Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

majinaf
22. apr 2009

štvrtok a sobota

alex77
23. apr 2009

tak pisem skusenosti aj ked trosku neskor. kupili sme kocik VR connect VERSO 3-kombinaciu aj s adapterom na vajickom a plastenkou + 2 nanozniky za 250€ taky zeleny. a veci pre babatka su aj na trhu kvalitne a lacne, do postielky sme kupili 5-kombinaciu vankusik, perinka, obliecky na to a baldachyn za nejakych 30€ postielka stahovacia vysla aj s obyc. molitanovym matracom okolo 50€ tuism. nakoniec sme sa do obchodu ano nedostali uz som to nejak nezvladala fyzicky a mala som dot po celodennom chodeni na trhoch kedze sme kupovali aj ine veci nie len pre babo. jedine co lutujem ze sme neboli v tych obchodoch je asi odsavacka ked citam ako sa tam da lacno kupit. a inak my sme mali so sebou aj zlote oni prepocitavali kurzom 4,3 u nas sme ich kupili za 4,09 takze sa to asi oplatilo aj ked zase ked to prepocitavaju na € tak to zaokruhluju.

maggie59
24. apr 2009

VERCKA-tie hojdačky tam maju, boli sme v NT minuly víkend a tie co sme sa pýtali boli za 50-70 EUR, mali ich na tom mensom trhu cez cestu ako predavaju maso

evicka1
25. apr 2009

kocky co zhanate cocncord fusion 2009 tak sa vyplati aj v cr. tu u nas stoji 12360 kc sportova verzia 😀

dara2583
25. apr 2009

Ahojte, neviete niekto internetove polske stranky, ktore by dodali tovar aj na dobierku?

vercka
26. apr 2009

maggie ďakujem 😉 , vo štvrtok ideme, tak pokukám 😵

ozi
27. apr 2009

Ahojte babenky, viete mi povedať, či sú aj kočíky Graco na trhu v Nowom Targu? A u Maluszeka, prípadne v tých druhých obcodoch? Ďakujem.

sue250
27. apr 2009

baby chystam sa do noweho targu aj na trhu kupim kociky casualplay, maxi cosi a ine ci len v obchodoch mam vybrate nejake online obchody ale chcela by som vidiet. urcite kocik z pl, lebo u nas stoja o 10tis viac ako tak porovnavam, dokonca tam postielka 800sk a u nas skoro 3tis. hruza

bambulllka
28. apr 2009

Ahojte, chcem sa opytat, kolko stoji v Novom Targu plachta do postielky, kolko tam stoja rychlozavinovacky, latkove hracie deky s hrazdickami? Chcem ist tuto sobotu, tak neviem, ci sa mi oplati. Kociky typu Bolero, Bolder 3 mi nevojdu do kufra, tak som sa s vyhodnou kupou kocika v PL musela rozlucit.

miavin
29. apr 2009

bambulka - ak Ti môžem poradiť, tak skús isť do Jutty - tam majú oblečenie od novorodencov až po veľké deti - ja som tam kúpila komplety, deku, zavinovačku - majú tam všeličo. no hrazdičky a iné hračky tam nemajú - len oblečenie. Ale skús aj na trhu, aj keď neviem, koľko to stojí na trhu.

lucia13
29. apr 2009

ahojte, bambulka a kde je ta Jutta?
inak aj my mame polsky kociar, sice kupeny na slovensku, ale za velmi dobrú cenu. Nie je znackovy, ale som s nim nad mieru spokojna. Akurat teraz, ked je uz teplo a nas maly trochu vyrastol, mi zacala "vadit" jeho velkost 😀 a dokupili sme klasicku buginu, ktoru si tiez neviem vynachvalit.
a este jedna otazocka pre tie, ktore mate obehane polsko - kde sa tam daju kupit latkove eco plienky?

miavin
29. apr 2009

lucia - Jutta je smerom na Jablonku - t.j. rovno po hlavnej ceste za prvým železničným priecestím vľavo - je tam aj ten Leklerk čo vyhorel - ak pôjdeš pomaly po cesta určite to uvidíš - je to žltý nadpis - a odbočovací pruh vľavo

loren
1. máj 2009

dievcata kolko stoja cca len hlboke kociky v polsku prosimvas

mimkaa10
1. máj 2009

nikde som nenašla kočík cam cortina..... 😲 dá sa vôbec v targu alebo krakove kúpiť??

juliankaaa
1. máj 2009

Ahojte, zajtra sa chystame do pl, viete mi poradit nejake obchody v Nowom Targu, alebo v Krakowe na kociariky a detske vecicky?

majaza
1. máj 2009

Babenky, oplatí sa nakúpiť aj v tom obchode pri Bialsko Biala, čo je pri dialnici?

kristina11
2. máj 2009

Ahoj nevsimli ste si ci v Polsku maju aj sady do kolisok a ak ano za ake ceny?

andrejka10
2. máj 2009

juliankaaa, ako si dnes dopadla v Poľsku? Nakúpila si niečo? Kde si nakupovala v meste? Aj my by sme potrebovali ísť do Targu na nákupy pre malú. Ale musím čakať na tatinka, kým sa vráti zo "sveta". ☹ Len, aby som ešte vládala 😀

juliankaaa
2. máj 2009

andrejka10
tak dnes som cely den behala po targu 😅 na jarmoku boli kociky v roznych cenach a tvaroch a farbach, ja som uz s tych kociarov fakt unavena, nakoniec sme v meste nasli dva obchody s kociarmi, v jednom sa mi nepacilo nic aj pani predavacka mi nebola moc prijemna, ale v druhom obchode som si kupila kociar Tako Jumper 3-kombinaciu, sama teraz nad tym rozmyslam ci som urobila dobre, ale dufam ze ano, v tom druhom obchode sa mi pacilo viac tych kociarikov a vyzerali aj kvalitnejsie ako tie jarmocne, aspon dufam ze su 😉
mali tam aj uzasny vyber drobnuckeho oblecenia, ale to budem obzerat az nabuduce, dnes som nevladala rozmyslat nad nicim inym ako nad kociarikom 😀

andrejka10
2. máj 2009

julianka, ja mám takú skúsenosť, že tí, čo predávajú na trhovisku majú aj veľmi pekné obchody, ale mimo Targu. Stalo sa mi, že pri Andrejke som chcela športový kočiar, ale na trhovisku, mali len sívý s modrým. A ja streštená osoba som, chcela s červeným. Tak to na trhovisku zbalili a išli sme spolu s nimi niekoľko km na autách, vôbec nemám šajnu kde a skoro som spadla z nôch, aký perfektný obchod tam mali. Kúpila som od nich ešte aj nádhernú vyrezávanú postielku so šuplíkom na spodu, s takými guľami - fakt pekná, matrac do postieľky nejaký z morských riac či čo, detskú stoličku aj nejaké plienky. Malá má dnes 4 roky a všetko v pohode vydržalo. Len plienky by som už nekúpila. Sú iné ako tie slovenské. Hlboký kočiar som hneď predala. Takže aj pre našu malú určite pôjdem na nákup do Polska. Zabudla som, ten športový kočiarik, bol francúzskej výroby. Takže v pohode a o ušetrených peniažkoch vôbec nehovorím 😉

deborah1
3. máj 2009

Ahojte,prosím,poraďte mi,páčia sa mi kočíky z Poľska,aj na ne pozerám na nete,ale už sa v nich pomaly nevyznám,teda,neviem ktorý vybrať,všetky sa mi zdajú nejaké podobné,až priam rovnaké.My ho ale chceme kúpiť v slevenskom e-shope,lebo do Poľska nechodíme.Tak prvý,čo sme sa rozhodli-VIPER JUNIOR,ale ten v SR moc ne nete nie je,tak sme rozmýšľali BABYLUX,ARO Hugo,BEBETTO Joker...Ja už v nich ozaj ani nedvidím rozdiel,prosím,poraďte mi,aký je v nich rozdiel,ktorý je v čom lepší...Jedine čo chceme a na to prihliadame,aby bol odpružený a dal sa húpať a mal nafukovacie kolesá.Ďakujem vám za radu.

ozi
4. máj 2009

Ahoj kočky, pridávam skúsenosti z Targu, aby som možno aj ja niekomu pomohla. Kúpili sme kočík twister, červený, v komplet výbave za 250, pláštenku a sieťku nám dali zdarma, najskôr som chcela úplne iný, ale keď som ich videla naživo, tak som zmenila názor a som spokojná. Chcela som coleto austin, ale športiak sa nedá polohovať do roviny a pozerala som aj v max a tam sa mi športiak zdal malý. Boli sme aj u Maluszeka a som veľmi sklamaná, malý obchod, kočíky nasekané jeden vedľa druhého, ani ich nebolo kde predviesť a veľká neochota. Tak sme sa odtiaľ pratali. Na trhu sme ešte kúpili kokosový matrac, bodinká, pančušky, osušky, zavinovačku, komlet perinku s vankúšmi a obliečkami, hniezdo, plachtičku, kojenecké noč. košieľky a podprsky a ešte kopec iných vecí pre mm a oboch synov. Ceny dobré a keďže sme kupovali po viacero kusov, tak sa dalo zjednávať. Celkovo som spokojná. 🙂

ozi
4. máj 2009

A ešte tá výhoda, že v prípade reklamácie, majú predajňu v Ružomboberku a dá sa tam odviesť.

juliankaaa
4. máj 2009

andrejka10
viem ze trhovnici maju aj obchody, pytala som sa kde, ze zbehneme k nim, ale potom som sa sla pozriet do mesta a oproti kinu som nasla velmi dobry obchod, tam som kupila aj ten nas kociarik, aky bude, budem vediet povedat az neskor 🙂 , ale zatial som velmi spokojna, a kazdy den si ho obzeram 😀
Inak tiez som sla na trhovisku za jednym cielom a to Coleto Austin, bola som pren rozhodnuta, lenze odradilo ma to ze sa sportiak neda polohovat, ako pise ozi
No a na nakup veciciek sa este len chystam, ale bez manzela 😉

darca46
4. máj 2009

Ahoj babenky! V ktoré dni je najlepšie ísť na nákupy do Nowého Targu? Chcela by som ísť na trh, ale aj do obchodov. Viem, že v sobotu sú trhy, no neviem, či aj v iné dni.

juliankaaa
4. máj 2009

darca46
v sobotu a v stvrtok v Nowom Targu
v stredu v Jablonke

darca46
4. máj 2009

Ahoj Julianka,
ďakujem. A nevieš náhodou, či je lepšie ísť do Noweho Targu alebo do Poľského Tešína?

andrejka10
4. máj 2009

Ahojte babenky. Tak Vám závidím, to nakupovanie hneď by som išla aj ja. Len musím čakať na manžela. Nevravím, že by som to neodjazdila aj sama, ale tá stará Klotilda (auto) nám už robí problémy. 🙂 No a vďaka Vám viem, že si nekúpim kočiarik Coleto austin.

Julianka: A prečo bez manžela, kto ti bude nosiť tašky???? 😀 😀 😀

darca: To je ťažko povedať, jedného času sme chodili len do Poľského Tešína, pretože nákupy sa viacmenej viazali na kurz českej koruny, (za éry Mečiara), potom sa kurz zhoršil a bolo to za jedno. Či Tešín, alebo Targ. Ako je to teraz,keď máme euro to nemám ani potuchy. Teraz chodíme len do Targu. A porovnanávam to so Slovenskom. 😉 Máme to totiž do Targu bližšie.

darca46
4. máj 2009

Ja som to skôr myslela, že kde je lepší výber. Čo sa týka trhu aj obchodov. Neviem, ešte som nikdy v Poľsku nebola, tak mi ide len o to, že kde je toho viac. Plánujem ísť o mesiac, tak sa musím rozhodnúť, či do Tešína alebo do Targu. Nech si to aj moja polovička užije, keďže plánuje ísť na nákupy so mnou.

andrejka10
4. máj 2009

Aháááá, tak ja som to nepochopila 😀 . No tak to máš asi za jedno. Len v Tešíne musíš ísť na ten väčší, ten pri rieke, pri hraniciach je malý. Potom viem, že taký menší sme našli ešte jeden. Asi by som sa rozhodovala, podľa toho, kde mám bližšie. 😉 Neviem, snáď ti ešte niekto poradí. Keď sa rozhodneš ísť, daj vedieť, ako si sa rozhodla a čo si nakúpila. 🙂