Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

svezami
3. júl 2009

ahojte, ja by som tiez potrebovala radu...termin mam az v oktobri, no uz teraz pozerame po kocikoch a ako pozeram najst ten spravny je umenie...my uvazujeme aj nad polskom...potrebujeme kocik vhodny do tazsieho terenu, teda dobre odpruzeny, s väcsou vanickou, kombinovany a pritom bezpecny, no a jasne ze aj za dobru cenu, neviete mi poradit nejaky taky? Dakujem

klauduska
3. júl 2009

A tu cam cortinu alebo reverso neonato v Polsku nikto nekupoval??? ☹ ☹ ☹

lilaahmmad
3. júl 2009

Ahojte dievcata, chcela by som sa opytat, ci niektora neviete poradit polsku webovku, z ktorej sa da k nam na SR dostat postielku klups rafal bis, alebo drewex max, to su tie viacfunkcne postielky s prebalovakmi, ktore sa daju poskladat na junior postel. Alebo kde by sa za rozumnu cenu dali kupit tu u nas. Zatial na ziadnej polskej webke sa mi nedalo objednat k nam na SR. Dakujem

millada
4. júl 2009

Ahojte, nepoznate nejaky obchod s kočikmi v Nowom Targu, ktory ma aj web stranku? Dakujem 😵

klauduska
6. júl 2009

millada...tusim tu baby pisali o to obch. dome maluzsek a ten ma aj web stranku.... 😉

My sa chystame do Polska v auguste,ale este som stale nezistila kde maju tu Cam cortinu alebo reverso neonato... 😒 😒 😒 Neviete niektora,prosiiim.!!!

ewwe
6. júl 2009

ahoj klauduska, my sme boli v rzeszowe v obchode mieszko, mali tam vela znackovych kocikov, najdes ich aj na nete, ale iba nejake fotky z obchodu skus im napisat a opytaj sa ci maju tu znacku, my sme tam sli za casualom

lenocka1979
6. júl 2009

millada ... ja som tam bola v sobotu ... majú super výber kočíkov ... je to cca 10 minút cesty peši od trhu

lenocka1979
8. júl 2009

Ahojte ... hodím sem vlastnú skúsenosť zo sobotňajšieho nákupu v poľskom Targu ... Ja mám len dobré skúsenosti ... myslím, že aj čo sa týka oblečenia pre bábätko, tak na trhu, ale aj v obchode Maluszek, ktorý som navštívila sú ceny prijateľné ... nehovorím, že sa len kvôli nim oplatí ísť do Poľska, ale ak tam idete na väčší nákup, tak je to určite super. My sme tam boli vrámci pobytu na Vyšnej Boci ... je to odtiaľ len nejakých 90 km ... čiže paráda. Nakúpili sme aj kopu iných vecí, lebo sme boli traja ... čiže aj nejaký ten kožuštek, kožené sako a pod. čo sa tam sakra oplatí, ale nakúpili sme aj výbavičku pre náš prírastok, ktorý očakávame začiatkom decembra. Konkrétne za postieľku, matrac, zavinovačku, dve fľašky Avent (väčšia a menšia), vaničku sme zaplatili len 100 EUR. Myslím, že to je super cena ... navyše X-lander XA je tam o 4.500 Sk lacnejší. Takže asi toľko 🙂 ... ja mám skúsenosť dobrú ... kočíkov mali kopec aj na trhu a aj v tom obchodíku ... všetky možné značky ... možno pre nejaký tam zabehneme 🙂 ... len keby som vedela, že aký 🙂???

majinaf
8. júl 2009

millada
ja mam kociar z obchodu www.babyboo.pl

zuzanat
9. júl 2009

ahojte, ak mate niektora zaujem, predavam kocik Baby Design Atlantic, cerveno sedej farby, vo velmi dobrom stave, poslem aj kurierom. tu je viac informacii http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6187336
Zuzana

zuzanat
9. júl 2009
katika82
10. júl 2009

lenočka a kde presne v targu je ten obchod maluszek??? my sa chystáme tiež tam máme to z oravy kúsok ale neviem kde presne to hľadať. či zastať na trhu a potom niekde do centra pešo alebo kde?

lenocka1979
10. júl 2009

katika ten obchod je kúsok od trhu ... ja som sa spýtala na tej ulici kde predávajú ovocie na harcersku ulicu, kde je ten obchod a naviedli ma, kam presne mám ísť ... bolo to cca 10 minút peši ... ale určite sa tam dá ísť aj autom ... len to neviem ako presne ...

marianka7
10. júl 2009

svezami,aj my máme poľský kočík 3kolku a som s ním spokojná. predtým som mala neonato-dosť bol drahý a nebol taký fajný ako tento obyčajný. TEn som po pol roku predala lebo boli malé kolieska a nešlo mi to po snehu a po chodníku mi to hrkotalo ako naozaj. Tento má odpruženú konštrukciu a aj matroš je kvalitný. Nebola som síce v poľsku ale kúpila som ho z internetového obchodu-mačka vo vreci 🙂 , ale trafila som.

siuuu
11. júl 2009

AHOJTe

MATE NIEKTO KOčIK firkon quatro set s autosedačkov alebo twist trojkolka s autosedačkov?a nekupovali ste ju nahodov cez www.batolatko .cz cez internet.ak hej ake mate skusenosti...alebo mam ist do polska maju ich tam? 😎 dakujem

dadadaduska
12. júl 2009

majinaf - my sme tiež kúpilki kočík aj postieľku v babyboo práve včera a vynikajúcu cenu, kupili sme ho za 600 eur a predvčerom mi ho v NR v predajni pre deti nacenili na 930 eur a postieľka nás vyšla o 100 eur lacnejšie

siuuu
12. júl 2009

ahoj dadadaduska

a ten obchod babyboo je na nete kde si to kupila ?

tlenka
12. júl 2009

ahojte... ja som bola tiez vcera v nowom targu v obchode baby boo.. je to ul. Harcerska 7, vedla je kino tatry... kupili sme postielku hippo drewex so spustacim bokom, 3 polohovacia, vysla nejak 2800 sk aj daco... tu stoji 4200 sk aj viac..tie lacne co su od 1500 sk postielky, tak to maju len tie 2 priecky na vyberanie.. a ja v tom dajak zmysel nevidim... lepsi je spustaci bok... kosielky novorodenecke so zapinanim alebo zaväzovanim zboku mali nejak za 55 sk... kocikov tam maju vela (ale taky co chcem tam nemali, tak idem objednat z PL netu), pulty prebalovacie, vajicka, autosedacky, sady do postielok, kadeco za dobre ceny..

millada
14. júl 2009

jeeej baby, dakujem za info 🙂 Pozriem tie dva obchody a asi tam vybehnem, ked budeme u nasich na Spisi. Je to kusok a zda sa, ze sa tam na väčší nakup stale oplati ist 😵

jofojiko
15. júl 2009

my sme dnes boli v jablonke na trhoch a ten kočík VERSO. sme boli obzerat stal 268eur a super je ze ten pan co tam tie kočíky predava povedal ze aj so zaruko niesu problemy maj totiz pobocku aj v Ruzomberku a da s adojednat este aj tlava povedal z by bolo mozne ist s cenou aj dole 🙂 😀 😀 😀

matso
16. júl 2009

Ahojte. My sme boli v sobotu v N.Targu.
Len pre upresnenie - Maluszek je vlastne ten obchod Babyboo. Ja som to nevedela, my sme zaparkovali rovno na tej Harcerskej ulici (aspon sme nemuseli platit parkovne na trhovisku) a okolo namestia sme chodili a hladali obchod Maluszek. Nenasli sme ho, ale nakoniec sme sa vratili na Harcersku ulicu pred ten obchod Babyboo a tam som si vsimla, ze na dverach je webova adresa "maluszeksklep", takze je to to iste.
Na tom stvorcovom namesti je este jeden obchod s detskymi vecami, ale zdal sa mi drahsi ako maluzsek.

mayka
16. júl 2009

Kocky ako je najlepsie sa dostat do noverho targu cez aky hranic. prechod?

lenca30
16. júl 2009

ahojte babulky tehulky....prosim vas , niekto tu spominal ze si kupil kociar v max od baby smile na trhu v Targu a ze maju ten obchod aj na slovensku v ruzomberku . viete mi dat info kde presne a ako sa to vola?? dakujem

katika82
16. júl 2009

mayka no do targu podla toho odkiaľ ideš, kukám že si zo senca tak asi najlepšie na trstenú alebo suchú horu. povedala by som že cez suchú horu je to trošku bližšie

petty88
20. júl 2009

Ahojte, chcem sa spýtať či dostať kúpiť v poľsku aj kočík-trojkombinácia a za koľko. A kde je lepšie nakupovať, v Novom Targu alebo v Jablonke. Diky

lul
20. júl 2009

dostat v polsku aj kociky bugaboo?

robertina
20. júl 2009

Ahoj , kociky z polska su v pohode, pokial nepotrebujes zbytocne nacpat niekomu do vrecka za znacku 😀
ja mam od znacky Espiro....pozri www.prisababy.sk a som spoko 🙂 pa

luci112
20. júl 2009

petty 88
v polsku radšej nekupuj žiadny kočík, ja som mala polský kupovaný na slovensku v Nových zámkoch ale to ti poviem to bola katastrofa, velká ozruta ťažká a zabrala celé auto, hlavne nekupuj tie 4 v 1 to je horor

miska12
21. júl 2009

Ahojte, kociky z polska su super ja mam Atlantic a som s nim nadmieru spokojna. Hlavne som zan nedala tolke peniaze ako ho chcu u nas na slovensku. A na trhu maju aj ine znacky. A ak si velmi narocna toch chod do KRAKOVA a tam mas kocikov neurekom za dobru cenu

to.beruska
21. júl 2009

ajojky!my ideme kupovat kocik sobotu na trhy do targu.tam v.max vysiel tych 250-300 eur zo vsetkym a tu u nas co sme pozerali 430 tak pekny rozdiel.kamaratky kupovali kociky z polska a uz ich maju dva roky a su spokojne.my chceme 3v 1 a je super neni ani tazky,dobre sa ovlada a super sa sklada aj do auta