Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

kvjetecko
19. máj 2009

tlenka, my sme si presne Babyactive Jet vyhliadli na veltrhu v brne, s tym ze ho kupime v polsku . V targu sme ho ale nenasli, tak sme kupili podobny - vr connect verso - uz som to tu pisala (ma trosku vacsie predne kolieska ako Jetko).
To Jetko maju v cechach, skus pozret inetove obchody (anicka..cz), vychadza tam okolo 8500 czk bez autosedacky.

jabaka
19. máj 2009

ahojte, chcem sa spytat ci neviete o nejakej predajni v polsku, ktora predava, resp. objednava kociky znacky CAM. Vdaka

jk77
20. máj 2009

Ahoj pepies.Neporadim Ti asi dostatocne,len moja posladna skusenost je zo vcera.Manzel bol v Polsku v obch. dome Real, nakupil plienky Pampers.Ich cena bola lepsia, nez v Auchane.Tak skus najst na nete, ci nieje ten obchod niekde aj Vam blizsie....

micicici
21. máj 2009

Ahojte baby, kupovali ste niektora v novom targu kociar casualplay S4? Kolko cca vysiel a je to na objednavku alebo ich maju vyozene? A ako sa volal obchod?
Velmi pekne dakujem za info...

tlenka
21. máj 2009

kvjetecko.... dakujem za odpoved... ja som nasla na nete ten kocik od babyactive jet picasso, ze by to mali mat v nowom targu v obchode maluszek, tak uvidim...
urcite je ovela lepsie kupovat v obchodoch a obchodnych domoch tam vecicky a vybavicku, lebo ozaj na trhu ta osklbu, davaju si ceny ako pred eurom rovnake

jabaka
22. máj 2009

ahoj micicici, casualplay nam zrovna ponukali v jednom obchode, dam ti adresu. Len neviem ktory typ to bol presne (myslim ze S6, štvorkolka), vysiel na cca 1950 Zl. za 3-kombinaciu. mali tam vylozene 2 farebne kombinacie, zltu a oranzovu. Tak ak nahodou, tu je ta adresa: HARCERSKA 7, NOWY TARG. je to obchod v ulicke na štvorcovom namesti.

pepies
22. máj 2009

jk77, praveze som uz kukala a ten Real som nenasla nikde blizsie ............
V Auchane som napr. Pampers ani nevidela, iba Huggies ..............
Skoda................ ☹
Ale vyzera to tak, ze pojdeme znovu do Auchanu ....

jk77
22. máj 2009

pepies,tak prijemne nakupy, mozno natrafite na nejake dobre zlavy...

micicici
22. máj 2009

Jabaka a nevies nahodou ako sa volal ten obchod? Pozerala som si forum a niektore baby pisu obchod Maluszek, ale pozerala som ich stranku a tam nemaju napisane ze tieto kociare tam ponukaju. Maju na stranke vypisane ine znacky. Ja len aby sme tam nesli zbytocne, lebo by ma porazilo.
Baby prosim vas, ak mi viete poradit napiste mi prosim. Diky 😉

ema.nz
23. máj 2009

micicici:je to obchod Maluszek 😉 nemaju ich sice na stranke ale v obchode ano...inak mozno ked tam pojdes osobne,tak budu mili....ale co sa tyka telefonickeho kontaktu,tak su nenormalne neochotni 😠 😠 ...a asi to bola S4 lebo myslim,ze S6 sa uz nepredava,ale nie som si ista 😉

ema.nz
23. máj 2009

ako keby im vadilo,ze tam slovaci chodia nakupovat 😠 😠 to je moja skusenost s nimi 😠

andrejka10
26. máj 2009

Ahojte babenky. Tak boli sme v sobotu na nákupoch v Poĺsku a doniesli sme si kočiarik 😀 Tak sa tešííííím, lebo je podľa mojej predstavy a aj cena bola ok. Takže super. Môžem len odporučiť. Dá sa naozaj vybrať. Ak niekto túži po značkovom, vyberie si značkovy ak po neviem akom nájde aj taký...... a myslím, že naozaj je to tam lacnejšie ako u nás. Mám ho vyfotený v albume, ak by náhodou bol niekto zvedavý. 😀

tlenka
26. máj 2009

andrejka a kde si bola nakupovat?

ja som bola v sobotu v nowom targu a presla som 2 obchody a ked som chcela po nich kocik od BabyActive Jet Picasso, tak pozerali po mne, ze co to chcem... pritom na internete aj v polskej aukcii ho bezne predavaju. tak nerozumiem tomu. ozaj sa tam da ooovela lacnejsie nakupit, ale v obchodoch, na trhu nejako spekuluju dost s cenami.

adenka
27. máj 2009

ahojte, ja sa chystam buduci stvrtok do Targu, mame v plane kupit kocik Babysmile V-max, postielku, matrac a uvidime co este... Neviete ci tie kociky maju aj v obchode ci len na trhu a pripadne aktualnu cenu?
Dakujem 🙂

tlenka
27. máj 2009

adenka, ja som bola v 2 obchodoch a v jednom z nich mali plno kocikov a celkom fajn ceny, akurat, ze ten moj tam nemali
SKLEP "MALUSZEK" NOWY TARG, HARCERSKA 7
SKLEP "ŚWIAT DZIECKA" NOWY TARG, SOBIESKIEGO 4A
staci sa opytat, a ludia by ti mali vediet povedat, kde sa to nachadza... staci sa dostat na to stvorcove namestie a tam ti uz ukazu...

tlenka
27. máj 2009

este tento obchod je tam: Bobas Nowy Targ, Rynek 31 .. neviem ci v tom som nahodou nebola, kde bolo viac kocikov

gajana1
27. máj 2009

tlenka a ako sa dostanem na to štvorcove namestie

adenka
27. máj 2009

tlenka ja som tam este nebola, este sa len chystam...
dik za info, pojdem popozerat...

olise69
27. máj 2009

neboli ste niektoré nakupovať v Tescu v Zakopanom ? Oplatí sa ?

tlenka
27. máj 2009

gajana: no musis ist na koniec trhu, jak je zelenina a tam pojdes to mesta, a pytaj sa na Rynek alebo namestie, tam je väcsina ludi, oni by ti mali povedat, ak sa opytas niekoho

andrejka10
27. máj 2009

Ahojte tehulky. My sme kúpili kočiarik na trhu v Novom Targu, zjednali sme aj cenu, vyšiel nás na 180€, tak naozaj sme spokojní. Pozerala som aj značkové,mali ich, ale boíli síce o niečo drahšie. Ja si na značku nepotrpím, pretože ako sa poznám po 2-4mesiacoch ho predám, lebo ho okukám a kupujem nový. 🙂 🙂 Takto mám aj niekoľko nových kočiarikov. 😀 😀 😀
A na to námestíčko sa dostaneš, tak ako písala tlenka. Celkom na koniec, ako je zelenina, potom do ľava a stále po tom chodníku. Ten vás privedie na to námestíčko. A stačí sa naozaj opýtať. Prajem veľa zdaru pri nákupoch a aby ste si vybrali kočiarik podľa svojich predstáv. 😉

gajana1
27. máj 2009

Andrejka10 a aky si kupila ak smiem vedieť? Mali aj nejake športove??
Baby a neviete po kolko maju v polsku X-lander ale len sportovu verziu?

andrejka10
27. máj 2009

Gajana mám ho vyfotený v albume ak chceš vidieť. 😀 a presne tento X-lander som ešte pozerala, ale neviem, či mali len športovú verziu. Lebo ma suseda upozornila, že X-lander sa nedá polohovať, športový kočiarik. Ale neviem, či je to pravda. Lebo som sa na to nikoho nepýtala. Ten náš sa dá polohovať, takže viac som nešpekulovala.

gajana1
27. máj 2009

Adrejka10 da sa polohovať a nevieš cenu aj ked komplet a je lepšie platiť zlotymi alebo eurami

gajana1
27. máj 2009

a zabudla som kde si videla Xlander??

andrejka10
27. máj 2009

Gajana, normálne ho mali vystavený na streche na trhovisku, myslím, že pri druhom schodisku na ľavo ako schádaš dole medzi stánky.(od parkovísk, za riekou) Tento kočiarik, má značku na konštrukcii kočiarika. Ešte som ho manželovi ukazovala, že sa mi páči, len suseda vravela, že sa nedá polohovať šporťák, tak som sa nezaujímala, komu patrí a koľko stojí. Ale tých predajcov kočiarov tam nie je veľa. Myslím, že tri stánky a z toho dvaja predajcovia sú tí istí. Treba sa len pýtať. Vidíš, a predsa sa dá polohovať 😉 , najlepšie je informovať sa u predajcu. Lebo to zaručené jedna baba povedala ............

zunajda
27. máj 2009

ahojte!nevideli ste niektorá v poľsku kočík Sojan comfort x5???chcela by som vedieť akú cenu majú naň v Poľsku.Poprosím Vás odpísať na IP......potrebujem to súrne vedieť, do poľska ísť nemôžem lebo som na rizikovom Ďakujem za ochotu! alebo neviete nejakú poľskú stránku,kde by som ich našla?

lucia1080
2. jún 2009

Ahojte babky žabky. Prosím Vás o radu. Chystáme sa o mesiac na nákupy do Poľska - Nowy Targ, Jablonka kupovať postieľku a všetko čo patrí k malému bábu. Neviete mi poradiť nejaké supiš obchodíky, kde majú detský tovar a hlavne za dobré poľské ceny? Ak viete aj adresy alebo nejaký bližší popis. Veeeeľmi ďakujem...

majuska1987
2. jún 2009

AHojte!
Čítala som Vaše názory a chcem sa zapojiť do debaty 🙂 ak sa nájdu nejaké Žilinčanky alebo maminy z okolia , vedela by som zohnať lacnejšie veci, len názov tu napísať nemôžem lebo by ma vymazali ☹ ak máte záujem píšte... 🙂

lucia1080
2. jún 2009

Baby a prosím vás, v poľských obchodoch sa nakupuje za zloté alebo eurá. Dá sa platiť aj kartou?...díky