Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

juliankaaa
4. máj 2009

andrejka10
preco bez manzela? pretoze ten je tam nervozny a potom znervoznuje aj mna 😀 a potom uz taham domov a nic nechcem nakupovat a pritom ja rada nakupujem 😎
uz som sa dohodla s maminou, ta sa obetuje a bude nosit tasky a hlavne bude radit, pretoze ja potrebujem pri nakupovani poradcu a hlavne pri tychto drobnuckych vecickach

juliankaaa
4. máj 2009

darca46
kde je lepsie nakupovat neviem, v tesine som este nebola, my chodievame len do Jablonky a Targu a mam na plane cestu do Krakowa, mam tam kamosku a slubila ze polieta so mnou po obchodoch 😵

andrejka10
4. máj 2009

julianka, keby si nebola z Ilavy, ale z bližšia veru, išla by som s tebou na tie nákupy a rada by som ti robila poradcu. Viem si predstaviť dve "bruchaté" na nákupoch 😀

juliankaaa
4. máj 2009

andrejka10
tak to by bola parada 😀

darca46
5. máj 2009

Ahoj Juliankaaa,
ja to mám z domu rovnako ďaleko. Som z juhu, chceme to spojiť aj s menším párdňovým výletom. Tak asi pôjdeme do Noweho Targu, keďže chcem ísť aj po obchodoch, nielen na trh. A neviete mi náhodou niekto poradiť, či je v Nowom Targu aj nejaký Adidas obchod, alebo možno niekde v inom meste. Ďakujem

juliankaaa
6. máj 2009

darca46
hm, ci je specializovany adidas obchod v Targu tak to neviem, ale myslim si ze v obchodoch sa urcite najdu znackove veci, inak tie su aj na jarmoku, len ich predavaci dost taja, ale co som bola naposledy, tak mali normalne vystavene znackove trika, botasky,...co som bola dost prekvapena.
Ak ti mozem poradit urcite najdes taketo obchody v Krakowe a v Zakopanom, v Zakopanom 100%, tie som videla na vlastne oci 🙂

darca46
6. máj 2009

Juliankaaa,
ďakujem za info.

leri
6. máj 2009

darca, ja som bola v nowom targu a ako je obchod maluszek, tak tam niekde blizko na tej ulici sa mi videlo , ze je obchod adidas, dufam, ze sa nemylim

perfe
6. máj 2009

Zdravím. Písaly ste že vpolsku na targu maju kociky za take ceny ze v kosiciach na blsaku maju lacnejsie a zo zarukou podobne typy. Len pozor na znacku adbor lebo som videl i v spravach na markíze aj v rádiu davali že su životu nebezpečné pre deti a treba ich vrátiť kto ich kupil a nekupovať.Ale na blšaku som videl že ich ešte jeden predáva 😒 ale su tam ešte dvaja a majú pekne kočíky hlavne na poschodí maju nové typy odlachčene.
s om bol pozerať.
email na nich je ked niekto chce DetskeKociky@azet.sk

junka
6. máj 2009

perfle dobrá reklama 😀

skrecok
7. máj 2009

Perfe,
no my mame Adbor Arte a nevieme si vynachvalit. Ziadne problemy sme nemali a to uz pouzivame vyse 7 mes. A stale to predavaju v Pezinku, aj inde a na internete. Takze nepovedali by sme, ze by boli zivotu nebezpecne. Kedy to davali v spravach na Markize? Nech si aj my pozrieme a vypocujeme. 😉

dicinka1
8. máj 2009

ahojte....podavam info 😉 segra dnes bola v Polsku v KROSNE...a kupila kocik zagma samba ci ako sa vola+vanicku na kupkanie+lehatko+do postielky vsetko s baldachynom..a neuverite za kolko...na slovenske to vychadza 6 100 sk 😉 😵

junovka
8. máj 2009

ahojte, nebol by zaujem o kociarik: https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... 🙂 😉

zunajda
9. máj 2009

ahojte!!!máte niektorá skúsenosti s kočíkmi sojan comfort x5,alebo neviete koľko stoja v Poľsku?poprosím odpisujte na IP

kvjetecko
11. máj 2009

tak, znova sme boli v polsku na nakupy. ked sa manzel dozvedel ceny postielok tu a v PL, tak jednoznacne sme si este jeden nakupny vylet museli spravit. 🙂
boli sme v Tesine - ale musim dopredu upozornit, ze sme veci pre nase babo nekupovali na trhu, ale v obchode - pretoze, na trhu sa vas snazia len osklbat na eurach (napr. pyta si 230 kč alebo 10 eur !)
V obchode sme kupili : postielku - obycajnu za 199 zlotych, matrac, kolotoc nad postielku, plachtu, prebalovaciu podlozku, chranice na matrac proti precikaniu, deku do kocara, a mantinel (hniezdo + obliecky na vankus a perinu) do postielky. Cele nas to vyslo 580 zlotych. Ale sme oklamali aj sami seba, pretoze na tom mantineli do postielky nebola cenovka, az potom na blocku sme zistili, ze stal 169 zlotych ☹ , co je skoro tolko isto ako cela postielka !! No , ale to bola nasa chyba, ze sme sa neopytali na cenu. 😀

minka21
11. máj 2009

kupoval niekto kočik Casualplay s4 UNi niekde blizko Bielsko Biala, Zywiec,Cieszyn??? Neviete kde tam sa da kupit?

aischa
12. máj 2009

Ahojte, kupila som bambino sprinter,velky terenny, ale od zaciatku zabacal do jednej strany, vyreklamovat uplne nemozne, sklad maju niekde v Cadci a stale len slubuju , ze ho pridu opravit, vymenit cely podvozok a nic....rovnako je na tom dalsia kamoska, takze si davajte pozor na spolocnost bambino , je velmi neseriozna.

miska321
12. máj 2009

ahojte baby,nemôžete mi povedať kde presne je v Novom Targu ten blšák aby sme tam neblúdili (aspoň názov ulice alebo niečo také) vďaka

jonatanka
12. máj 2009

ahoj ako vojdes do targu stale rovno myslim ,ze su tam po hlavnej stale semafory a po pravej strane budes mat potom cedulu parking, zaparkujes zaplatis a trh je povyse parkoviska, jeden a druhy cez cestu , kam uvidis ist ludi chod aj ty, ja som sa tiez pridala k davu 😀 , ked som tam bola prvy krat

kkkatarinkaaa
12. máj 2009

ahojte. mozem jednu otazocku? ako je to vlastne s tymi polskymi kociarmi? oplati sa tam ist? my sa chystame, lacne to tam urcite je ale kvalita ? az mate skusenosti, napiste prosim...dik

jonatanka
12. máj 2009

katka kvalita, no co ja viem, najlepsie ak kupis u niekoho kto ma predajnu aj na sk, kvoli reklamacii

kkkatarinkaaa
13. máj 2009

jonatanka- dik 🙂 chceme ist pozriet aj do obchodov-v tom polsku.boze ja dufam ze daco najdeme a kupime...a ze nebudeme lutovat...

silviamt
13. máj 2009

my sme kupili kocik twister na trhu za 250EUR aj s vajcom. Dali nam zarucak a reklamacka sa da vybavit v RK inak by sme ho nezobrali. Vajce uz nemali original ku kociku, tak nam dali inej znacky, ze si ho mozme ist potom vymenit ak budeme chciet. Po prichode domov sme este zistili, ze chyba jedno koleso lebo sme cely kocik z krabice nevyberali sa nam nezmestil do auta a kolesa boli na samom spodku krabice. Boli to sice v ten den nervy, ale boli sme prekvapeni ako promptne nas vybavili. Na druhy den sme si sli uz pre koleso aj vajce. V pohode vymenili, este sme v tom obchode v RK kupili aj dazdnik na kocik a rozvojovu decku v dobrej cene. Takze ja som spokojna, aj co sa tyka ceny aj vybavenie reklamacie. Z toho RK dovazaju kociky aj po inych mestach, mozno by sa dalo dohodnut ze by si vyzdvihli tovar aj v obchode podla bydliska. My sme to neskusili lebo do RK mame blizko.

triminka
14. máj 2009

ahojte baby. tie ktore mate okukane polsko, mozte mi povedat, ci tam maju len hlboke kociky? kedze by sa babo malo narodit v decembri, chcem hlboky, kvoli priestoru. a potom na leto sportovy. len som mala pocit,ked som ich tam minule leto okukovala,ze mali len rozne kombinacie. nepozerala som to uplne dosledne,kedze sme este nepotrebovali, preto neviem.
tak budem rada, ak mi poradite. dakujem

tlenka
14. máj 2009

ahojte baby... viete mi poradit, tie ktore ste boli v nowom targu a inych mestach pozerat kociky, ci tam mali aj znacku BabyActive Jet Picasso, pripadne kde su nejake obchody v N. Targu, N. Saczu, atd.?
chcem kupit takyto kocik, na nete som zistila, ze sa da o 4 tis. Sk kupit lacnejsie v Polsku

http://www.babybazar.sk/novy-jet-picasso-3v1-id...
http://img.mimishop.cz/bublinka/0/a907198.jpg

lenca30
14. máj 2009

ahojte baby mate niekto skusenosti alebo informacie s kocikmi polskej výroby baby smile V- max??dakujem

miavin
14. máj 2009

lenca - ahoj - my máme doma kočík v-max z noveho targu z trhu a som maximálne spokojná - je to možno sem-tam vidieť, že to je poľská výroba - ale nič mu nechýba a je veľmi dobry. dobre sa s ním "jazdí" 😀 a veľmi jednoducho sa skladá - a ani nestál veľmi veľa - ja môžem len vrelo odporučiť

juopica
16. máj 2009

Ahojte.My sme si s manzelom vyhliadli kocik polskej vyroby BABY LUX.Nemate s nim niekto skusenosti aky je ako sa ovlada pripadne poruchy atd..Babo budeme mat zaciatkom jula tak uz vyberame pren vozitko.Dakujem.

pepies
18. máj 2009

ahojte,
neviete mi poradit nejaky dobry hypermarket blizko hranic? potrebujem doplnit zasobu plienok, vyziviek, vlhcenych obruskov atd.
Boli sme v Bielsko Biala v Auchane, ale ak by bolo nieco blizsie, bolo by super.
Prip. aj nejaky dobry detsky obchod - kamenny.
Dakujem. 🙂

pepies
18. máj 2009

nikto neporadi?? ☹