Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

domeli
19. apr 2010

pešo. A možno ešte menej. My sme sa opýtali jednej pani, že kde je obchod pre malé deti a bolo to fakt pomaly za rohom. Neviem, ako dobre poznáš trh v NT, ale my sme došli nakoniec ulice, kde už predávajú vlastne viacmenej iba zeleninu a ovocie, tam zabočili do ľava, chvíľu rovno a potom vpravo. Najprv sme mysleli, že pôjdeme vziať auto z parkoviska pri trhu, že sa nebudeme vláčiť tak ďaleko, ale nakoľko sme vtedy nekupovali kočík iba výbavičku + vaničku, ľahko sme sa s tým zaniesli a fakt to nebola diaľka. Keď sme šli o mesiac pre kočík, už sme parkovali v centre, ani nie 20 m od obchodu.

ivka1984
19. apr 2010

domeli dakujem za info no to sa tam uz zorientujem.... lebo teraz ideme len so zajazdom na buse a ked pojdeme kupovat tak pojdeme na aute tak aby sme vedeli

sylvia36
19. apr 2010

Petika, je to poľský kočík, Baby Smile - má odľahčený hliníkový podvoyok, je tam autosedačka - vajíčko s adaptérmi na podvozok, vanička so strieškou a športová časť. Celé to vyšlo 280 eur. Pozrieť si ho môžeš na http://www.kocikovo.sk/product/baby-smile-v-max... ja ho mám červený, nakoľko budeme mať dievčatko. Tu stojí 305 eur + 69 eur vajíčko a 10 eur adaptéry na podvozok.

domeli
19. apr 2010

ivi, tak to si môžeš zájsť teraz omrknúť, doma popozeráš referencie, porovnáš ceny a potom už pôjdeš na ostro 🙂 My sme boli na dvakrát, ale my hlavne preto, lebo máme menší výťah, než je štandard a odmerali sme ho iba tak, že 60 cm, prídeme do Baby boo a tam väčšina kočíkov so šírkou min. 61 cm... Tak sme pokúpili fľaše, cumlíky..., prišli dom, premerali výťah - už mal 62 cm 🙂 , tak o mesiac naspäť. Ale my to nemáme ďaleko a naviac sme si ešte porozdumovali, čo dokúpime, čo chýba a čo sa vyplatí.

ivka1984
19. apr 2010

ale ved ja to tiez tak chcem poobzerat a porozmyslat co treba a potom kupit... my to tiez nemame tak daleko odkial si? ak to nie je tajomstvo idem kuknut ten baby smile

domeli
20. apr 2010

ivi, už osm sa tu včera nedostala. Som z SB, hoci momentálne bývame v BA. "Výlety" do N. Targu sme si robili vrámci pravidelných návštev rodičovcov každý mesiac. Teraz sa už ale domov dostaneme až s drobcom, keďže mám takmer pred pôrodom. A baby smile sú veľmi pekné kočíky. Ibaže nám nevojde do výťahu, keďže má tuším 63,5 cm na šírku.

ivka1984
20. apr 2010

no ja uvidim aky kocik nakoniec bude.... 🙂

lucka84
22. apr 2010

Ahojte baby.Nevie mi niektora poradit, ci v obhcode baby boo v nowom targu kúpim kočík X lander XT 2010 a ci sa ho oplati kupovat tam-myslim cenovo.dik

ivka1984
22. apr 2010

no lucka ja tam idem teraz v sobotu tak uvidim

janulqa07
22. apr 2010

ahoj ivka a co vsetko sa chystate nakupit? mozes mi potom do IP hodit nejake ceny?
ja by sa tiez chystam este do baby boo ale neviem ci stihnem 😒

lucka84
22. apr 2010

ivka tak budem velmi rada,ked mi potom das info,ci ho maju.dakujem 😉

lujza123
22. apr 2010

Podla mna vela vyrobkov made in Poland su totalne smejdy. Verim ze vyrabaju aj niekolko kvalitnych kocarov ale tie najlacnejsie su rachotiny. Mam u nasich starsi adbor piccolino a nestacim sa divit. Nedokaze ist rovno, stale zabaca do jednej strany a co ma najviac dojalo je ze potah sa da na 2 miestach odsrobovat ( su to jedine dva sroby na celom kocari co sa daju srobovat) a na poslednom kusku je pribity o konstrukciu . Stale mi nejde do hlavy naco tam potom davali tie sroby ked sa aj tak neda dat dole. Nechapem ani preco to vsetko pospajali svetlymi spojmi na inak ciernom podklade.

lucka84
22. apr 2010

lujza mas ciastocne pravdu,ale aj u nas ked kupis nieco velmi lacne tak od toho nemozes cakat,ze to bude aj kvalitne.tak je to aj v polsku.ked kupis kociar za 150-200 eur tak je jasne,ze bezproblemovy nebude

ivet1371
24. apr 2010

ahoj ja som bola na nakupy v novom targu a bola som spokojna.kocik sme kupili za 220 euro vanicku,sportak a vajce.mali pekne aj vecicky pre babetka.kupila som aj tehotenske oblecenie tiez za super cenu.mozem kazdemu odporucit

lucka84
25. apr 2010

Ivka 1984 ahoj.tak co,bola si vcera v Targu?Vies mi aj povedat,ci v Baby Boo maju kocire x lander?

andzi
25. apr 2010

Ahojte. prosím vás čo sa všetko oplatí okrem kočiara kupovať v Poľsku. Dajú sa tam lacnejšie kúpiť napr. vecičky na kojenie, ako AVENT fľašky, odsávačka AVENT a sterilizátor do mikrovlnky? A čo oblečenie? Je tam lacnejšie ako u nás?

medinila
25. apr 2010

Ahojte.V sobotu sme boli v Polsku,tak dám ceny pre info. V obchode babyboo sme kupili vaničku väčšiu 10,43e podložka do vaničky pre dieťa plastová 4,14e , flaša avent 125 ml 4,17e nahradné cumle na flašu(2ks) 2,86e flaša Fisher-price 2,60e náhradné cumle(2ks) 2,55e detske dudlíky Avent(2ks) 4,04e hrebienok a kefa na vlásky 1,67e kefa na čistenie fliaš a cumlikov 1,30e detske rukavičky 0,51e kojen.nátelník vel.56,62,68 od 1,80 do 2,34e body s dlhým rukávom rôzne velk. od 3,12e do 5,20e dupačky rôzne velk. 3,39e.Kočikov majú veľký výber,ale ja potrebujem pre dvojičky a tie tam nemajú.Ceny tam majú uvedené iba v zlotých,ale dá sa platiť eurami(zaokrúhliato na celé euráče-samozrejme smerom hore)My sme chceli platiť kartou,lebo sa nám nejako nepozdával ten ich prepočítavací kurz a banka dá predsa len stred,ale povedali že terminál práve nefunguje ☹ V obchode bolo plno mamičiek a všetky boli zo Slovenska.Predavačky sú tam milé,ale nestíhali sa všetkým venovať,tak sme dlhšie čakali.

Na trhu sme kupili postielku aj s kokosovým matracom za 45e(ceny matracov sa pohybujú od 10 do 30e,postielky od40 do 50e). Paplónik+vankúšik do postielky 7e,dets.obliečky 9e(potom sme natrafili aj za 7e ☹ ) , plachta frotá 7e,bavlnené plienky 10ks za 8e (boli aj za 5e ale zdali sa mi tenšie), súprava dupačky+košielka 5e,súprava dupačky+nátelník+košielka+čiapka 6,50e ,súprava pletený svetrík+dupačky+čiapka 9e ,biela perinka,taká na krst(vložka+obliečka) 21e.

janulqa07
25. apr 2010

mendila a pre dvojicky vobec nic??? ☹

medinila
25. apr 2010

Janulga. No ukázali nám jeden za sebou,čo bol na predajni,ale o taký nemám záujem. Chcem vedľa seba. A potom nám ukázali v katalógu aký vedia objednať.A to Implast Spider Comfort .Cenovo vychádzal na 522e kočík(vanička+športova časť) Autosedačky k tomu boli za 83,52e jeden kus. Spolu to vychádzalo na nejakých 689,04e.
Na trhu o kočíkoch pre dvojičky .........uplne nula bodov ☹

janulqa07
25. apr 2010

a casualplay nemali??

medinila
25. apr 2010

...no ako ho poznám z obrázka tak taký nie a ani mi ho neponúkli z katalógu. Ten čo mi ukázali bol niečo ako peg-perego,ale neviem čo to bolo presne za značku,

janulqa07
25. apr 2010

ja som tam chcela ist ale uz to nestihnem, zatial som nasla dobre ceny na stranke bobo wozki
a mas aj cenu nejakeho kocika komplet vybava?

medinila
25. apr 2010

Z polských kočíkov mám iba to čo som písala vyššie.Ale ak chceš niečo,čo som našla na Slovensku tak Ti možem poslať IP ak by si mala záujem.

janulqa07
25. apr 2010

oki bud dobra, my chceme ale len za sebou

ivka1984
26. apr 2010

no ta kja som bola tiez v sobotu a bolasom velmi milo prekvapena aj cenami aj ochotou ... kupili sme kocik v babyboo za 280 eur kocik,sportak a vajicko espiro atlantic sedo-tyrkysovy predavacky velmi ochotne fakt sa mi tam pacilo poukazovali vysvetlili nevyhodou je len ze sa tam aspon nam tak povedali neda platit kartou ale tak ked to viem tak by som si nabuduce vzala vacsiu hotovost cim som bola velmi prekvapena komody s prebalovacimi pultami ktore sa daju potom dat prec u nas som kukala okolo 165 eur a tam za 75 a takisto veci na trhu pre drobca aj pre mna som si kupila takze tak

barbora87
26. apr 2010

Jeee ivka a kde to presne je?a aky mali vyber kocikov?

ivka1984
26. apr 2010

to babyboo? my sme to nasli pomerne rychlo spytali sme sa raz a dao sa to v pohode najst je to v centre targu ked pojdes hlavnou ulicou trhu na konci uz predavaju vacsinou len zeleninu a ovocie tam sa das smer centrum a budes prechazat okolo takeho velkho nakupneho centra red nim zahnes do lava do takej uzskej ulicky a potom hned doprava vyber tam mali podla mna dost velky na to aby si kazdy vybral to svoje

barbora87
26. apr 2010

aha...super diky...a ty uz mas teda kocik doma?takze ked v lete kupim kocik nebude to prilis skoro?

tinuskaha
26. apr 2010

Holky chcem sa len opytat tie co ste boli v tom obchode babyboo mali aj sportove x landery?S nafukovacimi kolesami bud trojkolka alebo v predu mensie a v zadu väcsie kolesa.Dakujem.A este keby ste vedeli pribliznu cenu tak to by bolo naozaj super 😉

ivka1984
26. apr 2010

barborka no neviem ci to bude vcas alebo nie v ktorom tt asi budes? ja som v 22tt ale tak cena bola super pacil sa nam ja som ho vzy chcela tak som neriesila a tinus co sa xlanderov tykalo neviem ako to bolo iba so sportovymi ale komplet 3v1 stal okolo 280 eur myslim