• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

27. septembra 2016 
@megy2 Neviem, či ten kočík majú ale v Babyboo je veľmi veľký výber a kartou sa platiť nedá.
3. apr 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ma babyboo nejaku webovu stranku na ktorej si mozem vybrat kocik? Dakujem
4. apr 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulkaa Majú web stránku, ale len na ukážku toho, čo sa dá u nich zohnať, virtuálna prehliadka, nie je tam konrétne, čo majú na sklade,ako eshop. Veď pozri sama. :wink: Niekde vyššie je na nich link
4. apr 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex9966 ahoj...prosím Ťa, baby city je vidiet aj z cesty či musís hľadať?majú aj internetovú stránku?dik..
6. apr 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. apr 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete mi povedať, či trhy v Targu sú vo štvrtok rovnako veľké ako v sobotu? Chceli by sme ísť vo štvrtok, aby tam bolo menej ľudí :slight_smile:
6. apr 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marry_ann vidiet z cesty. pojdes z kruhoveho objazdu smerom na most k trhom a hned sa odbaca za kruhovym su tam nejake zahradkarske potreby cca prejdes asi desat metrov a si pred baby city. je to hned pri hlavnej ceste len sa odboci pred zahradkarskymi potrebami a prijazdovou cestou zastanes pred baby city. mail a web www.babycity.mrugala.pl a mail babycity@mrugala.pl
6. apr 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,viete mi poradit,maju v tom babyboo aj kociar casualplay S4 a ak ano neviete v akej cene?dakujem
7. apr 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina_22 ..dakujem:slight_smile:
7. apr 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex9966 dakujem...
7. apr 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, chcem poradiť, chystáme sa na svadobnú cestu na Štrbské pleso, najbližie na nákupy máme iba Nowy Targ alebo je aj niečo bližšie? rada by som nakúpila nejaké oblečenie a kočík.Díky
7. apr 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondrisa ahoj, ja som z PP a N.Targ je najbližšie :slight_smile:
7. apr 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikad Díky, myslela som že či nieje náhodou nejaký dobrý obchod ešte aj po ceste skôr
7. apr 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondrisa Tu v okoli co sa kocikov tyka je to bieda. Najskor do toho Targu by som sla na tvojom mieste,aj ja tam pojdem,ale az neskor.Ved je to z Tatier na skok a spravite si vyletik. Daj mi prosim ta potom vediet, co ste nakupili a pozri v akych cenach sa tam pohybuje casualplay. Dakujem. :slight_smile:
7. apr 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janina.p myslím že sú také isté :wink:
7. apr 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janina.p Aj ja si myslím, že tam nie je žiadny rozdiel. Nemala som pocit, že v sobotu je tam viac stánkov. :wink:
7. apr 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikad ja by som tam veľmi chcela ísť, len neviem či ma tam manžel zoberie len on nerád nakupuje. No v každom prípade keby niečo tak sa ozvem
7. apr 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute, neviete o nejakej poľskej stránke, kde sú dobré ceny? Chcela by som nejaké veci dokúpiť cez net. Ďakujem.
10. apr 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deborah77 Skús toto: www.dino.sklep.pl. Neviem, či majú najlepšie ceny, ale posielajú aj na SVKo. :wink:
11. apr 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky v ktorom obchode v Polsku je lepšie nakúpiť v Baby boo alebo baby city?
11. apr 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte=) nemate niekto skusenost s kocikom Adamex (mustang)? Chceli by sme ho kupit, ale asi nie je az taky znamy. Inak je tiez polsky, tak neviem...
11. apr 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska.s Skúsenosti nemám, ale podľa tejto ich stránky vyzerajú fajn. Skús kuknúť http://www.adamex.pl/sklep/wozki.html,1
12. apr 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina_22 Ahoj=)dakujem. Nam sa tiez celkom pozdaval, vahali sme, lebo ked sme sa boli pytat v obchodoch s kocikmi, moc ho nepoznali...ale dnes sme si ho objednali, tak dufam, ze nesklame=)
12. apr 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondrisa určite baby city. je tam lepšia obsluha, super poradia. v baby boo sa nedá platiť kartou a určite dajú horší kurz ako v baby city. napr. teraz sme boli v sobotu a dali nám kurz 4 a v baby boo 3.70. v baby city som kupovala kočiar. na vystavený model nám urobili cenu a ešte farebne skombinovali ako som chcela. kupovala som teutoniu trojkolku. mám červenú striešku, čierny šporťák, nebol z ich strany problém skombinovať. urobili mi cenu o 300eur menej ako keby som ho kupovala u nás. predtým nám tam kupovali postieľku. tiež s ničím nebol problém, predali nám aj to čo mali vystavené lebo práve tú sme chceli, skombinovali ako sme chceli a ešte aj urobili zľavu z pultovej ceny.
12. apr 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex9966
Díky potešila si ma lebo ten Baby boo je v meste a neviem či by sme tam trafili.Lebo prvý krát ideme autom do Polska, vždy som bola autobus. zájazdom a to som cestu neriešila :slight_smile:
13. apr 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak včera sme boli v Polsku- Nowy Targ, boli sme len v Baby city a Baby boo. Baby city ma trošku sklamalo mali len 2 druhy kočíkov X- Lander a druhú značku netuším neznáma, ostatné veci tam boli ako tak v dobrých cenách ale išli sme do mesta do Baby boo tam sme si vybrali kočík CR-V ako veľký výber všetkého kočíkov, postielok , povlečenia, flašiek, oblečenia no super, je to Dvojposchodový obchod takže sa tam toho dosť zmestí, Kurz v Baby boo bol 3.85 a v Baby city 3,9.
17. apr 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondrisa ahoj a nahodou cestovne postielky si nepozerala?po kolko vychadzaju?
18. apr 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grenka
Bohužial také som nepozerala, lebo postielku dostaneme ale mali ich tam.
18. apr 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. apr 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok