Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

to.beruska
14. aug 2009

no veru u nas v obchode pytali zan 12500 nas vysiel 300 eur a to sme ani nezjednavali.ked ides okolo desiatej tak je este lacnejsi.len potom uz neni taky vyber farieb.ja som ho isla brat hned medzi prvymi vecami bolo ale pol osmej.opytala som sa ho na ten tyrkysovi mali a viacej ma nezaujimala.je tam vela kock a je vazne aj z coho vybrat.no my sme nakupili zase vselico.hlavne sme brali aj mäso 🙂

dahlia23
14. aug 2009

tak to je fakt super. možno nakoniec prehodnotim to peg perego. má ho kamoška, je ľahko skladný, lenže golfáče ovládať jednou rukou je dosť problém. a ja už jedno dieťa mám, čiže ho bude treba aj držať za ruku.
tak uvidíme. športiak pre Lenku sme mali PL výrobok, ale kúpený u nás. bola som maximálne spokojná. golfáč máme nurse, ale to je šmejd... poliaci vedia urobiť aj dobré veci, 🙂

to.beruska
14. aug 2009

no ved aj ten v-max je polsky kocik.je aj vysoky,vanicka aj sportova cast sa da otocit v smere aj proti smere jazdy.tiez vo vanicke sa da to na lezanie dvihnut trochu.a super sa snim aj ide.

katika82
15. aug 2009

baby prikláňam sa tiež k nákupu v poľsku my sme kupili za 250 eur trojkombináciu zatiaľ sme s ním ešte nejak nechodili ale dá sa super jednou rukou ovládať, dal nám dokonca aj záruku ten poliak má predajňu v ružomerku takže nieje problém ked bude treba náhodou vymeniť kolieska alebo tak.
na výbavičku sa tiež chystáme do obchodu do targu cenovo je to tak za facku oproti našim cenám.
ja som fakt pokupila aj na seba veci.

dahlia ty z trenčína by si mala možno bližšie do tešína prebehnúť. skús si to kilometricky vyrátať ale my sme boli aj v otm tešíne už kuknúť a tiež sú tam super obchody pri tržnici ich je asi 5 s veľkým výberom vecí. a dá sa tiež platiť eurom aj českými korunami.

luckas8
15. aug 2009

ahojte, možem sa vás opýtať, že kedy sú v jablonke a v NT trhy a kde je lepšie ísť kupovať. neviete mi poradiť majú tam aj bicykle?ďakujem

szilvia31
15. aug 2009

ahoj katika82 mate aj auto sedacku ku kociku?

miavin
15. aug 2009

ahojte - katika - no boli ste kupovať asi tam kde my - pri takých dvoch mladých.
takže to zopakujem: naozaj väčšina kočiarov sa vyrába v poľsku - tí chalani vám to potvrdia....ja som tiež chcela značkový, ale načo platiť na svk za značku, keď je vyrobená v pl - a dá sa kúpiť lacnejšie. My máme takisto v-max tyrkysový - 3 kombinácia, pláštenka, sieťka na hmyz a taška a dáždniček a všetko nás vyšlo cca 270 eur. my sme cenu zjednávali a dalo sa - a tiež máme záruku - obchod v Ružomberku - a poliaci sú zase taký, že akýkoľvek problém nastane - vymenia, pomôžu. Ja jazdím s kočiarom už pekný 4 mesiac a poviem pravdu - stále obzerám iné kočiare na námestí -keď som na prechádzke - ale nemenila by som!!!! som maximálne spokojná s konštrukciou, s ľahkosťou skladania, s farbou, s veľkosťou... so všetkým. premýšľali sme nad versom - ale v-max sa nám viac ľúbil - teda mne - manžel to nechal na mňa.... a naozaj poliaci vedia robiť aj dobré veci.... my máme aj postieľku s matracom a baldachýnom.... u nás taký komplet vyšiel 5 500 sk my sme to kúpili za 1 800 sk - a načo zbytočne kupovať drahé postieľky, keď o rok - dva bude veľká postel - už s poriadnym matracom..... 🙂 a postieľka ostane pre sestričku 😀

tami_tami
15. aug 2009

ahojte ja som si dnes kupila tiez kocik v pl - je to tiez kombinovany krasny kociarik aj autosedackou - stal 220 eur a brali ich tam ako na beziacom pase sestra mala tiez z pl a vydrzal je krasne tak ze ho este po skoro dvoch rokoch predavala a vyzeral ako novy... podla mna sa oplati... 😉

millada
15. aug 2009

ahoj tami-tami, tak si nakupila? Kde si nakupovala, v obchode alebo na trhu? A aku značku kočika si vybrala? 🙂 Asi bude dobry, ked ich tam tak brali a cena je super 😉 Kupila si aj ine veci?

tami_tami
15. aug 2009

na trhu v novom targu - znacka galax, ine nic lebo mali sviatok, no este skocime vo stvrtok, alebo o tyzden pre postielku viac mi netreba nic

lucia2431
16. aug 2009

ahoj tami_tami, ja som tiež kúpila kočiar Galax v Novom Targu za 210 eur aj s auto sedačkou. Tiež ich brali ako na páse a mali aj pekné farby.Som s ním zatiaľ spokojná no ešte som ho nepoužila lebo termín mám až v októbri ale kamarátky čo majú také tak sú maximálne spokojné

katika82
16. aug 2009

luckas8 -v jablonke sú trhy vždy v stredu a v NT štvrtok a sobotu

szilvia31 - áno máme aj autosedačku len ju nemám vyfotenú. mali ju iba v červenej farbe tak nám ju zatiaľ dal a v utorok nám ma priniesť do ružomberka v našej farbe.

miavin - asi sme kupovali potom u toho istého. ale boli fakt milí musím povedať. tiež máme pri kočíku aj sieťku aj pláštenku na kočík.naozaj sa tam všetko oplatí.a načo tu vyhadzovať peniaze za značku ked aj tak to vozia odtiaľ a tu si potom prirážky hodia riadnu. videla som to na tých tehu nohaviciach. také isté u nás v kubíne mali za 1200 korún tam som ich za 600 kupila.a ešte sa mi tá pani priznala že oni to vozia z krakowa z veľkoskladu.

tami_tami
16. aug 2009

lucia no ja na neho zatial tiez len pozeram kedze male by malo prist medzi nas v decembri 😅

lucia2431
16. aug 2009

😀 no myslím si , že budeme spokojné, podľa toho čo kamarátky hovoria a niektoré ich majú aj niekoľko rokov lebo si ich nechali aj pre druhé a sú ako nové

tami_tami
16. aug 2009

no mne sa zdal najlepsi zo vsetkych co som videla a kedze sa mi zda somarina kupit si na zimu kociar na troch kolesach, ci dvoch malych a este aj otacavych tak myslim ze som si vybrala dobre vzhladom k mojim podmienkam - velke pevne kolesa...

tami_tami
16. aug 2009

lucia a este otazka - sice som tomu poliakovi prikyvla na vsetko co mi ukazoval neviem ako zablokujem odpruzenie kolies - nevies nahodou? bo som tam povedala ze jasne chapem a dosli sme domov a jak kukam tak kukam... 😅

lucia2431
16. aug 2009

tami_tami, dole pod brzdami sú také poistky , dajú sa dať hore alebo dole podľa toho či chceš aby ti do odpružovalo alebo nie

tami_tami
16. aug 2009

jaaj skusim snad to najdem 😀

tami_tami
16. aug 2009

nasla som podarilo sa vdaka 😀 ale riadna fuska dost tazko mi to slo

tami_tami
16. aug 2009

luci a este otazka - k autosedacke - ta strieska ma take dve gumicky a neviem kam ich prichytit - autosedacka bola zabalena az kym sme nedosli domov a ked som to skusala pripnut nevedela som o co ich mam zachytit

lucia2431
16. aug 2009

tak s tým ti už neporadím lebo sme na tom rovnako 🙂 . Mne to šlo tiež ťažko keď som to skúšala

lucia2431
16. aug 2009

akej farby si vlastne kúpila kočiar?

zoeno.1
16. aug 2009

ahojte,neviete po com ide kocik chiccoS3 trojkobinacia v polsku?dakujem za odpovede 🙂

tami_tami
16. aug 2009

luci taky hnedo orandzovy chcela som hnedo bezovy ale ma ohovorili ze je prilis svetly ze sa bude spinit... a ty?

babula
16. aug 2009

ahojte kočky to verso na akom slovenskom webe najdem?poradte, chcem ho omrknut

katika82
16. aug 2009

babula ja som si dala len do google kočík verso a našla som obrázky. nikde iba v mimibazare som ho videla. ja ho mám ale v tej farbe som ho na nete nevidela nikde

lucia2431
16. aug 2009

tami_tami ja mám taký sivo žlto oranžový 🙂 aj keď viem, že to bude dievčatko chcela som neutrálnu farbu lebo sa mi veľmi nepáči keď je všetko také cukríkové

tami_tami
16. aug 2009

luci ja neviem sice co budem mat ale tiez by som vyberala taky - nemam to tiez rada take... aj ked boli krasne dva modre kociky tam

lucia2431
16. aug 2009

kočiare toho typu majú pekné farby, ja som si nevedela vybrať ale nakoniec som sa rozhodla 😀

tami_tami
16. aug 2009

no ved to tiez som stala a nevedela ktory 😅