Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

dan.dy
1. okt 2009

Nekupovali ste náhodou v Poľsku fusák? Práve riešim fusák a už by som aj mala podľa odporúčaní babuliek aj podľa tohto fóra vybratý - buď Lodger alebo Emitex, ale ma napadlo, či nie je možné kúpiť aj v Poľsku niečo dobré. Máme kúpený z Krosna kočiar - Graco a sme maximálne spokojní. Vyšiel podstatne lacnejšie ako u nás a máme všetko za dobrú cenu. Len tá fusákotaška nám bude už v zime malá, preto potrebujeme fusák.
Ďakujem.

lenca30
2. okt 2009

umaluszeka odsavacky nemaju, maju ich len v lekarni, tak ako u nas.

a fusaky maju u maluszeka podobne ako emitex, ale neviem znacku. kamoska si kupila a je spokojna

babovkamramor
2. okt 2009

ja som kupila tento cerveny je super ,moze sa prat na 30

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=10128

petraklasekova
2. okt 2009

Super kočíky za výborné ceny majú v Pezinku v nákup. centre MOLO ak budete mať cestu okolo určite sa zastavte-neolutujete....
3-kombinácia tam vyjde len na 160 euro to sa neoplatí chodiť ani do Polska....kde nemáte na kočík ani záruku.
Dobré ceny tam majú aj na golfáče a športové kočíky, my sme tam nakúpili všetko aj autosedačky sa veľmi oplatia sú krásne a cenovo dostupné.

hajdylca
5. okt 2009

ahojte my sme v sobotu kupili v targu verso, taky modrucky, neskor hodim foto, len ked sme prislo domov tak sme isli nafukat kolesa a sme jedno moc prefukli- spravili sme defekt 😲 uz je opraveny, len som sa chcela spytat, ci nahodou neviete kde sa daju zohnat duse, alebo resp. ci sa daju tie koleska kupit nove- ale nie nafukovacie... ďakujem

majka212
5. okt 2009

ahojte,

neviete mi prosim niekto poradit? uvazujem nad kupou kocika.. babo sa nam ma narodit v marci... rozmyslam nad kocikom Tako Jumper.. nekupovali ste ho niekto v Polsku? Zaujimalo by ma totiz, ci je dobry... videla som ho totiz len na obr... dakujem!

annie13
7. okt 2009

Da sa dobre nakupit na trhu aj v Jablkonke? ci je lepsie v Targu?
neviete dokedy maju trhy? este aj v decembri? v snehu tam asi niesu ze?
viem ze este teraz pred Sviatkom vset. svatych maju kvoli kyticiam ale dokedy potom

domika9
7. okt 2009

anny ja myslim že trhy su vždy po cely rok v targu vo štvrtok a v sobotu a v jablonke su v iny den ale neviem ktory

petika
9. okt 2009

Ahojte, trhy sú počas celého roka, Jablonka je v stredu a trhy bývajú aj v Targu aj v Jablonke cca do 13.30 niečo okolo ....

petkaa28
10. okt 2009

Ahojte, dnes som sa vratila z Targu - Baby boo. Brat caka babo koncom roka, tak sme mu boli kupit celu vybavu.
Pre majka 212 - presne kocik tako jumper gt rider sme kupili dnes a vyzera byt super...uz sme ho rozoberali, je pomerne lahky...
Ak sa rozhodujete, ci ist do polska kupovat pre babo, tak odporucam - za takmer celu vybavu (kupovali sme kocik, postielku, matrac s kokosovym vlaknom, vybavu do postielky - obliecky, ochranu na postielku, baldachyn, perinky , nahradne navliecky na perinky, kolotoc nad postielku, hracku do kocika, odsavac hlienov, cumliky, ciapku, oblecenie..., prebalovaci pult) a platili sme necelych 600 €.
Neviem ako je teraz kurz na Slovensku - ak zozeniete lepsi ako 4,16 € / 1 zl - tak mente tu...
Zdalo sa mi, ze som tam videla aj odsavacky mlieka, ale cenu neviem.
A este jedna vec - maju stasne mily personal, ak nemaju farbu aku chcete, objednaju ju - za tu istu cenu ako je farba na predajni a doplatite si len za postovne ked vam to poslu....
Hlavne sa pytajte co je v cene kocika - maju to tak, ze vajicko si treba dokupit - cena sa aj tak oplati....
Drzim palce...

hava77
11. okt 2009

ahojte, petkaa akde si v targu nakupovala? neviem kde je tam detsky obchod 😕 ,
niekde na namesti alebo na vypadovke v nejakych nakup. centrach?

nela12
11. okt 2009

Ahojte, o kolkej otvaraju v sobotu obchod baby boo(novy targ)?

petkaa28
11. okt 2009

ahoj,
kupovali sme v babyboo - je na tom ich namesti - teda v jednej ulicke, ktora k nemu vedie - je to cely ruzovy dom
maju otvorene v sobotu od 9.00 do 14.00 (alebo 14.30)

kejtty
12. okt 2009

ahojte, neviete ci su trhy v N. Targu otvorene cely tyzden, alebo maju niektore dni zavrete? A od kolkej otvaraju? vdaka.
A tie obchodiky babyboo, babycity ako maju otvaracie hodiny?

petkaa28
12. okt 2009

trh v targu je iba vo stvrtok a v sobotu...obchodiky by mali byt otvorene stale

petkaa28
12. okt 2009

posielam link na kocik a postielku - pre inspiraciu🙂)
http://www.facebook.com/album.php?aid=2038856&i...

kejtty
13. okt 2009

No tak to je super a my sme chceli ist do Polska v utorok, asi to presunieme na stvrtok aby sme popozerali aj trhy. Maju aj na trhu vyber kocikov? Alebo je lepsie kupovat z normalneho obchodu?

domika9
13. okt 2009

petkaa 28 kolko vas vyšla postielka v polsku? a supravu do postielky ste kupovali kolko dielnu a za kolko?

mata1826
14. okt 2009

Ahoj kočky. My sme tiež nakupovali v Poľsku. Je tam naozaj veľký výber kočíkov a tie ceny sú úplne super. Prezrela som pár obchodov tu pozrela ponuku na internete vybrala tri ktoré sa mi páčili najviac a tam som sa sústredila už len na tie. Kúpili sme na trhu v P.Tešíne v takom obchodíku Záruka normálne ako u nás dva roky a predavač nám ochotne všetko poukazoval a nechal nás ho poprezerať do všetkých detailov. Kúpili sme tam aj výbavičku do postieľky u nás rovnaká vychádza 85eur tam sme dali 50. Akurát oblečko tam nebolo bohviečo ale to aj preto že tým som si robila radosť počas celého tehotenstva tak sme mali dosť. Postieľku sme síce nekupovali ale vychádzala 50eur a kokosový matrac 20.

majkaa
15. okt 2009

Ahojte, prosim vas neviete kde na nete by som nasla polske kociky? Hladame totiz chipolino pooky aj s vajickom. No a neviem na ktorych polskych webovych strankach by som ho mohla kuknut. Dakujem

petkaa28
15. okt 2009

dominika9 - postielka stala 376 zl (90,38€) - teakove drevo, krasne vypracovana - s tigrikom na cele, jedna strana sa da davat dole, matrac - z jednej strany kokos stal 49 zl (11,78€) a vybava stala 210 zl (50,48 €) - je v nej plachta, ktora sa zipsom pripevnuje k paplonu, aby sa krpec neodkopal, paplonik, vankus, obliecky, ochrana do postielky (niekde to volaju hniezdo) a baldachyn. Dnes som to iste pozerala v obchode v Senci - tak ista farba, len navyse bol taky akoby vak, ktory sa prehodi na celo postielky a mas v nom par plienok....atd a stalo to tu 90 €.
Takze si myslim, ze sme celkom usetrili....

petkaa28
15. okt 2009

ahojte baby, odbocim od temy - nasla som stranku, kde su super ceny za plienky - az sa mi to nezda..
nemate s nou niektora skusenosti???
dakujem
stranka - detskeplienky.sk

venusska
15. okt 2009

Ahojte my sme zatial kúpili iba postielku ale tiež v Poľsku za 60 eur a u nas v Martine taká istá len bez sťahovacieho boku vychádza 100 eur takže sme dosť ušetrili a dokonca roka sa chystáme ísť kúpiť kočík lebo ked sme boli v septembri tak nám vraveli že nové modeli budú až od oktobra a už mali straštne veľa kočíkov vypredaných a navyše sme nevedeli pohlavie bábätka.

venusska
15. okt 2009

boli sme na trhu v Targu

micicici
15. okt 2009

Ahojte babulky, prosim vas potrebujem radu, mozno ste sa uz o tom bavili. Mame objednany kociar z Maluszeka v Novom targu. Pan mi pisal, ze mozem platit aj v eurach. Ale co je vyhodnejsie? Nemate skusenosti? Zmenit eura na zlote tu, alebo v Polsku, alebo je ten rozdiel taky minimalny, ze mam zaplatit v eurach a hotovo. Velmi pekne dakujem sa odpovede a rady 🙂 Sa tesim na sobotu na kociarik ako mala 🙂

dan.dy
16. okt 2009

Kupovali ste niekto v Poľsku fusák? Koľko tam stojí?

petkaa28
16. okt 2009

micicici - pozri aky je tu kurz, maluszek mal minuly tyzden kurz 4,16 - nam za tolko prerataval....a bude tu lepsi, tak si zmen tu...

tami_tami
16. okt 2009

micicici - nemen zbytocne na zlote my sme platili eckami vsade a vsetko v polsku... ked pozries na cenu v eckach a zlotych tak mne to prislo vyhodnejsie v eurach 😉

hava77
16. okt 2009

ahojte, chcem sa spytat ci je v targu nejaky supermarket alebo obchod kde sa kupuju plienky a bebilon mliecko?
ideme zajtra tak prosiiiiim napiste 🙂

jespera
18. okt 2009

Ahojte, ja som bola vcera v Targu aj na trhu aj v obchode - tak pridam sem svoju skusenost..
Na trhu som kupila kociar - trojkolku Austin 3, vyzera uplne rovnako ako x-lander, hlinikova konstrukcia, nafu. kolieska, sportova cast, vajicko, vanicka, plast, sietka, slnecnik - 360 eur, pekny zeleny..
Postielka - buk, trojpolohovacia, s jednou stranou sklapacou + matrac kokos - 45 eur, klasicka latkova plienka vysla na 50 centov, farebna so zvieratkami, 1,50 e, jedna kosielka 2e, plachta na gumku frota - 7e, velka flsova deka farebna hruba - fakt krasna 11e, vankus + paplon, baldachyn, oblozenie do postielky - 30e, fusak z vnutra vlna na malicke babatko + je v nom zips potom do buginy /je do 4 rokov/ 30 e, osuska frote 8e, stojan na baldachyn 5e. Sedacka so stolikom na polrocne babatko na papanie - 18e, drevena, su tam aj pasy, makke sedatko farebne...
Cestovna postielka bola tam dost draha - pytali za nu 80 e, tak sme sli do obchodu byvaly maluszek v centre, je to dost maly obchod, ale strasne vela tovaru...tam som dala za cestovnu postielku necelych 50e, ale je dost velka, a ma aj prebalovaci pult, sietku, polohovatelna, na boku tasku na veci...Tam som kupila aj vanicku - na trhu som nemohla najst - stala tam smiesnych 4e, hrazda na hranie s takymi vysiacimi hrackami a farebnymi obrazkami - no proste nadhera - 20e - to si myslim ze stoji aj tu takto. Kolotoc na postielku - okolo 25e, to som nekupovala - cca aj tu to takto stoji. Personal velmi zlaty. Ale co sa tyka cien v tom obchode - nieco lacnejsie ako u nas, ale cca to iste, a este prebalovacia podlozka na komodu - 20e.
Takze moj nazor - jednoznacne na trh. Ja som z vychodu - mam to za rohom, ale ked som videla okolo nas zaparkovane auta - dunajska streda, BB, trencin, martin, trsenna, nitra, blava....uff bola som prekvapena. Uz len z takej nitry - ked sa im oplati prist sem kupit kociar, nie je o com....
Koniec mojho monologu - snad niekomu pomozem....
Inac v obchode nie je problem platit eur - len to preratala a bolo...