Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

mimuska773
15. mar 2009

Nemáš za čo.Ja som tiež mala obavy či sa tam oplatí ísť.Som už v 35tt.Ale riskla som to.A tiež som vždy hladala nejake info.

majuska0
15. mar 2009

tak tak, mnohe tu hladame nejake info, ale mnoho je takych, ktore sa len pyta, ale ked nadobudne skusenost uz sa s nou nepodeli. Mali by sme si pomahat. Ak by kazda napisala svoje skusenosti, tak tu staci aj 10 stran a nie 32.

cutty
15. mar 2009

Tak ahojte, ja som bola v sobotu v Krosne. Kupovala som kocik ale uz golfac. A fakt sa vyplatilo. Kupila som Babydesign Espiro Active za 300zlotych co je asi 67eur. Tu stoji okolo 110eur. Dalej som kupila malej v obchode topanky asi za 10 eur- kozene, kvalitne. Tie iste som videla u nas v obuve a stali 25 eur. Bola som aj v Carfoure a tam som kupovala plienky. Pampers Activ baby - 13 eur velke balenia Giantpack, Pampers Sleepplay - 6,6eur. Tiez sa oplatia vlhcene obeusky, caje Hipp, proste vsetko. Tolko moja skusenost

kobolova
15. mar 2009

Baby, neobjednavali ste uz niektora z e-shopu Swiatwozkow.pl ? Chystam sa cez nich kupit Teutonku S3, tak ci su spolahlivii... 😝

karneval
16. mar 2009

Ahojte dievčatá, vo štvrtok sa chystáme do Krosna na celú výbavičku, tak napíšem , čo a ako. Berieme určite zlote - meníme ich na vlakovej stanici v KE, tam je nejlepší kurz. V piatok sa určite ozvem. Držte palce, aby vyšlo počasie 😉

cka
16. mar 2009

Ahojte kocky...
takze pisem aj ja svoju skusenost z Noweho Targu.
Boli sme tam v sobotu, zasli sme do mesta, zistili, kedy otvaraju toho Maluszeka, ale bolo este skoro rano, tak sme sa vratili na trh. Zasli sme k jednemu stanku s kociarmi, takze ked sme zacali obzerat, cena kociara bola 13tis sk, (sorry, ale vsetko som prepocitala na SK bo sa este v EU alebo zlotych nevyznam.), bol to baby smile, ale nie v-max ale twister. Vraj cinsky. Nedala sa na nom otocit ani vanicka ani sportak na obe strany, a to mi vadilo, teda iba sportak. Potom som este pozerala iny, ten bol lacnejsi. Ked som povedala, ze si to musim premysliet, ze pridem neskor, ak si to rozmyslim, zrazu twister stal 7.500sk, co som bola hotova, ze zlavil na polovicu. Ale aj tak som odisla.
Boli sme rozhodnuty, ze kupime v obchode, len som chcela pozriet, co maju na trhu. Ale manzelovi to nedalo, povedal ze za 7.5 aj ked sa mi rozbije, vezme auto, a pojde kupit dalsi. Tak som povedala, ze ok, sa vratime, ale este kukneme do stanku vedla, co mal kociare. A tam bol baby smile V-max, zacali sme na cene 13tis sk, a zjednavali sme az na 9.900sk. Bol to ten isty, co maju v Optime v All toys za 10tis vanicku a sportak, tam mi nukali aj s vajickom do auta za 6.900sk. Da sa vsetko otacat, takze super. Tak sme ho nakoniec kupili, dostali sme aj zarucny list, a ze oni predavaju aj na blsaku v KE, takze keby nieco, mame prist tam. Tak som uz na to kaslala. 🙂 Ved nebudem pri kociari travit cely den. 🙂)
Potom som este kupila macka pre male, kosielka, body, dupacky a ciapocka za 180sk, potom este deku, larisu, taku hrubsiu a vacsiu na zimu, kedze cakame na leto, brala som vacsiu, to uz v obchode za 45zl, co bolo cca 300 sk (kurz 1zl=6.6sk), plienky pampers dva baliky pre 2-5kg a 3-6kg, jedna vysla na 3.30sk v obchode. Vsetky zname, co som stretla na trhu niesli plienky z mesta, takze poobede som zbehla aj ja. Myslim ze celkom dobra cena po prepocte na jednu plienku.
Kedze tam byvaju moji rodicia, teda pri hranici na SK, nemam problem sa orientovat v Nowom Targu, ked sme tam casto chodili. Este som kupila aj bavlnene plienky, ale cenu si uz nepamatam, kupila som iba 5ks, v jednom stanku davali na kusy, inak po 10 alebo 20balene.

Len skoda, ze som si nekupila hniezdo do postielky....nenasla som na trhu, a v Maluszekovi sa mi uz nechcelo haluzit. Este sme kupili matrac kokos/molitan za 300sk. Len hniezdo mi este chybaaaa, jooooooj.
Tak papa, snad som Vam poradila...ked nieco, ozvite sa kludne.

tamarocka29
17. mar 2009

Ahojte, chodíte aj na trh do Leluchova? Dá sa tam kúpiť výbavička? 🙂

eldzina
17. mar 2009

tamarocka, boli sme tam v piatok, na konci dediny bol jeden stanok specialne pre baby, no ceny boli dost... vanicka velka vysla na 10 eur, mali aj postielku komplet s vybavou, hniezdo, obliecky, autosedacky vacsie aj skrupinky a tak, no cenu neviem. mali aj oblecko,dupacky, body, ... no vies, na jeden stanok vyber nemoze byt neviem aky velky. My sme kupili supravu teplaky, vesta a tensia mikinka pre nasho maleho a cena bola nizsia ako u nas v obchode. No a bolo tam viac stankov s kocikmi, no ceny netusim. Potom sme este sli do Muszyny, dedina vzdialena cca 7 km, tam bolo viac obchodov pre deti, aj ceny boli ovela nizsie, no tam sa uz platilo zlotymi. my sme tam akurat kupili plienky🙂

cimika222
17. mar 2009

Ahojte babulky my sme boli v POlsku ešte v januari a kupili sme kocik VIPER len nam zabudol dat k nemu navod na použitie a zarucný list juj skoda a teraz neviem ze či sa tam da aj vajicko upevnit

karneval
18. mar 2009

Ahoj cimika222 a za koľko si ho kúpila? Ja sa chystám zajtra a tiež mám naňho zálusk.

lovacka
18. mar 2009

ja som kupila jane slalom pro poslala som uz peniaze tak cakam ze ci pride kocik 😅 dopravu budem mat zadara kedze mam v polsku sesterku a v ramci polska sa neplati
taktiez som objednala aj autosedacku britax takmer o 2100sk lacnejsiu ako u nas 🙂

itrizuli
18. mar 2009

Ahojte, chcem sa spýtať či nejde niekto do Nového targu, našla som na nete kočík Baby boo Spider solo za 229 zlotých čo je našich asi 45€. Tu sa predávajú za raz toľko. Majú tam obchod. Ten čo spomínala Majuska0. Nenájde sa dobrá duša, ktorá ide do Nového Targu a doniesla by mi ho (peniažky by som poslala na účet) , ja manžela do Poľska neprehovorím, je totálny odporca Poľska. Možno takéto kočíky majú aj trhoch a možno aj lacnejšie, neviem.
Ešte link: http://www.babyboo.pl/f.php5 - je to napodobenina quinny zapp, je ľahký- váži iba 6 kg, skladný a hlavne polohovateľný.
Našla som ich na polskom Allegre: http://www.allegro.pl/item581074472_baby_boo_sp...
Ďakujem

cimika222
18. mar 2009

karneval kupila som ho za 280€+vajíčko ktomu sme spokony

kika777
18. mar 2009

Čaute babenky, neviete mi povedať po čom idú v Poľsku športové kočíky Rally Quatro? Nemáte náhodou niektorá skúsenosť s týmto kočíkom? Ďakujem

tobi08
19. mar 2009

itrizuli, ten spider vyzerá dobre, aj si ho skúšala niekde? nájdem ho aj na Slovenskom nete?

itrizuli
19. mar 2009

tobi08, majú ho na mimibazare, jedna kočka z Dolného Kubína za 86 €. Nie neskúšala, ale videla som podobné ako tento a vyzaralo to celkom fajn,volal sa Mark - len ten stál 125 €, Akurát na týchto kočíkoch nie sú nožičky polohovateľné. Ja som chcela len niečo lacného, potrebujem ho len na dovolenku, syn síce bude mať 3 roky, a s PP plicom sa mi nechce ťahať, ten chcem predať.

ivulik2
19. mar 2009

takže včera som bola v polsku a kupili sme casualplay S4+prima v nowom saczu stal ma 2065zl čo je 459eur u nas stoji táto kombinácia 688eur takže ešte nič a už mam v kapse 229eur ....
a kupili sme aj kolisku (postielka na pružinách ktora sa da zafixivať aby sa nehombala) ta stala 360 zl komplet do posielky s baldachýnom stal 120zl ale take kvalitne s mosketierkou takže to bolo drahšie ako obyčajne matrac do postielky antialergicky nepremokavý kokos-molitan-kokos obojstranný 89zl ale mali tam aj za 60zl lehátko s hrazdičkou stalo 78zl a pokupili sme dalších milion veci od zavinovačiek uteráčikov a deky a rozne hryzatka flaše no milion veci a všetko takmer o polovicu lacnejšie ako u nas
takže odporučam 🙂
a najdrahší kočiar ( samozrejme 3 kombinácia kompletná s doplnkami - taška slnečnik nanožnik plaštenka vajko sedačka a hlboký kočík) max. 2500zl to bolo to najdrahšie čo tam bolo

kurz bol 4,48 k eur
a zmenarne boli na každom rohu všetci boli milý a ochotný a všade nam dali zlavu od 3 do 5 %
a nakupovali sme v obchodnom dome europa a v baby land

midka
19. mar 2009

ivulik v akom meste ste boli?

ema.nz
19. mar 2009

midka:ved napisala,ze v Nowom Saczu 😉

ivulik2
19. mar 2009

ano v nowom saczu sme boli 🙂
ten prvý obchod to bolo obchodne centrum europa a na poschodi je detský obchodik a to druhe baby land to bolo dost tak zašite na konci mesta ale tam bolo všetko lacnejšie ako v europe
a dosť sa oplatilo nakupovat aj ine veci obuv oblečenie a aj potraviny 😀

fia
19. mar 2009

Ahojte, keď už toľké chodíte po tých poľských obchodoch, nevedeli by ste mi poradiť? Chcela by som Roan Maritu z kolekcie 2009. Odkiaľ by mi ho vedeli poslať? ďakujem

fia
19. mar 2009

Tam v tom maluszekowi ho nemajú?

karneval
19. mar 2009

Ahojte, tak ako som sľúbila, píšem ceny výbavičky z dnešného dňa. Kurz 4,32 na vlakovej stanici v Ke. Bola strašná zima, snežilo, takže málo ľudí, čo nám vyhovovalo.Kočiar s vajíčkom 700 Zl, postieľka 100Zl, bald. s paplónikom a mantinelom 155 Zl, madrac kokos 60 Zl, Hrubá deka do kočiara 45 Zl, osuška 29 Zl, vanička 25 Zl, lehátko 15 Zl, plachta na madrac 20 Zl, držiak na bald. 15 Zl, žinka na umývanie 4,8 Zl, košieľka 4 Zl, body od 10Zl, ponožky 3,8 a 6,5 Zl, plienky bavlnené 10 ks 20 Zl, dupačky 10 Zl, zavinovačka 23 a 33 Zl, retiazka na cumlík 5,5 Zl, fľaše NUK od 12 Zl, cumlík NUK 8,5 Zl. Ceny nám zaokrúhľovali smerom nadol a samozrejme nám dali celkom dobré zľavy takmer zo všetkého, všetko sme totiž kupovali v jednom odchode. Grátis nám dali sieťku proti hmyzu a pláštenku - ináč by sme si ju museli kúpiť a ešte za mnou vybehli a dali mi krásne ponožtičky zabalené v krabičke. 🙂 Boli veľmi ochotní, takže moja skúsenosť je veľmi dobrá, odporúčam. Ušetrili sme veľa a určite sa ešte vrátime. 🙂

karneval
20. mar 2009

Júúúúj, takmer som zabudla. Tehotenské rifle 78 Zl, tehotenská riflová sukňa 68 Zl.

adka12
20. mar 2009

Baby a majú v polsku aj kočík Quinny Speedi SX? Koľko stojí?

midka
20. mar 2009

karnewal, my sme tam boli pred nieco vyse rokom a to sme zdaleka nekupili tak dobre ako ty, a to som si myslela, ze som dobre kupila. Tak nech ti tie vecicky dobre slúzia 🙂 , fakt niektore veci vychadzaju az neskutocne dobre.

ivulik2
20. mar 2009

ano maju quinny ale neviem či všade skus si najsť poľku stranku firmy quinny a najdi si distribuciu v najbližšom polskom meste ja som tak našla predajnu kde predavaju casual 🙂 a tam kde som bola quinny mali v nowom sazcu ale podla mna budu mať aj inde 😉

adka12
20. mar 2009

A oplati sa kupit v Polsku? Je to lacnejšie?

cka
20. mar 2009

ahojte, viete mi niektora povedat, ci je nejaky baby shop v polskej Jablonke, na Orave? ?? Dakujem.

ivulik2
21. mar 2009

adka12 určite sa oplati kupovat v polsku my sme tak kupili všetko takmer o polovicu lacnejsie a buduci týždne idem si kupit ešte komodu s perbalovacim pultom lebo som si myslela že nebudemju z tamadial tahat ale usetrim na nej takmer 2000sk tak to je čo uz povedat...