Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

tlenka
2. jún 2009

za zlote urcite.. na trhu aj aj... lepsie je si zmenit v zmenarni a nakupovat v obchodoch... ja som preratavala jednu postielku, tak u nas v SR stoji o 1200 - 1800 sk viac ako v polsku

tedina
4. jún 2009

Vie mi niekto poradit, ci sa da kupit v Polsku nemecky kocik concord fushion, chystame sa do Bialsko Biala do obchodu Gluck, neviete niekto ci ho tam maju?

darca46
5. jún 2009

Ahoj babenky! Včera som bola na nákupy v Nowom Targu, tak poinformujem. Kúpila som kočík - trojkombináciu za 270 euro, neviem ani značku, oni sú skoro všetky rovnaké. Je to nejaká poľská značka. Ale veľmi pekný, zelený s kvietkami a hlavne je veľká vanička. U nás sú také za 400 euro. Je naň záruka a servis v SR. Postieľky boli za 30 euro, krásne plyšové oblečká na mimi boli tak od 8 euro, súpravy do postielok od 25 euro (komplet vankúš, perinka, hniezdo, baldachýn, kapsár). U Maluszeka aj v Bobase mali tiež dobrý výber (X-landery, Quinnny, Tako a iné). Ale mne sa nepáčila nijaká farba, alebo sa mi zdali malé vaničky. U Maluszeka sa dá platiť aj eurami, na trhu tiež a prepočítavali normálnym aktuálnym kurzom. Inak ceny všetkého nižšie ako u nás, odporúčam.

tlenka
5. jún 2009

darca: tak super, ze si nakupila... a bobas a maluszek su nejak blizko pri sebe? ja som bola v jednom z nich, ale neviem v ktorom... tusim v maluszeku.. v bobase mali mat jet picasso, co chcem, ale tam som nejak netrafila.. ale este sa chystame, lebo pred 2 tyzdnami sme boli len popozerat, ze co maju.
hod fotku kocika, co si kupila 😉

dedda
5. jún 2009

Ahojte maminy. Som tu nová a chcela by som ist nakupovať do Poľska výbavičku asi tak za 3 mesiace. Dosť nás výde benzín, lebo to máme ďaleko do Poľska. Tak by som chcela vedieť, čo tam stoja postieľky, kočáre, prebaľovacie pulty, lehátka, výbava do postieľky...všetko toto by som tam chcela kúpiť. Ešte som tam vživote nebola, tak neviem. A keď si k tomu pripočítam 100 euro a viac na benzin, tak či sa mi to vôbec oplatí. Ďakujem pekne

darca46
6. jún 2009

Tlenka: Bobas aj Maluszek sú blízko. Celé to námestie je tak 5-10 min od trhov. Bobas je na námestí a Maluszek minútku od neho. Ked vychádzaš z Bobas, chod vpravo a po chvíli na ľavej strane je Maluszek.

lucia2431
6. jún 2009

ahojte maminky, ja som tu tiež nová. Vo štvrtok ideme do Targu na nákupy, chcela by som sa vás opýtať či neviete o ktorej otvárajú ten obchod Jutta.
Ďakujem vám za odpovede a držím všetkým palčeky 🙂

tlenka
6. jún 2009

darca: no ja som bola na namesti v jednom detskom, ale ako sa volal neviem.. a mali tam viac kocikov, ci len zopar?

lucia: a ten obchod jutta kde je asi v targu? o tom som nepocula

lucia2431
7. jún 2009

ahoj tlenka, ja som sa to tiež len tu dočítala, že kde je tá Jutta lebo mi tam ideme tiež po prvý krát ale jedna mamina to vysvetlila tak:
Jutta je smerom na Jablonku - t.j. rovno po hlavnej ceste za prvým železničným priecestím vľavo - je tam aj ten Leklerk čo vyhorel - ak pôjdeš pomaly po cesta určite to uvidíš - je to žltý nadpis - a odbočovací pruh vľavo tak sa budeme podľa toho riadiť a dúfam , že to nájdeme. Kočíky vraj tam nepredávajú len detské oblečenia, postieľky a také vecičky ale že je tam všetko dosť lacné.

to.beruska
7. jún 2009

dedda:tak my sme boli pozriet teraz v polsku.postielky su od 30 do 60 eur.nam co sa paci tak stoji 60 mam ju aj v albume poslednu.cela suprava do postielky 30 eur.no neviem kolko vyjdu prebalovacie pulty ale ja som nasla krasnu komodu suflikovu a da sa vyuzit ako prebalovaci pult urcite len kupit tu podlozku a stala tych 50 niektore 60 eur.taku podobnu som pozarala tu a pytali okolo 120 eur.a tiez kocik tu vyjde okolo 400 a tam 300 a da sa stiahnut na 250.fusak tam bol za 20 eur,zavinovacky po 9.my ideme nakupovat vsetko v auguste.kociky su aj lacnejsie my chceme ten baby smile V-Max a ta cena je uz aj s autosedackou.my co sme pozerali tu a ratali sme to tak to vyjde skoro o 10 000 lacnejsie.maju tam krasne veci niektore a super ceny.aj take dekove zavinovacky po 9 eur.krasne zlavice biele po 20

to.beruska
12. jún 2009

no tak baby smile tak neni chvalabohu ale nad tym sojan sme rozmyslali aj my predtym

monikuska84
13. jún 2009

Kde by som v polsku kupila X lander XT a kolko by cca vysiel??? Dakujem

majuska55
16. jún 2009

ahojte babenky, my uvazujeme tiez ze pojdeme kuknut do polska. Chceli by sme kocik BABY SMILE V-MAX. Tie ktore ho mate z polska, kde ste ho kupovali? Na trhu alebo v obchode? A da sa potom vyreklamovat niekde na Slovensku. Nemate nahodou kontakt na tych predajcov od ktorych ste ho kupovali, pretoze by som rada isla na istotu a nechcem sa prehnat zbytocne do Polska, pokial ho tam nahodou nebudu mat, resp. nebudu ho mat v tej farbe, ktoru chcem. To.beruska si pisala, ze si ho tam videla. A v akych farbach boli, a kde ste to vlastne boli? V Novom Targu? A este jednu otazocku? Nezda sa Vam sportova cast trochu mala? Inak k nemu nemam vobec vyhrady a ozaj sa mi velmi paci.

misskkaa
17. jún 2009

ahojky,mozno jedna divna otazocka: a tie kociky ste kupovali na trhoch,alebo v meste???

abetka
18. jún 2009

ja som bola vcera v polsku a kupila sportovy kociar pre maleho a stal 75 eur aj s nanoznikom a plastenkou. Tu stoji 100 eur, bez plastenky a nanoznika

majinaf
19. jún 2009

baby,Maluszek je ta ruzova budova?

majaza
21. jún 2009

to.beruska a v ktorom meste / obchode ste boli ?

majaza
24. jún 2009

Babeny, prosím vás, nevšimli ste si v obchodoch v Poľsku, či niekde nemali výrobky Baby Art ???

martinkastanko
24. jún 2009

Ahojte. Potrebujem poradiť. Chystám sa do Poľska na nákupy kočíka, postielky a výbavičky pre bábätko. Ideme do Bielsko Biala. Nepoznáte tam nejaké obchody, alebo po ceste do toho mesta???? Kedy sú trhy v Poľskom Tešíne???

blanchetka
26. jún 2009

CAute baby!!

NAhodou neviete ci v Polsku dostanem kupit kocik TAKO JUMPER X?? A ak ano asi za aku cenu?!

majaza
26. jún 2009

blanchetka, skus si ho najst v nejakom polskom e-shope a zistíš približnú cenu.

martinkastanko, ja by som tiež rada poradiť obchody v Bialsko-Biala, ja viem len o jednom po ceste do BB, malo by to byť hned na zaciatku mesta, v pravo odbocka z cesty do nakupneho centra Auchan - predajna firmy GLUCK.
No ja by som rada poradiť aj nejaké obchody v meste či su...

poradí niekto?

martinkastanko
26. jún 2009

majaza Ahoj, dnes sme boli v Bialsko-Biala pri centre Auchan. Ten obchod s detskými vecičkami sa volá Gluck. Skoro nič sme si tam nekúpili ☹ ☹ ☹ Nemali to, čo sme hľadali ☹ Na budúci týždeň v štvrtok sa chystám do Nowého Targu, dúfam, že tam nakúpime lepšie. 🙂

majaza
27. jún 2009

martinkastanko, to fakt? ☹
A čo ste chceli kupovať?
My sa chystáme na nákup až keď sa malá narodí a to chcem samozrejme rýchlo vybaviť, takže na nejaké chodenie nebudeme mať priestor 😒

martinkastanko
27. jún 2009

Chceli sme kúpiť kočík značky V-max. Je to poľský kočík, tak som si myslela, že ho tam budú určite mať, ale nemali ani jeden. Iných značiek tam bolo dosť. Potom sme chceli postieľku s dĺžkou 140 cm. a ani tú nemali. Mali len s dĺžkou 120cm. Oblečenie pre bábätko, to čo sa mi páčilo bolo len v ružovej farbe, ja som chcela modrú ☹ Nevadí, snáď o týždeň nakúpime lepšie v Targu.

majaza
28. jún 2009

martinkastanko, aspon tam boli nejake prijatelne ceny? 😒

martinkastanko
28. jún 2009

Postieľky sú určite lacnejšie ako u nás. Oblečenie neviem, lebo nemám moc prehľad, koľko stojí na Slovensku. Ešte sa tam oplatia plienky a kozmetika.

klauduska
28. jún 2009

Ahojte kocky,

uvazujeme nad kupou kocika zn. Cam cortina X3 tris alebo Reverso neonato sport tris. Kupovala ho niektora z Vas v Polsku?Ak ano,kde ste ho kupili a kolko Vas vysiel?Mali ho hned alebo ho bolo treba objednat?

Potesi akakolvek informacia.....Dik 😉

katkadankova
30. jún 2009

tamarocka 29 ano kupis v leluchove aj vybavicku🙂 ja somt ize nieco s tamadial kupovala a nemusis sa hnat az do targu alebo krosna . neviem co by si si chcela tam kupit?

lila13
3. júl 2009

ahojte, neviete poradit ktory z tychto kocikov je lepsi? Baby Smile V-MAX alebo TAKO JUMPER X ? pridu mi dost podobne vzhladovo ale skor ma zajimaju konstrukcne a pripadne nejake nedostatky alebo aj prednosti tychto kocikov. Dakujem