• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

5. februára 2017 
lukli len chod pekne skor :slight_smile: a ano potom sa ti mozno nebude chciet alebo ti moze doki povedat ze nemozes ist a vselico ... pekne a dobre nakupte :slight_smile: :wink: hod potom do albumu fotto nech sa pozrieme :wink: teda iba ak chces :slight_smile:
4. okt 2007 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Lukli tak sa tam stretneme.
My uz ideme na isto zajtra do Targu,a isto uz aj vyberieme, aj ked nevieme na 100% pohlavie, kupime nieco neutralne.
uz sa moc tesim, v pondelok sa hned ozvem a pofotim.
5. okt 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudasik tesime sa s tebou :grinning: a budem netrpezlivo cakat na fotecky :slight_smile: peknu a prijemnu cestu vam zelame :slight_smile:
5. okt 2007 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sa tiez chystame do Targu, len by som chcela vediet, kde kupujete tie kociky, ci na trhu, alebo niekde v obchode v meste. Tiez neviem, ci detstke postielky sa predavaju na trhu, alebo v obchode. Diki
5. okt 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
midka podla toho co tu je vsetko popisane predavaju tie kociky aj postielky na trhu :slight_smile: a dnes tam je dudasik aj lukli tak ted sa vratia daju nam vediet co a ako :slight_smile:
uz sa tesim :grinning:
6. okt 2007 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som tiež išla najradšej do Poľska pre kočík....Neviete či tam majú aj Coneco V3? Ak hej určite o dosť lacnejší....či?
6. okt 2007 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola tiez kupovat kociarik este ako tehu a Krosne.
Som s nim spokojna, prresne taky ako som videla v Ziline, len o polovicu lacnejsi.
6. okt 2007 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak uz som tu... Vcera som to uz nezvladla. To si ani neviete predstavit co tam bolo ludi, som sa normalne aj o brusko bala.
Takze sme nakupili vsetko co sme chceli :
* kocik
* postielku
* vankusik+perinku
* oblecenie na vankusik a perinku, hniezdo, baldachyn aj s konstrukciou
* autosedacku
* fusak
Tak sa pytajte. Zopar fotiek som pridala do albumu, tak kuknite.
A pytajte sa.
Emmasarah Coneco V3 som tam veru nevidela. ale zase pri tom mnozstve kocikov sa mohlo stat,ze som prehliadla.
Midka boli sme iba na trhu v Targu.
7. okt 2007 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dudasik idem kuk fotecky :slight_smile: uz na teba trpezlivo cakam :grinning:
7. okt 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a uz som aj tu :slight_smile: super krasne perfektne -
kocik - presne ako ja chcem :grinning: co stal ?? a co obsahuje ?? karicka ??
postielka nadherna aj so vsetkym : sem s cenami co co stalo :slight_smile:
autosedacka - da sa nakliknut aj na konstrukciu kociarika ?? cena ??
fusak ?? nadherny co stal ??
kupovala si tam aj vanicku ?? ak ano co stala ?? a mali k nej aj stojan ??
a nahodou kozusinku do vajicka si nenatrafila ?? a overal kozusinkovy ste si tam nevsimli ??
fu no asi to je vsetko :grinning: snad :slight_smile: ak nahodou si este spomeniem este ta pootravujem :grinning:
7. okt 2007 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poslala som IP, preistotu, aby som nahodou neporusila nejake podmienky . :grinning:
7. okt 2007 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :grinning:
7. okt 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dudasik, my ideme do Targu vo stvrtok. Mohla by si mi IPposlat info o cenach, za co ste to kupili. Aby som sa aspon orientacne mohla zariadit. Diki :slight_smile:
7. okt 2007 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, síce čakáme bábätko až v máji 2008, ale už uvažujem nad kúpou kočíka teraz, pretože som pri prvom synčekovi ležala posledné 2 mesiace v nemocnici a chcem sa teraz poistiť a mať všetko prichystané dopredu. Neviem stále či ísť kupovať kočík do Poľska, pretože nie som zástankyňou kočíkov typu TAKO, ARO a pod., tieto konštrukcie jednoducho nemusím. Najviac sa mi páčia pre novorodeniatka kočíky s klasickou hlbokou vaničkou s pekným tvarom a najmä v jednej farbe a neviem, či zrovna také v Poľsku na trhoch sú a a v akých cenách. Prosím, poraďte, v ktorých dňoch sú v Poľsku trhy a kde najbližšie za hranicami je možné výhodne kočík kúpiť. Ďakujem Vám pekne za rady :slight_smile:.
8. okt 2007 o 11:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dorotelka, ja som si kúpila v Poľsku kočík s pevnou vaničkou, od Baby designu - Atlantic..a mali ešte X-lander, ten mal tuším tiež pevnú vaničku..
Tieto kočíky majú aj tu v obchodoch, len o niečo drahšie..
Pozri album...
Najbližšie za hranicami je asi Nowy Targ, záleží teda kde bývaš, ale tam majú aj výber..býva to vo štvrtok a v sobotu..
9. okt 2007 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky dievčatá... ja uvažujem o kočiariku mikado oxford http://www.mimino-mt.sk/obrazky/oxford.jpg

Neviete mi povedať či také niečo zoženiem v Nowom Targu, alebo v Krosne???
Chcela by som to komplet s vaničkou a sedačkou... prosím info... ďakujeeeeem
9. okt 2007 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dorotelka, mali tam isto aj take kociky ako xes ty, ale nie az v takom hojnom pocte ako tie ktore nemusis. Cenu veru neviem.
blizsie k hraniciam je este Jablonka a tam to byva v stredu,zevraj, ale je to ovela biednejsie ako v Targu.
Ely nieco podobne tam tiez mali, isto tam boli aj take trojkolesove,ale tak isto ako dorotelka, nie moc velky vyber.
Sedacky mali ak sa nemylim len k tym klasickym kocikom ako su Tako, Aro a pod.
9. okt 2007 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dudasik :slight_smile: este ta chcem poprosit o info :sweat_smile: dufam ze neva - napisem ti IP :slight_smile:
9. okt 2007 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Vám pekne, dievčatá. Stále sa neviem rozhodnúť či kúpiť kočík z Poľska alebo nejaký značkový z druhej ruky. Malému sme kupovali pred štyrmi rokmi značkový kočík za 14 tis., ale teraz viem, že sa to neoplatí a je to zbytočná investícia len pre imidž. Budem asi pozerať inzeráty a možno sa vyberieme aj na výlet do Targu kde ma niečo zaujme na prvý pohľad. A aký je Váš názor na odber pupočníkovej krvi? Ste za? Mám z toho skôr zmiešané pocity a nie som rozhodnutá či ju dať zamraziť alebo nie... :wink:
10. okt 2007 o 11:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme boli v Targu a celkom si mi tam pacil kocik Junior Rinspeed. Nemate ho niekto, ze aky je a ci ste s nim spokojne? Zdal sa byt celkom fajn cca 6000. Tak neviem, ze ci by sa ho oplatilo kupit.
13. okt 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci baby active breaker, som asi staromodna ale tie nove minikociariky a trojkolesaky atd mi nic nehovoria....
15. okt 2007 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak hlasim ze v piatok ideme do PL uz sa tesim :slight_smile:
zabka doki ma pustila tak som happy :grinning:
17. okt 2007 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bejca, v piatok? Ved v piatok tam nie su trhy? Alebo ano?
17. okt 2007 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie :grinning: v piatok v noci ideme a v sobotu nakupujeme :grinning: :grinning: :wink: :wink:
17. okt 2007 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dorotelka, ja som pri prvom synovi kúpila hlboký peg-perego aj s autosedačkou po jednom dieťati. vyšiel ma síce na 10tis. ale nedám na neho dopustiť - veľká priestranná vanička, veľmi pekný, jednoduché ovládanie, skladanie do auta a keďže bývame na 1.poschodí a nemáme výťah, tak som ho úplne v pohode vyniesla aj s malým hore. Bol super ľahučký. A najdôležitejšie bolo, že som ho po 8 mesiacoch v pohode predala za 9tis. A so športovým to bolo tak isto. Takže ja aj teraz urobím tak. Tiež nemusím tie TAKO a také kočiare s mohutnou konštrukciou. Ja by som ti radila nejaký značkový použitý. Dosť mi v tom poradila jedna známa, ktorá má baby bazar a dosť veľké skúsenosti s kočiarmi všetkých značiek. Takže ona mi odporučila túto, keďže sa tam nemá čo pokaziť a aj po troch deťoch sú ako nové (ak ho nepotrháš).
17. okt 2007 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bejca super, tak držím palce k dobrému nákupu...som zvedavá ako sa ti bude páčiť:slight_smile:
17. okt 2007 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ja viem,že je to od veci,keďže toto sú kočíky z Poľska,ale neviete mi poradiť,či sa v Poľsku oplatia viac zimné overaly-teplé vatované, na detičky,ako tu na Slovensku?Min rok sme kúpili za 899,-.Lebo naši idú asi tak za mesiac a tak neviem,či mám čakať,alebo kúpiť tu na Slovensku.
17. okt 2007 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka
ja som minulý rok kúpila u nás pre malú overal za 530,- a ten istý som videla aj v PL, no bol oveľa drahší - stál 800,-, čo sa mi zdá dosť veľký cenový rozdiel

takže ani v PL sa už všetko neoplatí ako kedysi, prípadne si zisti, aké sú ceny u nás, aby si vedela, či sa ti to vôbec oplatí
17. okt 2007 o 12:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka dakujeme :slight_smile: a neboj urcite sa ti pochvalime :grinning:
maruska zabka tam bola posli jej IP a ja idem teraz v sobotu a tiez budem kupovat aj fusak aj overal -ale pre narodene miminko :slight_smile: ale mozem dat vediet :slight_smile:
17. okt 2007 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejca ďakujem.Chceli by sme také pevné,teplé aj s opaskom,nie také pre malé bábätká s odopínateľnými capačkami.Veľkosti sú okolo 90 a okolo 116.Ak by si sa tam pozrela-len tak informačne,bola by som rada. :slight_smile:
bzuco tiež som počula,že veci sa už neoplatia,len som chcela vedieť,či mám čakať na to,keď tam pôjdu naši,alebo kúpiť už teraz,pokiaľ sú,lebo min.rok nás pani v obchode odpinkala s tým,že koniec novembra je už neskoro na kúpu overalu a máme si počkať na nový tovar,ktorý príde až za 3 týždne :angry: .A už hlásia sneho.prehánky a tuhú zimu.Tak aby som sa vedela zariadiť.
17. okt 2007 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok