Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

tina_22
26. jún 2011

@mima43 Ahoj, tak tento kočík nepoznám, neviem, či ho tam majú, ale v Babyboo sa môžeš opýtať mailom-napíš po slovensky, oni rozumejú

luculiatko
29. jún 2011

Ahojte chcem sa opytat ci mate niekto skusennosti s kocikom Iglesina Avio? A co nan poviete? Planujeme ho kupit na leto.Dakujem

monapink
29. jún 2011

@tina_22 ahoj,zda se,ze znas polske obchody a nebo se aspon trochu vyznas..poradis mi,kde je v Polskem Tesine nejaky kamenny obchod,kde maji kocarky tech lepsich a znamejsich znacek?shanim sportovni verzi od mamas and papas-LUNU..nevim zda ji v Polsku sezenu a kde presne? Mohla bys mi sem hodit nejaky odkaz,abych na to jukla pres net a pak zavolam znamemu a on se mi tam otoci a doveze mi jej,jen nevi kde a jaky obchod hledat,dojede pouze do Polskeho Tesina..Predem diky za odpoved 😉

zuzika251
29. jún 2011

@ivanagab ahoj, zistila si prosím ťa, či v Poľsku majú x-lander? Tiež by ma to zaujímalo... dík.

tina_22
29. jún 2011

@monapink Ahoj, Poľský Tešín nepoznám, ja len Nowy Targ, takže ti neporadim, ale skus pozrieť vyššie v diskusii, baby to tu už niekde riešili, alebo vygoogli 🙂 Po poľsky sú kočíky wozki. Pa

tina_22
29. jún 2011

@zuzika251 Xlander je poľká značka, takže ho tam určite majú 😉 Aj ja ho mám z Poľska

georgia333
30. jún 2011

X-lander je kočík vyrábaný v Číne nie v PL

tina_22
1. júl 2011

@georgia333 To áno, ale Poliaci ho predávajú http://www.x-lander.pl/ 😉

susan007
1. júl 2011

caute baby neviete mi povedat ci dostat v babyboo aj kociky jané? dik 🙂

lenkka81
2. júl 2011

ahojte baby, neboli ste teraz niekto v Jablonke na kocík? uvazujem nad Dorjanom...v Ziline vyjde 3komb. s vajíckom asi cca410...to je dost nie? ak by mal niekto nejaké cerstvé info budem rada...resp. znacky x lander, Taco dakujéém

ivanagab
2. júl 2011

@zuzika251 ahoj... ano maju ho v polsku, ale na živo nie je taky pekny ako na fotke... ja som si vybrala úplne inú značku... ale neuveriteľne sa oplatí ist do polska... super 🙂 je tam oveľa lacnejšie ako u nás!!!!! a pritom su tam take iste veci ako tu... 😅

zuzika251
3. júl 2011

@ivanagab super, dík, a kde konkrétne? do jablonky do babyboo? či na trhy? na trhoch nechcem kupovať.

ada222
3. júl 2011

Ahojte, ak to niekomu pomoze - my sme kupovali pred mesiacom v Babyboo v Targu kociar Xlander XQ 2011 ametyst - 3 kombinaciu aj s taskou a slnecnikom. Stalo to komplet cca 640 EUR.

ivanagab
3. júl 2011

@zuzika251 Ani ja som nekupovala nič na trhu... my sme boli v Nowom Targu v babyboo... tam som všetko nakúpila 🙂

zuzika251
3. júl 2011

@ivanagab a môžem sa opýtať, čo všetko si tam kúpila? a cca aké ceny sú tam? moc dík. my chodime na nakupy do bielsko-bialej, ale len na potraviny a stále sa to tam oplatí. len detské veci som ešte veru neobzerala. a na našich netoch sa mi zdajú strašne drahé veci.

ivanagab
4. júl 2011

kupovala som tam kočík Espiro atlantic ten stal so všetkym ale fakt so všetkym okolo 200 eur, kupovala som tam košielky, čo tu taka ista stala 9eur tam vyšla na 3eura presne taka ista!!!!!!! zavinovačku ta bola tiež lacnejsia, cumliky, flašky, taku sadu digitalnych teplomerov (cumlik, obacajny tep.,cumlik obycajny) - značka phylips a stalo to ani nie 12 eur....ponožky tam stali 1eur a tu čo som pozerala tak 4eur....body, dupačky, a hojdacie kresielko, vieš take s hračkami (neviem ako sa to inak vola 😅 )kefku, hrebienok, nožnicky, a cely nákup nás vyšiel na 400 eur... určite sa ti tam oplati isť... krasne veci... 😀

ivanagab
4. júl 2011

@zuzika251 kupovala som tam kočík Espiro atlantic ten stal so všetkym ale fakt so všetkym okolo 200 eur, kupovala som tam košielky, čo tu taka ista stala 9eur tam vyšla na 3eura presne taka ista!!!!!!! zavinovačku ta bola tiež lacnejsia, cumliky, flašky, taku sadu digitalnych teplomerov (cumlik, obacajny tep.,cumlik obycajny) - značka phylips a stalo to ani nie 12 eur....ponožky tam stali 1eur a tu čo som pozerala tak 4eur....body, dupačky, a hojdacie kresielko, vieš take s hračkami (neviem ako sa to inak vola 😅 )kefku, hrebienok, nožnicky, a cely nákup nás vyšiel na 400 eur... určite sa ti tam oplati isť... krasne veci... 😀

dzejnina
5. júl 2011

@lenkka81 možem sa spytat kde v Ziline si Dorjan videla?

darinkazv
5. júl 2011

@ivanagab kde presne v poľsku si bola? v akom obchode?

ivanagab
5. júl 2011

@darinkazv v Nowom Targu v babyboo

darinkazv
5. júl 2011

@ivanagab nie je to tam problém nájsť? my sme pred 4rokmi tam boli na trhoch, ale ďalej sme neboli 😝

ivanagab
5. júl 2011

@darinkazv tak trvalo nam to asi taku polhodku kym sme to našli, ale dalo sa to... našli by sme to hned ale cesta bola rozkopana tak bol menši problem 😝 ale inač v pohode 😀 vytlač si mapku!!!! pomôže ti, aj my sme mali 😅

murinka
5. júl 2011

novy targ je od nas troska daleko.vedela by mi niektora poradit nejaky dobry obchod v polsku kde sa dostanem skor ako do targu(smer presov-bardejov-polsko)

susita
5. júl 2011

@ada222 Ahoj, tiez chceme zajst na X-Lander do Polska a preto ma velmi zaujimaju ceny, nemame to totiz najblizsie a bojim sa, aby sme neprisli domov sklamani... nechcem Ti kazit radost, ale zdalo sa mi, ze ste zaplatili celkom dost. Mylim sa? Na svetkocikov som videla 3-komb. XA bez prislusenstva za 572,-€ a myslim, ze XQ by malo byt cenovo porovnatelne.... A este, nebojis sa tych malych prednych koliecok, hlavne v zime? Dakujem za odpoved 🙂

zuzika251
6. júl 2011

@ivanagab ahojček, tak sme sa nakoniec rozhodli a včera sme boli v Poľsku v Baby boo... kúpili sme úplne z fleku Espiro Atlantic, len sme nestíhali nič iné povyberať, lebo už mali zatvorené. Kúpila som si tam ešte aj odsávačku Aventis, je o polovičku lacnejšia ako u nás. Super, aj vecičky som si všimla, že sú tam lacné, určite tam pôjdem ešte v septembri alebo v októbri dokúpiť ostatné veci. 😉 len straaaašne dlho sme ten obchod hľadali sakriš. 😀

gabivana
6. júl 2011

@zuzika251 a aku farbu si si vybrala??? ja mam červeno čierny..... 😀

zuzika251
6. júl 2011

@gabivana tyrkysovo modrý...

ada222
6. júl 2011

@susita Ahoj, no XQ je drahsi kocik, pretoze je lepsi. Ma otocnu sportovu cast v smere aj v protismere jazdy, je mozne dat sportovu cast do uplneho lahu, je lahsie ovladatelny a ta cena je uz s prislusenstvom ako som pisala. Ved len taska stoji okolo 40 EUR, slnecnik myslim 20 EUR. Ja som spokojna. U nas XQ nedostat co je pre mna dost nepochopitelne, pretoze vsetky baby co presli z XA na XQ si to nevedia vynachvalit. A tych mensich kolies sa nebojim. Nie su az take male a je vela kociarov, ktore maju podobne kolieska a baby s tym funguju. Daju sa upevnit, takze by s tym problem byt nemal. 🙂

tamina2011
6. júl 2011

Ahojte baby píšete ako lacno s super je v polsku, podelím sa z Vami aj o svoju nie velmi pozitívnu skúsenosť.Pred tromi rokmi som taktiež kúpila kočík v Polsku, asi po troch mesiacoch používania sa mi priamo v meste rozišli kolesa, horko tazko som docupitala domov.......nasledovala cesta do Polska, reklamovat kočík. Ochotne mi ho samozrejme na počkanie opravili, ved odpadnuté kolesá to nic nie je 😒
Kočík fungoval asi tak mesiac bez problémov a znova tá istá chyba aj tá istá cesta. Kedze som trvala na tom, aby mi kočík vymenili a nie opravili samozrejme ochotne súhlasili, ale doba reklamácie je samozrejme 30 dní. Takže som bola bez kočíka mesiac a este k tomu som absolvovala tretiu cestu do Polska, tak to ma ten kočík vyšiel draho.
Teraz čakáme babo a som rozhodnutá, ze kočík v Polsku určite nekupim. Mám vyhliadnutý taktiež Dorjan,možno by som ho kúpila v Polsku o niečo lacnejšie, ale zase ho ísť tam reklamovať? Určite nie

susita
6. júl 2011

@ada222 Dakujem za odpoved, si zlata 🙂 No, mame o com rozmyslat... a Vam zelam, nech kociarik sluzi!!! a s tymi kolieckami mas mozno pravdu, aj ked ja som stara konzerva a mam vacsiu doveru v tie vacsie... pekny vecer 😉