Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

bejca
13. sep 2007

no kocky tak my pojdeme 20.10. do Noveho Targu 🙂 neviete ake su tam trhy ?? oplati sa tam aj ist 😅 neviete poradit ???

dudasik
13. sep 2007

Bejca podla toho co xes kupovat, vela veci sa oplati a nieco aj nie.
Ako sa uz popisalo,kociky sa v Targu oplatia jednoznacne,pretoze mnozstvo slovenskych obchodnikov predava tie iste, ale o par tisic drahsie...A zevraj detske vecicky sa moc neoplatia.

bejca
13. sep 2007

no mne ide hlavne o ten kocik a postielku ,fusak a nejake somarinky - pocula som ze co sa tyka supravy detskej sa neoplati ale ze ak kupujes iba dupky alebo pulovrik tak sa oplati ..tak neviem ...ved uvidim - hlavne ten kociarik 🙂 o ten ide najviac 😉ale ideme z roboty ako firma tak aby som vedela im aspon priblizne dat vediet co sa tam da kupit ....

dudasik
13. sep 2007

no napriklad v targu maju taku klasicku postielku aj s matracom za 1300,-Sk, z toho lepsieho takeho bledsieho dreva stoji aj s matracom 1500,-Sk.

bejca
13. sep 2007

tak ale stale sa to lepsie oplati ako u nas 3,500 a pod ...a to len postielka - co som nasla v IKEA uplne obyc za 998,- a madrac 490,- takze ak tam bude pekna normalna ako tu maju za cca 2,500 tak ju kupim tam ak nie tak kupim tu v ikea - nemienim kupovat taku drahu postielku - ved tam to babatko bude max 1 - 1,5 nie ??a mame v detskej izbe dve nove valandy ....

zabka1003
16. sep 2007

Ahojte babulky..tak my sme boli v Poľsku pred dvomi týždňami a kúpili sme kočík, výbavičku do postieľky, oblečko pre bábenko..
Majú tam aj kočíky tie čo u nás v obchodoch, napr. X-lander a pod..
My sme kúpili Atlantic..výber je perfektný a dajú sa kúpiť od lacnejších po drahšie..
Ak by ste chceli nejaké info napíšte IP 🙂
inak fotky vecičiek mám v albume

bejca
16. sep 2007

zabka pekne vecicky 🙂 a co si asi tak cca dala za vecicky a kocik a pod... ak sa ti chce napis 🙂

zabka1003
17. sep 2007

Bejca máš IP 🙂
Kočíky sú tam od 4000 SK až neviem dokoľko, podľa toho aký chcete..
Aj vecičky, myslím, že sú lacnejšie ako tu..a majú aj zavinovačky, deky, sety do postieľok a postieľky a všetko možné..

bejca
18. sep 2007

dik za info 😉

nick
18. sep 2007

žabka, kupovala si na trhu alebo v kamennom obchode? Tiež sa chystám do Poľska nakupovať, bola som minulý týžden v Hodoníne na Morave nakupovať nejaké vecičky a prekvapilo ma, že skoro všetko, čo mi ukázali bolo vyrobené v Poľsku a dokonca aj všetky tri druhy postieľok, čo mali vystavené boli poľskej výroby, takže o čom to je?

dudasik
18. sep 2007

Ano nick, mas pravdu, aj tu na Slovensku je polovica ak nie tristvrtina dovezena z Polska,tak preco nevyuzit prilezitost a ist tam. Oplati sa to.

dudasik
18. sep 2007

Ozik a poznate v Targu aj nejake detske obchodiky ? Lebo na trhu nemaju vsetky druhy tovaru, ak sa nemylim.

zabka1003
18. sep 2007

Nick, na trhu sme nakupovali🙂

fenrirka
24. sep 2007

Aj mi sme boly,prave tento vikend.Kupili sme krasny kocik 😀 ,postielku a oblecenie.Som velmi spokojna,no ta cesta bola dlha 😒 ,ale v restike som sa dobre napapala 😅 a potom este kolacik a bolo mi fajn 😀 .Len poobede tam uz bolo vela ludi

bejca
24. sep 2007

fenrirka a nechce sa ti hodit foto do albumu ?? chcela by som kuk ten kociarik 😉

fenrirka
26. sep 2007

no keby som vedela ze ako tak by som tam ten obrazok aj dala 😖

bejca
26. sep 2007

nemas digitalny fotak ??
ak hej k nemu musi byt kabel a ten sa musi napojit do PC najprv a potom pripojis fotak a opyta sa ta ten fotak na displeji ze PC a ty das ok a idu fotky do pc - ale ved mangel by to mal vediet 🙂 alebo synovec a pod......😀

fenrirka
27. sep 2007

no zas taka hlupa niesom mam fotak a aj tie foto su v pc,len ich nejde dat sem...Preto aj nemam foto

bejca
28. sep 2007

fenrika no vidis 🙂 tak ked ich mas v PC tak su asi velkostou take ze ich sem nemozes pripojit 😉 treba tie fotky trosku zmensit 🙂 ak nevies ako poslem ti internou postou postup 😉

lienockaa
1. okt 2007

ahojte, poradíte mi niektorá, či sa v pohode poskladajú kočíky z Poľska aj do auta do kufra?mám na mysli skôr menšie auto, s kufrom do 300 l..ďakujem..

zabka1003
1. okt 2007

Lienocka podľa toho aký kúpiš, oni ti ho tam ukážu ako sa dá zložiť a môžete si to ísť skúsiť.. Oni tie poľské kočíky už nie sú ani také veľké ani také ťažké ako boli predtým..

lienockaa
1. okt 2007

zabka1003- no ja som rozhodnutá, že chcem kočík z Poľska, mne sa vidí blbosť dať za niečo také 25000 sk kvôli značke..len..máme malý kufor, nové auto si tiež nejdeme kupovať, tak sú troška obavy..ale keď hovoríš, že dajú skúsiť, tak v pohode..a ďakujem za radu.. 😵

maruschka
1. okt 2007

baby a to je aká značka ten poľský kočík?Lebo na nete si môžete podľa značky nájsť stránku a tam obyčajne sú technické parametre kočíka a ako vyzerá,keď sa poskladá.A z každého kočíka sa dajú dať dole aj kolieska aj vanička,takže sa v pohode dajú poskladať aj do malého kufra v aute.Ale tiež nie každý..

dudasik
2. okt 2007

Ahojte, my sme mali ist do Polska sobotu co bola, ale akosi nam to nevyslo a tak moc som sa tesila.
Nexem to zakriknut ale dufam,ze tento vikend to uz vyjde, lebo uz som neni taka plna energie ako predtym.
Tu je link kociky :
http://www.tako-poland.eu/english.htm
http://www.x-lander.com/xlander/en/modele/xa/
http://www.delti.com.pl/delti/en/modele/

maruschka
2. okt 2007

dik dudasik,už mi to je jasné o čo sa jedná.Asi naj z nich je ten x-lander,ale tako tiež nie je na zahodenie.V pohode sa dajú zložiť do auta myslím,lebo my máme jack-a-pool ten nový a dá sa zložiť do w.golfa.A to je veľký kočík ako obrnený transportér,takže v pohode. 🙂

bejca
2. okt 2007

dudasik daj potom vediet co tam maju 🙂 a ak sa ti podari hod foto do albumu 😀

bejca
2. okt 2007

a este som zabudla kam ides ???

dudasik
2. okt 2007

Do Noweho Targu, len to nexem zakriknut ako tento posledny vikend, 😢 .

bejca
2. okt 2007

no my by sme tam mali ist 20.10. a tiez to nechcem zakriknut 😀 drzim palceky aby vam to vyslo 🙂

lukli
4. okt 2007

ahojte, no my sa chystame do targu tuto sobotu, tak sa mi moc hodilo co som sa tu docitala, osobne som este po kocikoch pozerat nechcela, kedze este mame do jari casu, ale mozno ten nazor zmenim ked su nato take dobre ohlasy, a potom uz neviem ci sa este do Polska dostanem.