Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

bejca
4. okt 2007

lukli len chod pekne skor 🙂 a ano potom sa ti mozno nebude chciet alebo ti moze doki povedat ze nemozes ist a vselico ... pekne a dobre nakupte 🙂 😉 hod potom do albumu fotto nech sa pozrieme 😉 teda iba ak chces 🙂

dudasik
5. okt 2007

Ahojte. Lukli tak sa tam stretneme.
My uz ideme na isto zajtra do Targu,a isto uz aj vyberieme, aj ked nevieme na 100% pohlavie, kupime nieco neutralne.
uz sa moc tesim, v pondelok sa hned ozvem a pofotim.

bejca
5. okt 2007

dudasik tesime sa s tebou 😀 a budem netrpezlivo cakat na fotecky 🙂 peknu a prijemnu cestu vam zelame 🙂

midka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bejca
6. okt 2007

midka podla toho co tu je vsetko popisane predavaju tie kociky aj postielky na trhu 🙂 a dnes tam je dudasik aj lukli tak ted sa vratia daju nam vediet co a ako 🙂
uz sa tesim 😀

emmasarah
6. okt 2007

Ja by som tiež išla najradšej do Poľska pre kočík....Neviete či tam majú aj Coneco V3? Ak hej určite o dosť lacnejší....či?

zade
6. okt 2007

Ja som bola tiez kupovat kociarik este ako tehu a Krosne.
Som s nim spokojna, prresne taky ako som videla v Ziline, len o polovicu lacnejsi.

dudasik
7. okt 2007

Ahojte, tak uz som tu... Vcera som to uz nezvladla. To si ani neviete predstavit co tam bolo ludi, som sa normalne aj o brusko bala.
Takze sme nakupili vsetko co sme chceli :
* kocik
* postielku
* vankusik+perinku
* oblecenie na vankusik a perinku, hniezdo, baldachyn aj s konstrukciou
* autosedacku
* fusak
Tak sa pytajte. Zopar fotiek som pridala do albumu, tak kuknite.
A pytajte sa.
Emmasarah Coneco V3 som tam veru nevidela. ale zase pri tom mnozstve kocikov sa mohlo stat,ze som prehliadla.
Midka boli sme iba na trhu v Targu.

bejca
7. okt 2007

ahoj dudasik idem kuk fotecky 🙂 uz na teba trpezlivo cakam 😀

bejca
7. okt 2007

no a uz som aj tu 🙂 super krasne perfektne -
kocik - presne ako ja chcem 😀 co stal ?? a co obsahuje ?? karicka ??
postielka nadherna aj so vsetkym : sem s cenami co co stalo 🙂
autosedacka - da sa nakliknut aj na konstrukciu kociarika ?? cena ??
fusak ?? nadherny co stal ??
kupovala si tam aj vanicku ?? ak ano co stala ?? a mali k nej aj stojan ??
a nahodou kozusinku do vajicka si nenatrafila ?? a overal kozusinkovy ste si tam nevsimli ??
fu no asi to je vsetko 😀 snad 🙂 ak nahodou si este spomeniem este ta pootravujem 😀

dudasik
7. okt 2007

Poslala som IP, preistotu, aby som nahodou neporusila nejake podmienky . 😀

bejca
7. okt 2007

dakujem 😀

midka
7. okt 2007

ahoj dudasik, my ideme do Targu vo stvrtok. Mohla by si mi IPposlat info o cenach, za co ste to kupili. Aby som sa aspon orientacne mohla zariadit. Diki 🙂

dorotelka
8. okt 2007

Ahojte, síce čakáme bábätko až v máji 2008, ale už uvažujem nad kúpou kočíka teraz, pretože som pri prvom synčekovi ležala posledné 2 mesiace v nemocnici a chcem sa teraz poistiť a mať všetko prichystané dopredu. Neviem stále či ísť kupovať kočík do Poľska, pretože nie som zástankyňou kočíkov typu TAKO, ARO a pod., tieto konštrukcie jednoducho nemusím. Najviac sa mi páčia pre novorodeniatka kočíky s klasickou hlbokou vaničkou s pekným tvarom a najmä v jednej farbe a neviem, či zrovna také v Poľsku na trhoch sú a a v akých cenách. Prosím, poraďte, v ktorých dňoch sú v Poľsku trhy a kde najbližšie za hranicami je možné výhodne kočík kúpiť. Ďakujem Vám pekne za rady 🙂.

zabka1003
9. okt 2007

Dorotelka, ja som si kúpila v Poľsku kočík s pevnou vaničkou, od Baby designu - Atlantic..a mali ešte X-lander, ten mal tuším tiež pevnú vaničku..
Tieto kočíky majú aj tu v obchodoch, len o niečo drahšie..
Pozri album...
Najbližšie za hranicami je asi Nowy Targ, záleží teda kde bývaš, ale tam majú aj výber..býva to vo štvrtok a v sobotu..

ely
9. okt 2007

Ahojky dievčatá... ja uvažujem o kočiariku mikado oxford http://www.mimino-mt.sk/obrazky/oxford.jpg

Neviete mi povedať či také niečo zoženiem v Nowom Targu, alebo v Krosne???
Chcela by som to komplet s vaničkou a sedačkou... prosím info... ďakujeeeeem

dudasik
9. okt 2007

Ahojte, dorotelka, mali tam isto aj take kociky ako xes ty, ale nie az v takom hojnom pocte ako tie ktore nemusis. Cenu veru neviem.
blizsie k hraniciam je este Jablonka a tam to byva v stredu,zevraj, ale je to ovela biednejsie ako v Targu.
Ely nieco podobne tam tiez mali, isto tam boli aj take trojkolesove,ale tak isto ako dorotelka, nie moc velky vyber.
Sedacky mali ak sa nemylim len k tym klasickym kocikom ako su Tako, Aro a pod.

bejca
9. okt 2007

ahoj dudasik 🙂 este ta chcem poprosit o info 😅 dufam ze neva - napisem ti IP 🙂

dorotelka
10. okt 2007

Ďakujem Vám pekne, dievčatá. Stále sa neviem rozhodnúť či kúpiť kočík z Poľska alebo nejaký značkový z druhej ruky. Malému sme kupovali pred štyrmi rokmi značkový kočík za 14 tis., ale teraz viem, že sa to neoplatí a je to zbytočná investícia len pre imidž. Budem asi pozerať inzeráty a možno sa vyberieme aj na výlet do Targu kde ma niečo zaujme na prvý pohľad. A aký je Váš názor na odber pupočníkovej krvi? Ste za? Mám z toho skôr zmiešané pocity a nie som rozhodnutá či ju dať zamraziť alebo nie... 😉

midka
13. okt 2007

My sme boli v Targu a celkom si mi tam pacil kocik Junior Rinspeed. Nemate ho niekto, ze aky je a ci ste s nim spokojne? Zdal sa byt celkom fajn cca 6000. Tak neviem, ze ci by sa ho oplatilo kupit.

dianga
15. okt 2007

mne sa paci baby active breaker, som asi staromodna ale tie nove minikociariky a trojkolesaky atd mi nic nehovoria....

bejca
17. okt 2007

ahojte 🙂 tak hlasim ze v piatok ideme do PL uz sa tesim 🙂
zabka doki ma pustila tak som happy 😀

midka
17. okt 2007

Bejca, v piatok? Ved v piatok tam nie su trhy? Alebo ano?

bejca
17. okt 2007

nie 😀 v piatok v noci ideme a v sobotu nakupujeme 😀 😀 😉 😉

mamik
17. okt 2007

Dorotelka, ja som pri prvom synovi kúpila hlboký peg-perego aj s autosedačkou po jednom dieťati. vyšiel ma síce na 10tis. ale nedám na neho dopustiť - veľká priestranná vanička, veľmi pekný, jednoduché ovládanie, skladanie do auta a keďže bývame na 1.poschodí a nemáme výťah, tak som ho úplne v pohode vyniesla aj s malým hore. Bol super ľahučký. A najdôležitejšie bolo, že som ho po 8 mesiacoch v pohode predala za 9tis. A so športovým to bolo tak isto. Takže ja aj teraz urobím tak. Tiež nemusím tie TAKO a také kočiare s mohutnou konštrukciou. Ja by som ti radila nejaký značkový použitý. Dosť mi v tom poradila jedna známa, ktorá má baby bazar a dosť veľké skúsenosti s kočiarmi všetkých značiek. Takže ona mi odporučila túto, keďže sa tam nemá čo pokaziť a aj po troch deťoch sú ako nové (ak ho nepotrháš).

zabka1003
17. okt 2007

Bejca super, tak držím palce k dobrému nákupu...som zvedavá ako sa ti bude páčiť🙂

maruschka
17. okt 2007

baby,ja viem,že je to od veci,keďže toto sú kočíky z Poľska,ale neviete mi poradiť,či sa v Poľsku oplatia viac zimné overaly-teplé vatované, na detičky,ako tu na Slovensku?Min rok sme kúpili za 899,-.Lebo naši idú asi tak za mesiac a tak neviem,či mám čakať,alebo kúpiť tu na Slovensku.

bzuco
17. okt 2007

maruschka
ja som minulý rok kúpila u nás pre malú overal za 530,- a ten istý som videla aj v PL, no bol oveľa drahší - stál 800,-, čo sa mi zdá dosť veľký cenový rozdiel

takže ani v PL sa už všetko neoplatí ako kedysi, prípadne si zisti, aké sú ceny u nás, aby si vedela, či sa ti to vôbec oplatí

bejca
17. okt 2007

zabka dakujeme 🙂 a neboj urcite sa ti pochvalime 😀
maruska zabka tam bola posli jej IP a ja idem teraz v sobotu a tiez budem kupovat aj fusak aj overal -ale pre narodene miminko 🙂 ale mozem dat vediet 🙂

maruschka
17. okt 2007

bejca ďakujem.Chceli by sme také pevné,teplé aj s opaskom,nie také pre malé bábätká s odopínateľnými capačkami.Veľkosti sú okolo 90 a okolo 116.Ak by si sa tam pozrela-len tak informačne,bola by som rada. 🙂
bzuco tiež som počula,že veci sa už neoplatia,len som chcela vedieť,či mám čakať na to,keď tam pôjdu naši,alebo kúpiť už teraz,pokiaľ sú,lebo min.rok nás pani v obchode odpinkala s tým,že koniec novembra je už neskoro na kúpu overalu a máme si počkať na nový tovar,ktorý príde až za 3 týždne 😠 .A už hlásia sneho.prehánky a tuhú zimu.Tak aby som sa vedela zariadiť.