Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

fukasova
11. júl 2013

kočky ktora ste boli včera v jablonke?,vydela som kobinovaný kočik bol kombinacia z modro čiernou tušim ale najviac ma na nom zaujala ta modra rúčka neviete nahodou nazov tohto kočíka?

madono
11. júl 2013

@cuculik1 ahoj, Novom Targu je obchod Baby boo a bolo tam asi di 100 kocikov, keby že som nevedela aký typ chcem tak som tam ešte teraz.

cuculik1
11. júl 2013

@madono nevies ci tam mali aj take znacky ako bugaboo, teutonia, stoke, a ine.... nemyslim len polske znacky, ale aj take drahsie....dakujem za odpoved 🙂

madono
11. júl 2013

tak to neviem, lebo ja som tieto typy nehľadala, tak som ich mohla prehliadnuť, ale skôr asi nemali

fukasova
14. júl 2013

@cuculik1 ahoj pozri na stranku baby boo maju tam rozpísane ake kočiky maju a naviac maju taku ako keby prezentaciu alebo ako by som to nazvala no proste sa možeš pozrieť ako to v tom obchode vyzerá 🙂

htfr
15. júl 2013

@mackamam chcem sa spytat ze kde v akom meste si kupila ten kočik lebp tiez hladam taky isty kočik

htfr
15. júl 2013
mackamam
15. júl 2013

@htfr ahoj bude tomu už v októbri 3 roky alena trhoch v Novom Targu ale ja som s tým kočíkom bola maximálne spokojná mám ho odložený pre druhé tá vanička je ako nová úplne 🙂 aj športová časť aj vajíčko nakoľko som potom kupovala menšiu športovú káričku kvôli cestovaniu

htfr
16. júl 2013

a kolko presne stal ten kočik a nemohla bi si mi popisat cestu ze skadial sa tam ide lebo neviem presne ze kde to je

kiaramia
17. júl 2013

Ahojte baby, prepacte ze vam tak do toho vpadnem, ale mate niektora skusenosti s Camarelo Granada? Z obrazka je celkom pekny a hrozne lahky, mal by ma len 9kg...to je super, ale zda sa mi to az podozrivo malo, ktovie ci nieco vydrzi ta konstrukcia...

monik83
17. júl 2013

@madono Ahoj, prosím ťa dalo sa tam na trhoch v Nowom Targu platiť eurami? Máš aj nejakú adresu alebo aspoň názov ulice kde sa tie trhy nachádzajú? Mali tam aj kočíky Camarelo Malaga a nevieš prosím približne cenovo ako išli, ďakujem ti veľmi pekne ak mi vieš odpovedať, chceme sa tam ísť pozrieť v auguste, len aby sme to našli.

domeli
17. júl 2013

@monik83 myslím si, že tam nemáš kde zablúdiť. Je to malé mestečko a na tie trhy Ťa naviguje hocikto, koho sa opýtaš. V N. Targu je ale aj jeden šikovný obchodík pre deti, neďaleko trhoviska, kde kúpiš ozaj veľmi veľa vecí pre deti. Teda také obchody sú tam dva - jeden hneď pri vstupe, tuším za kruhovým objazdom (je drahší) a druhý trocha v uličke od trhoviska - možno kočky tu budú vedieť presnejšie, ja som tam bola dávnejšie a adresu si nepamätám. Ale tu na stránke niekde určite bude v téme.

domeli
17. júl 2013

@monik83 SKLEP "MALUSZEK" NOWY TARG, HARCERSKA 7
SKLEP "ŚWIAT DZIECKA" NOWY TARG, SOBIESKIEGO 4A
našla som tu v diskusii

nanuska123
24. júl 2013

@jankapalko prosím vás a koľko stálo camarello q12 ked ste tam boli?

majka8858
25. júl 2013

ahojte, neviete či sú aj v Jablonke nejaké obchody kde kúpim kočík ?

dadka0505
30. júl 2013

@mimi126 ahoj, prosim ta kde v Krosne si kupovala kocik aj celu vybavu? V nejakom nakupnom centre v meste alebo na trhu v tych detskych obchodoch na okraji trhu???

mimi126
30. júl 2013

@dadka0505 na trhu oproti trhu cez cestu, su tam 2 obchodiky a konkretne v tom co ma aj poschodie, ne v tom co je oproti hlavnemu vchodu na trh. vysla nam vo vsetkom v ustrety,vsetko zaokruhlovala nadol a este zo vsetkeho dala daku zlavu. mila pani ale sa mi,ze tie dve obchodiky oproti ma aj tak jeden majitel aspon to tak vyzeralo.

lenuska200_22
6. aug 2013

Mamicky kde zozeniem na polskych strankach lacnejsie autosedacky kiddy? dakujem za info 🙂

svetlusska
6. aug 2013

@dadka0505 este ti dam radu ak budes kupovat v polsku kocik spytaj sa aku tam maju zaruku...ja som totiz ostala nemilo prekvapena ked mi trebalo reklamovat kocik a zistila som ze tam maju zaruku iba rok, coz sme stihli ltt kedze kocik sa nam asi mesiac pred skoncenim zaruky pokazil :(

dadka0505
7. aug 2013

@svetlusska dakujem 🙂

babymerci
11. aug 2013

@svetlusska Presne tak, poliaci maju zaruku iba jeden rok a zvycajne kociky na trhu predavaju kociky dost lacne(a to uz su na nich slusne prirazky-vsak slovaci kupia) a potom sa ludia cuduju, ked sa im za pol roka "rozpadne" a hadzu vsetky polske veci do jedneho vreca! Ale nieje to vzdy tak. Kopec kocikov aj "znackovych" sa vyraba v cine alebo v polsku a velmi male percento ma povod v inej krajine..

iwqa
11. aug 2013

@svetlusska my čo sme kupovali, nám povedali, že normálne 2 roky

svetlusska
11. aug 2013

@iwqa no neviem ja som to studovala aj na nete a tam bolo napisane ze podla ich zakona je 1 rok...ale tak mozno nastala nejaka zmena...

iwqa
12. aug 2013

@svetlusska taaak neviem, mne povedala predavačka, že dva ako u nás

svetlusska
12. aug 2013

@iwqa nehadam sa...my sme kupovali v krosne v tych obchodikoch co su na trznico v krosne tak mozno tam je to ine...

iwqa
13. aug 2013

@svetlusska ja sa tiez nehadam 🙂 ved aj my sme tam kupovali, hned pri ceste

tenistka111
16. aug 2013

ahojte.....nevedel by mi niekto poradit kde by som zohnala nahradne kolesa na kocik Vector erdema, kupeny bol v posku, Dakujem 🙂

v.luccy
23. aug 2013

ahojte neviete mi poradit v ktoré dni su tvrhy v Poľskom Tešíne? viem, že v sobotu určite, ale ktorý den v tyzdni neviem. Dakujem

antiiscaremt
25. aug 2013

Camarelo Granda je skvelý, super ľahký, do 15kg so všetkým, stabilný, dobre naklikávateľný, hlavne dobre skladateľný pre cestujúce mamičky, pekná mäkká výplň, otočná športová časť, otočné odpružené predné kolieska, kolesá a hlboká časť vhodná pre dieťatko narodené do zimného obdobia, stabilná a netrhateľná taška, uzatvárateľný kôš na zips. Síce je trošku vyšší, ale žienky a mužíkovia od 170cm ho ocenia... Ja si ho určite objednám... 🙂
Videla som na predajni variáciu fialovej, na net- stránke sa javí ako vrchná časť do bieloružovkasta, ale v skutočnosti je vrchná časť flalovkastá až čočoriedková a spodná je fialová, je fakt krásny, keby som tú farbu nevidela v skutočnosti, tak by som sa pre neho určite nerozhodla...

maribell
25. aug 2013

a ako casto byvaju tie trhy? .. cez vikendy alebo ako?