Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

europa8
16. apr 2009

julianka99-concord som nasla iba na www.swiatwozkow.pl

julianka99
16. apr 2009

Ahoj Europa8 Ďakujem pekne.... už som si to aj ja našla.... ale tie ceny sa mi teda nezdajú príliš lacné... 😒 Čakala som nižšie...
Baby neviete kde zohnať Concord tak za 600 eur... ? 🙂))) 😉

pecka
16. apr 2009
pecka
16. apr 2009

julianka99

http://www.swiatfotelikow.pl/product_info.php/p...

http://wozki-foteliki.pl/go/_info/?id=2357

.... ten link bobowozky, tak tam nie su concordy 😝

ema.nz
16. apr 2009

juianka: tu mas najlacnejsi concord 😉 lacnejsi uz nezozenies!!!!http://www.price-killers.com/

saska303
17. apr 2009

Ahojte,
nenájde sa dobrá duša ktorá by bola ochotná priniesť mi kočík z Poľska. Ja som z Ba a pre nás je to dosť ďaleko a cez internet som zatiaľ nenašla odvahu si objednať. Rada prispejem aj na benzín.

sonne
17. apr 2009

miavin : prosím ťa, pozerala som si tvoj kočík. Včera sme boli v Poľsku a kúpila som si presne ten istý, ako máš ty. Len mne Poliak tvrdil, že vajíčko, ktoré mi predáva má iný odtieň modrej preto, lebo vajíčko rovnakej farby nekúpim. A ty ho máš rovnaké. Aspoň tak je to vidno na tvojej fotke. Asi ma dobre ošmekol. Dáždniček je svetlejší ako ten tvoj a stál ma 10 eur. A kočík 270 eur.Ešte mám ku tomu tašku ako ty, ale inak nič. A ty si máš ísť ešte po čo? Prosím ťa ak tu budeš odpíš mi.

natali1401
17. apr 2009

alex77: no lenze ja uz iny nechcem a neviem preco ked je to polsky kocik sa neda lahko pl. zohnat a uz som z toho na nervy bo uz ho mam totalne obkukany na batolatko.cz len sa bojim ho bez pozretia objednat..ja chcem verano set .. a vide na nase 10800 + aj fusak tej znacky do toho stoji 800sk nejak tak tak skoro za 12tisic mas komplet vsetko a to je podla mna super cena

miavin
18. apr 2009

sone - ahoj, no ja mám úplne rovnakú farbu všetkého - vajíčko, športiak, hlboký, dáždnik je svetlejší ale to mi nevadí, tiež máme tašku a pršiplášť - a dnes drahý šiel po sieťku proti hmyzu.....

evelyn432
18. apr 2009

Ahojte, máte niekto skúsenosti s kočíkom ADBOR ARTE 3x3?

nehetka
18. apr 2009

Ahojte my sme v Polskom tesine kupili sportovy kocik Quatro rally a som spokojna , kupili sme ho v obchode a vysiel nas na 3700 korun , a na jednej stranke som nasla tie kocare za 5500 korun, aj nanoznik sa mi paci je hruby no vlastne cely kocik je nepremokavy ale aj tak som si dokupila igelit do dazda na cely kocik aj ked original igelit je k nemu ale nezakryje celu strechu kocika, paci sa mi na nom aj ze je tam preklapacia ručka, aj dole na kosi je este zvlast vrecko na zips , len nebola ku nemu taska na rukovet ale tu som si uz objednala ahojte

missy97231
20. apr 2009

ahojte... nema niekto z vas maila na obchod Maluszek v Novom Targu? Na ich strankach som nasla iba telefon, a ja bych radsej mailom ich kontaktovala. Dik.
A nahodou - kto tam bol v tom obchode,,, kocik od ABC DESIGN - ASTRO, nevsimli ste si tam? Alebo niekde inde kde sa da kupit ? Dik.

gega
20. apr 2009

ahoj a mohla by si mi poslať web stránku toho obchodíku my chceme vyraziť do nového Targu len sme nevedeli či sú tam nejaké detské obchodíky na kočíky ďakujem ti

mausy21
20. apr 2009

ahoj my sme kupili kočik v targu.a parada za 270 a trojkombinacia.normalny značkovy od babysmile aj s adapterom na vajíčko.ale o tom obchode neviem

missy97231
20. apr 2009

webova stranka na maluszek www.maluszeknowytarg.pl/
nebola som tam... a rada by som ziskala ich maila... dik.

gega
20. apr 2009

ďakujem ti 🙂 ak by sme tam isli tak ti zistím. len ako pozerám tak casualplay tam nemaju ☹

fia
20. apr 2009

missy... mail na maluszeka písala nejaká mamina pred pár týždňami. Skúsím to pohľadať 😉

missy97231
20. apr 2009

fia,ja som to nenasla... a prechadzala som si par stranok dozadu ☹ ak to dohladas, budem rada.

fia
20. apr 2009

missy, je to tu v diskusii o e-shopoch...
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

fia
20. apr 2009

ešte toto: mail: pawelbargiel@interia.pl
telefon: 0048 18 266 23 40

missy97231
20. apr 2009

fia, diky moc 😉 tu temu som nestudovala 😎

kvjetecko
20. apr 2009

ahojte, v sobotu sme boli v N. Targu a kupili sme kocar - VR connect VERSO - za 270 € - 3 - kombinacia - hlboky, sportovy, autosedacka, prislusenstvo (nanozniky, taska, plastenka). Na nete ho myslim predava niekto na mimibazare. My sme kupili cerveny s kvietkami, nasej Lucke sa urcite bude pacit 🙂
Kupovali sme na trhu, dal nam aj blocik aj zarucny list a da sa reklamovat v ruzomberku (maju tam sklad).
Povodne sme chceli kupit Babyactive JET, ale tento je skoro taky isty.
Inak vyber bol dost biedny, boli sme aj v dakom obchode, tam mali co sa mne pacil len Tako Jumper za nejakych 1300 zlotych, ale neboli pekne farby.
Postielky maju okolo 33 € a matrac 8 €. Nekupili sme, nemali sme uz miesto v aute 🙂
Este som kupila zavinovacku , krasnu, za 12 €.

julianka99
21. apr 2009

Ahojte dakujem za tipy, ema.nz viem už som videla tú stránku, len je to tiež od ruky... ale asi sa tam vydáme.. 🙂)

vercka
21. apr 2009

Ahojte maminky, my sa chystáme budúci štvrtok do N.Targu, ale chcem sa Vás spýtať, dá sa tam kúpiť aj hojdacia lavica do záhrady? Myslím takú, aké predávajú napr. v Baumaxe pre 3 osoby. Ďakujem 🙂

kvjetecko
21. apr 2009

vercka, taku som tam teda nevidela, ale zas je pravda ze som si take veci nevsimala - ale skor nie ako ano. maju tam nabytok, kuch linky, stoly, sedacky, a tak, ale zahradny asi nie.

jonatanka
21. apr 2009

ahojte mozete mi poradit ci maju v tesine obleky a asi cenu chceme ist teraz v sobotu, tak ci sa nam vobec oplati ist? dakujem

ralanka
21. apr 2009

jonatánka my sme síce boli pred rokom v jablonke ale myslím že na každom trhu majú obleky vyšlo nás to cca na 2200sk ešte vtedy a mal tam gate sako a vestičku ale ceny mohli ísť dole ved oslabila polská mena

jonatanka
21. apr 2009

ralanka dakujem

darca46
22. apr 2009

Ahojte, babenky poraďte, v ktoré dni sú trhy v Nowom Targu? Vďaka

irine
22. apr 2009

Ahoj Julianka, citam, ze chces concord z Polska..aj ja ho zhanam, len na pl strankach som ich nasla travel set za 3300zl., len neviem, ako by mi ho dorucili na Slovensko. Tu v TN ich maku okolo 1000eur, co zan urcite nedam. Ak by si mala viac info, budem rada. Pochybujem ale, ze concordy budu mat v Targu alebo Tesine...chystate sa tam?