela: kovova konstrukcia,vanicka je na nozickach, ale zasunuta pod prebalovacim pultom.Ak idem kupat vysuniem si ju a vytvori sa taky trojuholnik na lavo vanicka a vpravo prebalovaci pult s troma polickami vo farbe prebalovacieho matraca.K vanicke je aj zavesna policka na mydlo,uterak.Je velmi prakticky a pekny.U nas taky nekupite !!! (cena 3900,-) Take doplnky ako napr. parny sterilizator ( 750,-sk u nas 1400,-) ohrievacku a udrziavac tepla na detske flase , detske oblecenie + cajiky Milupa je vyhodnejsie nakupit vo velkych potravinach priamo v tom OC.Je tam vynikajuci vyber a super ceny.Pr.Detske zamatove dupacky som kupila v ,,akcii" za 90,- sk !!!!! Ceny so uvadzala este v sk aby ste mali lepsi prehlad.Platba je tam mozna kartou a je to velmi vyhodne. Kurz v Polsku stale klesa .... ak si chcete preratavat na sk,- tak cena v zlotych x 6.6 ( aktualny kurz).Odporucam 😎 !!! 🙂 😵