Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

mackamam
4. feb 2011

@lubinka22 Ahoj kočík sme kupovali na trhoch je to značka Verso foto nemám žiadne ale dám Ti internetovú stránku www.junior.biz.pl. My sme boli s kúpou veľmi spokojní a máme ho vo farbe šedej so zelenými a modrými guličkami, hovorím je taký ako u nás vyrába Tako Jet Picaso len je to poľská značka. 🙂 Neviem odkiaľ ste ale určite sa Ti tam fakt oplatí ísť my sme z okolia Trnavy môjmu manželovi sa tiež nechcelo ísť ale ked videl tie ceny a čo všetko tam kúpiš viac ako o polovicu lacnejšie tak nebolo o čom.

mackamam
4. feb 2011

@lubinka22 tu je fotka k porovnaniu presne je takýto ako tento tako len v iných farbách a všetko zodpovedá aj športová časť aj vajíčko Pa 🙂

kukujka
5. feb 2011

este dobre,ze som si vas tu precitala mala som vyhliadnuty kocik verso z bazaru chceli zan 220eur ale ako vidim tak sa radsej vyberiem na trhy do polska a kupim tam ved dat tolko za pouzivany kocik je moc

deborah77
5. feb 2011

Ahoj mackamam, ako sa ten kočík, čo si kúpila v Poľsku presne volá? Celkom ma zaujal, ak tam pojdem, budem sa hneď na tú značku pýtať. Je odpružený?

mackamam
5. feb 2011

@deborah77 Ahoj je to poľská zančka Verso my sme ho boli kúpiť ešte v októbri ale tu čo baby predo mnou písali tak sa mi zdá že je už aj novší model asi 2011 ale my sme s ním boli spokojní aj cena aj všetko čo sme k tomu potrebovali. 🙂

kejtty
5. feb 2011

No my sme tiez kupili kocik Verso z trhu z Polska - ale je otrasný... dobre vyzera na obrazkoch a ked je odlozeny, ale ked ho zacnete pouzivat - tak je to hruza. Hrozne tazky, predne koliesko sme mali od nova krive - takze tahal do jednej strany... konstrukcia mi po 2 mesiacoch vrzgala asi kazda šrúba na nom... Vajicko - strasne hlboke,maly bol v nom skrceny, ze sme mu museli davat pod zadok vankusik... Ja by som ho uz nechcela ani zadarmo keby mi ho niekto daval... (ale to je len moj nazor)...

deborah77
5. feb 2011

@kejtty Ahoj Kejty a je aspoň odpružený?

deborah77
5. feb 2011

@mackamam ďakujem za radu

kejtty
5. feb 2011

@deborah77 ahoj, ano zadne kolesa su odpruzene - aspon to... 😅

mackamam
6. feb 2011

Koľko ľudí toľko chutí 🙂

deborah77
6. feb 2011

@mackamam Asi áno, koľko ľudí, toľko chutí. Len nevadí, ak sú odpružené len zadné kolesá? Vie tam dieťa spať, nenatriasa to veľmi?

dida38
6. feb 2011

aj ja mam kocik z polska, ale nekupovali sme ho na trhu, ale objednala som ho cez internet. je to zn. coneco , predava sa aj na slovensku, ale podstatne drahsie.....aj s vajickom a s dovozom ma vysiel lacnejsie ako keby bol kupovany tu, a bez vajicka...objednavala som zo stranky www.dino.sklep.pl a som s nim max. spokojna...mam ho aj na foto tu....

sonetka
7. feb 2011

AHOJ lubinka22 kočiar sme kupili v leluchove a tam maju všetko pre deticky značka je DIVERSO 😀 😀 😀 😀 😀

sonetka
7. feb 2011

lubinka22 ku kočiaru nebola sieťka ani plaštenka ale to som si dokupila .zoženieš to v každom obchode s kočiarmi .plaštenku som kupila za 4.30 ahoj 😎 😎 😎

mircalla
7. feb 2011

@kejtty Suhlas, su lacne, ale hrozne nekvalitne. Kocik z Polska nikdy viac. Teraz mam novy sportak a je to akoby som presedlala zo skodovky do mercedesu (pouzijem slova jednej kamosky). Plastove casti nefungovali ako mali, nezapadali dobre do seba, zle sa ovladal, tazky a snad sa nezmestil do ziadneho auta, naviac pachol po nejakej chemii.....Nechcem sa nikoho dotknut ani nikoho odhovarat, ale fakt nie....Kupila som ho preto, lebo povodny musel ist do opravy (s tym som tiez nebola spokojna). Konecne mam kocik podla predstav a fakt sa oplati priplatit za dobru znacku, ja odporucam rozhodne nekupovat....prepacne za nazor, ale neda mi Fakt nie som narocna, ale toto bolo hrozne. Kupovala som ho v Pezinku, v podstate pod stresom, lebo som ostala bez kocika

kejtty
7. feb 2011

@mircalla aj my sme si kupili radsej novy sportiak - kvalitnejsi... a som s nim zatial spokojna. No pri druhom babu uz budeme vediet porovnavat a vyberat 🙂
Ale ozaj - buduce mamicky, chodte si porovnat do obchodov tie drahsie kociky, spolu s lacnejsimi - asi preco su drahsie?-lebo su kvalitnejsie... a nejde len o znacku 😎

mircalla
7. feb 2011

@kejtty suhlas....
kupila som jane slalom, z druhej ruky, ale zachovaly....neda sa to porovnat

megie27
9. feb 2011

Ahoj, aj ja chcem pridat nazor na kocik Verso, lebo som uz taka sklamana..... Ja som si ho vybrala po precitani prispevkov tu na koniku, ale zrejme som vtedy mala stastie na same spokojne maminy, lebo som citala same pozitivne prispevky. Mozno niektore skutocne su dobre, alebo lepsie, ale ja uz by som si ho druhy raz nekupila. Je sice pekne ze za 260 euro som mala aj hlboky aj sportovy kocik aj vajicko, ale stale su problemy. Kocik od zaciatku taha do jednej strany, je pomerne tazky, uz teraz viem ze su aj omnoho lahsie. A neustale mame problemy s kolieskami. Predtym nam samovolne sfukovali (defekt nebol). Kupili sme nove duse aj plaste. Okrem toho povodne plaste vobec nepasuju do tych vyrobenych diskov. Su omnoho vacsie a nedaju sa dobre nafukat, lebo inac by plast vyskocil z disku. Teraz mame problem s loziskami. Vydrali sa na prednych otacacich kolieskach a nevieme zohnat kolieska na vymenu. Ani na Slovensku ani v Cechach. Dnes som volala na cislo ktore som nasla na papieroch co boli pri kociku a dovolala som sa do Polska, kde mi pan oznamil ze na mna nema cas, lebo je v praci. Takze teraz som bez kociku, lebo nemam kolieska. Jedina moznost je zohnat od nejakeho ineho vyrobcu kocikov a prisposobit ich, co bude pracne a iste aj drahe.

mircalla
9. feb 2011

@megie27 mrzi ma tvoja skusenost, byt bez kocika nie je nic prijemne. Podla mna si ma mamina clovek uzivat a nie ma z neho nervy a pripadne sa stale obavat, co sa stane.
Ja som mala za 2 tyzdne 2 defekty, duse su nekvalitne, naviac dost fucali a stale ich bolo treba fukat. Najhrosia vec boli bezpecnostne pasy na sportovej sedacke, ktore sa zadrhavali a na odopnutie som pomaly potrebovala nejaky nastroj, musela som ich nozikom trochu orezat....No stoji toto vsetko za to? Urcite nie, radsej kvalitny a drahsi kocik z druhej ruky (ak niekto nechce zaplatit 700-1000 euro, kolko znackove trojkombinacie cca stoja, co chapem), ako tieto nervy.
Inak napriek tomu, ze som kocik drhla, stale z neho bola citit umela hmota. Tiez ma vytocila majitelka, som jej predtym volala, ci sa zmesti do auta (uviedla som aj typ), ze ideme az z BA aj s dietatom a so stoickym kludom povedala, ze jasne.....ani nahodou....Mali sme aj vajicko, maly tam bol skrceny a nakloneny moc dozadu....Nebyt toho, ze povodny bol v oprave, tak ho nikdy nekupim, ale nemala som cas ani peniaze zhanat dalsi kocik.

megie27
9. feb 2011

@mircalla Tak aj ty si si s nim uzila svoje. My sme mali problem so zapinanim pasov vo vajicku. Tiez som sa nanervovala kym som kolkokrat malu zapla. Nechcelo to zacvakavat. Ten mechanizmus sa kazil. To som ani nespominala, lebo teraz riesim uz zase tie kolieska a uz som z toho nestastna. Aj ja som uz toho nazoru ze bud nasetrit na drahsi a kvalitnejsi, alebo ked sa neda, tak kupit z druhej ruky kvalitnejsi za cenu noveho z Polska.

melpomene
9. feb 2011

ahojte... tak aj ja tu pridam moju skusenost s kocikom Verso....NIKDY VIAC...a nikdy viac ziadny kociar z polska....okrem toho, ze kolesa stale sfukovali, sme mali klopenie sportovej sedacky spravenu do vonka...to znamena ze ked mi v nom maly sedel tak sa stale smykal von a nechcel mi v nom byt ani za nic...ved kto by aj chcel ked sa v nom pohodlne neda sediet...pri druhom kupim naozaj radsej znackovy kocik z druhej ruky ako tieto polske smejdy...rozhegany bol hadam do dvoch mesiacov, zaberie vela miesta a je aj tazky...tod moj nazor

mircalla
9. feb 2011

@melpomene @megie27 Teraz pri sportaku nechapem, ako som to s tym polskym mohla par tyzdnov vobec vydrzat. Kupila som sportak za 250 euro na inzerat (a fakt je velmi zachovaly) a konecne si uzivam chodit von. Ja osobne nechapem, ze niekomu moze vyhovovat, otrasna kvalita a len nervy.

melpomene
9. feb 2011

@mircalla ja nechapem ako som to s nim mohla vydrzat 9 mesiacov 😅

lalipop
9. feb 2011

tak ja som s tych stastnejsich, pretoze ja s tymto kocikom nemam ziadny problem. som s nim maximalne spokojna 🙂 🙂 🙂

mircalla
9. feb 2011

@melpomene ja som sice mala iny, ale podla mna su vsetky na jedno kopyto - nekvalitne a strasne tazke....ten kocik snad vazil tonu🙂

europa2
10. feb 2011

@mackamam Ahoj koľko si za kočíkom dala?

ivet1371
10. feb 2011

reagujem ohladom tych nafukovacich kolies.robia to aj podstatne draksie a kupovane na sk.tak to nebude len v tych s polska.znama kupovala tu a strielali jej duse.

murinka
10. feb 2011

tak ja pri mojej malej mam este len druhy kocik lebo sa dcera nerada takmer do jedneho roka vozila v kociku-sice ani teraz to nie je ziadna slava 😅 oba kociky su polske-prvy bol adbor ring max a povedala som ze nikdy viacej 😠 tazky,nemotorny...proste hroza 😖 hned ako sa dalo som ho predala 🤐 druhy mame golfac mini 2O1O a s tymto som maximalne spokojna 😎 je lahucky,aj s dcerkou ho sama dvihnem a prenesiem napr.cez schody 😎 jedna nevyhoda vsak predsa len je a to ta ze nema preklapaciu rucku 😅 ale zas to neni az take hrozne 😅 su mamicky ktore so mnou nemusia suhlasit,kazdej vyhovuje nieco ine ale dufam ze ked opat raz budem tehu tak sa s manzelom zhodneme na kupe casualplay s4 😵 je to moj vysnivany 😵

mircalla
10. feb 2011

@ivet1371 ja mam teraz slalom jane a kolecka to vobec nerobia, su uplne ok. a tu nejde len o kolecka, je milion inych veci, ktore su na nich stratka zle.
@murinka tiez som mala znacku adbor a fakt som bola stastna, ze som ho predala...po 6 tyzdnoch pouzivania za polovicu, ale predsa. casualplay s4 je super

bmmz
10. feb 2011

my sme kupili casual play s4 v polsku lebo bol lacnejsi ako u nas .. a nelutujem dobra kupa to bola