Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

dorotelka
25. okt 2007

mm1, vajíčko nám poslúžilo dobre a dlho, nielen na cestovanie ale napr. aj pri kŕmení. Menej sme však využívali vajíčko nakliknuté na podvozku kočíka. Nepovažovala som to za príliš pohodlnú polohu pre malého na dlhé prechádzkové trate. Radšej som volila hlbokú vaničku. Preto mi vôbec neprekáža, že pri kočíku Atlantic sa nedá nasadiť autosedačka na podvozok.

mm1
25. okt 2007

aha tak.. zaujimalo ma to. pretoze som nevedela, ci to ma alebo nema vyhodu....myslela som ze na nakupy je to vyhodne....

dorotelka
25. okt 2007

V hypermarketoch sme malého s autosedačkou vložili do veľkého vozíka, a tým sme si ušetrili miesto v kufri keď sme nemuseli zo sebou viesť podvozok kočíka. Čo sa týka nákupov v nákupných centrách, radšej som vždy volila pohodlnú hlbokú vaničku kde sa malý spokojne vyspal a nemusel sa v sedačke krčiť. Neviem - sto ľudí - sto chutí 😉

mm1
25. okt 2007

hej? vidis to ma ani nenapadlo ze sedacka v kosiku.... 🙂 no dobre vediet.... 🙂

dorotelka
25. okt 2007

áno, dá sa to úplne v pohode a navyše málokto tam bude mať vo vozíku taký vzácny "nákup" ako Ty 😀

stonozka
25. okt 2007

mamičky a neviete ako je to s golfáčmi? mne sa páči chicco c4 ale je príšerne drahý a tak rozmýšlam či nie je niečo podobné ale lacnejšie v PL dakujem

zabka1003
25. okt 2007

Jablonka dakujem🙂
A nech čoskoro aj vy vyberáte meno a kočík 🙂

lenocka28
28. okt 2007

Ahojte baby, prečítala som si vaše príspevky a tak som sa rozhodla, že aj ja vám napíšem a vy mi možno pomažete.Chcem sa opýtať či neviete ako to je v Krosne lebo by sme išli pozrieť asi teraz 3,11, na kočík a na autosedačku a ešte uvidíme čo tam bude. A neviete či tam maju aj ARO.TEAM- PUMA SWING alebo ak ho niektorá mate tak aký je ? 😅

miva
28. okt 2007

Ahojte dievcata,
mne sa tiez paci Atlantic, len spekulujem nad tym, ze sa k nemu neda dokupit sietka proti hmyzu ani pláštenka. Ako to riesite alebo ste vyriesili vy?
Nesedi na to nejaky iny model? Alebo sa ta plastenka ani tak velmi nevyuziva?

marhulka88
10. nov 2007

Baby chcem sa vas opytat ci polske kociky obsahuju aj autosedacku a ci forma sportoveho kocika je taka ako to povedat.."moderna" lebo co som videla fotky tak to boli take tie akoby komunisticke sportiaky a taky nechcem...
este sa chcem opytat kde v pl kupujete kociky?
ak mate uz kupeny nejaky nemohli by ste mi poslat fotocku??? 🙂 dakujem ste zlate

midka
10. nov 2007

marhulka niektore kociky obsahuju aj autosedacku, ine nie a na niektore ani nepredavaju a ked tak len cez adapteri. Ja som chcela taky kde je pevna vanicka nie taka co sa vytvara z tej sportovej casti a teda sportova cast je samostatna. Neviem mozno prave to sa ti podoba na tie komunisticke sportiaky.
My mame nieco taketo ( neviem ci ti pojde otvorit link 🙂

http://www.sawex-wozki.pl/magical8a.html

marhulka88
11. nov 2007

midka dakujem za info ten kociarik z linku je celkom fajn paci sa mi ... ja som pozerala na pl strankach a tam boli vyslovene tie sportove casti take super komunisticke (moja sestra este mala taky pred 12timi rokmi) takze som chcela vediet ci sa tam len take daju kupit
aby som muza neposielala ked to bude aktualne nadarmo ;)
dakujem este raz ;)

ivkaa1
12. nov 2007

Ahojte, viete mi niektora povedat, ci dostat v Polsku Implast Bolder 4? Kolko tam vyjde? dakujeeeeeeee 🙂

majcik
12. nov 2007

Mate niektora skusenost s touto znackou kocikov?

http://www.lacnejsie-nekupis.sk/index_g.php?act...

bianca1
8. dec 2007

ivkaa1,ja som sa pytala na implast bolder na trhu v Targu,a povedal mi ze mi ho moze objednat a cena 13500SK+da sa objednat aj autosedacka asi za 4000Sk a dokonca aj fusak v tom istom vzore za asi 900Sk.

pietra
8. dec 2007

majcik, podla mna je adbor celkom fajn kocik. Aspon mne sa paci. My sme ho povodne kupili, ale kedze je trochu tazky a nemame vytah, tak sme ho nakoniec ani nepouzivali. Ale keby som nemusela nosit kocik po schodoch, tak ho nemenim.

zade
8. dec 2007

My mame kocik Twister a je vyborny. Stal 4500 Sk.

paula58
8. dec 2007

ahojte baby som v tomto rozhovore nova ale chcela by som sa opytat ci vie niekdo ci sa da kupit casulplay s4 v polsku v Targu lebo tam ideme a chcela by som vediet ci si ho tam nahodou niekdo nekupoval 😉 Dakujem za odpoved 🙂

kikina
9. dec 2007

Ahojte, my máme tiež kočík z PL, konkrétne z Targu-Atlantic. boli sme pozerat najprv asi v júli a bola som normálne prekvapená, že tam majú značkové kočíky. Tá pani nám dala číslo telefónu, že keď pôjdeme pre kočík, tak jej máme v piatok večer zavolať, aby vedela typ a farbu, príp. prispôsobiť aj autosedačku. takže ak by ste niektorá chceli pošlem Vám ho do IP. ona má vraj niekde mimo Targu predajňu ale chodieva aj na trh. Máme kočík riadne so zárukou. A bola milá, čo sa mi veľmi rátalo. Všetko nám ukázala a dala aj zľavu. 🙂

zuzanat
9. dec 2007

ahojte, ja mam kocar z Polskeho Tesina, tiez atlantic, z obchodu aj so zarukou. tak snad sme vybrali dobre a budeme spokojni 😉 lebo inak je nadherny 😵

kikina
9. dec 2007

No ja tiež dúfam, lebo v prvom rade som pozerala teda manžel pozeral, ako sa s ním manipuluje a aj váha je primeraná. inač už som videla v PP asi v každej farbe. Podľa mňa budú dosť populárne a cenovo sú super. 🙂

zabka1003
9. dec 2007

Ahoj Zuzanat, tak si sa pridala do klubu s kočíkom Atlantic, ešte aj v rovnakej farbe ako my 🙂 dúfam, že budeme spokojné..

tilly
9. dec 2007

bianca, poľská autosedačka za 4000??? 😲 😲

paula58
10. dec 2007

baby tak nik nema skusenost v polsku s kocikom casulplay s4 🙂

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bianca1
10. dec 2007

No,tilly tiez som cakala inu cenu ale tak mi povedal predavajuci.U nas sa ta autosedacka da kupit tiez za 4000Sk,tak som cakala ze tam bude lacnejsia.A bolder sa u nas da kupit za 14800Sk,takze tiez ziadna extra vyhra. 😒

paula58
17. dec 2007

Ahojte baby boli sme teda v tom polsku v Targu a nemali nejaky velky vyber pre deti kociky ale kupili sme tam velmi pekny twister 2007 a aj autosedacku vajicko a aj normalnu od 9 kil do 20 kil alebo tak neviem presne ale az do 4 rokov aj viac urcite.A kocik je lahucky lahucko sa ovlada ma hlinikovu kostru ma niekdo ten kocik? 🙂

emmuskabr
22. dec 2007

paula bola si v polsku mohla by si nahodit foto kocika a kolko ta stal mne sa paci magical nevies kolko vyjde nemam prehlad ja by som najradsej coneco v 3 neviete povedat ci tam vobec maju a kolko vyjde ci sa mi tam oplati ist dajte mi vediet prosim vas ktora ste bola v polsku ake tam maju priblizne typi a kolko vyjdu dakujem 🙂

paula58
23. dec 2007

emmuskabr,ahoj nemali nejaky velky vyber ale asi preto lebo sme boli uz doiost neskoro nafotim a dam si ho no muz lebo ja si to neviem dat do pocitaca,ale ak chces pozri si baby smail twister na internete v googli a ono ti ukaze aky mam mam oranzovy a velmi sa mi paci a lahucko sa ovlada a visiel ma po zjednani z 9200 na 8500sk tak super 😉 A ten aky ty chces neviem ako vyzera skusim si ho pozriet v googli ale neboli tam drahe kociky najdrahsi tam bol 9000sk a to aj vanicka aj vajicko a sportak myslim ,ze by si si vybrala a farby ake len chces ale v takej garazi ak pojdes ani nekupuj su tam lacne po 3000sk ale to nie su dobre.A kocik tam kupis ja za 3500az 4000sk co som videla to su tie stvorkombinacie a da sa s nimi jednat 🙂 Ak si ho pozries tak daj vediet ci sa tie ten Twister paci ak nie nak ho nafotime a dako mi to daju do pocitaca,a aj autosedacky tam dobre vyndu. 😉

emmuskabr
23. dec 2007

paula58 si zlatunka dakujem za odpoved pozrela som v googli je krasny pri prvom babetku som mala kociky z polska bola som velmi spokojna ale uz sme neboli skoro 4 roky chcela som ist do polska ze si vyberiem ale ma zatina v krizoch tak uz budem len lezat doma musim vyslat muzika len mu chcem spon priblizne ukazat asi aky tvoj sa mi paci 🙂 prajem krasne prezite vianoce vela zdravicka 😉 este raz dakujem maja