Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

kajka
11. apr 2010

Ahojte.Neviete niekto ci budu trhy otvorene aj v sobotu ked maju v Polsku statny smutok?dakujem

tara
12. apr 2010

To by zaujimalo aj mna, akurat sa to snazim zistit......

domeli
12. apr 2010

myslím si, že nie

kassandra26
13. apr 2010

Ahojte, som tu nova a tiez sa chystam po prvy krat na trh v Nowom Targu, neviete nahodou ci bude trh otvoreny aj vo stvrtok 15.-po tom leteckom nestasti? V sobotu budu na 100% zatvorene ale co tento stvrtok?

sylvia36
13. apr 2010

Ahoj Kassandra, aj ja tam idem vo štvrtok, no snáď by mal byť trh otvorený a ak aj nie, kočky tu písali, že sa viac oplatí nakupovať v obchodoch.

domeli
14. apr 2010

kočky, ktoré budete kupovať na trhu v N. Targu - ak budete kupovať set do postieľky: žiadajte si rozbaliť konkrétne balenie, ktoré budete brať a skontrolujte, či je tam všetko, čo Vám jeden síce sympatický, ale tak trochu hajzlík predavač povie: vankúš+paplón, hniezdo, baldachým, obliečky a plachta. My sme až teraz doma zistili, že tá východná cena 27 euro nebola až taká výhodná, keďže obliečky na vankúšik ani paplón a ani plachtu na madrac tam nemáme ☹ Inak boli nákupy v pohode - aj na trhu, aj v obchode na Hercerskej ul. Ozaj sa veľmi veľa vecí oplatí nakúpiť u našich susedov.

lucialen
14. apr 2010

Ahojte, ja sa chystam do targu buducu sobotu, ale pojdem len popozerat obchody, na trhu sa mi nechce tlacit.
Domeli, prosim ta, videla si v tom babyboo ci aky to je obchod kocik espiro vector 4 air? Hodim sem aj fotku, ak si pamatas

kassandra26
14. apr 2010

Domeli-dakujem za radu, chceme ist zajtra ale asi sa nepojde nikde, lebo nikto nam nevie zarucit ci ten trh bude vlastne otvoreny koli tomu leteckemu nestastiu. Inak co je to za obchod na tej Hercerskej ulici a kde to presne najdem?

takyna
14. apr 2010

Ahojte baby, chcem sa opýtať či aj kočíky Neónato zoženiem v Polsku? diky za pomoc 🙂

domeli
14. apr 2010

kasandra, ten obchod je bývalý Maluszek, teraz Baby boo. A je neďaleko centra, resp. aj neďaleko trhoviska. Ak sa spýtaš niektorého Poliaka, bude Ti vedieť povedať. Ja nie som nejako orientačne zdatná, ale podľa inštrukcií sme to našli. Je to Hercerska 7 alebo 9. A kúpiš tam ozaj od cumlíka po zostavu detského nábytku. Aj tú výbavičku do postieľky tam kúpiš, na ktorej nás ten Poľačisko oklamal.
Ešte pri vstupe do N. Targu (za kruhovým objazdom) je novší obchod Baby City, ale tam to bolo všetko akési drahšie (dokonca aj drahšie než u nás).

takyna, neonato neviem, ale je stránka Baby boo a tam sa dá napísať im mail a opýtať sa priamo predajcu, či to majú. Viem, že majú kočiare od 150 do 600 eur - aj tie drahšie typu Neonato tam boli, len neviem, či presne tá značka.

domeli
14. apr 2010

lucialen, espira tam sú 100 %, rôzne druhy - aj my sme jeden zvažovali, ale nakoniec sme vzali Trecco. A manžel ma teraz uisťuje, že aj presne ten tam bol. Zdá sa mu, že len nejako 700 či 800 zlote stál (zjavne lacnejší než u nás). To bolo 2 týždne dozadu. A bolo to v tom obchode Baby Boo na Hercerskej (v tom druhom za kruhovým objazdom si ho nepamätám. Ale tam boli aj podstatne vyššie ceny).

petika
17. apr 2010

Ahojte baby, dá sa kúpiť v baby boo aj kočík ako napr. peg perego, alebo jané slalom? Ak áno, neviete za aké ceny? ďakujem

sylvia36
17. apr 2010

AHojte baby. Takže pridávam najčerstvejšie informácie. Bola som vo štrvtok v Poľsku, v Nowom Targu. Bola som kupovať výlučne v tom obchode Baby boo na Harcerskej ulici č. 7. Je tam veľmi ochotný personál. Všimla som si, že tam majú aj značkové kočíky a vyjdú o 100 až 200 eur menej ako na SLovensku. Majú tam skutočne obrovský výber kočíkov, postieľok, všetkého... Petika, sú tam aj kočíky Jane a Peg Perego. Ja som si nevedela najprv vybrať, tak som išla podľa značiek. Baby tu odporúčali Xlander, ale nakoniec bol na ňom veľmi ťažký podvozok a veľmi široký, čo je ťažko spratné do auta. Nakoniec sme si nechali poradiť, je to síce poľský kočík, ale má hliníkový podvozok, čo je veľmi ľahké aj ked to budem ja skladať do auta, má vajíčko, ktoré sa dá nasadiť na podvozok, vaničku a aj športovú časť. Vyšiel 280 eur, potom som tam kúpila postieľku, pôvodne som veľmi chcela so spúšťacím bokom - mali asi 10 druhov a aj rozlíšenie podľa dreva, tá vychádza 70 - 80 eur, potom som si kúpila taký vankúš na kojenie aj pre bábo a aj teraz ho využijem, taký do tvaru U a vyplnený je takými guličkami, ten vyšiel 30 eur, potom prebaľovací pult na postieľku - taká doska pevná s vypolstrovaným vrchom na prebaľovanie, to sa len krížom položí cez postieľku, potom konštrukciu na baldachýn, matrac do postieľky - kokosový obojstranný. Proste suma sumárum celý tento nákup nás vyšiel na 475 eur. Na trhu sme potom ešte kúpili súpravu - baldachýn, hniezdo, obliečky a vankúš s perinou do postieľky, ten bol za 30 eur. Kupovať sa dá v pohode v eurách a aj nám vydávali eurá, takže nám neostali zbytočné zloté. Želám pohodový a výhodný nákup. 😉

zuzanahor.
17. apr 2010

Ahojte,maju v tom obchode aj kocik Casuauplay a neviete priblizne cenu za celu zostavu?

sylvia36
17. apr 2010

Ano, majú ho, vyjde cca 500 eur za celú zostavu.

zuzanahor.
17. apr 2010

Dakujem za info,pytam sa orientacne....do toho kocika som sa zamilovala :-}} takze raz sa tam vyberieme.... 🙂

domika9
17. apr 2010

zuzanahor. ja som kupovala casualplay s4 v baby boo vo februari a 3kombinacia aj s taškou nas vyšla na vyše 600eur

zuzanahor.
17. apr 2010

domika9: takze sa to oplati? ja by som chcela len zatial sportovy,vanicka sa da kupit na bazare lacnejsie...vsak uvidime co tam maju 😉

andzi
18. apr 2010

Ahojte baby. S manželom uvažujeme, že by sme išli nakúpiť do Poľska pre dieťa postieľku a komplet výbavu do postieľky, plus nejaké drobnosti ako fľašky na kŕmenie, možno odsávačku. Plánujeme ísť do Targu do obchodu Baby boo, len neviem či tam budú mať takú postieľku akú chceme. Chceli by sme postieľku 120x60 so šuplíkom a spúšťacím bokom. Neviete či tam mali aj také? Ja som našla jednu, ktorá sa mi veľmi páči na poľskej stránke www.dino.sklep.pl, objednávali ste odtiaľ niekto?

domika9
18. apr 2010

zuzanahor asi chceš ten kočiar pre babo o ktore sa zatial len snažíš tak dovtedy nam bude naša vanička mala tak ti ju možem predať 😀 😀 😀
mne sa ten kočiar pači asi 3 roky aj ked som pozerala aj ine kočiare žiaden nesplnal moje požiadavky a aj ked nestoji ten kočiar malo iny som nenašla ktory by nam pasoval zatial síce neviem aky bude v terene ale verím že ma nesklame 😉

sylvia36
18. apr 2010

Andzi, majú tam také postieľky, so šuflíkom naspodu a so spúšťacím bokom. V tom obchode Baby boo je aj taká vystavená.

andzi
18. apr 2010

sylvia, dík, určite sa tam pôjdeme pozrieť. A z toho internetového obchodu www.dino.sklep.pl nikto nemá skúsenosť s objednávaním?

janka256
18. apr 2010

ahojte neviete nahodou kolko stoji v polsku stojan na vanicku a prebalovaci pult-teda iba ta doska s vyvysenymi okrajmi? 🙂

domika9
18. apr 2010

janka za ten stojan som dala 15eur a podložka myslím 10eur

janka256
18. apr 2010

vdaka dominika 🙂

petika
18. apr 2010

sylvia36: Ďakujem Ti, nevieš, koľko tam vyšiel komplet X-lander nový XA komplet, alebo Jane Slalom komplet?

Neviete niekto, koľko stojí u nich ten ich nutrilon Bebilon? Či ako sa to volá 😅 ??? Ďakujem

petika
18. apr 2010

Sylvi, nemohla by si dať typ toho kočíka, čo si nakoniec kúpil? Značku a tak? Nech si to pozrieme, keď to má hliníkovú konštrukciu, to nemusí byť také zlé.

ivka1984
19. apr 2010

ahojte mozem sa opytat ako daleko je to od trhu ten obchod baby boo?

domeli
19. apr 2010

ivka, je to fakt iba kúsok, taká bočná ulička. Ani nie 10 minút.

ivka1984
19. apr 2010

10 minut peso alebo autom?