Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

kalllla
20. feb 2009

ahoj sonia, ako to , ze 6,6? ved ja som bola v utorok a kurz bol 4,7-4,65..tak mi to zmenili v zmenarni v polsku....

lienka77
20. feb 2009

kalla sonia hovori o kurze pln - skk. ten je 6,6, (cenu v pln nasobis a mas skk ). ziadna banka ho neuvadza, vsak koruna uz neexistuje, dala to len kvoli orientacii. kurz pln voci euro je okolo 4,8, ale cenu v pln delis tymto cisom.

kalllla
20. feb 2009

No okej, tak som to aj robila... SKK menu som vobec neriesila, preto mi to prislo divne.)

janja2502
20. feb 2009

cawte baby, aj my ideme zajtra do polska, presnejsie do krosna. Neviem ci je lepsie kupit kociar na trhu alebo v obchode. Neviete ci maju na trhu aj postielky?

sorciera24
20. feb 2009

ahojte, aj ja som uvazovala, ze zajdeme na kocik do Polska, najblizsie to mam do JAblonky alebo do Targu, ale zatial tu moc dobre ohlasy prave na tieto mesta nevidim....mate niektora aj dobre skusenosti, ze sa tam oplati ist???.........lebo ja uz zacala pomaly uvazovat aj nad alternativou ani nie tak z polskeho netu, ale z ceskeho netu objednat.....su tam uplne nove modely, co nie su na Slovensku a trojkombinacie aj s autosedackou tam vyjdu okolo 10 000 aj s dovozom, po prepocitani....vdaka kurzu.....neviem, co sa oplati... 😒

kalllla
20. feb 2009

cau sorciera...precitaj si moju skesenost z útorka, kedy som bola v Targu.. strana 26 z tohto fora...

sorciera24
20. feb 2009

ahoj kalla, citala som, len hladam, ci existuje aj nejaka pozitivna skusenost 😉 ak sa to nfakt neoplati, tak sa dam na ten netovy obchod z Ciech... 😉

sonya73
20. feb 2009

pre sorciera24
CO sa tyka Jablonky myslim ,ze tam chodia len na trhy a to v stredu a v sobotu.Ak mas blizko do Jablonky tak ani do Bielsko Biala uz nemas daleko.Ja by som na trhu kociar nekupovala ,teraz mas dobry kurz a kupis si znackovy kociar za velmi dobru cenu.Ved este nedavno kupovali kociare z polskych trhov za 7-9 tis. a teraz v tejto cene mas znackovy.
V Cechach su tie kociare pomaly cenovo rovnake ako u nas ,podla mna sa ti to neoplati.Suverenne vedie Polsko.

pepies
20. feb 2009

myslim ze Kalllla pisala, ze Jablonka je uz zrusena............

kvjetecko
20. feb 2009

cimika222 my sne sa dozvedeli ze to bude dievcatko, tak modry kocar asi nechcem. Neviem. Tenkocar sa mi velmi paci, ale musim este pozriet aj na SK, ze co taky kocar ma vlastne mat. Kdesi som citala, ze polske kocare su dost tazke a ze akokeby uchadzali do jednej strany. Vobe cnie som rozhodnuta, ale dakujem.

pepies
20. feb 2009

kvjetecko, ja som mesiac pouzivala polsky kocik Viper od Junior, nemam vyhrady, je perfektny, neni sice moderny, ale je priestranny, terenny, velke nafukovacie kolesa, proste super, len sa mi nepacil dizajnovo a nezmestil sa nam na balkon, tak sme kupili Quinny Speedy SX.
kto si nepotrpi na dizajn a chce usetrit, polske kociky su urcite dobre.... maju pevnu konstrukciu a su pohodlne... nas vobec neuchadzal do ziadnej strany ...... su fakt super do terenu....

kalllla
20. feb 2009

Dievky prepacte ja som sa pomylila, nie Jablonka je zrusena, ale obchod v jednom hypermarkete, ktory je v Nowom Targu v smere na Jablonku:((( odpuste mi.. a pridrziavam Sonyi73, cech y s postovnym su cenovo zhodne so Slovenskom..dokonca aj v bazaroch... a este by som Vam poradila, ak si chcete kupit neznackovy kociarik, stavte radsej na predajnu, aaj ked to bude o 500sk drahsie, ale aspon mate istotu reklamacie, lebo ak by ste ho chceli potom neskor posunut- predat a bude este v zaruke, bude to len bod pre Vas.. nesetrite silou mocou par korun na papieri(odpuste ,....je to dobra rada)

ema.nz
21. feb 2009

sorciera:ani ja nemam dobre skusenosti z Targu obchod Maluszek,sice som vybavovala telefonicky ale strasna neochotaaaaaaaaaaaaaa 😠 😠

barunka.k
21. feb 2009

Ja by som asi uvazovala aj o kociariku z Polska,ved za skusku nic nedam

andrea52
21. feb 2009

ahojte, my mame kocik z Polska a maximalna spokojnost 😉
aj co sa tyka reklamacie, mozeme na slovensku, vypisany zaruceny list, vsetko 😉
ak chces kukni do albumu 😉

adrikadt
22. feb 2009

Ahojte, Janja2502 ako si nakupila? Skoda, ze som tvoj odkaz nenasla skor. My sme boli v Krosne pred tyzdnom a aj napriek skaredemu pocasiu sme nakupili takmer vsetko co sme chceli a za ovela nizsie ceny. Kupili sme aj postielku z celucickou vybavou a kocik. Ty si kupovala kocik? ak hej akej znacky?

missy97231
22. feb 2009

ahojte... kde je presne krosno? ako daleko od targu alebo bielska biala? alebo je to iny smer? dik.

missy97231
22. feb 2009

ok... nasla som si to na mape 🙂

janja2502
22. feb 2009

Ahoj adrikat,
tak sme nakupili takmer vsetko od kocika, postielky s celuckou vybavou, dupacky, flase, vanicky, obliecok......no proste mali sme plne auto.
Rozhodla som sa pre kocik coneco. Velmi sa mi pacil, bol lahucky a dobre sa sklada. Aj postielky tam maju krasne. Kupila som drevenu z tmaveho dreva a vpredu ma vyrezavanych medvedikov.

kazofus
22. feb 2009

Ahojte. Aj ja som bola vcera v Krosne, kupila som kocik Coneco Toledo zeleny za necelych 5000Sk.Mali tam aj X Lander, Baby Smile a aj tie ine tucne polske kociky. Vyber je tam fakt velky a oplati sa.Aj postielok je tam vela, my sme kupili za 2000Sk, a matrac nas vysiel necelych 500Sk.Zobrali sme ten kokosovy. Vanicka na kupanie nas vysla na 190SK.Takze ak sa neviete rozhodnut, ci ist alebo neist do Polska,tak ja mozem len odporucit.A hlavne kurz tam bol 4,63 Zl za Eu.Ja som citala na internete nie velmi dobre ohlasy na coneco toledo, ale riskli sme to.Keby sa nieco stalo,tak mame nan reklamaciu a Krosno tiez nieje az tak daleko. Dufam,ze nebude treba a vydrzi.

marika6
23. feb 2009

Sonya73 super, ďakujem o kontakt na bielsko - práve cez víkend sa tam chystáme a nevedeli sme vôbec kde sa vybrať takže už vieme, som zvedavá. Nevieš koľko tam vyšli tie kolísky? a mali tam postele napr. aj pre už väčšie deti - aj poschodové, alebo s výsuvným lôžkom?

kiki5
23. feb 2009

andrea aky to je kočiar? to je ten coneco toledo? baby hodi sa červený kočiar pre chlapca. modru nemam rada zelenu nechce manžel tak neostava ina.

andrea52
23. feb 2009

kiki je to Twister, od baby smile 😉 a vo farbe nevidim problem 😉 ved teraz mas plno chlapcenskych cervenych veci 😉
baby to krosno je na aky smer?? a co tam este vsetko je?? myslim nejake veci a hracky?? konkretne by ma zaujimalo trebars vibracne kreslo?? a este otazka neviete cenu pampers?? ze veraj vidu lacnejsie o polovicu ako tu, a to je uz co povedat 😕

kiki5
23. feb 2009

aj ja tam chcem kupit pampers enwborn aspon 2 baliky.

ducky07
23. feb 2009

Zdravím na Slovensko,řekl bych,že nejen v Polsku se dá sehnat levně slušný kočík...i v Čechách to teď vyjde slušně,zejména na netu. 🙂

pepies
24. feb 2009

no pozerala som ceske stranky a v Polsku sa to oplati ovela ovela viac ....................

napr. Golfac Chicco Lite Way u nas stoji cca 4.500 Sk, cez polsky e-shop cca 2.400,- Sk ........
vyhliadla som si postielku a uz davno som ju chceli objednat cez blavacky e-shop, stoji tam 5.000 Sk a na polskom e-shope som nasla presne tu istu za 2.400,- Sk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tobi08
24. feb 2009

ducky -poraĎ kde v ČR kúpim Casuplay S4 do 9000 Kč

daanka85
25. feb 2009

Ahojte!
Kupoval niekto z vas uz v PL kociarik VERSO- kombinovany? Za kolko???
Mate snim niekto nejake skusenosti???

daanka85
25. feb 2009

Kupujete kociky aj na trhoch, ci len v obchodoch??? Ake su vase skusenosti???

pepies
25. feb 2009

daanka ked si precitas viac prispevkov tak sa docitas, ze baby kupuju kociky aj na trhu aj v obchodoch, podla toho, ci chces znackovy alebo nie .
da sa kupit aj na trhu, vacsinou tam maju Viper od firmy Junior, to su tie klasicke polske ..... ale neviem, ake su teraz ceny, min. rok stali cca 8.500 sk aj s autosedackou........ teraz budu urcite lacnejsie .............
no dnes uz za 10.000 kupis v polskom obchode znackovy, trendovy ......
samozrejme, zavisi to od Tvojho vkusu............. 🙂