Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

mm1
23. okt 2007

komplet vybavicku do postielky, teda vankus, paplon, hniezdo, navliecky a plachticku som kupila v babylande za 1 300,- Sk.

ahoj zabka 🙂

zabka1003
23. okt 2007

Ahoj mm1..
No vidíš nie vždy sa tam oplatí ísť...aj kočík čo my máme majú teraz v jednom obchode za super cenu..ale my sme boli kvôli kuchyni a toto sa kúpilo popri tom, takže nám sa to stále oplatilo 🙂

mm1
23. okt 2007

no ten kocik sme este zabi, neboli pozriet... chystame sa zaciatkom novembra. 🙂

zabka1003
23. okt 2007

Jaj ved to si ty bola 😀
Takže ste ešte neboli? A budú ich mať dosť?

weroni
23. okt 2007

babulky, vela mamiciek mi radi aby som si nekupovala polsky kocik lebo su vraj tazke, ake s tym mate skusenosti?

midka
23. okt 2007

zabka, ja som si az teraz precitala, ze aj ty mas kocik z Polska. Kolko ta vysiel? Ja som bola tiez v Targu, ale tu znacku som tam nevidela. Kedy si bola v sobotu, alebo vo stvrtok. Lebo ja som bola vo stvrtok a mozno tam teda neboli vsetci "kocikar".

zabka1003
23. okt 2007

Midka my sme boli v sobotu.. mňa vyšiel kočík aj s autosedačkou 9500.-Sk.
A mali ich len v jednom mieste, ktoré nám poradil taký poliak, samy by sme to asi nenašli.
A k tým ťažkým kočíkom..vraj sú ťažké ja neviem náš atlantic má tuším 11 kg..

dorotelka
24. okt 2007

ahoj zabka, máš aj obrázok kočíka?

zabka1003
25. okt 2007

Mám ho v albume 🙂

dorotelka
25. okt 2007

Zabka, to tento kočík ste kúpili v Poľsku??? Veľmi sa mi páči, majú ho v obchode v Lipt. Mikuláši teraz v akcii za 8900,- Sk ale tuším bez autosedačky. U nás ho má jedna mamina a vyzerá naozaj super a naviac veľmi pohodlne pre bábätko. Tiež nad ním uvažujeme, len dúfam, že do mája budúceho roku sa budú dať ešte kúpiť a nebude ich v uliciach chodiť toľko ako TAKO. To by som nerada 🙂. Ale niet nad hlbokú vaničku pre novorodeniatko, mám to overené z prvej skúsenosti 🙂.

mm1
25. okt 2007

midka: ten isty kocik ako ma zabka, maju aj v kocikove... www.kocikovo.sk

ahoj zabka... 🙂

zuzanat
25. okt 2007

dorotelka ten kocar maju aj v Polskom Tesine za 6300Kc a to mas z Puchova blizsie ako do Targu. ja sa tiez nan chystam 😉

dorotelka
25. okt 2007

Jéj, ahoj, ďakujem Ti pekne, si zlatá, Zuzi...🙂 To je v Sk ak dobre rátam približne 8200,-Sk, však? To je cena s autosedačkou či bez? A kedy tam bývajú trhy?
🙂

zuzanat
25. okt 2007

to je cena bez autosedacky. my tam chodievame v sobotu, neviem ci byvaju aj v tyzdni. podobny kocar, kde sa da nakliknut autosedacka je tento,ale nie je az taky pekny.
http://bambimarket.cz.klient.indipo.cz/baby-des...

dorotelka
25. okt 2007

Veru, ten nie je až taký pekný ako baby design atlantic... Viem, že atlantic býva v bledomodrej farbe, červenošedej, oranžovošedej a myslím že aj v zelenej. U nás má jedna pre dievčatko ten bledomodrý a je super. Ja by som ale radšej v inej farbe aby sme nemali rovnaké. Ďakujem 😉

mm1
25. okt 2007

no ale babule na Atlantic sa neda nakliknut autosedacka.... na to pamätajte...pisala som tej pani do Kocikova, a nejde to.... bohuzial,

dorotelka
25. okt 2007

mm1, to mi vôbec neprekáža, už som kedysi taký kočík mala a využívali sme to naozaj len minimálne...

zabka1003
25. okt 2007

Ahojte🙂
No je to pravda, že autosedačka nejde nakliknúť..ale to som vedela už pri kúpe, takže mi to neprekáža..
A bledomodrý sa mi páčil úplne najviac, len sme nevedeli čo čakáme, tak sme zvolili túto farbu 😉

mm1
25. okt 2007

dorotelka: akoze to vajko ste vyuzivali minimalne????

kuko7
25. okt 2007

babulky, ahojte , neviete ci predavaju v polsku aj X lander? 😒

zabka1003
25. okt 2007

Kuko 7 ano v Novom Targu mali aj X-lander.

jablonka
25. okt 2007

zabka, skusis mi nejako opisat v ktorom mieste na trhu maju tie kociky? fakt je pekny...ja to tam dost poznam, tak skus mi to miesto pls nejako opisat...
my sme kupovali pre dceru kocik na trhu v aug. 2002, a tiez taky mali len na jednom mieste, v takej jame...a dost ludi nam ho tu obdivovalo, aj som ho o dva roky vyhodne predala 😉

mm1
25. okt 2007

Jablonka si z Ba ako pozeram... tak zbehni do Ivanky pri Dunaji, tam je kocikovo a tam ten kocik maju... www.kocikovo.sk ked som ho tam objavila, tak hned som pisala zabke, ci je to ono a ona ze hej...... a cenovo to vyslo tiez rovnako....

zabka1003
25. okt 2007

Jablonka no keď sa zhora pozrieš z cesty na trhovisko do tej jamy, tak majú kočíky hneď na začiatku na dvoch miestach, tak tam nie..
A potom asi v strede sú kočíky ešte a tam ich majú. A majú myslím aj na streche auta jeden položený aby si zhora videla...a keď tak sa opýtaj kde majú značkové kočíky, nám poradil predavač z iného stánku a poslal nás tam..
neviem či som ti to aspoň nejako priblížila 😕

midka
25. okt 2007

Zabka, myslim, ze si to vysvetila dokonale. Ja som tam bola sice 2x, pred 2tyzdnami, ale presne viem, kde to myslis. Prave som to hovorila, aj muzickovi, a ze podla neho to maju jedni z tych v predu. Taki mladi chalani, tam predavaju. Lebo ten isty nam ukazoval v predu a potom o hodinu, sme ho stretli aj tam v strede.
Ale vystvetlila si to dobre. Zabka

jablonka
25. okt 2007

mm - este zatial kocik nepotrebujem, ale dufam ze coskoro budem 😉
tu stranku som uz pozerala, este sa mi paci aj ten Implast Bolder
zabka - diki, teda velmi neviem, lebo kazdy tam nechodi z rovnakej strany trhu...ale aspon orientacne viem, ze v strede jamy 😉ale ten vyvoj ide dopredu 😉
my odtial mame celkovo strasne vela veci...

jablonka
25. okt 2007

sory, to o tom vyvoji tam nemalo byt 😎 😀 , nejaka haluz sa mi pritrafila 😅

zabka1003
25. okt 2007

No ved hovorím kľudne sa opýtajte nás tam poslali...
Inak by som si úplne iný kočík doniesla 🙂

jablonka
25. okt 2007

ano, tak to bolo aj pred piatimi rokmi, same take sunty neznackove, az nahodou sme nasli miesto, kde mali take ake sme chceli, mali len dva kusy 😕 , takze mali sme stastie 🙂
inac zabka drzim palceky - a krasne meno ste vybrali 😵 , aj my ked budeme mat dievcatko, tak bude Nelinka - to je tak velmi nezne meno 🙂

mm1
25. okt 2007

na tom kociku sa mi paci i to, ze ma klasicku vanicku.... 🙂